Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Eve Online


Guest

Recommended Posts

arazu

hehe:P

jut ezsembe mostanában elég gyakran postolnak valamilyen lotteryt eve.comon , kerestem a (már második) titán lottó eredményeit erre találtam még egyet, ahol 3 titánt lehet nyerni :D és ki más szervezésében mint a BIG cég (1 ticket 10milla áá már megint XD)

Én nem szoktam nézni ; néha a Chribba-féle MS-ekre benevezek, de kicsi a nyerési esély. :(

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

Én nem szoktam nézni ; néha a Chribba-féle MS-ekre benevezek, de kicsi a nyerési esély. :(

egyszer nyertem a BIG lottery-n mondtam már? 2millrd-ot ...elfogyott XD

ó csak egy Evebankot vagy ezt a Big céget kirabolnánk :D

Link to comment
Share on other sites

arazu

egyszer nyertem a BIG lottery-n mondtam már? 2millrd-ot ...elfogyott XD

ó csak egy Evebankot vagy ezt a Big céget kirabolnánk :D

Én örülnék Chribba accountjának is. :lol:

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

Én örülnék Chribba accountjának is. :lol:

:P

elmosolyogtatónak találom: http://index.hu/tech/2009/08/07/sarkanyok_orkok_tozsdecapak/ ill http://portfolio.hu/cikkek.tdp?h=1&k=2&i=119290 ,de ugy teljesen komolyan, ez így számomra egy frappáns reklám, csak nem volt egész jó a kreativ manager vagy mi,

ha linage 2 vagy hasonlókban is van ah szerüség már többet mutatott fel hiszen vannak szabad traderek pl

...egyszerüen nem tudom leirni hogy ebben hol mi hogyan , mai gazdasági modell, inkább középkori lehetne (elvégre ez a fantasy világához illő és ott is csak egy város gazdasági modellje pl ugyanis egy ah van), de nem ?

Link to comment
Share on other sites

arazu

Bssza meg az extended dt <_<

Reggel felkelek.... NO SKILL IN TRAINING Evemonba....na mondok kibannolták a karimat vagy mi van, hogy nem trainel? Mert a Sentry Drone Interfacing V megy már egy hete....még ötös implantokat is belőttem...erre EvEMonba kapok egy kis üzenetet hogy leoffolták az SQL szervert update végett, és ezért nincs API sem. Fú.... :lol:

Btw, EvEbankot mintha kirabolták volna, és RL kesst csináltak belőle nem? Valami ausztrál csóka...

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

Bssza meg az extended dt <_<

Reggel felkelek.... NO SKILL IN TRAINING Evemonba....na mondok kibannolták a karimat vagy mi van, hogy nem trainel? Mert a Sentry Drone Interfacing V megy már egy hete....még ötös implantokat is belõttem...erre EvEMonba kapok egy kis üzenetet hogy leoffolták az SQL szervert update végett, és ezért nincs API sem. Fú.... :lol:

Btw, EvEbankot mintha kirabolták volna, és RL kesst csináltak belõle nem? Valami ausztrál csóka...

jaja és nagyon gonosz büntit kapott: banolták :D megérte? úgy tûnik meg | mást nem is tudnak vele nagyon vagy rosszul tudom?

Link to comment
Share on other sites

arazu

jaja és nagyon gonosz büntit kapott: banolták :D megérte? úgy tûnik meg | mást nem is tudnak vele nagyon vagy rosszul tudom?

Bannolni bannolták, mást nem is tehettek volna, de amennyi pénzt eladott, abból már simán vehet akármilyen karaktert.

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

Bannolni bannolták, mást nem is tehettek volna, de amennyi pénzt eladott, abból már simán vehet akármilyen karaktert.

házat vett belõle :D de gondolom maradt

Link to comment
Share on other sites

arazu

házat vett belõle :D de gondolom maradt

Én más verziót hallottam, hogy valakinek segíteni akart, nem volt zsé kórházra...ez kevésbé valószínû, de ne legyen igazam

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

Én más verziót hallottam, hogy valakinek segíteni akart, nem volt zsé kórházra...ez kevésbé valószínû, de ne legyen igazam

pontos legyek én ugy hallotam hogy valami ilyesmi meg még ház is :D persze ez már a nagyon kombós változat mikor már ironikusra túlozzák :D

de lényeg hogy volt benne valami reális elkerülhetetlen vészhelyzet mert a cégben jól dolgozott (vagy nem?) és azért ezt saját profitból hosszútávon is meglehet csinálni , fõleg egy ilyen cégnél szerintem

Link to comment
Share on other sites

arazu

Én most így azon gondolkoztam inkább, hogy mikor jön már a patch. Mert már augusztus közepén járunk...

