Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Baldur's Gate sorozat


crocki

Recommended Posts

-Stranger-

Tolta már valamelyikõtök wild mage-el vagy wizard hunterrel?

Link to comment
Share on other sites

csaba86

Én most hétvégén kezdem el wizard slayerrel tolni. 15ös szintig viszem majd el, aztán duálban tolvajra váltok.

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

Én most hétvégén kezdem el wizard slayerrel tolni. 15ös szintig viszem majd el, aztán duálban tolvajra váltok.

A magic resistance miatt elég sokáig húzhatja. Mint Viconia, a varázslatok a játék vége felé szinte leperegtek róla. A wild mage meg mókás lehet. :smile:

Link to comment
Share on other sites

csaba86

Remélem majd be tudok számolni arról, hogy milyen érzés 100% magic resistance-el rohangálni, mert ugyebár elérhetõ csalás (2x Ring of Gaxx) nélkül is :smile:

15 % lvl 15 wizard slayer

20% human flesh armor

10% Ring of Gaxx

5% valami amulet

50% Carsomyr (lvl 38 thief miatt)

De magában a wizard slayer nem olyan jó, mivel páncélon és fegyveren kívül nem használhat mágikus cuccokat.

Link to comment
Share on other sites

geru45

milyen sok a játékban a DnD-s elem ? és körökre osztot ?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

milyen sok a játékban a DnD-s elem ? és körökre osztot ?

Elég jó sok DnD-adaptáció van, nem szószerinti, így nem is körökre osztott... de szerintem elég jó így is, ezzel a timestop-technikával is.

Link to comment
Share on other sites

xydezso

Segítség!!! valaki tudja, hogyan kell a bg2-ben hátKisTehén!órni tolvajjal? :huh:

hátKisTehén!úrni

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Segítség!!! valaki tudja, hogyan kell a bg2-ben hátKisTehén!órni tolvajjal? :huh:

hátKisTehén!úrni

Ez a cenzúra :lol:

Elrejtõzöl (hide in the shadows), aztán odasattyogsz, és attack.

Link to comment
Share on other sites

ProfWilliam

a BG2 m,agyarításával mi van? Nem mintha nem vittem volna végig vagy 4-szer de jó lenne egyszer magyarul is. :smile:

Link to comment
Share on other sites

csaba86

Még semmi, ugyanaz van fenn neten, mint 2 éve.

Viszont az elsõ rész mér teljesen le van fordítva, Jnc-nek (fordítás vezetõje) már csak át kell néznie, és kijavítania a hibákat. Nem valószínû, hogy idén kész lesz, de talán a vizsgaidõszak végét már egy full magyar BG1el ünnepelhetjük majd :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

Még semmi, ugyanaz van fenn neten, mint 2 éve.

Viszont az elsõ rész mér teljesen le van fordítva, Jnc-nek (fordítás vezetõje) már csak át kell néznie, és kijavítania a hibákat. Nem valószínû, hogy idén kész lesz, de talán a vizsgaidõszak végét már egy full magyar BG1el ünnepelhetjük majd :smile:

Nem tudom, sztem elég furcsa lenne a BG1 felbontásában ékezetes betûket olvasni. Meg amúgy is, ha valaki azt mondja, hogy thy stupid, akkor az legyen thy stupid.

Meg az Icewind Dale 2 magyarítása óta nem bízom a magyarításokban. (nem engedett ki a Sárkány Szemébõl, pedig már kijutottam az idõhurokból. De a következõ szint töltésénél kilépett a játék)

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Ha az elsõ részben csinálok egy warrior-t és majd úgy importálom át a 2-be akkor annak majd megváltoztathatom a kaszton belül a package-ét? pl warrior-ból kensai-á

Link to comment
Share on other sites

csaba86

Persze.

