Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bleach


Jackassbomb

Characters of Bleach  

128 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Fishyfrost

Valaki meg tudná mondani nekem, mikorra tehető a Sealed sword frenzy? Most tartok ott hogy hmegjöttek Soul Society-ből

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Valaki meg tudná mondani nekem, mikorra tehető a Sealed sword frenzy? Most tartok ott hogy hmegjöttek Soul Society-ből

Az elvileg független a történettől... sztem nyugodtan megnézheted.

Amúgy időben a filler részek ideje alatt adták le...

ja és ha jól láttam a 110 már nem filler!... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Valaki meg tudná mondani nekem, mikorra tehető a Sealed sword frenzy? Most tartok ott hogy hmegjöttek Soul Society-ből

Nem lehet időben elhelyezni, mert ellentmondó adatok vannak benne, ha jól emlékszem. De amúgy azutánra, hogy visszatérnek soul society-be.

Az elvileg független a történettől... sztem nyugodtan megnézheted.

Amúgy időben a filler részek ideje alatt adták le...

ja és ha jól láttam a 110 már nem filler!... :smile:

Nem, a 110 már nem filler.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Akkor asszem ezt ma megnézem. Különen nagyon várom már a movie-t. Nem tudjátok mi lesz a címe?

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Akkor asszem ezt ma megnézem. Különen nagyon várom már a movie-t. Nem tudjátok mi lesz a címe?

Már lejjebb írtam: Memories of Nobody

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Szeretem ezt a sorozatot, csak egy kis bajom van vele. Sosem lehet tudni, hogy mikor hal meg valaki. Ichigót is hányszor leszúrták már, és mindig felépül. Aizen is leszúrta Hinamorit, Hitsugaya-t, mindketten vérben ázva fekszenek a földön, következő részben Mindenki él tovább. És akkor még ot van Renji, akit kétszer gyaptak le, meg a végén Byakuya...

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Miért, ha mindenki meghalna, akkor szerinted mivel folytatnák a sorozatot? xD Lehet, hogy Kon válna a főszereplővé és túlszárnyalná Ichigot is. ^^

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Hát igen, ez is igaz. Számomra ez egy patthelyzet.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Ez hülyeség, hogy "Ha mindenki meghalna", senki nem mondta, hogy mindenki haljon meg, de ez tényleg zavaró, hogy gyakorlatilag mindenki halhatatlan, nem is emlékszem, hogy eddig bárki is meghalt volna (Aizenről lehetett volna gondolni, de ahogy olvasom nem halt meg <_< ), szal' ez picit irritál Engem, hogy van legalább 40-50 szereplő, de egy sem hal meg.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ez hülyeség, hogy "Ha mindenki meghalna", senki nem mondta, hogy mindenki haljon meg, de ez tényleg zavaró, hogy gyakorlatilag mindenki halhatatlan, nem is emlékszem, hogy eddig bárki is meghalt volna (Aizenről lehetett volna gondolni, de ahogy olvasom nem halt meg <_< ), szal' ez picit irritál Engem, hogy van legalább 40-50 szereplő, de egy sem hal meg.

Azért páran meghaltak, csak azok nem voltak fontos szereplők

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Na végre... Kariya is meghalt, már épp ideje volt :smile:, már biztos csak valami érzelgős részt kell kivárni, aztán jöhet a várva várt folytatás :D

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Na végre... Kariya is meghalt, már épp ideje volt :smile:, már biztos csak valami érzelgős részt kell kivárni, aztán jöhet a várva várt folytatás :D

Az ilyeneket spoiler-be írd légyszi :smile:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Az ilyeneket spoiler-be írd légyszi :smile:

Ez nem olyan nagy spoiler, egyrészt filler (annak is az utolsó előtti része), másrészt a rosszfiúk mindig meghalnak a végén, már ahogy megláttam tudtam h ez lesz a vége :smile:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Hogy jönnek a fillerek a Bleach-ben? epizódszám szerint?

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hogy jönnek a fillerek a Bleach-ben? epizódszám szerint?

64.-109. rész

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Na végre... Kariya is meghalt, már épp ideje volt :smile:, már biztos csak valami érzelgős részt kell kivárni, aztán jöhet a várva várt folytatás :D

Jah, de elég gyökér véget ért.. No mindegy, vége a fillereknek, jee ^^

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Én még csak most értem el a fillerek kezdetéig :sad: Nagyon lecsökken a színvnal az eddigiekhez képest?

Link to comment
Share on other sites

lokids

Én még csak most értem el a fillerek kezdetéig :sad: Nagyon lecsökken a színvnal az eddigiekhez képest?

Ha egybe nézed akkor annyira nem feltűnő ,de heti kiadásokban eléggé... nos grafikailag nem volt a toppon.

De legalább vége. Köv meg gondolom bevezető az Aizen saga-hoz. Mindenki kifujja magát, mennek 1 napot suliba, meg ilyenek. (tényleg Ichigo hogy jár suliba, ha mindíg másokat szabdal?)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

(tényleg Ichigo hogy jár suliba, ha mindíg másokat szabdal?)

Majd a 110. részben megnézheted, elég nehéz lesz neki :smile:

Amúgy meg erre jó Kon, hogy átvegye Ichigo helyét amikor az harcol, bár meg tudom érteni mért nem akarja ezt olyan gyakran megtenni Ichigo :D

Link to comment
Share on other sites

lokids

Majd a 110. részben megnézheted, elég nehéz lesz neki :smile:

Amúgy meg erre jó Kon, hogy átvegye Ichigo helyét amikor az harcol, bár meg tudom érteni mért nem akarja ezt olyan gyakran megtenni Ichigo :D

De Kon is állandóan ot bóklászik velük SS-ben. :tongue:

Amúy a 3 másik mod soullal mit kezdenek, mert azokat cska a fillerek miatt hozták ba, és nem is nyírták ki őket... Meg hasznuk se sok volt. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Amúy a 3 másik mod soullal mit kezdenek, mert azokat cska a fillerek miatt hozták ba, és nem is nyírták ki őket... Meg hasznuk se sok volt. :tongue:

Semmit sem kezdenek velük, a mangában nincsenek benne, szal gondolj rájuk úgy, mintha nem is léteztek volna :smile:

Most h vége a fillereknek nagyon sok váratlan fordulat lesz, már alig várom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Találtam pár jópofa Bleach-es képet :smile:

Az a 2 csokis a végén nagyon jó, biztos finomak :lol:

Főleg a Rangiku féle dupla tejcsoki :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Jók ezek a képek, tetszenek. x)

Amúgy szerintem nem lehetnek olyan nagy fordulatok, a végén minden gonosz elnyeri végső büntetését!Ű! xD

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Most láttam Aizent a 60-ik részben, enyhén brutális. :D Tud a srác az biztos, csak az a gond, hogy már elolvastam a topicban, hogy Ichigo se ér ellene sokat, szal' amíg a fillerekig el nem jutok, addig inkább nem olvasom a topicot. :rolleyes: De az is lehet, hogy inkább elkezdem nézni angolul a sorozatot, nagyon rossz, hogy ilyen lassan haladok vele előre, ha legalább 3 részt nézhetnék hetente, de így...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...