Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Lord Of The Rings: Online - A Topik 2. Része


Sajt_Sensei

Recommended Posts

mr_zone

Snowbourn, csináltak magyar csatornát is, általában mindig vannak rajta. Így tudsz csatlakozni:

/joinchannel hungaryan

Ezután /1 -el tudod elérni a chatet. /1 [text]

Te írtad el a csatorna nevét, vagy tényleg ez? Mert a "hung aryan" azt jelenti magyarul, hogy "akasztott árja".

Gondolom "magyar" akart lenni angolul, ami "Hungarian".

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Te írtad el a csatorna nevét, vagy tényleg ez? Mert a "hung aryan" azt jelenti magyarul, hogy "akasztott árja".

Gondolom "magyar" akart lenni angolul, ami "Hungarian".

Valóban ugy van ahogy mondod, DE A CSATORNA NEVE /joinchannel hungaryan. Igy, ahogy elõttem is leírták. Azt meg hogy miért a lotro-hungary-n kérdezd meg. B)

Link to comment
Share on other sites

Nephin

Látom, elkelne itt egy moderátor...

Srácok, azzal, hogy egymást marjátok, csak az újoncokat riasztjátok el. A Lotro eddig a felnõtt közösségérõl volt híres, többé-kevésbé a magyar közösség is, nem kellene ezt most elrontani.

A magyar chat ilyen néven fut, a létrehozója elírta, így terjedt el, így maradt. :)

Link to comment
Share on other sites

Nicsi84

Sziasztok!

Anno volt egy trial accom, ami lejárt. Szeretnék nem trialban játszani, kezdjek egy újat vagy ezt lehet folytatni valahogy?

Más: ingyenes lesz a game ugyebár, ez csak a havidíjra vonatkozik, vagy magára a játékra is? Jelenleg kb 60 dolcsiért meg lehet venni a full game-et, tehát a kérdésem az, hogy 2.án, amikortól ingyenessé teszik, akkor ingyen lesz letölthetõ, vagy magáért a játékért továbbra is fizetni kell, csak a játékidõért nem?

Elõre is köszönöm az értelmes válaszokat!

Link to comment
Share on other sites

deadwood

(amúgy meg tipikus internethuszárnak tûnsz.... itt elég nagy arcod van de kíváncsi vagyok személyesen is ekkora lenne-e)

jaj blacky csak egy vitában ne hozd elõ ezt légyszíves :ph34r:

ha ennyire verekedhetnéked van gyere el egyik reggel a gyõri vasútra aztán kiírtjuk onnan a csöveseket csak ne ezen a topicon vezesd le lécci :D

Link to comment
Share on other sites

blacky

jaj blacky csak egy vitában ne hozd elõ ezt légyszíves :ph34r:

ha ennyire verekedhetnéked van gyere el egyik reggel a gyõri vasútra aztán kiírtjuk onnan a csöveseket csak ne ezen a topicon vezesd le lécci :D

heti 4szer szétverik a buksim szval gondolhatod mennyire hiányzik h még kesztyû nélkül is kapjak :D

Na de off vége, bocsesz

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Sziasztok!

Anno volt egy trial accom, ami lejárt. Szeretnék nem trialban játszani, kezdjek egy újat vagy ezt lehet folytatni valahogy?

Más: ingyenes lesz a game ugyebár, ez csak a havidíjra vonatkozik, vagy magára a játékra is? Jelenleg kb 60 dolcsiért meg lehet venni a full game-et, tehát a kérdésem az, hogy 2.án, amikortól ingyenessé teszik, akkor ingyen lesz letölthetõ, vagy magáért a játékért továbbra is fizetni kell, csak a játékidõért nem?

Elõre is köszönöm az értelmes válaszokat!

A játék ingyenssége magában foglalja azt is hogy a klienst ingyen letöltheted. A megszorítások az account mivoltára vonatkoznak ( free, premium, VIP ). Vagyis, másodikától ha ingyen szeretnél játszani, nem kell mást tenned mint letölteni a klienst, accountot regisztrálni ( vagy ha van régi trialos azt folytathatod ), majd eldönteni hogy mit szeretnél. Ha ingyen szeretnél játszani, "természetesen" megkapod mellé a legtöbb megkötést, vagy fizeted tovább a havidíjat ( kb 2 rugó ) és mindent elérsz a játékban - semmit sem kell unlockolni.

De ha mindenképpen pénzt akarsz kiadni érte, akkor természetesen még mindig pénzbe kerül a kliens, ami mellé kapsz dvd-t, készikönyvet, szép dobozt, meg csomagtól függõen 30 ill. 45 nap játkidõt ami alatt természetesen semmien korlátozást nem kapsz.

Link to comment
Share on other sites

blacky

... vagy fizeted tovább a havidíjat ( kb 2 rugó ) ...

ezt lejjebb vitték ? miután lejárt a trialom néztem és 3600 körül számoltam.

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Blacky Deadwood szuusza.

Ez egy békés hely békés megbeszélésekre. Az összes vitát és vitás helyzetet ne itt oldjátok meg. Szóban figyelmeztetve lettetek, hogy nyugalom. Nem szeretnék senkit sem szóbelin kívül figyelmeztetni. (De ha kell megteszem.)

U.I.: Mindenkinek szolt ez egyébként csak ti vagytok akik folytattátok.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Blacky Deadwood szuusza.

