Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rajz, Grafika, Art


atryl

Recommended Posts

_DeX_

Hát gyerekek meg néztem a gyerek rajzait és azt kell mondjam hogy ezek a legeslegszebb rajzok amiket láttam!!! ohmy.gif Ez pedig nagyon nagy szó, mert az osztályomba 31-ből 10-en csillagos 5-össel jöttek a középsuliba, de ezek a rajzok, amiket ez a gyerek készített 10-szer, sőt hülye vagyok, 100-szor szebbek! Egyszerűen fantasztikusak!! ohmy.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hátja,énis ezt mondtam amikor látm öket.Föleg mert Warcraft fan vagyok laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Gnoll

Drukoljatok cool.gif

Hétfön eredményhírdetés lessz a nógrádmegyei rajzversenyröl, amin részt is vettem . smile.gif

Szószerint izgulok ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Sok sikert laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Gnoll

Köszi Zathar barátunk .laugh.gif

Jónak tünik úgy látom számítógépes játék.

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Aham,és fizetik a rajzolást.Ha szeretted a warcraft lényeit rajzolni ezt is fogod;teljesen lekoppintották a világot.EGyébként azért ajánlom mert a cég magyar,a játékot magyarok készitették,és tuti van benne pénz mert az EA adta ki a játékot wink.gif fontold meg.

Link to comment
Share on other sites

Gnoll

Nem reklámozás céljából de haverom segítségével fel tudtam rakni pár rajzomat egy híres oldalra, jó nézelödést ! wink.gif Éneklöfarkas néve vagyok ( Singsongwolf )

A rajzokat állandóan frisítem.

http://singsongwolf.deviantart.com/

Link to comment
Share on other sites

Selene

Üdv!

Én grafikusnak készülök és van egy párbeszkennelt rajzom. Tudtok egy linket, ahova fel lehet tölteni őket? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Gnoll

Megnézted hogy hol vannak a rajzaim ?

Arra a honlapra én segíthetek ferlrakni rajzot . a világ leghíresebb honlapjai között van hiszen innen gyüjtenek tehetségeket is ! A központja amerika .

Link to comment
Share on other sites

pocpic2
Nem reklámozás céljából de haverom segítségével fel tudtam rakni pár rajzomat egy híres oldalra, jó nézelödést ! wink.gif Éneklöfarkas néve vagyok ( Singsongwolf )

A rajzokat állandóan frisítem.

http://singsongwolf.deviantart.com/

egyedül a diablo II felirat nem tetszett a rajzok királyok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ZaTHaR
Megnézted hogy hol vannak a rajzaim ?

Arra a honlapra én segíthetek ferlrakni rajzot . a világ leghíresebb honlapjai között van hiszen innen gyüjtenek tehetségeket is ! A központja amerika .

Láttam egykét rajzod amit még nem is láttam töled,azok is jók! cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Engel
a kulcslyuk az rohadt jó. tele van érzelemmel dry.gif , ill. egy nagyon különös érzés foglya el az embert hosszabb tanulmányozás után....

Kösz! Igyekszik az ember. cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Selene
Rajzokhoz én is hozzájárulnék a magam galériájával: http://www.vivalarevolution.freeblog.hu/fi...ria/galeria.htm

Egyetlen 1 tanácsom lenne: Szokj le a szögletes könyökökről és a négyzetről mint cuccról teljes egészében! dry.gif

Kemény a kritikám, tudom.

Rajzold le Mürón diszkoszvetőjét, azon legalább me tudod tanulni az arányokat, mert azok még nem tartoznak az erősségeid közé.

Amúgy lehetne egy kicsi "mozgás, élet"is a rajzaidban, minden túl merev. (magyarul: sok mondanivalója nincs)

Mondjuk ilyen hibáim nekem is vannak, nem is kevés:

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Selene

Bár megpróbálom a legjobbat kihozni magamból... sad.gif

user posted image

Na igen, ez nem mindig sikerül. ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Selene

user posted image

Ajánlom figyelmedbe Lalique ékszereit. Remek gyakorlás azokat lerajzolni! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Selene

Bár akár kútfőből is dolgozhatsz..

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Selene

Vagy emberek rajzolni...Az sem hülyeség és nem is kis feladat...

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Selene

Vagy rajzolj állatokat... rolleyes.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Selene

Vagy szobrokat...

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Engel
Egyetlen 1 tanácsom lenne: Szokj le a szögletes könyökökről és a négyzetről mint cuccról teljes egészében! dry.gif

Kemény a kritikám, tudom.

Rajzold le Mürón diszkoszvetőjét, azon legalább me tudod tanulni az arányokat, mert azok még nem tartoznak az erősségeid közé.

Amúgy lehetne egy kicsi "mozgás, élet"is a rajzaidban, minden túl merev. (magyarul: sok mondanivalója nincs)

Mondjuk ilyen hibáim nekem is vannak, nem is kevés:

Nem kemény a kritika. Nem zavar. Bár ezt a négyzetes cucc dolgot nem értem. Ne rajzoljak négyzet alakú képeket?

Mit szólnál(szólnátok) egy kis versenyhez. Minden héten valaki mond egy témát, és mindenki azt rajzolja. Aztán közzéteszük, megbeszéljük a hibákat, kinevezzük a nyertest, és ő mondhatja a következő témát. Ha tetszik az ötlet, akkor akár lehetne a diszkoszvető az első téma.

Link to comment
Share on other sites

Engel

Ja, nekem is van tanácsom számodra: több önárnyékot, és kevesebb kontúrt. Ez főleg a lóra vonatkozik. No offense, remélem tudod. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...