Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friday Night Lights


-Thingol-

Recommended Posts

Gyu

végülis menne nélküle is, csak jobb érzés h ha nem értek vmit lenézhetek... amikor az edzõ felesége megszólal suttogva azt magyarul se érteném szerintem. :lol:

Santiago FTW :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

végülis menne nélküle is, csak jobb érzés h ha nem értek vmit lenézhetek... amikor az edzõ felesége megszólal suttogva azt magyarul se érteném szerintem. :lol:

nekem leginkább landryvel volt bajom, egyszeruen nem tom megérteni amit mond :smile:

Link to comment
Share on other sites

Raven

érdekes dolgok ezek. sokszor eszembe jut h vajon magyarul érteném-e az illetõt ha ilyen halkan beszélne. hisz nem 1x kérdezünk mi is vissza a hétköznapi életben h "tessék?"

Link to comment
Share on other sites

TIRU

nekem leginkább landryvel volt bajom, egyszeruen nem tom megérteni amit mond :smile:

OMG az a gyerek igen "tanyasiasan" beszél [sm41] Bár megértem de mikor előszőr meghallottam olyat röhögtem h majd lefordultam a székrõl [sm52]

Link to comment
Share on other sites

Raven

megnéztem 2x9-et felirat nélkül mert vár a halál és nem volt semmi bajom landry-vel, többiekre már nem emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Megnéztem a 8.-at , nem tudom miért mondjátok , szerintem nagyon jó volt :smile:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Megnéztem a 8.-at , nem tudom miért mondjátok , szerintem nagyon jó volt :smile:

persze h az volt :D

Én meg meglestem a 9-est végre :D Sztem ez is jó rész volt...volt itt aztán minden amit el lehet képzelni...kiváncsi vagyok Saracen-éknél a nagyi mikor jön rá a kis "titokra" :lol: Santiago egy állat...még több ilyen sack-et akarok látni :D B)

Link to comment
Share on other sites

Sigismundus

Jó volt a 8-as, nagyon is jó...:-) Smash futása kellet már, kicsit visszavenni az arcából.. de normálisan fogadta, hogy Mattet hivta segíteni.. Amit Tammy csinált a tanárgyerekkel az túlzás volt már, éppen hogy rendezi a viszonyt a lányával erre megint.. Tim újra a csapatban, ez várható volt valahogy, LAndry a zsaruknál, na ez igen... Ez volt egy olyan fordulat ami már majdnem elsõ évados szinvonalú ötlet. de fõleg ahogyan felvezették, elöbb a rendõrcsaj Tyrával, az erõszakoló öcsce Landryval, aztán az Istenes beszélgetés Lyla nõvérrel..:-)

Két kifogás. Matt és a latin leányzó? Ez valahogy sántít, semmi komoly közös dolguk nem volt egy táncikáláson kivül amitõl így összejöhettek volna. Max, hogy mindkette fiatalok és egy fedél alatt laknak...-) nem lesz ez hosszú.

Másik, hová tünt Jason (Hill) ? Két rész óta nem láttuk.

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Jó volt a 8-as, nagyon is jó...:-) Smash futása kellet már, kicsit visszavenni az arcából.. de normálisan fogadta, hogy Mattet hivta segíteni.. Amit Tammy csinált a tanárgyerekkel az túlzás volt már, éppen hogy rendezi a viszonyt a lányával erre megint.. Tim újra a csapatban, ez várható volt valahogy, LAndry a zsaruknál, na ez igen... Ez volt egy olyan fordulat ami már majdnem elsõ évados szinvonalú ötlet. de fõleg ahogyan felvezették, elöbb a rendõrcsaj Tyrával, az erõszakoló öcsce Landryval, aztán az Istenes beszélgetés Lyla nõvérrel..:-)

Két kifogás. Matt és a latin leányzó? Ez valahogy sántít, semmi komoly közös dolguk nem volt egy táncikáláson kivül amitõl így összejöhettek volna. Max, hogy mindkette fiatalok és egy fedél alatt laknak...-) nem lesz ez hosszú.

