Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friday Night Lights


-Thingol-

Recommended Posts

TIRU

Jó rész volt ez a 7-es is!

Az a tánc milyen volt...hú mondom ez kész :smile: :D :D

Na nem bírtam ki és belelnéztem...röhögtem is egy jót :lol: Mikor Saracen ott "dance"-el a szobába erre jön az a mexikói csaj, a nagymuterjának a gondozója oszt aszondja "nice moves". Hát én azon aszittem beszarok :lol: Na meg nem akarok spoiler-ezni de a show utáni jeleneten is koppant az állam :D Bár nem volt váratlan számomra :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sierrasprings

Na nem bírtam ki és belelnéztem...röhögtem is egy jót :lol: Mikor Saracen ott "dance"-el a szobába erre jön az a mexikói csaj, a nagymuterjának a gondozója oszt aszondja "nice moves". Hát én azon aszittem beszarok :lol: Na meg nem akarok spoiler-ezni de a show utáni jeleneten is koppant az állam :D Bár nem volt váratlan számomra :rolleyes:

Hát az a jelenet nekem sem volt váratlan, sõt már vártam, hogy mikor fog megtörténni.

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Hát az a jelenet nekem sem volt váratlan, sõt már vártam, hogy mikor fog megtörténni.

jaja eléggé várható volt de azé mégis adott egy löketet a résznek :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sierrasprings

Na megnéztétek már az új epizódot? Vagy mindenki a feliratra vár? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Na megnéztétek már az új epizódot? Vagy mindenki a feliratra vár? :smile:

Én megnéztem, nem szoktam feliratra várni :smile: Az történt benne, amit vártam..legalábbis a legvégén Saracenéknél :smile:

Link to comment
Share on other sites

Sierrasprings

Én megnéztem, nem szoktam feliratra várni :smile: Az történt benne, amit vártam..legalábbis a legvégén Saracenéknél :smile:

Tánc, hogy tetszett? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Tánc, hogy tetszett? :rolleyes:

Az nagyon frankó volt..de mint mondtam a legvége tetszett a legjobban, amikor reggeliznek: azt már nagyon vártam :smile: Csak ezzel a Riggins gyerekkel mi lesz....

Link to comment
Share on other sites

Sierrasprings

Az nagyon frankó volt..de mint mondtam a legvége tetszett a legjobban, amikor reggeliznek: azt már nagyon vártam :smile: Csak ezzel a Riggins gyerekkel mi lesz....

Remélem mi hamarabb ismért a csapat tagja lesz, csak nem kéne ennyi piálnia :smile:

Santiago-ról vélemény?

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Remélem mi hamarabb ismért a csapat tagja lesz, csak nem kéne ennyi piálnia :smile:

Santiago-ról vélemény?

tetszik az eltökéltsége... Aztán majd meglátjuk, mi lesz, még nincs régóta a sorozatban, itt pedig elég összetett személyiségek vannak...

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Na én is megnéztem végre az egész epizódot. Nagyon kirákly volt :rolleyes:

Kiváncsi vagyok mi lesz Saracen-nal meg az ápoló csajjal...mindig elfelejtem a nevét, valaki mondja már meg :lol: Am végre nem szarakodik Julie-val, ezt már elég régóta vártam :rolleyes: Julie meg nem tom mit rinyál õ volt szemét a gyerekkel szal most szívja csak a fogát...meg szvsz mind a barna cheerleader mind az ápoló sokkal csinosabb mint Julie. :D

Meg ez a Santiago gyerek is jó arcnak tûnik, meg tényleg elég eltökélt, az õ történetére is kiváncsi vagyok, pl h mi az a sok levél amit a párnája alá tett, hogy mi lett a nagybátyjávaé stb stb.

