Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mount & Blade


-Dragoon-

Recommended Posts

Balee

Ez a topik is kap egy UP!-ot.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
seso

Sziasztok!

Volna 1 kis problémám a warband -al.

Valami úton módon mikor álítgattam a játék opcióiban olyan történt, hogy mikor harcra kerül a sor arányosan tölti a pályát katonákkal tehát pl 100 -am van az ellenfélnek meg mondjuk 400 akkor nekem bead pl.: 10-et neki meg 40 -et és 1szerûen eséjtelen a küzdelem így. Elötte viszont ugyananyi egységet adott mindkettõnknek amíg persze le nem darálódtak.

Most azt nem értem, hogy melyik a normális vagyis most mi a hiba. és hogylehetne esetleg visszaállítani a régi rendszert, ha lehet valahogy egyáltalán!?

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Sziasztok!

Volna 1 kis problémám a warband -al.

Valami úton módon mikor álítgattam a játék opcióiban olyan történt, hogy mikor harcra kerül a sor arányosan tölti a pályát katonákkal tehát pl 100 -am van az ellenfélnek meg mondjuk 400 akkor nekem bead pl.: 10-et neki meg 40 -et és 1szerûen eséjtelen a küzdelem így. Elötte viszont ugyananyi egységet adott mindkettõnknek amíg persze le nem darálódtak.

Most azt nem értem, hogy melyik a normális vagyis most mi a hiba. és hogylehetne esetleg visszaállítani a régi rendszert, ha lehet valahogy egyáltalán!?

Nem használsz valamilyen mod-ot? Nekem sosem volt ilyen gondom :unsure:

Link to comment
Share on other sites

seso

Nem használsz valamilyen mod-ot? Nekem sosem volt ilyen gondom :unsure:

nem, csak simán az alap játék. ráadásul most ujjratelepítettem és ugyan az a helyzet viszont furi hogy ujratelepítés után megörzött minden régi beállítást.

kaszman1 : te babráltál már a catában megjelenõk számával options -ban?

mert nekem utánna csinálta ezt ha jól emléxem 1-bõl a következõ csatában.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

nem, csak simán az alap játék. ráadásul most ujjratelepítettem és ugyan az a helyzet viszont furi hogy ujratelepítés után megörzött minden régi beállítást.

kaszman1 : te babráltál már a catában megjelenõk számával options -ban?

mert nekem utánna csinálta ezt ha jól emléxem 1-bõl a következõ csatában.

Ott csak egy csúszka van, ha jól emlékszem. Sokmindennel nem lehet babrálni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Gomez_-

Sziasztok. Már kiprobáltam a Mount and Blade Warband - et minden formában, (muszáj voltam letölteni is mert az eredeti sem mûködik)

és nagyon szeretném kipróbálni a Floris mod - ot de sehogy sem lehet, sõt az alapjáték sem indul. bárhogy patch - elem bármit csinálok vele mindig ugyanezt írja ki: warband.exe mûködése leállt. gondolom ezt mindenki ismeri. Mi lehet a gond és mit tudok tenni? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Salamandre

Van valami hír a Bannerlord-ról? Már lassan 1 éve, hogy bejelentették.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Meridius

Akinek megvan a Napoleonic Wars, és szeretne egy magyar regimenttel 100-200 fõs eventeken részt venni, keresse [18th] Marton -t Steamen. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
VassGabor

Keddtől lehet nyomni azt írták hogy körülbellül jövő ilyentájt fog megjelenni a végleges verziója. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
VassGabor

Nektek mi az első benyomásotok róla?, Kampányát néztem volna meg elsőnek nem a multit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...