Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mount & Blade


-Dragoon-

Recommended Posts

-Dragoon-

Üdv, honnan, és hogy tudok embereket toborozni, illetve mennyiért?

Mikor én legutóbb játszottam, akkor a fogadókban lehetett felfogadni egyszerû katonákat a csapostól és néha állnak még rajta kívül is emberek a fogadóban, akik vagy hõsök vagy pedig jól felszerelt zsoldosok. Õket is fel lehet fogadni. Persze azóta ez lehet megváltozott.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
keszthelz

sziasztok

én most kezdtem el játszani a 0.955 verzioval, de ugye 8. szint elott kidob, ha valaki meg tudná irni, hogyan lehet kijatszani a serial, légysz: nagybbalazs@freemail.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mako88

na nemrég leszedtem a a 0.960as M&B-t. hát valami szenzációsan jó lett :) jöttem is dicsekedni :D

most kivételesen csajjal kezdtem, viszont hagyományok miatt a Kreghtekhez mentem, a Rhodokokkal kiépítettem egy nagyon szépnek ígérkezõ kapcsolatot :D elértem, hogy a szimpátia mutatójuk -75 felém XD :lol: persze foglaltam el egy várat is fent a hegyekbe és van két falum is, valamint a várbörtönömbe 3 Rhodok fejes :P a király is megjárta már a börtönömet, de aztán szép summáért elengedtem :D a most még 55ös full lovas csapatomat 100%os mérleggel vezetem :P a végére pedig pár képet hoztam:

katt , katt megin , katt3 ,katt utoljára is

lehet dicsérni nyugodtan :lol: B)

Link to comment
Share on other sites

Leo88
na nemrég leszedtem a a 0.960as M&B-t. hát valami szenzációsan jó lett :) jöttem is dicsekedni :D

most kivételesen csajjal kezdtem, viszont hagyományok miatt a Kreghtekhez mentem, a Rhodokokkal kiépítettem egy nagyon szépnek ígérkezõ kapcsolatot :D elértem, hogy a szimpátia mutatójuk -75 felém XD :lol: persze foglaltam el egy várat is fent a hegyekbe és van két falum is, valamint a várbörtönömbe 3 Rhodok fejes :P a király is megjárta már a börtönömet, de aztán szép summáért elengedtem :D a most még 55ös full lovas csapatomat 100%os mérleggel vezetem :P a végére pedig pár képet hoztam:

katt , katt megin , katt3 ,katt utoljára is

lehet dicsérni nyugodtan :lol: B)

nem rossz, mik is a kódok? :P Amúgy a 0.999-eset várom már :D azt még ingyé le lehet tölteni. :)

Link to comment
Share on other sites

McCart

milyen modokat ajánlanátok a jatekhoz? most kezdeném el. ill. melyik a legujabb verzio?

annak a modnak mi a neve ami akár 200 embert is megjelenit a harctéren? (nalam most ugye 72 a max azt hiszem)

Link to comment
Share on other sites

Leo88

0.960-ashoz valaki tudna adni cracket? :)

Link to comment
Share on other sites

McCart

Gugli-> ..0.960 cr*ck.. :)s

Link to comment
Share on other sites

Leo88
Gugli-> ..0.960 cr*ck.. :) s

nem dob értelmeset :)

Link to comment
Share on other sites

Mako88

0.960-ashoz valaki tudna adni cracket? :)

a 0.903as cr**k is jó hozzá

Link to comment
Share on other sites

Leo88
dehogyisnem.. :lol:

Google / Mount and Blade 0.960 crack

6. találat! :rolleyes:

de akkor szedjél már le egyet fakom :) én 6 torrentet néztem meg és nem töltik fel...attól hogy dob találatot még nem biztos hogy le is lehet szedni

a 0.903as cr**k is jó hozzá

megnéztem, nem engedi beírni a serialt, pedig bemásoltam fájlt :ph34r:

storno, minden jó :)

Link to comment
Share on other sites

McCart

dehogyisnem.. :lol:

én is onnan töltöttem le pár nappal ezelõtt.

de hogy lásd milyen jofej vagyok. :D link

Link to comment
Share on other sites

Leo88
dehogyisnem.. :lol:

én is onnan töltöttem le pár nappal ezelõtt.

de hogy lásd milyen jofej vagyok. :D link

már mindegy, de azért köszi :)

Link to comment
Share on other sites

McCart

HH mindegy? :o

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Mit lehet kezdeni a nemesi foglyokkal? Már 3 ellenséges vezért fogtam el, de eladni nem tudom õket, szabadon engedni nem tudom õket és a királynak sem tudom õket leadni. Csak foglalják a helyet <_<

Link to comment
Share on other sites

McCart

ezzel en is bajba vagyok (voltam) , egyszer csak kaptam egy ajánlatot , hogy megveszik az egyiket.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

ezzel en is bajba vagyok (voltam) , egyszer csak kaptam egy ajánlatot , hogy megveszik az egyiket.

Közben én is rájöttem, ha annak a népnek a területére mész, akkor ajánjlák fel, meg volt egy lord aki adott egy küldetést, hogy fogjak el egyet

Link to comment
Share on other sites

Leo88
HH mindegy? :o

mert már megoldottam, de azért kösz
Link to comment
Share on other sites

artiiique

Hali!

Valaki tudna adni egy kulcsot a játékhoz?

Link to comment
Share on other sites

Leo88
Hali!

Valaki tudna adni egy kulcsot a játékhoz?

vaskulcs? kapukulcs?

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Néztem, hogy közel a hivatalos megjelenés :blink: Sajnos szerintem még elég félkész állapotban lesz a játék szeptemberben. A borítót láttátok? Borzalmas :(

Link to comment
Share on other sites

Leo88
Néztem, hogy közel a hivatalos megjelenés :blink: Sajnos szerintem még elég félkész állapotban lesz a játék szeptemberben. A borítót láttátok? Borzalmas :(

nem, mi van rajta? :D

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

nem, mi van rajta? :D

Ez...

IPB Image

Lehet nekem torz a meglátásom, de M&B =/= Gyûrûk Ura. Mintha valami B kategóriás fantasy játék borítója lenne, pedig ez egy B kategóriás történelmi játék :P Ki ez az Aragorn klón és mi köze van a játékhoz? Mégis mit képzeltek a kiadónál?! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Ez...

Lehet nekem torz a meglátásom, de M&B =/= Gyûrûk Ura. Mintha valami B kategóriás fantasy játék borítója lenne, pedig ez egy B kategóriás történelmi játék :P Ki ez az Aragorn klón és mi köze van a játékhoz? Mégis mit képzeltek a kiadónál?! :angry:

lehet ingyé jár hozzá lord of the rings mod :D

hát ez tényleg poén, ráadásul, ha valaki ránéz még azt hiszi tényleg jó játék :D

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

lehet ingyé jár hozzá lord of the rings mod :D

hát ez tényleg poén, ráadásul, ha valaki ránéz még azt hiszi tényleg jó játék :D

Nálam fordítva van. Ránézek és azt hiszem nem jó játék. Pedig nagyonis az :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...