Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

Hares

Csak szerintem unalmas ez az egész? Ledérül! nem villanyozott fel a trailer,most már nem érdekel. Eddig még csak-csak. Majd a bemutató elõtt esetleg ha vágnak valami rendes trailert neki.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Majd a bemutató elõtt esetleg ha vágnak valami rendes trailert neki...

...akkor sem megyek el rá a moziba.

Link to comment
Share on other sites

Ante

De egyáltalán mért téma ez a film? :unsure: Már az elsõ is csak Depp miatt volt nézhetõ :P

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

De egyáltalán mért téma ez a film? :unsure: Már az elsõ is csak Depp miatt volt nézhetõ :P

Ezt adom én is! A kalózos témát jobban is fellehetett volna dolgozni.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Úgy látom eddig én vagyok az egyetlen, akinek tetszett Bloom is és Knightley is. Sõt, az egész eddigi trilógiát szerettem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Úgy látom eddig én vagyok az egyetlen, akinek tetszett Bloom is és Knightley is. Sõt, az egész eddigi trilógiát szerettem :unsure:

Én is, és ezt is szeretni fogom, bármilyen is lesz :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Úgy látom eddig én vagyok az egyetlen, akinek tetszett Bloom is és Knightley is. Sõt, az egész eddigi trilógiát szerettem :unsure:

Én is, én is.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nálam a Karib 4 vezeti a "legkevésbé érdekel a közeljövő filmjei közül a Transformers 3 mellett" toplistát.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Én is, én is.

Csatlakozom. Oké, Keira, mint kalózvezér már kissé necces volt!:)

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

:)

Inkább Mission Impossible szerintem, mint Fast&Furious, de "érdekes" trailer.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Fincher aláírt a Disney Némó filmjére ^^

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Cowboys & Aliens

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg. -> Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Jon Favreau az Iron Man II után, és mivel nem ő készíti az Iron Man III-at, volt ideje letudni egy másik képregény adaptációt. A Cowboys & Aliens képregényről nem is tudtam, de gondoltam mivel nem hosszú (kb három átlag hosszúságú füzettel megyezező hosszúságú trade paperback-ben adták ki), így tegnap este gyorsan le is daráltam.

A plot érdekes, természetesen elég egyszerűen leírható: hasonlat az európai-indián területelvételre, cowboy-indián összetűzések, majd hirtelen lezuhan egy nagy hajó ami igába akarja hajtani a Földet. A cselekmény fő pikantériája az, hogy az alienektől egy-egy high-tech kütyüt vesznek el a főszereplők, így lesz pl a főhősnek egy rakodók által használt pisztolya (lehet vele emelni, helyet csinálni...) ami remekül működik több helyzetben is fegyverként, vagy pl egy indián szerez egy szemüveget ami kicsit DOS-ba hajlóan mutatja a terepet, nyomokat (nyomolvasás esetében látszik minden lábnyom a földön), ezáltal hatékonyan tud harcolni és lopakodni is. Persze a fehérek és rézbőrűek összefognak és kiállnak az idegenek ellen.

Különösebben nem ragadtatott el, a legdurvább eleme, hogy erősen odamondogat a hódítóknak, az indiánok oldalára állva, mely így duplán felfedezhető ugyanaz a motívum a sci-fi hódítás és a még le nem zárult fehér-indián konfliktus által. A high-tech gadgetekből el tudtam volna még nézegetni néhányat, a földünként harcolás és az akció (meg nem túl erős poénok) valahogy ki is meríti ezen felül az eszköztárt. Nem voltam kibékülve a rajzokkal sem, némelyik szereplő nagyon hasonló, egyes képkockák között akkora az átmenet, hogy nehezen követhető, szaggatott az egész, az akciók sem a legjobban beállítottak...az idegenek arcai nem kidolgozattak és nem túl eredetiek és nem egy felemelő szórakozás a cucc.

---

Ezután megnézve a film trailerét, csodálkozva látható, hogy a kis egyszerű pisztolyt kicserélték ilyen karra erősített handy-wimey stuffra, van elmaradhatatlan amnézia és még be nem mutatott idegenek (hát persze, hogy Damon Lindelof az egyik író...), de van egy visszatérő színész aki még simán elviheti a hátán az egészet (Harrison Ford újra sci-fiben...a Blade Runner óta nem nagyon volt erre példa :rolleyes: ), Craiget meg bírjuk. Ami már a trailerből kitűnik, hogy inkább lesz fehér-fehér konfliktus és teljesen kimarad a bíráló Újvilág-hódító europid lázítás - egy amerikai blockbusterbe ne fért volna bele az Avatar szájba rágós utánérzése után? - bár ez még lehet a trailer visszafogott információ-felhozatala, még lehet belőle sok mindent kihozni.

---

Más szóval, a film sokkal érdekesebbnek ígérkezik, a színészek miatt főleg, okozhat meglepetést és tuti befutó lehet. Favreu-ról tudjuk, hogy ért a mainstream akcióorgiához, kellemes poénokhoz, tud bírni a sztárokkal és...megy neki na. Az anyag, amiből már eredeti formájában is többet ki lehetett volna hozni, filmen talán jobban működik majd.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Egyik legvárósabb film 2011-bõl.

A legvárósabb film 2011-ben :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ööö...a dátumból szerintem ki lehet találni, hogy ez fake trailer :) Ráadásul a Watchowski "Brothers" se írható már ki a rendezõi rublikába :unsure:

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Ööö...a dátumból szerintem ki lehet találni, hogy ez fake trailer :) Ráadásul a Watchowski "Brothers" se írható már ki a rendezõi rublikába :unsure:

igaz, bocsánat, nem néztem, töröld lécci :)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

igaz, bocsánat, nem néztem, töröld lécci :)

Ettõl függetlenül pofás kis snitt. Meg is néznék szívesen egy minõségi Matrix sequel-t - vagy akár egy prequelt is ^^ Mondjuk Morpheus kikerülését a Matrixból, vagy Zion felépítését, annak mindennapi életét...mindegy, csak valami coolt és kevésbé világmegváltósan nagyszabásút mint amilyen a második-harmadik rész akart lenni a sok felesleges mellébeszéddel.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

bárcsak lenne 4. rész. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Minek? Tudni kell mikor kell abbahagyni. Már a 3. rész is szenvedés volt...

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Ennek a Tree of Life-nak a trailerjét most láttam, és beleszerettem. Black Swan trailerjén kívül szerintem még ezt láttam a legtöbbször. És most ki is próbálom mit mutat a youtube hotlinker :D

fLPe0fHuZsc

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Minek? Tudni kell mikor kell abbahagyni. Már a 3. rész is szenvedés volt...

Nem abból van az avatarod? :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nem abból van az avatarod? :D

Félreértés ne essék, nem vagyok Mátrix-fan. :D Bár anno nagyon oda voltam érte, ma már máshogy látom, ez az avatar meg egyszerûen csak hozzám nõtt, olyan Ghostos. :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Ennek a Tree of Life-nak a trailerjét most láttam, és beleszerettem. Black Swan trailerjén kívül szerintem még ezt láttam a legtöbbször. És most ki is próbálom mit mutat a youtube hotlinker :D

nagyon ottvan ez a trailer,de elöbb volt egyébként :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...