Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Lord Of The Rings: Online - A Topik 2. Része


Sajt_Sensei

Recommended Posts

foxxi

Blacky: Ember! a hangnemedbõl és vélt erõsségébõl vegyél már vissza egy kicsit. Az hogy az idézésre nyomtam, meg ne okozzon már ekkora lekibajt a számodra. Köszi.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Blacky: Ember! a hangnemedbõl és vélt erõsségébõl vegyél már vissza egy kicsit. Az hogy az idézésre nyomtam, meg ne okozzon már ekkora lekibajt a számodra. Köszi.

de ha most emiatt idegosztályra kerülök Te elviseled életed végéig a tehert , hogy miattad omlott össze egy nagyreményû ember élete? <_<

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Itt pedig a különbségek láthatók, VIP után Premium szátuszba lépõ felhasználókra érvényes:

http://community.codemasters.com/forum/lot...tml#post6671898

Nos, ezt pofáztam, minden erõre van ellen erõ. És akkor ne mondja azt az ember ( a FIZETÕ b+! mielõõt valaki beleköt! ), hogy ezek aztán jól kitalálták, és igazából pont azokat idegenítik el a játéktól akik eddig hajlandóak voltak érte fizetni. 22es? Na? nem esik le senkinek hogy ez igy "mennyire /nem/jó?"..

Az lesz majd a faxa ha egy vaddisznó kinyírásáért 740TP-vel leszünk gazdagabbak. Oké, aszem már látom a logikát... jah! mégse. De biztos én vagyok a paraszt hogy feltételezem; pénzt akarnak keresni...

Link to comment
Share on other sites

blacky

Amúgy nem tudom sikerült-e értelmezni a mondatomat de hozzád egyetlen egy kérdésem volt, mégpedig: "és ki az a hülye aki ezek után még fizet?" Állításod szerint (én magam nem jártam utána, de hiszek neked) 4 nap alatt ki lehet farmolni annyi pontot , hogy tök felesleges elõfizetni...akkor miért fizetne elõ bárki is ?

Link to comment
Share on other sites

foxxi

de ha most emiatt idegosztályra kerülök Te elviseled életed végéig a tehert , hogy miattad omlott össze egy nagyreményû ember élete? <_<

Okés, pénz félretéve, majd nyomj rám egy tell-t! :ph34r:

Amúgy nem tudom sikerült-e értelmezni a mondatomat de hozzád egyetlen egy kérdésem volt, mégpedig: "és ki az a hülye aki ezek után még fizet?" Állításod szerint (én magam nem jártam utána, de hiszek neked) 4 nap alatt ki lehet farmolni annyi pontot , hogy tök felesleges elõfizetni...akkor miért fizetne elõ bárki is ?

Ha még 1szer felteszed a kérdést, én megyek ideosztályra :lol: Liveteszt során aki vásárolt a shopból, ölte az ölhetõt, nyitogatta a dolgokat az pontosan tisztában van vele hogy röhelyesen könnyen kifarmolható! ( iit a lényeg! GRINDELNI KELL mint a fos keleti szarokban), de akinek rááll a keze az pár nap alatt! ( olvass utána hivatalos fórumon, onnan nincs kedvem idézgetni, meg már aludnék is, me pénzt is kéne keresni) könnyen kifarmolható az a tp mennyiség amivel folymatosan hozzájuthatsz az éppen aktiális nyitogatni valókhoz. De tényleg, ha van idõd, spráke inglis, akkor lotro community és ammellett hogy ( bár Te nem mivel Te csak örülsz ennek) hogy szörnyülködsz, röhöghetsz is egy pár jót.

No jóéjt! Akinek meg reggelre a torkát a topic szélén találom, gondolom az fog veszteni.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nos, ezt pofáztam, minden erõre van ellen erõ. És akkor ne mondja azt az ember ( a FIZETÕ b+! mielõõt valaki beleköt! ), hogy ezek aztán jól kitalálták, és igazából pont azokat idegenítik el a játéktól akik eddig hajlandóak voltak érte fizetni. 22es? Na? nem esik le senkinek hogy ez igy "mennyire /nem/jó?"..