Másik, hová tünt Jason (Hill) ? Két rész óta nem láttuk.

jason hill?:o

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

jason hill?:o

De tényleg hol van Jason :D ? Jason Street :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

Üdv! :smile:

Mióta nincs PB, azon gondolkodtam, hogy bele kellene kezdeni egy másik sorozatba is, errõl olvastam régebben SorozatJunkie-n, és az alapján tetszett, és teljesen véletlenül most hétvégén lehetõségem nyílt beszerezni az elsõ két részt, úgyhogy belevágtam. :smile: Eddig tetszik, és végigolvasva a hozzászólásaitokat, lesz ez még jobb is... :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Üdv! :smile:

Mióta nincs PB, azon gondolkodtam, hogy bele kellene kezdeni egy másik sorozatba is, errõl olvastam régebben SorozatJunkie-n, és az alapján tetszett, és teljesen véletlenül most hétvégén lehetõségem nyílt beszerezni az elsõ két részt, úgyhogy belevágtam. :smile: Eddig tetszik, és végigolvasva a hozzászólásaitokat, lesz ez még jobb is... :rolleyes: :D

Jól teszed , szerintem a Dexter mellett a tavalyi év legjobb sorozata :smile:

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

Jól teszed , szerintem a Dexter mellett a tavalyi év legjobb sorozata :smile:

Azt ajánlotta egyik haver, majd lehet elkezdem valamikor... De egyelõre most csak ez fog menni. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Üdv! :smile:

Mióta nincs PB, azon gondolkodtam, hogy bele kellene kezdeni egy másik sorozatba is, errõl olvastam régebben SorozatJunkie-n, és az alapján tetszett, és teljesen véletlenül most hétvégén lehetõségem nyílt beszerezni az elsõ két részt, úgyhogy belevágtam. :smile: Eddig tetszik, és végigolvasva a hozzászólásaitokat, lesz ez még jobb is... :rolleyes: :D

Végigolvastad? Lelõttél magadnak ennyi spoilert? lol.

amúgy rotfl, hogy még mindig nincs angol felirat.

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

Végigolvastad? Lelõttél magadnak ennyi spoilert? lol.

amúgy rotfl, hogy még mindig nincs angol felirat.

Jajam, gyorsan végigfutottam rajtuk, vagy két-három spoiler derült ki, legalábbis amit nagyjából sikerült felfognom... :D :lol: De ahol direkt át volt színezve a szöveg, azt nem olvastam el, annyira buta nem vagyok, hogy lelõjem elõre a dolgokat, csak kíváncsi voltam a véleményekre, és egy fórumon akaratlanul is belebotlik az ember spoilerekbe...

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Jajam, gyorsan végigfutottam rajtuk, vagy két-három spoiler derült ki, legalábbis amit nagyjából sikerült felfognom... :D :lol: De ahol direkt át volt színezve a szöveg, azt nem olvastam el, annyira buta nem vagyok, hogy lelõjem elõre a dolgokat, csak kíváncsi voltam a véleményekre, és egy fórumon akaratlanul is belebotlik az ember spoilerekbe...

naja :D ezért éri meg toppon lenni.

Link to comment
Share on other sites

TIRU

am most akkor nem volt pénteken ugye? Január mittomén mennyiig szönet van nem? Vagy csak én vok hülye? [sm52]

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

am most akkor nem volt pénteken ugye? Január mittomén mennyiig szönet van nem? Vagy csak én vok hülye? [sm52]

szünet van, nagy

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Ezt enélkül a fotó nélkül is tudtam már :smile: Max most már jobban tudom :smile:

Hát igen, alap a csaj, bár azért szerintem rövid hajjal elég béna, de azért a maradékot hozta a télapó... :smile:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Hát igen, alap a csaj, bár azért szerintem rövid hajjal elég béna, de azért a maradékot hozta a télapó... :smile:

na ez fincsi volt :D

am néztem az elsõ linket...volt egy érdekes komment amire vki válaszolt....na azon jót röhögtem :D

RoboGó 2007.12.18. 13:40:33

Az igazi fociban nem fetrengenek a földön órákig, ha a játékost megsuhintja az elsõ tavaszi friss fuvallat, és nem hivatkoznak arra, hogy azért kapott ki a csapat, mert a nézõtér jobb sarkában, annak a sárga spakás alaknak az aurája zavarta a gömbérzékét a csatárnak. Az igazi fociban nem a bírót anyázzák, hanem ha esetleg rossz az ítélet, visszanézik, és ott helyben megváltoztatják. Ennyit a socceredrõl....

teljes mértékben igaza van :D

Link to comment
Share on other sites

Sigismundus

+ még, amerikai futballban sokkal nyugodtabban lehet a másik csapat szineiben másik oldalra leülni, nem éri olyan inzultus mint egy Fradi-UTe vagy angol és olasz csapatok viszonylatában.. legalábbis amit mostanában NFL közvetitéseken látok, néha elég vegyesen ülnek a népek...

Link to comment
Share on other sites

Sigismundus

kellemes ünnepeket és boldog új évet !

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

még mindig nincs angol felirat hát beszarok :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...