Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

Ravenstorm

Félreértés ne essék, nem vagyok Mátrix-fan. :D Bár anno nagyon oda voltam érte, ma már máshogy látom, ez az avatar meg egyszerûen csak hozzám nõtt, olyan Ghostos. :D

Fakk, én azt hittem, hogy Johnny Storm :D

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

nagyon ottvan ez a trailer,de elöbb volt egyébként :D

Pitsába, pedig követem az itteni hozzászólásokat... :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Fakk, én azt hittem, hogy Johnny Storm :D

Na ezt se hallottam még. :D

Link to comment
Share on other sites

ryd

Még több fejlemény az új Batman film kapcsán: Talia al Ghul lesz a központi nõi karakter, a Denevérember fõ ellenfele pedig Hugo Strange lesz. Black Mask (Tom Hardy) veszi át Gotham alvilága felett az uralmat. Killer Croc is szerepelni fog.

Link to comment
Share on other sites

Joey

A legvárósabb film 2011-ben :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

(in the train) This is Chuck Norris when he was 8!

Link to comment
Share on other sites

Snexi

nálam is,J.J. Abrams szóval rossz nem lehet.jó lenne már valami újat látni a filmből

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ebben a hónapban már csak 2 vidám filmre kell koncentrálni:

  • Little Fockers | December 22nd, 2010
  • Family Guy: Its a trap | December 21, 2010
Link to comment
Share on other sites

Joey

nálam is,J.J. Abrams szóval rossz nem lehet.jó lenne már valami újat látni a filmbõl

Nekem az is elég lenne, ha Abrams kiállna, és bejelentené, hogy ez bizony a Cloverfield elõzményfilmje. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Jó hír: Giger is munkálkodik az Alien-prequelen.

Nekem az is elég lenne, ha Abrams kiállna, és bejelentené, hogy ez bizony a Cloverfield elõzményfilmje. :rolleyes:

Már kiállt, és bejelentette, hogy ezt bizony felejtsük el.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Sztem a Füstszörny lesz -_-

Link to comment
Share on other sites

Hares

Jó hír: Giger is munkálkodik az Alien-prequelen.

Már kiállt, és bejelentette, hogy ezt bizony felejtsük el.

Tehát új alien-ek kellenek a filmhez? Zseah. B)

Hálistennek.

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Jó választás, bár még mindig ellenzem a filmadaptációt, fõleg ezzel a rendezõvel/forgatókönyvíróval.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Várom én is, de annyira nem derül ki semmi ebbõl a trailerbõl, hogy a rendezõ neve önmagában még nem elég, hogy õrülten felcsigázzon.

A Cloverfieldnek is picit nagyobb volt a füstje, mint a lángja (így se volt rossz), szóval óvatosan közelítek a filmhez.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jó választás, bár még mindig ellenzem a filmadaptációt, fõleg ezzel a rendezõvel/forgatókönyvíróval.

Szerintem a regény írójával van gond :unsure: Általában csak Darabont tud annyit változtatni az alapanyagon, hogy abból nézhetõ végeredmény szülessen.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Szerintem meg hagyni kéne a Censored! ennek a tökéletes könyvsorozatnak a filmes megerõszakolását.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Szerintem a regény írójával van gond :unsure: Általában csak Darabont tud annyit változtatni az alapanyagon, hogy abból nézhetõ végeredmény szülessen.

:D Ja, mert õ nem változtat rajta sokat. Amúgy még Darabont mellé venném a Reiner-féle adaptációkat is, azok is ütõsek.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

True Grit

Ma hallottam róla elöszõr.

Coen testvérek + Jeff Bridges + vadnyugat. Kell. -_-

Link to comment
Share on other sites

Razon

Tron mozizás lefújva, szinkronosan fogják adni nálunk. De ez a Green Hornet egész jól néz ki, nem is tudtam hogy januárban jön, kevertem a Green Lantern-el :lol: Majd arra elmegyek moziba.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Szerintem a regény írójával van gond :unsure: Általában csak Darabont tud annyit változtatni az alapanyagon, hogy abból nézhetõ végeredmény szülessen.

Nem az íróval van gond. A lélektani könyveket mindig is nehéz volt átültetni úgy filmre, hogy jó legyen. Pláne, ha látványosra akarják.

Mindazonáltal szerintem a Setét-Torony pont olyan kötetsorozat, amit szépen meg lehet valósítani filmvásznon, és bónuszként még izgalmas, látványos is lehet. Hatalmas munka, könnyû elveszni benne, ezért félõs, hogy elkúrja, de Viggo szerintem jó választás Rolandnak.

SK könyvek filmen általában nem jól sülnek el, mert senki nem a hangulatra megy, hanem, hogy a borzalmakat pöpecélethûre csinálják.

A Stand by Me is a hangulattal tarol, a Mist is ( bár ott besegít az ütõs látvány ), a Halálsoron is, a Remény Rabjai is.

Ebbõl a négybõl csak egy amolyan szörnyfilm, az is csak félig.

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Nem az íróval van gond. A lélektani könyveket mindig is nehéz volt átültetni úgy filmre, hogy jó legyen. Pláne, ha látványosra akarják.

Mindazonáltal szerintem a Setét-Torony pont olyan kötetsorozat, amit szépen meg lehet valósítani filmvásznon, és bónuszként még izgalmas, látványos is lehet. Hatalmas munka, könnyû elveszni benne, ezért félõs, hogy elkúrja, de Viggo szerintem jó választás Rolandnak.

SK könyvek filmen általában nem jól sülnek el, mert senki nem a hangulatra megy, hanem, hogy a borzalmakat pöpecélethûre csinálják.

A Stand by Me is a hangulattal tarol, a Mist is ( bár ott besegít az ütõs látvány ), a Halálsoron is, a Remény Rabjai is.

Ebbõl a négybõl csak egy amolyan szörnyfilm, az is csak félig.

Ron Howarddal az a bajom, hogy egy teljesen középszerû iparos, akibe semmifél egyéni látásmód nem szorult. A ST könyvek meg eléggé elborultak, egyáltalán nem az a hagyományos fantasy-félék.

Akiva Goldsmanrõl meg elég csak ennyi: Batman és Robin.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Juhú, Cronenberg egyik filmtervére Pattinson szerzõdött B)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Juhú, Cronenberg egyik filmtervére Pattinson szerzõdött B)

Robert? Instant classic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...