Riggins egy hülye alkesz :D Jó játékos csak eléggé elk.rta az életét a linkséggel meg a piálással. Coach Taylor elég határozottan állítja h nem akarja visszavenni a csapatba, de ez is majd kiderül az évad során :smile:

Egyenlõre tûkön ülve várom a következõ rést :D

Link to comment
Share on other sites

Sierrasprings

Most néztem meg a köv epizód már a 30. rész lesz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Én még mindig feliratra várok :D Legalább angolra :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Én még mindig feliratra várok :D Legalább angolra :smile:

6.-kat láttad már? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

6.-kat láttad már? :rolleyes:

Nem :smile: De most látom hogy van angol sub hozzá , csak swsubon még nincs kinnt/nem volt :smile: Magyar mikorra várható a 6.-oshoz kedves Thingol :smile::rolleyes: ?

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Nem :smile: De most látom hogy van angol sub hozzá , csak swsubon még nincs kinnt/nem volt :smile: Magyar mikorra várható a 6.-oshoz kedves Thingol :smile::rolleyes: ?

asszem 80%?

angol felirat meg ki szokott kerulni feliratok.hu -ra is

Link to comment
Share on other sites

Sierrasprings

asszem 80%?

angol felirat meg ki szokott kerulni feliratok.hu -ra is

Már én is alíg várom, hogy kijöjjön a 6 sub, megnézném mégegyszer a részt felirattal is :smile:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Ilyenkor örülök h szerettem angolul tanulni, nem kell várogatnom a feliratokat :D

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

asszem 80%?

angol felirat meg ki szokott kerulni feliratok.hu -ra is

Oké , köszi , akkor 1-2 nap múlva várható ? :unsure::smile:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Ilyenkor örülök h szerettem angolul tanulni, nem kell várogatnom a feliratokat :D

Igen, és mindenkinek, aki sorozatfüggõ, azt kívánom, motiválja ez, hogy tanuljon angolul... ugyanis 5-10 év és élõben fogjuk nézni ezeket a sorozatokat netes tévén át...

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Igen, és mindenkinek, aki sorozatfüggõ, azt kívánom, motiválja ez, hogy tanuljon angolul... ugyanis 5-10 év és élõben fogjuk nézni ezeket a sorozatokat netes tévén át...

Az igaz, hogy 5-10 év mulva már nem suli lesz, hanem egyetem/munka, de én akkor is erõsen kétlem, hogy fenmaradnék 3ig bármilyen sorozat kedvéért :smile: ráadásul a netes tv - szerintem - nem fogja majd még akkor sem hozni az általam elvárt minõséget (heroes, pb, house - ezeket mindig hd-ben nézem) :rolleyes:

ez persze nem veszi el a mondanivalód lényegét, én is egyre gyakrabban nyomom ki a feliratot a rész közben, meg próbálkozok. Sorozatoktól függetlenül is jó dolog, ha az ember tud angolul :smile:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Az igaz, hogy 5-10 év mulva már nem suli lesz, hanem egyetem/munka, de én akkor is erõsen kétlem, hogy fenmaradnék 3ig bármilyen sorozat kedvéért :smile: ráadásul a netes tv - szerintem - nem fogja majd még akkor sem hozni az általam elvárt minõséget (heroes, pb, house - ezeket mindig hd-ben nézem) :rolleyes:

ez persze nem veszi el a mondanivalód lényegét, én is egyre gyakrabban nyomom ki a feliratot a rész közben, meg próbálkozok. Sorozatoktól függetlenül is jó dolog, ha az ember tud angolul :smile:

ott a lényeg :D

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Igen, és mindenkinek, aki sorozatfüggõ, azt kívánom, motiválja ez, hogy tanuljon angolul... ugyanis 5-10 év és élõben fogjuk nézni ezeket a sorozatokat netes tévén át...

Tanulgatok , tanulgatok Én :D Felirattal valószínûleg a nagy részét érteném :smile:

Link to comment
Share on other sites

Sierrasprings

Még régebben beígért képek a DVD-rõl, a hétvége felé jönnek! :tongue::smile: :D

Link to comment
Share on other sites

Sierrasprings

Na aki a 2x07 angol subra várt, az máris nézheti, mert kint van a SupSub-on!

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Na aki a 2x07 angol subra várt, az máris nézheti, mert kint van a SupSub-on!

már tegnap ota megvan.. pont most nézem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...