Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Death Metal


-StiF-

Recommended Posts

_kEke_

Hát én is :D

Egyébként most készül vmi in flames album nem?

Jaja, azért mondom ;D

"Elég nagy a csend a banda körül, épp alkotói fázisban vannak a srácok, tehát készül az új album!!! Azért 1-2 hír érkezik felőlük, íme:

Az In Flames jelenleg a saját stúdiójuk mélyén dolgozik a következő lemezen, amit még idén terveznek felvenni. Az anyagon május elején kezdtek el dolgozni. A lemezkészítéshez ugyanazt a göteborgi IF stúdiót fogják használni, mint az előző anyag előszkészületeinél. Képet a hivatalos oldalon találtok amit folyamatosan frissítenek.

Nemrég a banda egyébként kitüntetésben részesült a svédországi Grammy díjkiosztón a -Legjobb Hard Rock- kategóriában.

Azért az új album készítése mellett a banda fellép néhány nyári fesztiválon, többek között az ausztriai NovaR ock-on!" - inflamesfan.extra.hu

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Ez a Grammy már marha érdekes haver eddig mindig azzal jött, hogy a Slipknot metál én meg mindig kiröhögtrem mert az nem, erre jött azzal, hogy Metal Grammy-t kapott :D most meg az IF kap Hard Rock Grammy-t. Ezek vmit ellatyakk de nagyon :D

Link to comment
Share on other sites

Hares

Jaja, azért mondom ;D

"Elég nagy a csend a banda körül, épp alkotói fázisban vannak a srácok, tehát készül az új album!!! Azért 1-2 hír érkezik felőlük, íme:

Az In Flames jelenleg a saját stúdiójuk mélyén dolgozik a következő lemezen, amit még idén terveznek felvenni. Az anyagon május elején kezdtek el dolgozni. A lemezkészítéshez ugyanazt a göteborgi IF stúdiót fogják használni, mint az előző anyag előszkészületeinél. Képet a hivatalos oldalon találtok amit folyamatosan frissítenek.

Nemrég a banda egyébként kitüntetésben részesült a svédországi Grammy díjkiosztón a -Legjobb Hard Rock- kategóriában.

Azért az új album készítése mellett a banda fellép néhány nyári fesztiválon, többek között az ausztriai NovaR ock-on!" - inflamesfan.extra.hu

Nemár! Jelölték őket a Grammyn? :blink: Vagy a svéd Grammyn? Vagy a Gammy svédbe lesz? Este van... :lol:

Link to comment
Share on other sites

XSB

Hmm itt van az én topicom :D még nem is láttam h van ilyen nah mindegy... kedvenc band az In Flames...meg van összes album+mini meg még az Used&Abused... igaz ezt elég nehéz volt beszerezni de csak meglett :D

Szeretem az összes albumukat... csak mondjuk a Come Clarity annyira nem lett jó kicsit túl sok gépi effect lett benne... persze azért ott is vannak jó számok de akkor is Colony+Clayman rullz :D

Ha meg még svédeknél vagyunk akkor már Hammerfall is jó :D

Kihagytad a Whoracle-t és a Jester's Race-t:D A Whoracle-t kb 8-9 évig hajtottam...

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Kihagytad a Whoracle-t és a Jester's Race-t:D A Whoracle-t kb 8-9 évig hajtottam...

meg a Subterraneant B) bárki bármit is mond én azt akkor is imádom olyan nyers, átjön belőle az őserő ahogy hallgatom :smile:

Link to comment
Share on other sites

XSB

meg a Subterraneant B) bárki bármit is mond én azt akkor is imádom olyan nyers, átjön belőle az őserő ahogy hallgatom :smile:

Jogos:D

Link to comment
Share on other sites

Alter

Hát nem tudom nekem az első albumok annyira nem jönnek be... persze azokat is imádom :tongue: de akkor is Colony+Clayman+Sountrack to your escape rullz :smile:

Egyébként ha jól tudom az első albumoknál még más volt az énekes nem?