Link to comment
Share on other sites

arazu

EvE Online: Apocrpypha 1.5 here

EVE Online Apocrypha 1.5 will be released on 20th, August, 2009. This mini expansion will bring new and exciting content to New Eden including four new Epic Mission Arcs, one for each of the main Empire factions. These arcs will be at Level 4 mission difficulty to provide a challenge even to experienced mission runners.

Rigekről nem is igazán írnak...wtf

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

EvE Online: Apocrpypha 1.5 here

EVE Online Apocrypha 1.5 will be released on 20th, August, 2009. This mini expansion will bring new and exciting content to New Eden including four new Epic Mission Arcs, one for each of the main Empire factions. These arcs will be at Level 4 mission difficulty to provide a challenge even to experienced mission runners.

Rigekrõl nem is igazán írnak...wtf

hát nem

de amint látom új podok is lesznek , de jó :D

voltam tesztszerón próbálni legion fittet: tetsz1- 6 af vs én , majd egy idõ után mindenki õket lötte így meghaltak majd jött 3 cs ellenem akik már kicsit gyorsabban osztották a dps-t így csak 24ezer dmg kellet osztaniuk, összesen 80000 dmg-t kaptam mire elpukkantam

teszt2- nighthawk ill egy absol lött pár percig összesen 44k dmg-t osztva

most pedig nézem a tengu és a proteus fitteket, próbáltam összerakni hasonlót ill bubi-immun & cloakos fittet, de ebbõl emlitésre méltó fitt csak proteusnál sikerült ahol hasonlóképp erõs tankja van mint a legionnak , 120al több dps-e ill mwd van rajta (és 12,9km-re scramblerezik) , a cap amivel nem birja még a cap boosterrel se 1percnél jelentõsen tovább.

a legion fitt:

lowslot-

2 armor rep II

2 eanm II

1 dmg control II

1 armor plate 1600as

medslot-

1 ab II

1 j5b warp scrambler

1 cap rech II

1 cap booster II

highslot-

5 heavy assault launcher II

rig: aux és nanobot armor rig, és ccc rig

hátránya hogy csak a cap boosterrel birja a capot 46%on,(1 armor repel booster nélkül is megy), neuttal meghal a tank (szerncsére csak a tank legalább) , ab-vel lassú ezért a pont nem is kell rá igazából vagy mwd kellene ab helyett (de nem fér föl ,ill rontja a capot), szóval pont helyett caprech vagy medium battery. tunning: 2 centum a-type armor rep xD 2 amarr navy eanm és t2 rigek a eft szerint a tankja 607 pont helyett 1048 ; dmg 320

összegzés: még nem jó pvpre de akkor is imádom xd npc-ésre biztos jó

egy másik fitt 2 neut-al 433 dmg, 1 amror rep, 1abvel 666al megy, pontos, booster és cap stabil így összeségében

Link to comment
Share on other sites

arazu

Legiont így fittelném:

[Legion, New Setup 1]

Corpum A-Type Medium Armor Repairer

True Sansha Energized Adaptive Nano Membrane

Heat Sink II

Armor Thermic Hardener II

Armor EM Hardener II

True Sansha Warp Scrambler

True Sansha Stasis Webifier

Corelum A-Type 10MN MicroWarpdrive

Amarr Navy Medium Capacitor Booster, Cap Booster 800

Heavy Pulse Laser II, Multifrequency M

Heavy Pulse Laser II, Multifrequency M

Heavy Pulse Laser II, Multifrequency M

Heavy Pulse Laser II, Multifrequency M

Heavy Pulse Laser II, Multifrequency M

Heavy Pulse Laser II, Multifrequency M

Ancillary Current Router I

Ancillary Current Router I

Ancillary Current Router I

Legion Defensive - Augmented Plating

Legion Electronics - Tactical Targeting Network

Legion Engineering - Augmented Capacitor Reservoir

Legion Offensive - Liquid Crystal Magnifiers

Legion Propulsion - Interdiction Nullifier

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Nem annyira jó, inkább Zealotot vennék ennyi pénzért, ugyanúgy kint van webrange-ből, és ezerszer olcsóbb. Bár arra aktív tankot bûn rakni.

