Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kérdések és Válaszok


Gyu

Recommended Posts

Sanyika1234

Hello!

Mondjatok már nekem egy profi vonat szimulátort PLS.Nekem meg volt a sid meier railroads de az olyan gagyi volt mert egymáson átmentem a vonatok, meg gagyi az egész.Nekem egy olyan profi kellene ahol megmondhatom a vonatnak mikor és hova induljon mit és hova vigyen.Egyátalán van ilyen progi????

Kösz Sanyi

Link to comment
Share on other sites

zemcov_tamas

Street Racing Syndicate-ben hogyan lehet új video-kat unlock-olni vmelyik nőről?

A nőnek veled kell mennie a versenyre.

Akkor tudod hogy beszállt ha a menüben látod őt.

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Hello!

Mondjatok már nekem egy profi vonat szimulátort PLS.Nekem meg volt a sid meier railroads de az olyan gagyi volt mert egymáson átmentem a vonatok, meg gagyi az egész.Nekem egy olyan profi kellene ahol megmondhatom a vonatnak mikor és hova induljon mit és hova vigyen.Egyátalán van ilyen progi????

Kösz Sanyi

Van,Microsoft Train Simulator.......Mondjuk az olyan mint a Flight Simulator,nem stratégia...de biztos jó móka....

Link to comment
Share on other sites

VSZM

Hi! Nincs a Curveballnak egy letölthető verziója amit neten PVP-be is lehet játszani?

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nagash13

Street Racing Syndicate-ben hogyan lehet új video-kat unlock-olni vmelyik nőről?

Egy kis tipp. Menj be program files-ba vagy ahova telepítetted ott a videos-ba vagy már nemtom pontosan mi a mappa neve és nevezd át. *.wma-ra talán. És megtod nézni az összeset. Én vhogy így csináltam de már rég volt. Bocs ha nem pontos az infó

Link to comment
Share on other sites

jardo

kérdést én is láttam sokat de választ annál kevesebbet <_<

egyesek csak felháborodnak hogy már megint ezt kérdezik és nem válaszolnak :wink:

hát én már párszor olvastam h NEM LEHET. tessék, itt a válasz: NEM LEHET :tongue: :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Vki tud egy linket ahonnan le lehet szedni a Scrapland magyar file-jait? Tudom hogy warez de nekem a PC GURU ango verziós Scrapland-je van meg (nem vok gurus, éljen a GS! --nem is leszek az, ezt megvettem de soha többet! :lol: :lol: )

Na ez engem is érdekelne! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

a war front: turning point című játékról lenne szó: a német kampány 10.ik küldetésében amikor ki kell szabadítani azt az öreg embert a gulágból, azt hogy kell megcsinálni? mert azt írja hogy megkell tisztítani a terepet körülötte az ellenségektől, na de én megölöm az összes ott lévő mukit, meg még a tank gyártót is szét lövöm a tankokkal együtt, de semmi...mit kell csinálni?

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

hát én már párszor olvastam h NEM LEHET. tessék, itt a válasz: NEM LEHET :tongue: :D

tényleg?

de ez fura nem?

mármint én nem tettem fel a sacredet de ha van multi opció akkor miért nem lehet használni?

az lenne ilyenkor a minimum hiogy mellékelnek egy CD kulcsot nem?

vagy akkor mindenkinek külön külön kellene csainálni eggyet? mert így már érthető lenne...

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

tényleg?

de ez fura nem?

mármint én nem tettem fel a sacredet de ha van multi opció akkor miért nem lehet használni?

az lenne ilyenkor a minimum hiogy mellékelnek egy CD kulcsot nem?

vagy akkor mindenkinek külön külön kellene csainálni eggyet? mert így már érthető lenne...

Lehet már, nézzél fel a gs online-ra, küldenek mindenkinek cd kulcsot :smile:. A mai hírek közt szerepel.

Link to comment
Share on other sites

Hawkmoon

Köszi a válaszokat Sacred ügyben.