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Hát nem tudom nekem az első albumok annyira nem jönnek be... persze azokat is imádom :tongue: de akkor is Colony+Clayman+Sountrack to your escape rullz :smile:

Egyébként ha jól tudom az első albumoknál még más volt az énekes nem?

Az első albumnál még a Dark Tranquility énekese volt az énekes Anders pedig a Dark Tranquilitybe énekelt, utánna meg helyet cseréltek :D de asszem még Glenn írta továbbra is a szövegeket egészen a 3 vagy 4. albumig

Link to comment
Share on other sites

XSB

Az első albumnál még a Dark Tranquility énekese volt az énekes Anders pedig a Dark Tranquilitybe énekelt, utánna meg helyet cseréltek :D de asszem még Glenn írta továbbra is a szövegeket egészen a 3 vagy 4. albumig

:D basssszus, ezt nem is tudtam... Meikek ezek az első albumok?

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

:D basssszus, ezt nem is tudtam... Meikek ezek az első albumok?

Lunar Strain, Subterranean ezek biztosak de a Subterraneanon asszem már Anders énekelt, de hülye vagyok mert nem Glenn írta addig se a a cuccokat hanem Mikael a DT-s pudingi csak már keverem annyi ember van ^^ meg ha jól tudom Niklasnak a DT egyik gitárosának is van vmelyik albumhoz köze

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

IPB Image

Ez a kép olyan.... szééép :')

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

IPB Image

Ez a kép olyan.... szééép :')

WTF!?!? :o

Tényleg nagyon zsír :rolleyes: Gondolom In Flames koncert =)

Link to comment
Share on other sites

Hares

WTF!?!? :o

Tényleg nagyon zsír :rolleyes: Gondolom In Flames koncert =)

Bármilyen koncert is,kiba jó kép. :smile:

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

WTF!?!? :o

Tényleg nagyon zsír :rolleyes: Gondolom In Flames koncert =)

Jaja, most volt Novarockon :smile:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Bazz, de kimentem volna, nincs is tőlünk messze, csakhát társaság nem lett volna. :unsure:<_< Talán legközelebb... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Engem nem is engedtek volna el... :sad:

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

-Stifler- fsza az aláírásod ^^

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

-Stifler- fsza az aláírásod ^^

Köszi :smile:

Két kedvenc bandám lett, pedig nemis hallgatom őket régóta :o Max 2-3 hónap.

Tied sem rossz B) Hasonlót akartam Soilworktól, de seholsem talátam :sad: Így maradt ez. Bár nem bánom :smile:

Am. a Novarock az ehlyileg merre is van? Nem ugrik be, pedig angyon ismerős. Pestre tippelek, de sztem kizárt, mert aarról hallottam volna :unsure: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

XSB

Köszi :smile:

Két kedvenc bandám lett, pedig nemis hallgatom őket régóta :o Max 2-3 hónap.

Tied sem rossz B) Hasonlót akartam Soilworktól, de seholsem talátam :sad: Így maradt ez. Bár nem bánom :smile:

Am. a Novarock az ehlyileg merre is van? Nem ugrik be, pedig angyon ismerős. Pestre tippelek, de sztem kizárt, mert aarról hallottam volna :unsure: :ph34r:

Ausztriában van...:D

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ausztriában van...:D

VÁÁÁ PEST!!! :lol: De jó lenne...Legyen igazad -Stifler-. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

VÁÁÁ PEST!!! :lol: De jó lenne...Legyen igazad -Stifler-. :smile:

Jó, csak egy tipp volt :unsure: :D

m. nyugodtan hívhatsz Stifnek is :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_kEke_

Stif jó az avid x)

IPB Image

;D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Kösz kEke :rolleyes:

Ez a kép meg üt >_< :lol:

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Van még pár :rolleyes:

inflamez.com -> Media -> funny pics

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Van még pár :rolleyes:

inflamez.com -> Media -> funny pics

Kva jó képek :D :lol:

Ezen besz*rtam xD ->

IPB Image

És köszi az oldalt, jól jött :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...