Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tomb Raider sorozat


mrique

Recommended Posts

Godzilla2

0T6x-FbgSJ0


Ezt így itt hagyom, mivel Tomb Raiderhez kapcsolódó :)
Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Rájöttem, hogy ebben a játékban az arcmimikák tök sz@rok!

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nekem semmi bajom nem volt velük, Laraé különösen remek.

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Nekem semmi bajom nem volt velük, Laraé különösen remek.

Igen, tudom, sokat olvasom ezt, de nem is értem ezeket a véleményeket! Szép, részletesek az arcok, de az érzelmeket egyáltalán nem tudták kinyílvánítani. Ennél a PoP hercege is sokkal többet tudott! Lara megérkezik zihálva, lihegve, sírógörcsöt kapva fapofával... :-s

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Karthas

Sziasztok, az lenne a problémám, hogy a júniusi GS-el kapott Lara Croft and the Guardian of Lightot szeretném felrakni, a dvd-nél kapott link GameStar.hu/Guardian nem elérhetõ, nálatok is elõfordult ez? ha igen mi a teendõ?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Sziasztok, az lenne a problémám, hogy a júniusi GS-el kapott Lara Croft and the Guardian of Lightot szeretném felrakni, a dvd-nél kapott link GameStar.hu/Guardian nem elérhetõ, nálatok is elõfordult ez? ha igen mi a teendõ?

Talán a GS-nek írj, ide a core szerkesztõségbõl már hatbilliárd éve nem néz fel senki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ChipLecsap

Egy elég pöpec kis rajongói video. Itt ott spoileres lehet gondolom :) Véletlen akadtam rá miközben Aion videket lestem,

Tomb Raider 2013 - 'Why Do we Fall?'

(Egyébként hogy kell ugy posztolni a youtub linkeket ahogy pl az elöttem szolok, hogy csak igy itt megnyitod, persze valamiért nálam mindig hibát jelez és nem játsza le XD )

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

(Egyébként hogy kell ugy posztolni a youtub linkeket ahogy pl az elöttem szolok, hogy csak igy itt megnyitod, persze valamiért nálam mindig hibát jelez és nem játsza le XD )

nem linkként kell berakni hanem YT gomb megnyomásával (utolsó gomb felül)

ja és a másik dolog meg, hogy csak az = jel utáni részt kell tehát a hdjQ2yHLsrY ebben az esetben

elrejtem a többiek elől, amúgy nem ilyen spoileresbe rakja majd neked:

hdjQ2yHLsrY

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

nem linkként kell berakni hanem YT gomb megnyomásával (utolsó gomb felül)

ja és a másik dolog meg, hogy csak az = jel utáni részt kell tehát a hdjQ2yHLsrY ebben az esetben

Köszi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Tomina

Miért fagy ki 1 perc után a legújabb TR? Próbálgattam a beállításokkal trükközni, frissítettem a drivert is, semmi eredmény.

Gépem:

HP Pavilion G6 15.6"

Intel Core i3 2.5 GHz; AMD Radeon HD 7670M 1 GB; 750 GB HDD

6 GB DDR3 1333 MHz;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Chuck_Norris

Sajnos csak egy CGI videóval ajándékoztak meg minket, de készül az új TR és ez elég jó hír mára:

eXHvZXc9_50

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Engem az sem érdekel h ugyanaz lesz a játék mechanikája, csak más sztorival, stb. Az elsõ rész minden percét imádtam :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Engem az sem érdekel h ugyanaz lesz a játék mechanikája, csak más sztorival, stb. Az elsõ rész minden percét imádtam :D

ja én is :D

de ahogy látom most sem fog sok minden változni, marad a rambo lara felállás sok gyilokkal és némi kincskereséssel :lol:

csak legyen hosszú és jó sok látványos átvezetõ mint múltkor és akkor már jók vagyunk :)

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Miért fagy ki 1 perc után a legújabb TR? Próbálgattam a beállításokkal trükközni, frissítettem a drivert is, semmi eredmény.

Gépem:

HP Pavilion G6 15.6"

Intel Core i3 2.5 GHz; AMD Radeon HD 7670M 1 GB; 750 GB HDD

6 GB DDR3 1333 MHz;

Nem tudom, hogy aktuális-e még, de én azt vettem észre az utóbbi idõben, hogy ha 1020 MHz-en ketyeg a videokártyám, akkor hajlamos összeomlani a játék, viszont ha leveszem 970 MHz-re, akkor rendben mûködik.

ja én is :D

de ahogy látom most sem fog sok minden változni, marad a rambo lara felállás sok gyilokkal és némi kincskereséssel :lol:

csak legyen hosszú és jó sok látványos átvezetõ mint múltkor és akkor már jók vagyunk :)

Csak olyanok ne legyenek, mint a múltkor, hogy egy 20 fõs rohamozó horda elég kiáll egy szál íjjal, amikor ott van nála egy gépkarabély tele tárral, mert az ilyenektõl falra mászok...

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Persze azért az új TR mellett ne felejtsük el a másik új mini TR címet sem:

sn8d_usd7BQ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Luke2135

Azért még van valami halvány remény, hogy nem csak Xbox konzolokra adják majd ki a Rise of the Tomb Raidert. Azt persze nem mondta el, hogy mégis mennyi ideig tart a Microsoft kizárólagossága.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Azért még van valami halvány remény, hogy nem csak Xbox konzolokra adják majd ki a Rise of the Tomb Raidert. Azt persze nem mondta el, hogy mégis mennyi ideig tart a Microsoft kizárólagossága.

A kijelentést követõen, másnap már jött is a cáfolat, hogy ja nem, jön másra is, de csak késõbb. :D

Várjuk az elsõ gamepalyeket.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Chuck_Norris

E3 gameplay

pg0QaLpVg6A

Link to comment
Share on other sites

Cori

A videóból nézve ez talán több tomb raiderkedést ad, és kevesebb emberek elleni harcot. Durva és várom :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A videóból nézve ez talán több tomb raiderkedést ad, és kevesebb emberek elleni harcot. Durva és várom :D

Ebbõl a videóból még nagyon korai ilyen következtetéseket levonni, de remélem tényleg így lesz

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ebbõl a videóból még nagyon korai ilyen következtetéseket levonni, de remélem tényleg így lesz

A videón látottakból levontam, h mi van a videóban :D Aztán ha kijön, akkor meglátjuk milyen is lesz valójában :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A sör nem ital, az asszony nem ember, a medve nem játék

lt_D1YNms9k

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Chuck_Norris

ZrCEwRigkQ4



SeFEh7gNZHw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

még egy kis gameplay:

MIsRH_qlCRk

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

A játékmenet kb. 40%-a van átírva, a többi maradt a régiben, ami majd eldõl, hogy pozitív vagy negatív irányba fordul majd. Batmaneknél bevállt. Viszont picit problémásnak érzem a faék egyszerû MI-t. Ezek az üvegdobálós figyelemelterelések elég suták. Ott állunk 3m-re, de nem vesz észre mert õt az üveg csörömpölése érdekli nem az hogy ki dobhatta. Hitman játékokban már régebben meg volt ez oldva, hogy elõbb szétnéztek, majd odamentek az üveghez, majd elindultak kicsit felfedezni, ha nem találtak semmit akkor mentek vissza a helyükre.

Persze még várom a játékot mert érdekes, csak ezek így nem emelik a színvonalat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...