Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Lord Of The Rings: Online - A Topik 2. Része


Sajt_Sensei

Recommended Posts

wYth-NRG

Én nem transferelnék, az biztos. :) Tipp: a legnagyobb sorok is az újakon lesznek. :)

Szó nem volt transzferrõl :) Új kari indítása már annál inkább :P

Nagyot néztem az elõbb, elkezdte szedni a szokásos 500K-val az updatet, majd felugrott 3 megára :o Ilyen kevesen szedik még? :D Ha így marad akkor pár perc és be is tesztelhetem ^^

Link to comment
Share on other sites

Nicsi84

Szó nem volt transzferrõl :) Új kari indítása már annál inkább :P

Nagyot néztem az elõbb, elkezdte szedni a szokásos 500K-val az updatet, majd felugrott 3 megára :o Ilyen kevesen szedik még? :D Ha így marad akkor pár perc és be is tesztelhetem ^^

Valószínûleg délután lesz tömeg amikor mindenki hazaér suliból/munkából

Link to comment
Share on other sites

Nephin

Szó nem volt transzferrõl :) Új kari indítása már annál inkább :P

Nagyot néztem az elõbb, elkezdte szedni a szokásos 500K-val az updatet, majd felugrott 3 megára :o Ilyen kevesen szedik még? :D Ha így marad akkor pár perc és be is tesztelhetem ^^

Új karakter? Még egyszer beleölni annyi idõt, mint a mainembe? Soha. :) Legfeljebb tinglitangli altnak tudom elképzelni, de ez persze én vagyok. :)

Nekem minimum negyed órája lejött a patch, de még offline az összes szerver.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Nekem is beugrott 3 megára így sec-perc alatt végzett vele, viszont offline az összes szerver. Pedig reménykedtem benne, hogy így délelõtt még a tömeg elõtt kipróbálhatom. :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

azért valamit lassan alkothatnának... nem mondhatják hogy nem volt idejük elõkészíteni a dolgokat :lol:

kb 17 órája állnak a szerverek.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Mindjárt jön a hír, hogy bocsesz srácok gond van, majd jövõre xD

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Mindjárt jön a hír, hogy bocsesz srácok gond van, majd jövõre xD

addig már csak 1 hónap van ne viccelj. az nem elég. tudod hogy hány kislemezre kell lementeni a peccset? :D

minimum 2011 nyara... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

addig már csak 1 hónap van ne viccelj. az nem elég. tudod hogy hány kislemezre kell lementeni a peccset? :D

minimum 2011 nyara... :rolleyes:

Igaz, de most speciel lelõttek mindent, eddig lehetett játszani, na most már azt sem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nicsi84

Indulgatnak a szerverek...

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

ja már eljutottam a szerver választóig de ott már nem jelzett online szervert

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Le is csekkoltam WW-t, hogy a kezdõ területeken mi megy :lol: 30 ember biztosan nézett ki a fejébõl ered luinban :D

Szóval megvárom Snow-t és megnézem megvan e még a minstrelem ^^

Link to comment
Share on other sites

Nicsi84

ja már eljutottam a szerver választóig de ott már nem jelzett online szervert

Már vannak online, remélem a Snow is az lesz perceken belül...

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

nah 4500 pontom lett. kevésnek tartom mondjuk de oké :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

nah 4500 pontom lett. kevésnek tartom mondjuk de oké :)

Szerintem annyi a limit, mintha valahol láttam volna :unsure:

kíváncsi vagyok mennyit kapok, azt az eventeset megkapom biztosan, még így is h premiumos vagyok jelenleg :unsure: No meg a Preview 500 pontot :D

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Szerintem annyi a limit, mintha valahol láttam volna :unsure:

kíváncsi vagyok mennyit kapok, azt az eventeset megkapom biztosan, még így is h premiumos vagyok jelenleg :unsure: No meg a Preview 500 pontot :D

most nicns prémium asszem

Link to comment
Share on other sites

gabor_24

Miért van az, hogy a régi (suspended) accountommal belépek és csak annyit kapok, hogy "select a subscription to play". Rányomnék, hogy reactivate és semmit nem csinál.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

szerintem vannak még gondok az accountokkal is szal annyit tudok tanácsolni hogy légy türelemmel. vagy próbálj meg csinálni egy single paymentet paypallal és zárd be a paypalt mikor átdob. hátha jó lesz

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Na már 4 szerver megy (9 még nem), haladunk :D Gondolom Snow lesz az uccsó -_- :lol:

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

szerk már az elsõ 4 szerver elindult! micsoda izgalmak hölgyeim és uraim :D

Link to comment
Share on other sites

gabor_24

Az az érdekes, hogy nem tudok payment-et állítani, mert nem találom sehol. Click and Buy van beállítva, mert régen így volt, de azóta onnan töröltek. Amúgy cancel-t se tudok nyomni az accountra, mert a click and buy-ról kéne leiratkozni, de onnan meg nem tudok, mert nem lehet belépni a régi kóddal, mert törölték. Vagy nem is kell? Vagy mi van már?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Az az érdekes, hogy nem tudok payment-et állítani, mert nem találom sehol. Click and Buy van beállítva, mert régen így volt, de azóta onnan töröltek. Amúgy cancel-t se tudok nyomni az accountra, mert a click and buy-ról kéne leiratkozni, de onnan meg nem tudok, mert nem lehet belépni a régi kóddal, mert törölték. Vagy nem is kell? Vagy mi van már?

Hogy érted azt, hogy töröltek? Ha nincs az emailed használatban a C&B-nál, akkor regelj be újra, talán úgy már tovább jutsz vele :unsure:

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

úgy látszik nem nagyon akar 4 fölé menni

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Fogadni mernék, hogy akarattal várnak egy kicsit a nagyobb szerverekkel, hogy a sok F2P-est a nem annyira populáris és új szerverekre tereljék

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Most már Snowburn mehetne...

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Egy újabb szeró él (rp-s), ww-t meg ahogy látom lelõtték vagy behalt a sok játékostól xD :lol: :lol:

Szerk: amúgy nagyon úgy tûnik, hogy sorrendben lövik fel a szervereket...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...