Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kérdések és Válaszok


Gyu

Recommended Posts

JoeJoeJoe

A Bad Day La-val van gondom. Elmennek a videók, betöltis a főmenüt, ott bejön egy ablak, ha alt+tabbal megnézem és leokézom akkor kilép, ha nem nézem meg, akkor meg nem lehet semmit csinálni a főmenüben.

Segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

Mecha77

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne Double Agent-el kapcsolatban.

Most dobtam össze egy elég komoly gépet,

de itt most csak a videózsuga a fontos.

Asus EN8800 GTS 640Mb.

A gyári SCDA panaszkodik rá a hardver detection-ban,

hogy a videozsuga driver nem megfelelő. Piros X!

Vadi új diver van fent a karihoz.

Ezért a progi, ha el is indul, akkor is grafikai bugos.

Még csak annyit, hogy az újabb STALKER meg tökéletesen

fut ezzel a driverrel.

Az SCDA-t patch-eltem, az 1.02-vel, semmi.

XP-m van.

Ha valaki tud valamit segíteni ezügyben azt nagyon megköszöném.

Link to comment
Share on other sites

Nitro77

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne Double Agent-el kapcsolatban.

Most dobtam össze egy elég komoly gépet,

de itt most csak a videózsuga a fontos.

Asus EN8800 GTS 640Mb.

A gyári SCDA panaszkodik rá a hardver detection-ban,

hogy a videozsuga driver nem megfelelő. Piros X!

Vadi új diver van fent a karihoz.

Ezért a progi, ha el is indul, akkor is grafikai bugos.

Még csak annyit, hogy az újabb STALKER meg tökéletesen

fut ezzel a driverrel.

Az SCDA-t patch-eltem, az 1.02-vel, semmi.

XP-m van.

Ha valaki tud valamit segíteni ezügyben azt nagyon megköszöném.

Hello!

Én is ugyanezt eljátszottam a Double Agent-tel. Nekem is 8800Gtx-szel a legújabb driver van fönt (158.22) Xp-rendszeren és én is patch-eltem a programot de így is bugos! Kipróbáltam a játék demóját, azzal nem volt probléma, mondjuk az csak egy pálya. A ubi oldalán olvastam, hogy még nem teszetelték a játékot 8800-as nvidiákkal, szóval sajnos azt kell mondanom várj ahogy én, egy új patch vagy driver formájában majd kijavítják a hibát.

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

A Bad Day La-val van gondom. Elmennek a videók, betöltis a főmenüt, ott bejön egy ablak, ha alt+tabbal megnézem és leokézom akkor kilép, ha nem nézem meg, akkor meg nem lehet semmit csinálni a főmenüben.

Segítsetek!

mi van azon az ablakon ami előjön? gondolom hibaüzenet...

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Itt van:Gond

Link to comment
Share on other sites

Ryu

A CS:S-ben nem tudok szervert csinálni.Vagyis tudok csak hogyha valaki be akar lépni (neten) akkor azt írja ki neki hogy server is not responsible(vagy respondin ,nem emlékszem pontosan).Ez mitől lehet?Előre is thanks.

Link to comment
Share on other sites

Ssaman

Hi all! A Bad Day L.A. ben elakattam ott, ahol a suliban kell meggyogyitani a gyereket, hogy vissza menjenek a szüleikhez. Meg akarom gyógyitani, de nem tudom őket, mert szinte azzonnal bekészülnek. Nem lehet velük mit csinálni. Pls help. Elöre is meg köszönöm.

hali!

a bad day L.A.-ben hogy kell kinyírni az indiánfejdiszes fószert? addig eljutottam h a falon lógó embereket megöltem de utána nem tudom hogyan tovább

Lelötted azt az embereket a falon így nálam a csávokám sebezhető lesz. Mondjuk sokkat kell bele eresztenni, de meg fog hallni.

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Itt van:Gond

húú. :blink:

ez aztán szép...ilyen hosszút még nem is láttam...

bocsi de fogalmam se sincsen mi lehet a baj :sad:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Úgy gondoltam, hogy megveszem a Spider Man 2-t, de nem találtam sehol csak az 1-et.

Akkor most ez már Abadonware (vagyis szabadon le lehet tölteni?

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Úgy gondoltam, hogy megveszem a Spider Man 2-t, de nem találtam sehol csak az 1-et.