Ez a Turbine-on múlik nem a fogyasztókon, balanszolni kéne (de ez nem az erõsségük xD), mert így a két bázis egymásra mutogat. Ami ebben a topicban is észlelhetõ :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

De most ha én megveszem alapot (már meg is van), Móriát meg Mirkwoodot, akkor is oldogatnom kell a területeket, questeket Premiumként vagy akkor megkapom õket már alapból? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Elméletileg nem kéne, de majd kiderül élesben :unsure:

Link to comment
Share on other sites

mr_zone

Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de én még soha nem használtam az "ingyenélõ" szót pozitív értelemben, sõt most eszembe se jut olyan szituáció, amikor így tudnám.

Azért lett a játék F2P, mert egyre kevesebb elõfizetõ volt és egyre kevésbé érte meg a kiadónak. A másik lehetõség az, hogy látták a D&D F2P sikerét és ezzel is többet akartak kaszálni.

miért kell beszólni azoknak a játékosoknak akik lehetõvé teszik NEKTEK azt hogy INGYEN játszhassatok?

Szerintem senki nem szólt be azoknak, akik továbbra is fizetnek és a kiadó teszi lehetõvé, hogy bárki ingyen játszhasson.

Lesz, aki semmit nem fog fizetni. Lesz, aki néha-néha vesz Turbine pontot. Lesz, aki megveszi az alapjátékot és talán párszor TP-t is. Lesz, aki néha vagy folyamatosan fizeti a havidíjat. Lesz, aki örök élet elõfizetést vesz. Majd mindenki a saját belátása és pénztárcája szerint eldönti, hogy mit választ, a kiadó pedig kitalálja, hogy hogyan tudja ezeket a különbözõ játékosokat megtartani.

Aki játszik, az választhat, hogy fizet-e vagy sem. A többirõl a kiadó dönt, ezért kár is vitatkozni, inkább a játék és ne a játékosok legyen a téma.

Link to comment
Share on other sites

Noybee

Flower Power fiúk ...

A lifetime- mal rendelkezõk hõbörögnek, de hozzáteszem, h nem csak itt. Még a CM elég jól szûri a sértett lifetime membereket és ellensúlyozza ilyen honvik meg lilka cm bérencekkel, de például amcsi testvéreink postjai közül kicsúszott 1-2 tiszta bullsh!t.

Most már mindenki dönthet a finanszírozásról, h szeretne játszani, ingyen sokat vagy kis pénzért keveset, de aki lifetime-os az nem.

Én abszolút megértem, a lifetime-osok elemi dühét, mert az nem kis pénz volt és nem úgy tervezték, h ugyanazt fél év múlva ingyen is megkapják. Ismerem Sík-ot pár éve és látom, h nagyon szét van. Könnyen vagyok, mert én nem lettem lifetime-os és még az is benne van, h elõfizetnem sem kell többé, mégis ugyanazt a játékélményt megkapom, mint õk.

Most lehet ítélkezni felettük, h szét vannak és hõbörögnek, de mi jogon mondja azt valaki, h kussolj ez van.

Lehet jönni a tényekkel, h a játék kihalóban volt, mirkwood kiegészítõ után 1 évig nem volt frissítés és BG raid insta egy vicc a régi lotrós instákhoz képest, mint a Rift vagy Hele. Vagy hogy Mória után 8 hónapig nem volt raid insta stb. A pvp szar lett, a lotro egy új magasabb szintre emelte az easyroller pvp-er kifejezést. Ez mind így van. A Turbine-t megvette a WB...

Mindennek ellenére voltak, akik nem rég lettek lifetime-osok, mint Sík, hogy miért a válasz egyszerû: mert nem volt jobb alternatíva mivel játszani.

