Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Eve Online


Guest

Recommended Posts

Guest

Üdv!

Ez egy világűrös MMORPG...szerintem megér egy topikot,a játékot INNEN lehet leszedni.

Egy videó róla: ITT!

Link to comment
Share on other sites

Gerymann

Őőő... Ha jóltom ez fizetős...ugye?

De egyébként raksz be rőla ingame screenshotot? Kiváncsi vok rá

Link to comment
Share on other sites

DamageDealer

Őőő... Ha jóltom ez fizetős...ugye?

De egyébként raksz be rőla ingame screenshotot? Kiváncsi vok rá

4k a havidij, haverom aktiv player :smile:

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

durva játék, nagyon összetett de nagyon market,piac brutális terület foglalás bázis,állomás épités, minden megépithetö.....

sztem a legjobb video

+mivel ilyen kis ürhajos itt van egy kis hajós kép méretbeli összehasonlitásról (nem az összes hajoról) de az a nagy az nem átlagos azon látszik :tongue:http://kepfeltoltes.hu/view/060416/eve_cha...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Régebben játszottam énis vele (kemény 2 napra kaptam egy accot), nekem nagyon tetszett az űrhajó fejlesztés. Nagyon jó lehet kalózkódni, flottákat bázisokat építeni de hosszú távon sztem nem lehet olyan jó. Páe hónapot eljátszanék vele de többet tuti nem.

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

hogy érted a hosszutávot? mert szerintem épp ez az a játék ahol hosszutávon tudsz vele játszani hisz területet foglalhatsz, épített álomásokkal véded és egy nagyon is pvp játék hiszen ép ezért ill a harc itt veszteséges mivel ha kilönek a hajodból akkor annak a hajonak örökre vége, persze vehetsz másikat,meg lehet rajta biztositás de ami a hajoban volt ill a hajon volt fegyó az buumm szerezz ujat, ez idö allatt már elfoglalták lekóhelyed igy mindig változatos :D

nem értem hogy te melyik szemszögböl nézed?

Link to comment
Share on other sites

Horakme

hogy érted a hosszutávot? mert szerintem épp ez az a játék ahol hosszutávon tudsz vele játszani hisz területet foglalhatsz, épített álomásokkal véded és egy nagyon is pvp játék hiszen ép ezért ill a harc itt veszteséges mivel ha kilönek a hajodból akkor annak a hajonak örökre vége, persze vehetsz másikat,meg lehet rajta biztositás de ami a hajoban volt ill a hajon volt fegyó az buumm szerezz ujat, ez idö allatt már elfoglalták lekóhelyed igy mindig változatos :D

nem értem hogy te melyik szemszögböl nézed?

Abból a szemszögből, hogy nem szeretem azokat a játékokat ahol nagyon sokat kell játszani hogy elérj valamit. Az elején nagyon jó szórakozásból építkezni tervezgetni de hosszú távon már nem. (meg őszintét megvalva az űr nekem nagyon tágas, földhöz ragadt vagyok :smile: )

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

Abból a szemszögből, hogy nem szeretem azokat a játékokat ahol nagyon sokat kell játszani hogy elérj valamit. Az elején nagyon jó szórakozásból építkezni tervezgetni de hosszú távon már nem. (meg őszintét megvalva az űr nekem nagyon tágas, földhöz ragadt vagyok :smile: )

na ez már más :D abban hogy sok idö hogy elérj vmit abban van vmi :D (néha én is megunom :tongue: )

az űr meg tényleg tágas, de csak egy picit

+két kép játékon belül, az egyik a térkép egy része a másik meg csak ugy megnyitottam pár ablakot

http://www.kepfeltoltes.hu/view/070318/200...ltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/070318/200...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gerymann

4k a havidij, haverom aktiv player :smile:

Ha 4k a havidíj akkor már inkább WoW :wink:

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Ez még egy olyan MMO, amit egyszer szeretnék kipróbálni, már csak azért is, hogy kicsit kiruccanjak a fantasy világból. :smile: Elég érdekeseket olvastam már róla, bár a játékmenet még nemigazán áll össze a szemem előtt.