Menet közben annyit sikerült megoldani, hogy ha olyan mentett állást használok, ahol még nem kaptam meg ezt a küldetést, és tovább játszva megyek el odáig, akkor ott van a víz, így nem kell újrakezdeni. Mivel szerencsére volt egy autosave is a környéken, "csak" 8-9 órányi játékot leszek muszáj újraismételni... :smile:

Viszont akadt egy másik probléma is:

Feltettem a kiegészítőt (Sacred Underworld), méghozzá úgy, hogy fullban az egészet (az alap játékkal együtt), csinált is magának egy másolatot az eredeti SAVE könyvtárról, ám ha betöltöm az Underworld-öt, csak új kampányt tudok indítani, mert bármelyik alap Sacred-es mentésre azt írja ki, hogy nem megfelelő a fájl verziója... a GS-es Sacred ugye 1.8-as, míg az Underworld már 2.2-es, asszem.

Mivel ennek elvileg visszafelé kompatibilisnek kéne lennie, most nem igazán értem, hogy mi van... ötlet?

Link to comment
Share on other sites

jardo

tényleg?

de ez fura nem?

mármint én nem tettem fel a sacredet de ha van multi opció akkor miért nem lehet használni?

az lenne ilyenkor a minimum hiogy mellékelnek egy CD kulcsot nem?

vagy akkor mindenkinek külön külön kellene csainálni eggyet? mert így már érthető lenne...

hát igen. télleg nem lenne rossz ha lehetne használni a multit...ha már eccer van. de ez a gond már megoldodott -> gs online

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nagash13

Hali!

A Diablo 2-höz leszedtem netről a Middle Earth modot csak nemtom hogyan kell beüzemeltetni. Hogy kell? A LoD kieg. is fentvan ha az esetleg változtat vmin. Előre is THX.

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

hát igen. télleg nem lenne rossz ha lehetne használni a multit...ha már eccer van. de ez a gond már megoldodott -> gs online

ja most néztem én is...sejtettem hogy a kiadó vagy a afjlesztő nem akarja a kulcsokat kiadni... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

pinter007

Sziasztok!Lenne egy kérdésem.A s.t.a.l.k.e.r.-ben elakadtam,a yantar pályán.végigmentem teljesen ki is kapcsoltam a psi generátort es most az a feladat hogy jussak ki.Na mármost en kimennék csak a létra amin be kellet jönni az el van törve es nem erem el!!!!!!! :sad: Ebben kéne a segitség hogy itt most akkor mit kell csinálni mert nem tudok felugrani a létrára.Remélem tudtok segiteni!!Köszi szépen !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Sziasztok!Lenne egy kérdésem.A s.t.a.l.k.e.r.-ben elakadtam,a yantar pályán.végigmentem teljesen ki is kapcsoltam a psi generátort es most az a feladat hogy jussak ki.Na mármost en kimennék csak a létra amin be kellet jönni az el van törve es nem erem el!!!!!!! :sad: Ebben kéne a segitség hogy itt most akkor mit kell csinálni mert nem tudok felugrani a létrára.Remélem tudtok segiteni!!Köszi szépen !!!!!!!!

annál a résznél nem a létrán kell felmenni (ott ahogy mondod nem is lehet) hanem a ghost hullája melletti (ahol megölted a controllert) repedésen a padlón át...van ott egykét ilyen mélyedés és az eggyiknek nincsen alja, na abba kell leugrani, utána végig a csatornákon és már kint is vagy :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Antiair1989

Miért nem tudom a TEst Drive Unlimited-ben a HDR mellett az anti-analisinget is bekapcsolni?(video karim 7900GTO 512MB-vel)

Link to comment
Share on other sites

kozsoci

Sziasztok most feltelepitettem a Matrix Path of Neot (eredeti) és ezt a hibaüzenetet irja ki:

A(z) Matrix3W32S.bin hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.

Majd pedig egy program hiba ablak jelenik meg ezzel a szöveggel:

A program hibákat generált és a Windows be fogja zárni. A proramot újra kell majd inditani. Hibanapló készül.