Ez egy békés hely békés megbeszélésekre. Az összes vitát és vitás helyzetet ne itt oldjátok meg. Szóban figyelmeztetve lettetek, hogy nyugalom. Nem szeretnék senkit sem szóbelin kívül figyelmeztetni. (De ha kell megteszem.)

U.I.: Mindenkinek szolt ez egyébként csak ti vagytok akik folytattátok.

deadwood???

mi köze neki az egészhez?

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

a feltöltést nem a cmtõl kell megvenni hanem más viszonteladóktól pl offgamers. mikor legutoljára kiszámoltam, sok hónappal ezelõtt, akkor jött ki a havidíj 2200 jó magyar forintra.

-legális ez a dolog?

- írtam ez ügyben egyszer a supportnak hoy mi van akkor ha gamecard kódot veszek a neten. közölték hogy öket nem érdekli mit veszek és milyen kódot próbálok aktiválni az oldalon gamecard címen viszont GOLDOT tilos venni és azért ban jár.

tehát utána járással olcsóbban is meg lehet szerezni a dolgot

Link to comment
Share on other sites

Nephin

G2Play, 60 napos gamecard 3800.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

na akkor olcsóbb is mint amit én néztem:)

Link to comment
Share on other sites

Nicsi84

Hali!

Köszönöm az elõzõekben adott válaszokat!

Elindítottam a klienst, loginoltam a lejárt accommal és kiírta h lejárt illetve felkínált egy lehetõséget a reaktiválásra. Rákatt, beléptem a böngészõben az Acc. managementbe, ott mutatta, hogy a játék még trial verzió. Felkínálta a megvételt, paypallal kifizettem a legolcsóbbat és letöltöttem a frissítést, ezzel már nem trial a játék, illetve kiírja h next payment due dec.1. , de a status még mindig closed. Aktiváló kódot kér, de azt nem kaptam mgg meg. Gondolom emailben küldik el, de mikorra várhatom? A fizetés 1 órája történt, a paypallal eddig 10 percen belül végbement minden tranzakció. Valaki tudna segíteni h hol találom azt a kódot, amivel aktiválhatom az accot? Köszi

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

menj rá arra hogy make single payment. és paypallal fizess 1 hónapot. mikor átrak a paypalra egyszerüen zárd be az egészet.

utánna aktiv lesz.

Link to comment
Share on other sites

Nicsi84

menj rá arra hogy make single payment. és paypallal fizess 1 hónapot. mikor átrak a paypalra egyszerüen zárd be az egészet.

utánna aktiv lesz.

És tényleg, lol... ez valami bug vagy mi a szösz? xD

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

És tényleg, lol... ez valami bug vagy mi a szösz? xD

nemtudom. de sokan szenvedtek vele:) lehet hogy igy akarják rávenni a playerekt hogy fizessenek elõ:P

örülök hogy sikerült^^

Link to comment
Share on other sites

Nicsi84

nemtudom. de sokan szenvedtek vele:) lehet hogy igy akarják rávenni a playerekt hogy fizessenek elõ:P

örülök hogy sikerült^^

Én is örülök, amennyit én is kínlódtam... :( De végre.. Már a karaktergenerálásnál járok, nem folytatom a trialost úgy döntöttem, csak hát a karakterneveknél elég szigorú megkötések vannak, és az név amit szerettem volna, az nem lesz a karimé :( A másik meg foglalt... Ja, am a Snowburnön vagyok:)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Én is örülök, amennyit én is kínlódtam... :( De végre.. Már a karaktergenerálásnál járok, nem folytatom a trialost úgy döntöttem, csak hát a karakterneveknél elég szigorú megkötések vannak, és az név amit szerettem volna, az nem lesz a karimé :( A másik meg foglalt... Ja, am a Snowburnön vagyok:)

Helyes :)

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Helyreigazítás: én balga macskakörmöt írtam az IDÉZÕJEL szóhasználat helyett. ( köszi blacky a kiigazítást, igy már talán értelme is van annak amit akartam.) Na pá all.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Hamarosan fellõnek 1-2 szervert, gondolom az újakkal kezdik majd. Tehát [EN] Withywindle és [DE] Anduin. Lehet kezdek majd egy karit WW-n, creepet biztosan :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Hamarosan fellõnek 1-2 szervert, gondolom az újakkal kezdik majd. Tehát [EN] Withywindle és [DE] Anduin. Lehet kezdek majd egy karit WW-n, creepet biztosan :rolleyes:

Én is most látom, hogy nyitnak új szervereket, azt hiszem ott kezdek majd, a friss szervereknek jó hangulata szokott lenni.

Lehet, hogy jó ötlet lenne a free usereknek a WW-n kezdeni, elkerülendõ a konfliktusokat a fizetõs playerekkel. :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Sokan a régiek közül is így vannak, tehát nagy lesz a megszállás az biztosan. Fõleg hogy csak 1-1 új angol és német szeró lesz

Szerk: Oh! Ahogy nézem a kliens már patchel :DDD

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

jön a patch. kemény 15k val :)

amúgy az új szerveren szerintem felesleges kezdeni. szerintem jobb 1 kupacban maradni. nem a fizetõs nem fizetõs játékossal van a baj hanem egyesek hozzáállásával.

Link to comment
Share on other sites

Nephin

Sokan a régiek közül is így vannak, tehát nagy lesz a megszállás az biztosan. Fõleg hogy csak 1-1 új angol és német szeró lesz

Szerk: Oh! Ahogy nézem a kliens már patchel :DDD

Én nem transferelnék, az biztos. :) Tipp: a legnagyobb sorok is az újakon lesznek. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...