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

karaj, akkor lehet nekiállok a bg1-nek megint :smile:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

karaj, akkor lehet nekiállok a bg1-nek megint :smile:

Karaj XD Ezt én is mondogatom ezentúl :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

karaj, akkor lehet nekiállok a bg1-nek megint :smile:

És szedd össze a Friendly Arm Inn-bõl a nemes aranygatyáját (egy kis alázatot kell mutatni, mintha te lennél a mosófiú, vagy a mi thök), mert azt átvimportálja a kettõbe is, és a Throne Bhaalban megcsinálhatod a Big Metal Unit-ot az ezüst nadrágból, meg a bronz gatyából... amit én még egyszer sem raktam össze, mert nem természetes... (megy egy mágus vagy egy harcos/tolvaj/mágus mit kezdene vele? :huh:)

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

És szedd össze a Friendly Arm Inn-bõl a nemes aranygatyáját (egy kis alázatot kell mutatni, mintha te lennél a mosófiú, vagy a mi thök), mert azt átvimportálja a kettõbe is, és a Throne Bhaalban megcsinálhatod a Big Metal Unit-ot az ezüst nadrágból, meg a bronz gatyából... amit én még egyszer sem raktam össze, mert nem természetes... (megy egy mágus vagy egy harcos/tolvaj/mágus mit kezdene vele? :huh:)

hehe :smile: minek ha van 1 party akinél ottvan?xD megvan a ToSC is és játtszottam már vele szal tudom h merre van :smile:

bár nemvágom h 3 gatyóból hogy áll össze egy gólempáncél, bár azt mondják nem is olyan jó mert ToB végére már atomtáp mindenki :smile:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

És szedd össze a Friendly Arm Inn-bõl a nemes aranygatyáját (egy kis alázatot kell mutatni, mintha te lennél a mosófiú, vagy a mi thök), mert azt átvimportálja a kettõbe is, és a Throne Bhaalban megcsinálhatod a Big Metal Unit-ot az ezüst nadrágból, meg a bronz gatyából... amit én még egyszer sem raktam össze, mert nem természetes... (megy egy mágus vagy egy harcos/tolvaj/mágus mit kezdene vele? :huh:)

Rárakod Sarevok-ra :wink:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

hehe :smile: minek ha van 1 party akinél ottvan?xD megvan a ToSC is és játtszottam már vele szal tudom h merre van :smile:

bár nemvágom h 3 gatyóból hogy áll össze egy gólempáncél, bár azt mondják nem is olyan jó mert ToB végére már atomtáp mindenki :smile:

Nem is a tárgy tulajdonságai számítanak, hanem maga az, hogy összeszeded. Az RPG-kben nagyon szeretek mászkálni kilómétereket egy-egy rejtett cameo cuccért. Ha jól hallottam, a második részben van egy beszélõ kard is :D

Link to comment
Share on other sites

csaba86

Tényleg! A beszélõ kard kegyetlen feelinges! Csak emiatt nem cseréltem le kapásból egy jobbra. De késõbb már igen. Jó, hogy elõhoztad, már el is felejtettem, hogy van ilyen :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

Tényleg! A beszélõ kard kegyetlen feelinges! Csak emiatt nem cseréltem le kapásból egy jobbra. De késõbb már igen. Jó, hogy elõhoztad, már el is felejtettem, hogy van ilyen :smile:

Lilarcor tényleg fun. :smile: Nagyon vicces, amikor az ember megy a nagy sötét dungi-ban, és akkor elnyeríti magát, hogy "Go, whack somethin' eeevil!" meg "You know... yeah, I was a moonblade before" és hasonlók. Kár, hogy nem lehet mondjuk a ToB-ban feltuningolni (több beszólás, nagyobb sebzés, mágikus tulajdonságok a meglévõkön felül)

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

jaja, vagy a törpének elvinni h kicsit javítson rajta a kovácstudományával :smile:

Link to comment
Share on other sites

bcom

Nem tudom, sztem elég furcsa lenne a BG1 felbontásában ékezetes betûket olvasni.

Elvileg lehet nyomni a BG1-et a BG2 engine-jével és grafikájával, habár én még nem próbáltam

http://www.moddb.com/mods/3688/bg1tutu

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

A BG Tutut ismerem, elég jó cucc.

Aham, én is kipróbáltam, elég finom ^_^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...