Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kérdések és Válaszok


Gyu

Recommended Posts

Sterintem

Ez ajátékban merre van? az eleje vgay a vége felé, emrt én is játszottam vele, de nem emlékszem eree a részre. ha elmondod merre van, lehet, hogy eszebmeb jut.

Mivel elakadtam, nem tudom mennyi van még a játékból, de sztem nem sok. Nem sokkal az után, hogy machine gunos, rail diveres ellenségekkel találkoztam, van egy "kisvasút". Annak a második megállójánál meg kellett nyomni egy gombot, utána volt 1(vagy fél? :unsure: ) percem, hogy visszamenjek a vasúti kocsiba, ami egy robbanás után felborult, én meg benne ragadtam. A sztori szempontjából nem sokat tudok mondani, mert a beszélt angolt alig értem, de Capek már halott.

Link to comment
Share on other sites

rastapastan

Hali! A GTA San Andreast most (újra) eléggé kiborított a repülő sulival. Nem tudna valaki egy mentést adni, amiben minden kész (mondjuk Zero nem muszáj) és a repülő suli uccsó feladata is? Neten kerestem mentéseket, de csak 100%-osat találtam és az nem kell. Köszi, rastapastan

Link to comment
Share on other sites

rastapastan

ok, még mindig ki vagyok ezen a hülyeségen borulva, de legalább már egy pályával tovább jutottam. :> na mindegy. nem kell az a mentés, csak azt mondjátok légyszi meg, hogy zero küldetései muszájak-e ahhoz, hogy a többi küldetést mind feloldjam (legalábbis a fő szálat)? Mert azzal is úgy vagyok, mint a repülő sulival.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

ok, még mindig ki vagyok ezen a hülyeségen borulva, de legalább már egy pályával tovább jutottam. :> na mindegy. nem kell az a mentés, csak azt mondjátok légyszi meg, hogy zero küldetései muszájak-e ahhoz, hogy a többi küldetést mind feloldjam (legalábbis a fő szálat)? Mert azzal is úgy vagyok, mint a repülő sulival.

igen, miután azokat megcsináltad, akkor jutsz tovább a következő területre, Las Venturasba

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A DVD olvasóm miatt eddig nem tudtam felrakni a GTA:SA-t (megállt az install), de egy másik olvasóval már fel tudnám (sok DVD-t nem olvasott, amiket ez már igen). Viszont a SA-t nem tudom felrakni, és nem hardveres a probléma, ezért írom ide. A játék jelenleg nincs fent a gépen, de amikor fel akarom rakni a PLAY gomb van ott, és nincs ott az install gomb. Amikor megállt az olvasás nem tudtam szabályosan törölni a fél játékot, ezért a mappáját töröltem. reg-ből kiszedtem, és CCleaner-el pedig töröltettem minden megmaradt rejtett file-át is, mégse birom feltolni. Segítenétek? :sad::sad:

Link to comment
Share on other sites

GBC_Szathy

Valaki segítsen plíz! Megint elővettem a Dark Messiah of Might and Magicat, hogy mostmár tényleg befejezem, ezért is kezdett zavarni a következő valószínűleg grafikai eredetű probléma: ha varázserejű fegyvert veszek a kezembe (pl tűzíj ,Earthfire, Bow of Winter Breath, stb...), akkor a képernyőn furcsa dolgok tűnnek fel. Mintha a fegyverek mozgása után bizonyos animációs fázisok képe ottmaradna - mint egy folyamatábra. Egy GeForce 6600-al tolom a képen látható beállításokkal ,de már állítgattam rajtuk elég drasztikusan, szóval szvsz nem az a gond. Valakinél előföordult már ez? Mivel lehetne orvosolni? kép:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A DVD olvasóm miatt eddig nem tudtam felrakni a GTA:SA-t (megállt az install), de egy másik olvasóval már fel tudnám (sok DVD-t nem olvasott, amiket ez már igen). Viszont a SA-t nem tudom felrakni, és nem hardveres a probléma, ezért írom ide. A játék jelenleg nincs fent a gépen, de amikor fel akarom rakni a PLAY gomb van ott, és nincs ott az install gomb. Amikor megállt az olvasás nem tudtam szabályosan törölni a fél játékot, ezért a mappáját töröltem. reg-ből kiszedtem, és CCleaner-el pedig töröltettem minden megmaradt rejtett file-át is, mégse birom feltolni. Segítenétek? :sad::sad:

hát pedig ha kitörölted a reg-jeit, akkor már nem a PLAY gombnek kéne ott lennie :S

próbáld meg egy másik rep pucoló progival :unsure: (regcleaner)

bár lehet hogy nem ez a baja, ez csak egy tipp volt :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Zaraqer

Tudom rohadtul idegesítő hogy mindenhova(pontosabban 2 helyre eddig) berakom de nagyon fontos(legalábbis nekem):

anno fent volt a CoD és elment szép volt jó volt.Utánna leszedtem mert kellett a hely.Most megint fel akartam rakni feltelepíti minden de mikor meg akarom nyitni kiírja hogy valamelyik hardver nem megfelelő(azt hiszem a VGA ra gondol) de elötte meg elment minden baj nélül és más game is elmegy??? nem értem ötlet mi lehet? előre is kösz

