Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bleach


Jackassbomb

Characters of Bleach  

128 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jackassbomb

Csáó,

Igen ritkán indítok topicot, de most újból megteszem. Szerintem a Bleach megérdemli, hogy itt, a gamestar fórumon legyen egy önálló topicja ahol az itteni Bleach-es közösség tud beszélgetni. Remélem nem csak én vagyok itt az egyetlen, aki szereti. (ebben szinte biztos vagyok)

Nah tehát a lényeg, hogy itt lehetne beszélgetni a szereplőkről, harcokról, a manga részekről és mindenről ami csak kicsit is kapcsolódik a Bleach-hez. Tehát bátran szóljatok hozzá, ha van mit. x)

Infók, képek, leírások, a manga és az anime részek (full collection) innen tölthető le: http://www.bleachportal.net

Erre az oldalra általában minden szerdán felkerül a legújabb rész. Szombatonként vetítik Japánban és szerdán már kész az angolra fordított változat.

Ez az oldal a legnagyobb Bleach közösség is egyben.

Nekem a kedvenc karakterem Ichigo, és Byakuya, Ishida is volt egy darabig. Bankai formában Ichigo és szintén Byakuya a kedvencem. Shikai formában is. xD

A legjobban az tetszett, amikor harcoltak egymással x)

Nah és most ti jöttök. ;>

Remélem népszerű lesz a topic és sokáig itt lesz!

Üdv, jack

Jah és, ha már itt vagytok, akkor nézzétek meg az aláírásomban szereplő általam készített hátteret. x)

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Ki fogsz kapni :D

Én személy szernt nem nézem (Narutot szoktam), de nagyon jónak tűnik így a képek/hallottak alapján.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Ki fogsz kapni :D

Én személy szernt nem nézem (Narutot szoktam), de nagyon jónak tűnik így a képek/hallottak alapján.

Hát talán nézz meg 10-20 részt, hogy lásd milyen. Bár igazán érdekes részek ezek után jönnek, de minden rész nagyon jó szerintem x) Van benne humor, akció, nagy jelenetek, minden mi szem-szájnak ingere x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Már látom előre h ki lesz az aki beleköt ebbe a topicba - Ghost

Valami olyasmit fog írni h: "Minek kellett ez, amikor erre ott van az Anime, manga topic" :D

Kedvenc szereplő: Ichimaru Gin :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Már látom előre h ki lesz az aki beleköt ebbe a topicba - Ghost

Valami olyasmit fog írni h: "Minek kellett ez, amikor erre ott van az Anime, manga topic" :D

Kedvenc szereplő: Ichimaru Gin :D

Szerintem nem fog belekötni, ő is nézi Bleach-t xD

Ichimaru? x) Én nem kedvelem, sunyi rókaképű. Na meg a rossz oldalon is van ^^

Habár Aizen azért eléggé tetszetős. Főképp, amikor egy ujjal megállítja Ichigo-t bankai formában. x)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Á, Én már nem szólok semmit, mondtam már legutóbb is, felőlem nyithat bárki, bárminek topicot, nem Én vagyok a modi, ők úgy gondolják, hogy lehet, hát akkor lehet. Én speciel maradok az eredeti topicnál. :rolleyes:

Egyébként nagyon jó kis sorozat, Narutot mondjuk jobban kedvelem, de nagyon jó leülni elé, szórakoztató és olykor komoly is, Ichigo meg nagyon ütősen néz ki, mikor olyan lila szemei lesznek. Ma meg is 1-2 részt, sajna felirathiány miatt többet nem nagyon tudok, ha jól emlékszem ott hagytam abba, hogy Ichigo és Rukia tesója (nem jutt eszembe a neve, annyira sok van) harcolnak.

Update: Eh, vaz, most látom, hogy csak 1 részt tudok megnézni... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Kela. Ez kérdés?

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Kela. Ez kérdés?

Mi? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Mi? :huh:

Én vagyok a szellem bácsi belekötök az összes animés topicba :D .