A Lotro-ban pedig bõven van annyi content, amibõl kijönne egy Aion+AoC+WAR összesen (pve). Ráadásul ezek a nevek az elmúlt évek nagy riválisai mind megbuktak, rövidebb idõ alatt. Most ezt a content mennyiséget mind ingyen fogjuk megkapni, vagy elenyészõ pénzért, ahhoz képest fõleg, amit ki kellett pengetni érte egy friss lifetime tagnak.

Én úgy vagyok vele, h hagy hõbörögjenek, tény: tényleg szar nekik, igazoltan szar nekik.

Most a dühökön lovagolni Blacky... Nagyon jól tudtad, hogyha postolod "hogy ellepik az ingyenélõk középföldét", arra ugrani fognak. /trolled. Te generálod az egész vitát folyamatosan, amikor megnyugodnak, akkor újrakezded. Nem mondom, h fejezd be, mert úgy sem fogod, élvezed. Csak tisztázzuk, h gyakorlatilag te vagy az agresszor hülyegyerek.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Most a dühökön lovagolni Blacky... Nagyon jól tudtad, hogyha postolod "hogy ellepik az ingyenélõk középföldét", arra ugrani fognak. /trolled. Te generálod az egész vitát folyamatosan, amikor megnyugodnak, akkor újrakezded. Nem mondom, h fejezd be, mert úgy sem fogod, élvezed. Csak tisztázzuk, h gyakorlatilag te vagy az agresszor hülyegyerek.

mit élvezek ezen te szerencsétlen?

Annyit írtam h ellepik az ingyenélõk középföldét és máris én lettem a hûdegonosz gyerek?

Mégis kinek hiszed te is magad? Ezen így felszívni magad + megsértõdni? te még sosem mentél ki az utcára vagy mi van veled?

Különben sem írtam egyetlen egy tetves posztot a hülye görényes haverodnak hanem foxxinak címeztem. Ha visszaolvasol (feltételezem tudsz olvasni és nem csak úgy elmesélik az egészet) láthatod , hogy a legelsõ "cikizõs" post az volt , hogy f4szom fizetne havidíjat egy játékért"...

ellepik az ingyenélõk középföldét....ha ezen képes valaki felszívni magát az egy idegbeteg és neki kéne inkább kezelésekre járnia

(ui.: Sikallat nagyon kivan? jaj szegénykém...megengedik a többieknek , hogy ingyen játszanak mert sz4rban van a cégük és nem volt elég elõfizetõ ahhoz h fenntartsák a játékot.....mühühü! Na ha eddig nem volt cikizés majd most lesz gyíkok! :D )

Szerintem senki nem szólt be azoknak, akik továbbra is fizetnek és a kiadó teszi lehetõvé, hogy bárki ingyen játszhasson.

ezt hiába magyarázom ezeknek a szûk látókörû sírómasináknak

Nem tudom egyébként mit szólnátok ahhoz ha nem vezetnék be a f2p-t hanem egyszerûen bezárnák a szervereket és azt mondanák , hogy ez nekünk nem érte meg.....nincs tovább játék.

Volt ilyenre példa nem is olyan régen....

Link to comment
Share on other sites

Noybee

Amióta megjelentél nem csinálsz mást, csak generálod a feszkót. Gyakorlatilag nincs olyan hozzászólásod, ami ne direktbe menne valakinek, vagy ne provokálna valakit, kiszúrtál magadnak pár fickót, akikrõl láttad, h nem fognak szó nélkül hagyni. Akkor mi vagy?

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Amióta megjelentél nem csinálsz mást, csak generálod a feszkót. Gyakorlatilag nincs olyan hozzászólásod, ami ne direktbe menne valakinek, vagy ne provokálna valakit, kiszúrtál magadnak pár fickót, akikrõl láttad, h nem fognak szó nélkül hagyni. Akkor mi vagy?

Ne haragudj, de ez nem így van. Blacky szarkasztikus mondata csak egy reakció volt a korábbi szándékos sértegetésekre amik õt érték.