Link to comment
Share on other sites

DamageDealer

Ha 4k a havidíj akkor már inkább WoW :wink:

tény énis azt választottam anno, lehet rosszul tettem :wink:

egyedül a pve unalmas eve-be de ha nézünk egy silkroadot hogy abba mennyit kell gürcölni akkor máris nemtünik annyira barátságtalannak, naprendszerek birtoklása meg elég fainül hangzik

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

Ha 4k a havidíj akkor már inkább WoW :wink:

ha havidijjal ne törödjél igazából 14,95 $ amiugy 3000Ft-hoz közelit mint inkább 4000hez

Link to comment
Share on other sites

DamageDealer

ha havidijjal ne törödjél igazából 14,95 $ amiugy 3000Ft-hoz közelit mint inkább 4000hez

jah ha proxizol amugy 14,95EUR , amugy lehet megéri proxizni ha a dollár árfolyamát nézzük ugy csak 2,8k, euroba meg elkérik a 3,8k-t érte

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

jah ha proxizol amugy 14,95EUR , amugy lehet megéri proxizni ha a dollár árfolyamát nézzük ugy csak 2,8k, euroba meg elkérik a 3,8k-t érte

az eredeti oldalon elkérnek 14,95 EUR-t de én pl gtc-t veszek egy oldalon ahol 14,95 $ ill 12,45 EUR

ill az a játékban is tudsz venni gtc-t játékbeli pénzért persze ezt ugy hogy vki vesz egyet igazi pénzért és az árulja a játékban...

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

ja és a játékot nem is kell kifizetni (mármint csak le ke töteni) se a patcheket.... :D

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Jajj de jó lenne visszatérni de hát az Eve-hez idő kell, nem is kevés, olyanom pedig nem nagyon van...

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

Jajj de jó lenne visszatérni de hát az Eve-hez idő kell, nem is kevés, olyanom pedig nem nagyon van...

végül is ez a játék ez itt megbukik mert rengeteg idö kell vagy ha van sok pénzed és nem sajnálod kifizetni a sok játékidöt ha keveset is játszol.... sajna nekem egyik sincs de megfertőzött :smile:

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

pl most nem tudok lent low sec.ben battleshipet löni mert nincs sok gunnery skillem és tanulgatni is elég hosszú idö pl a rapid firing skillem lvl3 megtanulása 8órát vesz igénybe... <_< .... csak ugy érdekességként hogy a skillek megtanulása is idö + pénz de az csak megvenni

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Miért van az, hogy az előfizetésnél én csak euroban látok összeget? És az is 20 euro az aktiválás, aztán 18 a havidíj...azért az elég borsos, annak ellenére, hogy jó a játék.

Mellesleg elég hamar bele lehet rázkódni, feltéve ha odafigyelsz és megcsinálod a tutorialt...érdemes rászánni azt a 3-4 órát kezdőként, és akkor minimálisra csökkented a lehetőségét, hogy valamit még nem tudsz.

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Bocs, megtaláltam, és rájöttem, hogy ráadásul rossz árfolyammal számoltam. Arra jutottam, hogy nem is olyan drága, ha a lehetőségeket nézzük.

Az előző postomat nem tudtam szerkeszteni, ne haragudjatok.

Link to comment
Share on other sites

Alter

Hmm nem tünik rossznak a játék... még jó hogy van 14 napos trial verzio... már töltöm is kiváncsi vok milyen lesz :smile:

Link to comment
Share on other sites

DamageDealer

Hmm nem tünik rossznak a játék... még jó hogy van 14 napos trial verzio... már töltöm is kiváncsi vok milyen lesz :smile:

milyen lessz? :D 2003-mas game, de a graff még mindig elég jó, a game "system" meg elég összetett ahogy alant leirták, ha van időd, és nemgond hogy A-ból B-be jutás 20 percet is igényel akkor ez a te gamed :D

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

, és nemgond hogy A-ból B-be jutás 20 percet is igényel akkor ez a te gamed :D

autopilotán 20perc :tongue: manuálisan ott kell ülnöd és uncsinak tünik de lényegesen rövidebb, persze ez nagy hajoknál tesz különbséget amelyek egyébként is lassan mennek, 10 jump manuálisan talán 10 perc, a multkor mentem egy 32 jump-ot kb 30perc is volt vagy 40, persze ilyen nagyokat/ennél nagyobbat eddig soha nem mentem de ez muszály volt.....

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Gonosz kiskalózok az imént lőtték ki a kis hajócskámat, pedig már milyen szép volt...nem volt rajta semmi különös felszerelés, csak mindenem...mókás, hogy még csak éppen befejeztem a tutorialt. :smile:

Ez nagyon tetszik, kell egy kis hardcore néha.

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

Gonosz kiskalózok az imént lőtték ki a kis hajócskámat, pedig már milyen szép volt...nem volt rajta semmi különös felszerelés, csak mindenem...mókás, hogy még csak éppen befejeztem a tutorialt. :smile:

Ez nagyon tetszik, kell egy kis hardcore néha.

és hogyan löttek ki? gondolom hogy mivel most végeztél a tutorialal még csak az alap hajodat vesztetted el (csak mondom hogy ezt bármikor visszakapod a legközelebbi állomáson, mielött ujjat vennél vagy vmi)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...