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Tudom rohadtul idegesítő hogy mindenhova(pontosabban 2 helyre eddig) berakom de nagyon fontos(legalábbis nekem):

anno fent volt a CoD és elment szép volt jó volt.Utánna leszedtem mert kellett a hely.Most megint fel akartam rakni feltelepíti minden de mikor meg akarom nyitni kiírja hogy valamelyik hardver nem megfelelő(azt hiszem a VGA ra gondol) de elötte meg elment minden baj nélül és más game is elmegy??? nem értem ötlet mi lehet? előre is kösz

a driver ugyanaz mint amikor még ment?

Link to comment
Share on other sites

Zaraqer

a driver ugyanaz mint amikor még ment?

Nem, lehet hogy az a hiba de mint a CoD topicban egy kolléga írta neki új driverrel se ment de azért leszedem az újat is (mx440) :sad:

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Nem, lehet hogy az a hiba de mint a CoD topicban egy kolléga írta neki új driverrel se ment de azért leszedem az újat is (mx440) :sad:

de lehet h egy akkori drivert kéne feltenni amikor a COD kijött

Link to comment
Share on other sites

Zaraqer

de lehet h egy akkori drivert kéne feltenni amikor a COD kijött

Ok utánna nézek és remélem ez a probléma csupán thx :wink:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

hát pedig ha kitörölted a reg-jeit, akkor már nem a PLAY gombnek kéne ott lennie :S

próbáld meg egy másik rep pucoló progival :unsure: (regcleaner)

bár lehet hogy nem ez a baja, ez csak egy tipp volt :unsure:

Használtam a CClaner-t, ott a reg-ből kitöröltem + csináltam egy futtatást a TweakNowREGcleaner-el, de az már nem talált semmit.... :S

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Használtam a CClaner-t, ott a reg-ből kitöröltem + csináltam egy futtatást a TweakNowREGcleaner-el, de az már nem talált semmit.... :S

hát az elég érdekes :S

a lemezről indítsd a setup.exe-t, akkor mit ad be? az uninstallt meg a repairt? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

hát az elég érdekes :S

a lemezről indítsd a setup.exe-t, akkor mit ad be? az uninstallt meg a repairt? :unsure:

Nem tudom kipróbálni mert időközben visszavittük az írót mert sok game nem ment fel, és hétfőn lesz újra, akkor tudok infót mondani. de kösz a tippet, szerintem úgy müxeni fog.

Eljutottam a The Two Thrones-ban a végső főellenfélhez, de nem tudom megölni. Valahogy letornászom az életereje felét és akkor beomlasztja a térség egy részét ahol vagyunk, ezek után törmelékdarabok forognak körülöttem körbe körbe, a boss pedig repked és villámgömbökkel boldogít. Simán elkerülöm minden gömbjét és a sziklákat is, de nem tudom hogyan lehetne megsebezni. Mit kell csinálni?

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

csá!

nekem a Psychonautsszal kapcsolatban lenne egy láma kérdésem:

letöltöttem e demot, el is jutottam odáig, hogy a falból kiálló rúdokon kell forogni, és felugrani egy magasabbira (mint a Prince of Persiában). csak az a gond, hogy ha felugrok egy ilyen rúdra, nem tudok megfordulni a másik irányba. ez miért lehet?

Link to comment
Share on other sites

foldi6

Nem tudjátok, hogy a Loki mikor jelenik meg?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

csá!

nekem a Psychonautsszal kapcsolatban lenne egy láma kérdésem:

letöltöttem e demot, el is jutottam odáig, hogy a falból kiálló rúdokon kell forogni, és felugrani egy magasabbira (mint a Prince of Persiában). csak az a gond, hogy ha felugrok egy ilyen rúdra, nem tudok megfordulni a másik irányba. ez miért lehet?

én is ott akadtam el elsőnek :D

asszem simán az E gombal lehet irányt váltani, de nem biztos, nézd meg a bill kiosztást :smile:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Eljutottam a The Two Thrones-ban a végső főellenfélhez, de nem tudom megölni. Valahogy letornászom az életereje felét és akkor beomlasztja a térség egy részét ahol vagyunk, ezek után törmelékdarabok forognak körülöttem körbe körbe, a boss pedig repked és villámgömbökkel boldogít. Simán elkerülöm minden gömbjét és a sziklákat is, de nem tudom hogyan lehetne megsebezni. Mit kell csinálni?

Már továbbjutottam. Már ha van tovább... Sajna vége ennek a játéknak is, pedig ez volt életem egyik legjobb játéka... :sad::sad:

Link to comment
Share on other sites

gpeti11

Nekem elég LOL kérdésem lenne.