------------------------------------------------------------------------------------

Én Inkább Proteust vennék:

[Proteus, New Setup 1]

Centum A-Type Medium Armor Repairer

True Sansha Armor Explosive Hardener

Armor EM Hardener II

Armor Thermic Hardener II

Shadow Serpentis Magnetic Field Stabilizer

Shadow Serpentis Magnetic Field Stabilizer

800mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I

Corelum A-Type 10MN MicroWarpdrive

True Sansha Warp Scrambler

True Sansha Stasis Webifier

Heavy Neutron Blaster II, Antimatter Charge M

Heavy Neutron Blaster II, Antimatter Charge M

Heavy Neutron Blaster II, Antimatter Charge M

Heavy Neutron Blaster II, Antimatter Charge M

Heavy Neutron Blaster II, Antimatter Charge M

Heavy Neutron Blaster II, Antimatter Charge M

Semiconductor Memory Cell I

Semiconductor Memory Cell II

Semiconductor Memory Cell II

Proteus Defensive - Nanobot Injector

Proteus Electronics - Friction Extension Processor

Proteus Engineering - Power Core Multiplier

Proteus Offensive - Hybrid Propulsion Armature

Proteus Propulsion - Localized Injectors

Valkyrie II x5

Csak 754 DPS, és elég lowos tank, TS hardener CPU miatt kellett. Inkább már egy Astartét veszek...

BTW. Indult egy proposal Assembly Hall-ban, hogy legyen negyedik bónusza az AF-eknek. Rohadt jó lenne mondjuk egy 5% (10% :P) Rof bónusz az enyomra....ez a hajó már így is egy hax. Remélem successful lesz, és nem valami kamu/placeholder bónuszt adnak neki (pl 5% reduction in microwarpdrive capacitor penalty, bár ha belegondolok, ez nem is lenne rossz)

Link to comment
Share on other sites

arazu

Már ti is biztos vágjátok, de azért belinkelem:Unholy Rage :blink:

Talán végre esni fognak az árak? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

TheSerialkiller

Ha lessz ilyen t3 hajótok látogassatok el vele irmalinba. :P

Link to comment
Share on other sites

arazu

Isten õrizz, hogy felmenjek empire-be. :D

Jah, és nem tudom, hogy miért kell majd' hat órás DT....nem háromszáz megás peccset/ekszpenzsönt kapunk....

Link to comment
Share on other sites

arazu

8/20/2009

Apocrypha 1.5 Downtime Extended

The downtime for EVE Online: Apocrypha 1.5 has been extended until 14:30 GMT due to delays earlier in the deployment process.

mi mást várhattunk volna a CCP-tõl -_-

Link to comment
Share on other sites

TheSerialkiller

Ennyi :) Túl sokáig kávéztak reggel.

Link to comment
Share on other sites

torz_on_borz

az már 16:30 :D

Link to comment
Share on other sites

tehBirdman

17:30 és csak gyarapszik. Nekem végülis mindegy, nagyjából 8 és 9 között érek haza, addigra azért mûködhetne.

Link to comment
Share on other sites

TheSerialkiller

szerintem még el sem kezdték már rég a detoxban fetrengenek és nem tudja senki visszakapcsolni a szervert:D

Link to comment
Share on other sites

tehBirdman

Na mi a fene, kész is lennének a kópék? :D

Link to comment
Share on other sites

arazu

Jöhetne már egy autopatcher....btw, 3 nap múlva jár le az Interfacing V, addigra remélem kész lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

arazu

Emberek...NAGYON GÁZ amit a CCP mûvel.... <_< 9000 player online, és 1500 in queue....5 perc után ledobott, hibaüzenet nélkül......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...