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Á, Én már nem szólok semmit, mondtam már legutóbb is, felőlem nyithat bárki, bárminek topicot, nem Én vagyok a modi, ők úgy gondolják, hogy lehet, hát akkor lehet. Én speciel maradok az eredeti topicnál. :rolleyes:

Egyébként nagyon jó kis sorozat, Narutot mondjuk jobban kedvelem, de nagyon jó leülni elé, szórakoztató és olykor komoly is, Ichigo meg nagyon ütősen néz ki, mikor olyan lila szemei lesznek. Ma meg is 1-2 részt, sajna felirathiány miatt többet nem nagyon tudok, ha jól emlékszem ott hagytam abba, hogy Ichigo és Rukia tesója (nem jutt eszembe a neve, annyira sok van) harcolnak.

Update: Eh, vaz, most látom, hogy csak 1 részt tudok megnézni... :tongue:

Jah, Byakuya-val harcol aki igazából nem is a testvére, de majd meglátod. x) Szerintem meg nézd angolul, tudtommal tudsz angolul te is. x)

Én vagyok a szellem bácsi beleköt az összes animés topicba :D .

Jó, de azért ennél lehetnének értelmesebb hozzászólásaid is x)

Amúgy megnézte valaki az aláírásomban a képet?

Ichigo és Byakuya van rajta, középen meg az őket elválasztó reiatsu, ami egyben az erejüket is megjeleníti valamennyire x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Én vagyok a szellem bácsi beleköt az összes animés topicba :D .

Az kérdés akart lenni, de látom már feladta :smile:

-----------------------------------------------------------

Jackassbomb te hol tartasz? 104.-nél?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Az kérdés akart lenni, de látom már feladta :smile:

-----------------------------------------------------------

Jackassbomb te hol tartasz? 104.-nél?

Na azé XD!

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Jah, Byakuya-val harcol aki igazából nem is a testvére, de majd meglátod. x) Szerintem meg nézd angolul, tudtommal tudsz angolul te is. x)

Jó, de azért ennél lehetnének értelmesebb hozzászólásaid is x)

Amúgy megnézte valaki az aláírásomban a képet?

Ichigo és Byakuya van rajta, középen meg az őket elválasztó reiatsu, ami egyben az erejüket is megjeleníti valamennyire x)

Tudom, hogy nem a testvére, csak befogadták v. van még vmi titok emellett? :smile: Mondjuk azt még nem tudom, mért utálja ennyire Rukiát, az érdekel, hogy mi lesz. Hát, vmennyire tudok angolul, de még nem igazán próbálkoztam angolul nézni filmeket (mármint felirattal, szinkronra nem is gondolok), a TSR-t néztem meg nyáron, 1-2 szótározással értettem, de mondjuk azzal be is szívta, mert elég sok ilyen technikai, taktikai meg egyéb katonai szó van, aminek tényleg utána kell nézni... Meg ha vmit elkezdtem magyar felirattal nézni, akkor azt már úgy szeretem nézni, de talán majd megpróbálkozom.

Én megnéztem, szvsz nagyon kajak lett, bár a lilát nem szeretem, de tényleg ez Byakuya színe. :smile:

Jelan és Kelan véleményét meg lesz*rom, azért, mert "leugattam" Jelan topicját és a többi anime topicot, azért megsértődött és gúnyolódik, de nem nem érdekel.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Az kérdés akart lenni, de látom már feladta :smile:

-----------------------------------------------------------

Jackassbomb te hol tartasz? 104.-nél?

Igen ott. x) A 104. elég jó rész, de amúgy a Bounto filler nem annyira jön be, de van benne pár jó ötlet és megmozdulás. Igazából nekem azok a részek tetszenek a legjobban amik Soul Society-ban játszódnak, tehát ez az utolsó pár rész is bejövős. x) Habár így, hogy Ishida megint erőre tett szert, de mégsem tűnik olyan erősnek, kicsit csalódottnak érzem magam x(

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Bleach fillerek hányadik résztől vannak? És van vmi kilátás, hogy mikor lesznek vége? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Nekem ezek a mangás mesék nem jönnek be...Mostanában már minden mese ilyen mangás...na mind1 izlések és pofonok. :smile: Inkább micimackó,mint az ilyen yuyuhakuso meg galaktik football...stb.. :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Tudom, hogy nem a testvére, csak befogadták v. van még vmi titok emellett? :smile: Mondjuk azt még nem tudom, mért utálja ennyire Rukiát, az érdekel, hogy mi lesz. Hát, vmennyire tudok angolul, de még nem igazán próbálkoztam angolul nézni filmeket (mármint felirattal, szinkronra nem is gondolok), a TSR-t néztem meg nyáron, 1-2 szótározással értettem, de mondjuk azzal be is szívta, mert elég sok ilyen technikai, taktikai meg egyéb katonai szó van, aminek tényleg utána kell nézni... Meg ha vmit elkezdtem magyar felirattal nézni, akkor azt már úgy szeretem nézni, de talán majd megpróbálkozom.