Mi lehet a baja? A gépem nem egy nagyszám de a minimumoknak megfelel Celeron 2ghz 1 gb ram ati 9600. Amire gyankszok az az hogy a hely a meghajtón már csak 1,7-8gb de lehet h hülyeség lécci segítsetek! Előre is köszi! B)

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

nincsen ötletem, de esetleg nézd meg azt a hibanaplót...nemhiszem hogy lesz benne valami értelmes dolog de hátha... :huh:

Link to comment
Share on other sites

kozsoci

AppName: matrix3w32s.bin AppVer: 0.0.0.0 ModName: kernel32.dll

ModVer: 5.1.2600.2945 Offset: 000f4210 ez volt a hibanaplóba :sad:

Emberek megoldódott a probléma! :smile: Egyszerüen szörnyü eredeti játék és nem indul el különféle hibák miatt erre letöltök egy cracket meg crackelem és jó lett!!!! igy vegyek máskor eredeti játékot???? azér ez gáz... B)

Link to comment
Share on other sites

tomvader60

Segítség! Ma akartam játszani a SCCTmel(eredeti) de nem engedi elindítani a windows :angry: . A szitu: felrakom, újraindítom, mert kéri, kódot elfogadja, indítom és amikor bejön az a kép SAMről amint kést fog és felém néz, villan egyet hogy elsötétülne(és elindulna teljesen), és kiír egy olyat, hogy az sc3.exe hibát észlelt, ezért leáll. Valaki, aki tudja, hogy mi a baja, SEGÍTSEN! MEGŐRÜLÖK! A KEDVENC GAMMÁM! :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

kozsoci

Segítség! Ma akartam játszani a SCCTmel(eredeti) de nem engedi elindítani a windows :angry: . A szitu: felrakom, újraindítom, mert kéri, kódot elfogadja, indítom és amikor bejön az a kép SAMről amint kést fog és felém néz, villan egyet hogy elsötétülne(és elindulna teljesen), és kiír egy olyat, hogy az sc3.exe hibát észlelt, ezért leáll. Valaki, aki tudja, hogy mi a baja, SEGÍTSEN! MEGŐRÜLÖK! A KEDVENC GAMMÁM! :ph34r: :ph34r:

nekem is hasonló gondom volt a path of neoval egy fél órája és töltöttem hozzá cracket azzal elindult (eredeti volt nekem is)

Link to comment
Share on other sites

tomvader60

nekem is hasonló gondom volt a path of neoval egy fél órája és töltöttem hozzá cracket azzal elindult (eredeti volt nekem is)

Ah, értem.

Tudsz linkelni egy linket, ahonnan tok szedni cracket hozzá? Nem merek az ilyen oldalakon keresgélni, mert nagy a virnyákveszély. Nem tudom elhinni, szegény scct-m, crackelnem kell az ubisoft REMEKMŰVÉT :sad: :o ....

Link to comment
Share on other sites

tomvader60

Ah, értem.

Tudsz linkelni egy linket, ahonnan tok szedni cracket hozzá? Nem merek az ilyen oldalakon keresgélni, mert nagy a virnyákveszély. Nem tudom elhinni, szegény scct-m, crackelnem kell az ubisoft REMEKMŰVÉT :sad: :o ....

Viszont eszembe jutott vmi. Volt régen a maffia, ami hasonló volt, ott sem jött be az intro video és a játék sem. Lehet hogy a videólejátszó progikkal van a baj? Talán azért nem indul a gamma?

Viszont eszembe jutott vmi. Volt régen a maffia, ami hasonló volt, ott sem jött be az intro video és a játék sem. Lehet hogy a videólejátszó progikkal van a baj? Talán azért nem indul a gamma?

Amúgy nem műkszik crackel sem, nincs szükség a Starforce feltörésére, mert elfogadja a lemezt. Sztem a codecekben lesz ott vmi. Vagy nem tom. Ötleteket várok.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

a war front: turning point című játékról lenne szó: a német kampány 10.ik küldetésében amikor ki kell szabadítani azt az öreg embert a gulágból, azt hogy kell megcsinálni? mert azt írja hogy megkell tisztítani a terepet körülötte az ellenségektől, na de én megölöm az összes ott lévő mukit, meg még a tank gyártót is szét lövöm a tankokkal együtt, de semmi...mit kell csinálni?

tudtok segíteni? :sad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...