Link to comment
Share on other sites

Noybee

Ne haragudj, de ez nem így van. Blacky szarkasztikus mondata csak egy reakció volt a korábbi szándékos sértegetésekre amik õt érték.

Mármint, amik õt érték a való életben?

Link to comment
Share on other sites

blacky

Amióta megjelentél nem csinálsz mást, csak generálod a feszkót. Gyakorlatilag nincs olyan hozzászólásod, ami ne direktbe menne valakinek, vagy ne provokálna valakit, kiszúrtál magadnak pár fickót, akikrõl láttad, h nem fognak szó nélkül hagyni. Akkor mi vagy?

amióta megjelentem? évek óta itt fórumozok ellentétben veled

Tudod Te , hogy mirõl beszélsz? Ezen felkapni a vizet... különben is egész addig normális hangnemben folyt a társalgás amíg síííkállat be nem kattant. Olvass már vissza könyörgöm...

Kiszúrtam magamnak pár fickót... :D nem a vadnyugaton vagy ugye tudod? :P

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Mármint, amik õt érték a való életben?

:) Tudom, hogy nem megválaszolandónak szántad a kérdést, de a többiek kedvéért: nem, hanem itt a fórumon.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Mármint, amik õt érték a való életben?

most már befejezhetnéd...

nem ismersz , fogalmad sincs ki vagyok akkor milyen jogon szidsz?

Azért mert azt írtam , hogy az ingyenélõk ellepik középföldét...ne legyél röhejes , kérlek!

(amúgy meg tipikus internethuszárnak tûnsz.... itt elég nagy arcod van de kíváncsi vagyok személyesen is ekkora lenne-e)

Link to comment
Share on other sites

Noybee

Ok blacky, visszaolvasok, de egybõl beugrik egy olyan rész, amikor megkérdeztem, h szar napjaid vannak -e. Gondolom nem azért volt, mert pinky fairy princess modorban adtad elõ a véleményeidet.

"nem a vadnyugaton vagy ugye tudod?" tény nem a cowboyok jutnak a nevedrõl eszembe, hanem a rodeó.

"amúgy meg tipikus internethuszárnak tûnsz.... itt elég nagy arcod van de kíváncsi vagyok személyesen is ekkora lenne-e"

Ez meg megint milyen troll közhely?

Visszaolvasom a hozzászólásaidat, de tökre jó lenne, ha kicsit befejeznéd a lifetime-osok provokációját. Elvileg kedden jön a patch, momentán engem kismillió dolog érdekel a változásokkal kapcsolatban, nem csak a f2p rész. Jó lenne majd kicsit a játékról is dumálni, nem folyton a tökösödést, a ki járt szarabbul -t és ki a gyökeret nézni.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Hûtsétek le magatokat plz, egymás ócsárolása nélkül is lehet errõl a helyzetrõl kulturáltan beszélgetni :rolleyes:

Amúgy nem tudja valaki, hogy az új patch mikor lép életbe? Nem a F2P-rõl beszélek, hanem ami majd azt követi :P

Link to comment
Share on other sites

blacky

Ok blacky, visszaolvasok, de egybõl beugrik egy olyan rész, amikor megkérdeztem, h szar napjaid vannak -e. Gondolom nem azért volt, mert pinky fairy princess modorban adtad elõ a véleményeidet.

"nem a vadnyugaton vagy ugye tudod?" tény nem a cowboyok jutnak a nevedrõl eszembe, hanem a rodeó.

"amúgy meg tipikus internethuszárnak tûnsz.... itt elég nagy arcod van de kíváncsi vagyok személyesen is ekkora lenne-e"

Ez meg megint milyen troll közhely?