Én megnéztem, szvsz nagyon kajak lett, bár a lilát nem szeretem, de tényleg ez Byakuya színe. :smile:

Jelan és Kelan véleményét meg lesz*rom, azért, mert "leugattam" Jelan topicját és a többi anime topicot, azért megsértődött és gúnyolódik, de nem nem érdekel.

Hát szerintem érdemes megpróbálni angolul, annyira nem nehéz csak néha vannak ilyen kifacsart mondatok, én se értem mindet, de össze tudom rakni a sztorit és a mondatokat is mégha nem is ismerek minden szót. Sőt, legalább már 20-30 új szót tanultam a nézése alatt, mindre magamtól jöttem rá. x)

Azokkal akik meg megszólják a véleményed nem kell foglalkozni, mindenkinek szabad vélemény nyílvánítási joga van, ha nem sértesz semmilyen jog/erkölcsiszabályt ezzel, akkor az a hülye, aki visszaszól.

Én szeretem a lilát, de mondjuk nem a kedvencem, de Byakuyanál tényleg eltalálták.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nekem ezek a mangás mesék nem jönnek be...Mostanában már minden mese ilyen mangás...na mind1 izlések és pofonok. :smile: Inkább micimackó,mint az ilyen yuyuhakuso meg galaktik football...stb.. :D

Csak a mese szót ne használd animekre, kérlek! :D Azért tudni kell, hogy ezeknél az animeknél nem áll meg az élet, sok művészibb, igényesebb animek is vannak, azok talán jobban megfelelnek az ízlésednek, a lényeg, hogy az anime azért nagyon sokrétű, így sztem biztos van legalább 1 mindenkinek, ami bejön, csak meg kell találni. És el kell vonatkoztatni attól a nagyon-nagyon-nagyon rossz és ostoba kijelentéstől, hogy a rajzfilm gyerekes v. ciki...

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Bleach fillerek hányadik résztől vannak? És van vmi kilátás, hogy mikor lesznek vége? :smile:

Hát igazából nem is annyira filler, de az alaptörténetet annyira nem lendíti előre. Azután lesznek, hogy visszamennek Soul Society-ból a földre, de nem emlékszem hanyadik részben van ez. Szerintem ezek is teljesen élvezhető részek, nincs is nagyon elkapkodva ezeknek a története, de már azt várom, hogy a történet szerinte nagy harc mikor fog kezdődni. x) Habár most is lesz egy brutál harc néhány rész múlva (talán a 105-ben már el is kezdődik) egy Kariya nevű Bounto ellen. Elvileg ő most mindenkinél hatalmasabb reiatsu/spirit force-al rendelkezik, talán csak 1 valakihez tudnám hasonlítani, de nem akarom neked lelőni egy pár rész csattanóját amin még én is meglepődtem. x)

Az érdekelne, hogy a magyarban hogy fordították ezeket a kifejezéseket:

Death God/Shinigami -> a fekete rucis emberek.

Soul Slayer/Zanpakuto -> a kardok

Reiatsu/Spirit force -> az energiájuk

Lieutinant/Vice Captain -> a Captainok alatt álló harcosok a házak második leghatalmasabb tagjai.

Egyenlőre ennyi jut eszembe.

Nekem ezek a mangás mesék nem jönnek be...Mostanában már minden mese ilyen mangás...na mind1 izlések és pofonok. :smile: Inkább micimackó,mint az ilyen yuyuhakuso meg galaktik football...stb.. :D

Kicsit el vagy tévedve x)

Ez egyáltalán nem ilyen, mici mackó pfff. Ezek a galactic football meg a hasonszőrűek össze se hasonlíthatóak az anime-kkal.

Csak a mese szót ne használd animekre, kérlek! :D Azért tudni kell, hogy ezeknél az animeknél nem áll meg az élet, sok művészibb, igényesebb animek is vannak, azok talán jobban megfelelnek az ízlésednek, a lényeg, hogy az anime azért nagyon sokrétű, így sztem biztos van legalább 1 mindenkinek, ami bejön, csak meg kell találni. És el kell vonatkoztatni attól a nagyon-nagyon-nagyon rossz és ostoba kijelentéstől, hogy a rajzfilm gyerekes v. ciki...

