Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Baldur's Gate sorozat


crocki

Recommended Posts

XCube
1 hour ago, kaszman1 said:

Egy Baldurs Gate folytatásnál nem volt sok választásuk :D

El is szarhatták volna.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Na jah de nem lett az. Így kéne minden régi címet visszahozni, ebből tanulhatna a valve is ha tudna 3-ig számolni :D :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
4 hours ago, VassGabor said:

Na jah de nem lett az. Így kéne minden régi címet visszahozni, ebből tanulhatna a valve is ha tudna 3-ig számolni :D :D

Egyszer csak lesz HL3 ... 

Link to comment
Share on other sites

Cori
On 8/6/2023 at 12:26 PM, Viktor said:

Amúgy steam eléggé megsínylette a dolgot. :D Egyébként tarol a játék, mondjuk ebben semmi meglepő nincs, elvégre azok csinálták, akik a divinityt is. Kicsit még finomítsanak ezen, aztán nyomás fejleszteni annak is a 3. részét.

Baldur's Gate 3 az DOS3... majdnem... amúgy is! :D 

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Elég kevés szint van benne ahhoz képest mekkora cumó.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Kíváncsi vagyok mennyire lett jó a írás.

Larian nem erről híres és az egyetlen dolog ami visszatart a játékkal kapcsolatban, az ez. Igaz a DOS2 végigjátszásom is félbe van hagyva, szóval előbb azt akarom befejezni. A gondolat viszont nem akar kimenni a fejemből, hogy mi van ha amúgy az írás nem lesz jó és mindenki csak a hypot lovagolja. (egyelőre senki se arról beszél, hogy milyen zseniális a story, csak, hogy cakkumpakk jó a game, sok a tartalom, nincs dlc/mikroztranzakció, ami amúgy szerintem alap volt, hogy ilyen lesz csak a mainstream most jött erre rá. És bajom sincs a sikerével, nagyon örülök, legalább sarkallja egy kicsit a deveket, hogy csináljanak jo RPG-ket és több pénzt is ölhessenek bele.

Szóval a játék biztosan jó lesz, Divinity játékok is faszák, de az írás nem az erősségük és egy Baldur's Gatenél nekem fontos lenne egy jó story.

Valaki játszik már vele? Esetleg néztetek/olvastatok teszteket? Én még egyelőre nem, nem akarom spoilerezni.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Várj még egy hónapot, vagy játék méret miatt kettőt és akkor lehet vélemények után nézelődni. Addigra csillapszik a hype és valósabb képet kapsz.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Plusz az elmúlt kb 10 év CRPG felhozatala alapján az ilyen játékok második fele mindig sokkal bugosabb és kiforratlanabb, mint az eleje, mert arra kevesebb quality control jut (Wasteland 2-3, Pillars of Eternity 1-2, DoS 1) és garantáltan 1-1.5 éven belül kijön egy definitive verzió a játékból, vagy kap elég javítást, hogy minden patentul működjön.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Én már több mint 40 órát beleöltem most vagyok a lámpás résznél. Átok erdőnél.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...