Az Udoiana Raunes 3 - in search for Indiana Jones 4 (XDXDXD)-hez nincs vkinek egy végigjátszása??

Ott akadtam el hogy Sean Conneryt kell rávenni h jöjjön forgatni. Na hogy kell??

Tudom,h mendenki röhögni fog,de aki segít annak köcc.

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

Hali!

Van egy problémám, szeretném a segítségeteket kérni. A Need for Speed Most Wanted és Carbon játékokat állítólagos DirectX hiány/hiba miatt nem tudom telepíteni. Más játékokkal nincs gond, pl. a CoD2 és az Oblivion tökéletesen fut. Tavaly augusztusban telepítettem Windows XP-t, novemberben Carbon-oztam, akkor települt és futott minden gond nélkül, ugyanarra a Windows-ra most júniusban már nem tudtam feltelepítei sem a MW-t, sem a C-t. Három napja újraraktam az XP-t, reméltem ez megoldja, de így sem jó. SP2-es a Windows, a legfrissebb videókártya-driver és a legfrissebb DirectX 9C van fenn, mégsem jó neki. A játékokkal sincs gond, régebben jók voltak, és másnál most is tökéletesen működnek.

Csináltam néhány képet

Itt kiválasztom az Installt:

http://kepfeltoltes.hu/070617/telep_t_s1_w...ltoltes.hu_.jpg

Beírom a CD kulcsot:

http://kepfeltoltes.hu/070617/telep_t_s2_w...ltoltes.hu_.jpg

Ez lenne a liszenszszerződés (csak nem tudom hová lett...):

http://kepfeltoltes.hu/070617/telep_t_s3_w...ltoltes.hu_.jpg

És itt jön a whatthefuck:

http://kepfeltoltes.hu/070617/telep_t_s4_w...ltoltes.hu_.jpg

Hasonló a móka a MW esetében is:

http://kepfeltoltes.hu/070617/telep_t_s5_w...ltoltes.hu_.jpg

Everest (DirectX):

http://kepfeltoltes.hu/070617/everestdx9c_...ltoltes.hu_.jpg

Everest (NVidia):

http://kepfeltoltes.hu/070617/everestnvidi...ltoltes.hu_.jpg

Nagyon szépen kérném, ha valakinek van valami ötlete, az segítsen légyszíves! Előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

GBC_Szathy

Hali!

Van egy problémám, szeretném a segítségeteket kérni. A Need for Speed Most Wanted és Carbon játékokat állítólagos DirectX hiány/hiba miatt nem tudom telepíteni. Más játékokkal nincs gond, pl. a CoD2 és az Oblivion tökéletesen fut. Tavaly augusztusban telepítettem Windows XP-t, novemberben Carbon-oztam, akkor települt és futott minden gond nélkül, ugyanarra a Windows-ra most júniusban már nem tudtam feltelepítei sem a MW-t, sem a C-t. Három napja újraraktam az XP-t, reméltem ez megoldja, de így sem jó. SP2-es a Windows, a legfrissebb videókártya-driver és a legfrissebb DirectX 9C van fenn, mégsem jó neki. A játékokkal sincs gond, régebben jók voltak, és másnál most is tökéletesen működnek.

Nagyon szépen kérném, ha valakinek van valami ötlete, az segítsen légyszíves! Előre is köszönöm!

Feltételezem, hogy eredeti játékkal játszol, ezért több lehetőséged van.

1: Nézd meg, hogy a lemez nem sérült, karcos-e!

2: Felhívod EA bácsit és kérsz tőle segítséget vagy a dvd cseréjét.

3: Kölcsönkéred "mástól" és kipróbálod azzal.

[4: Ha csak a single-t akarod tolni, akkor letöltöd warezban.]

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

Feltételezem, hogy eredeti játékkal játszol, ezért több lehetőséged van.

1: Nézd meg, hogy a lemez nem sérült, karcos-e!

2: Felhívod EA bácsit és kérsz tőle segítséget vagy a dvd cseréjét.

3: Kölcsönkéred "mástól" és kipróbálod azzal.

[4: Ha csak a single-t akarod tolni, akkor letöltöd warezban.]

Sajna a feltételezésed fals, ezért az első három ugrott... :sad: A negyedik variáció áll fenn, de sehogy sem jó, nem a játékokkal van baj, hanem az oprendszer hülyül... Más valaki?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Sajna a feltételezésed fals, ezért az első három ugrott... :sad: A negyedik variáció áll fenn, de sehogy sem jó, nem a játékokkal van baj, hanem az oprendszer hülyül... Más valaki?

Nem lehet hogy a Vista a baja? Nemtom de szerintem az lesz. Sok game és progi nálam is indokulatlanul xar Vista alatt.

Link to comment
Share on other sites

GBC_Szathy

Nem lehet hogy a Vista a baja? Nemtom de szerintem az lesz. Sok game és progi nálam is indokulatlanul xar Vista alatt.

Alig ötször írta, hogy friss XP van a gépén, szal ez sem hiszem, hogy megoldás lenne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...