Akkor most ez már Abadonware (vagyis szabadon le lehet tölteni?

nem.. attól h nem kapható M.O-n még nem abandonware :unsure: De ha játszani akarsz vele, akkor marad a torrent pl :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Novver

hali people :smile: egy kis érdekesség ha érdekel valakit... nem tudom le lehet-e írni de leírom aztán moderáltok ha kell, nah... :unsure: történt velem a minap hogy elindultam lecserélni régi xboxomat egy 360ra ... minden szép és jó volt, még 1 hd ready samsungot is beszereztem mellé... de nem ez a lényeg... régi vágyam volt a gears of war ... és itt az okosság! aki szeretné megvenni az említett game-et x360ra az menjen el az Örs Vezér téri Árkád üzletközpontba és ott a media markt üzletbe... alapjáraton a game 16-18 huf... nahmost ott leemelitek a polcról és szépen megnézitek az árat... ezt találjátok majd 9990huf... miért? nézzétek meg jobban mi van ráírva ...Ubi.Soft.Ghost.Recon Adv. :lol: elcímkézték az összeset ... de van még egy pár érdekesség ott szal érdemes csemegézni... gondoltam megosztom valakivel hátha kap az alkalmon (és ha nem írhatom le akkor bocsi előre is de itt szoktak emlehetnei cd galaxist stb, szal gondoltam nem gáz) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ssaman

Végre le vittem a Bad Day L.A.-t :smile: MEgnyugvás.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

hali!

a bad day L.A.-ben hogy kell kinyírni az indiánfejdiszes fószert? addig eljutottam h a falon lógó embereket megöltem de utána nem tudom hogyan tovább

Én csak lőttem amíg tudtam. Aztán egy idő után zöld csík helyett pirosra váltott az életerő csíkja, és már tudtam sebezni (ha elfogyna a töltény akkor a teremben körbe találsz, + életet is)

Link to comment
Share on other sites

Norbertnano

HELP ME!Problémám lenne!A bad day nekem se akar elindulni ugyanúgy hibaüzenet stb.(Geforce 3 a min.config csak elindul 1 jobb gépen nem?) mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

az idei lipcsében megrendezendő games convention-re vannak már szervezett utak különböző utazási irodáktól? láttatok már ilyen ajánlatokat?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

HELP ME!Problémám lenne!A bad day nekem se akar elindulni ugyanúgy hibaüzenet stb.(Geforce 3 a min.config csak elindul 1 jobb gépen nem?) mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

MX-es kártyád van?

Mert ha igen az a baj.

AZ MX-es kártyájú egyéneknek NEM indul el.

Link to comment
Share on other sites

DenDead

Azt szeretném kérdezni, h a Far Cry-ban hogyan lehet menteni? Tudom, automatikusan ment, egy patcsnek köszönhetően lehet simán menteni! Feltettem az 1.3-as verziót, ami magában foglalja az előzőeket is asszem, de hogy hogyan lehet menteni, nem tudom! Régebben tudtan, csak nem emléxem már rá!

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Azt szeretném kérdezni, h a Far Cry-ban hogyan lehet menteni? Tudom, automatikusan ment, egy patcsnek köszönhetően lehet simán menteni! Feltettem az 1.3-as verziót, ami magában foglalja az előzőeket is asszem, de hogy hogyan lehet menteni, nem tudom! Régebben tudtan, csak nem emléxem már rá!

Előre is köszönöm a segítséget!

A quciksave-re vagy kíváncsi? Beírod a konzolba, hogy /save_game A1, és akkor csinál egy A1 nevű mentést.

Link to comment
Share on other sites

DenDead

A quciksave-re vagy kíváncsi? Beírod a konzolba, hogy /save_game A1, és akkor csinál egy A1 nevű mentést.

Köszike! Igen, arra voltam!

A quciksave-re vagy kíváncsi? Beírod a konzolba, hogy /save_game A1, és akkor csinál egy A1 nevű mentést.

De nem csinálja! Nem tom mér!

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Köszike! Igen, arra voltam!

De nem csinálja! Nem tom mér!

Öhh, asszem rosszul gépeltem be. \save_game A1 lesz a nyerő.

Link to comment
Share on other sites

DenDead

Öhh, asszem rosszul gépeltem be. \save_game A1 lesz a nyerő.

És ezt a \ jelet mivel hozod elő a gémben, mert ott nem akarózzik?!

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

És ezt a \ jelet mivel hozod elő a gémben, mert ott nem akarózzik?!

Angol billentyűzetkiosztással megy a játék asszem, azon pedig az Ű-vel.

Link to comment
Share on other sites

DenDead

P.csába! Még jó, h magyar billem van! :angry:

De régebben is az vlt és működött vele! Lehet a -devmode miatt nem műxik??

P.csába! Még jó, h magyar billem van! :angry:

De régebben is az vlt és működött vele! Lehet a -devmode miatt nem műxik??

F@sza! Műxik! Magyar billen a Tab rakja ezt a \ jelet! És műxik a mentés! :D

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

hello! megvan a delta force xtreme, de indításnál ezt írja ki:Unable to load error strings, majd Unable to load game strings. Mit tegyek? sajna nem eredeti a játék! A gépem: Athlon 2GHz, Sapphire X1300 pro 256 mb, 512 ram, ASUS A7N8X

Link to comment
Share on other sites

jardo

most azon gondolkodom h megvegyem-e a collection kiadást. de nem ismerem annyira a mystet. érdemes lenne megvenni? milyenek a myst-ek?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...