Visszaolvasom a hozzászólásaidat, de tökre jó lenne, ha kicsit befejeznéd a lifetime-osok provokációját. Elvileg kedden jön a patch, momentán engem kismillió dolog érdekel a változásokkal kapcsolatban, nem csak a f2p rész. Jó lenne majd kicsit a játékról is dumálni, nem folyton a tökösödést, a ki járt szarabbul -t és ki a gyökeret nézni.

de vedd már észre , hogy Te meg a cimborád keltitek a feszkót és nem én :D

eddig azért sírtatok mert hetente legalább egy ember meg merte kérdezni , hogy mikor lesz ingyenes , utána azért sírtatok mert az ingyenélõk túl könnyen tudnak haladni , most meg azért sírtok mert szarkasztikus megjegyzést tettem amit megjegyzem lehetett volna máshogy is kezelni!

elég legyen már a sírásból....inkább örülj annak , hogy játszhatsz tovább azzal amivel szeretsz és nem jársz úgy mint pl az APB játékosai akik alól egyik napról a másikra kivették a szervert. Felnéztem hivatalos fórumra és ott ugyan ez a téma meg mindenhol... Ha én lennék lifetimeos valszeg ugyan úgy ki lennék akadva mint Ti de ez azért már akkor is túlzás...(ráadásul szerencsére nem vagyok lifetimeos :D :D )

Ui.: ehm apropó...nem is oylan rég megkérdeztem miért nem lehet másról beszélni a fórumon bellük (csak a f2p-rõl) és azt a választ kaptam h arra ott van a chat...

könyörgöm ember gondold már végig mit beszélsz

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Hûtsétek le magatokat plz, egymás ócsárolása nélkül is lehet errõl a helyzetrõl kulturáltan beszélgetni :rolleyes:

Amúgy nem tudja valaki, hogy az új patch mikor lép életbe? Nem a F2P-rõl beszélek, hanem ami majd azt követi :P

November 2...

"The much anticipated The Lord of the Rings Online Free to Play Store and latest content, Book 2; Ride of the Grey Company will launch across Europe on Tuesday 2nd November 2010."

+ adalék: "We are happy to announce that on Tuesday, 2nd November, the LOTRO servers will be coming down for maintenance at 1am UK time (GMT). During this time Free to Play will be applied to the servers. To ensure a smooth launch we will be bringing the servers back up one at a time, starting with the new worlds.

The patch servers will go up as soon as possible in the morning."

Az ingyenélõ szófordulaton se kéne annyit lovagolnotok, miközben egymás torkán csámcsogtok. Játszatok inkább!

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Még régebben próbáltam a trialt, tetszett, de az, hogy havidíjat fizessek kizárt volt. Most letöltöttem lelkesen, hogy játszok vele, meg akartam itt nézni, hogy melyik szerveren vannak (ha elszórtan is) magyarok, elolvastam ezt a 2 oldalt. Hát, a lelkesedés elszállt :lol: . Majd késõbb nekiállok. (Amúgy emlékeim szerint a Snowbourn ilyen szerver, jól emlékszem?)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Igen, a Snowbourn a legpopulárisabb magyar szempontból

Link to comment
Share on other sites

Noybee

Snowbourn, csináltak magyar csatornát is, általában mindig vannak rajta. Így tudsz csatlakozni:

/joinchannel hungaryan

Ezután /1 -el tudod elérni a chatet. /1 [text]

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Még régebben próbáltam a trialt, tetszett, de az, hogy havidíjat fizessek kizárt volt. Most letöltöttem lelkesen, hogy játszok vele, meg akartam itt nézni, hogy melyik szerveren vannak (ha elszórtan is) magyarok, elolvastam ezt a 2 oldalt. Hát, a lelkesedés elszállt :lol: . Majd késõbb nekiállok. (Amúgy emlékeim szerint a Snowbourn ilyen szerver, jól emlékszem?)

Kb 100-150 honfitársunk van 3 nagy! guildbe, és még jópáran kisebb baráti társaságokban. Vagy ha pistamentes servert keresel, érdemes még az Eldar-t számításba venni. Itt is van magyar guild 20-30 player, és nyugalom.

Bárigazából az dönt milyenek a személyes kívánalmaid. ( hc raid, help desk :D , ingame guild eventek stb... mert hát ez nem mindenhol van ) :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...