Pontosan. Sokan éretebbek a fiatalabbak közül is, mint te és lehet, hogy pont azért, mert ilyeneket néznek. Fejlődik a szókincsük ezáltal és általában akik ilyeneket néznek, azok sokat is olvasnak. (én legalábbis így vagyok ezzel) Ha meg neked a micimackó kell kedves Spyker, akkor nézzed csak azt. x) Amúgy én nem úgy ismertelek meg, hogy ilyeneket nézzél, szóval nem is csodálkozom x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Igen ott. x) A 104. elég jó rész, de amúgy a Bounto filler nem annyira jön be, de van benne pár jó ötlet és megmozdulás. Igazából nekem azok a részek tetszenek a legjobban amik Soul Society-ban játszódnak, tehát ez az utolsó pár rész is bejövős. x) Habár így, hogy Ishida megint erőre tett szert, de mégsem tűnik olyan erősnek, kicsit csalódottnak érzem magam x(

Sztem sem rosszak a fillerek, legalábbis a Naruto fillerekhez képest :smile:

Bár amikor a csaj először mondta h "Zeige dich" majdnem hátraestem a székben h jól hallottam-e, nagyon meglepődtem, nem gondoltam volna, h anime-ben német szót fogok valaha is hallani.

Az érdekelne, hogy a magyarban hogy fordították ezeket a kifejezéseket:

Death God/Shinigami -> sehogy, maradt Shinigami

Soul Slayer/Zanpakuto -> sehogy, maradt Zanpakuto

Reiatsu/Spirit force -> szellemi energia

Lieutinant/Vice Captain -> Hadnagy/Al-kapitány

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Sztem sem rosszak a fillerek, legalábbis a Naruto fillerekhez képest :smile:

Bár amikor a csaj először mondta h "Zeige dich" majdnem hátraestem a székben h jól hallottam-e, nagyon meglepődtem, nem gondoltam volna, h anime-ben német szót fogok valaha is hallani.

Death God/Shinigami -> sehogy, maradt Shinigami

Soul Slayer/Zanpakuto -> sehogy, maradt Zanpakuto

Reiatsu/Spirit force -> szellemi energia

Lieutinant/Vice Captain -> Hadnagy/Al-kapitány

Jóh, akkor a magyar szöveg se lehet olyan rossz. x) Nem mintha különösebben vonzana, hogy valaha magyar felirattal nézzek újból anime-t x)

Hát igen, én is néztem a német szavakon, de szerintem ad neki egy kis különös hangulatot. Mintha tényleg hatalma lenne azoknak a szavaknak. Főképp akkor ilyen, mikor megnyitják a kaput soul society-ba.

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Hát igazából nem is annyira filler, de az alaptörténetet annyira nem lendíti előre. Azután lesznek, hogy visszamennek Soul Society-ból a földre, de nem emlékszem hanyadik részben van ez. Szerintem ezek is teljesen élvezhető részek, nincs is nagyon elkapkodva ezeknek a története, de már azt várom, hogy a történet szerinte nagy harc mikor fog kezdődni. x) Habár most is lesz egy brutál harc néhány rész múlva (talán a 105-ben már el is kezdődik) egy Kariya nevű Bounto ellen. Elvileg ő most mindenkinél hatalmasabb reiatsu/spirit force-al rendelkezik, talán csak 1 valakihez tudnám hasonlítani, de nem akarom neked lelőni egy pár rész csattanóját amin még én is meglepődtem. x)

Az érdekelne, hogy a magyarban hogy fordították ezeket a kifejezéseket:

Death God/Shinigami -> a fekete rucis emberek.

Soul Slayer/Zanpakuto -> a kardok

Reiatsu/Spirit force -> az energiájuk

Lieutinant/Vice Captain -> a Captainok alatt álló harcosok a házak második leghatalmasabb tagjai.

Egyenlőre ennyi jut eszembe.

Kicsit el vagy tévedve x)

Ez egyáltalán nem ilyen, mici mackó pfff. Ezek a galactic football meg a hasonszőrűek össze se hasonlíthatóak az anime-kkal.

Pontosan. Sokan éretebbek a fiatalabbak közül is, mint te és lehet, hogy pont azért, mert ilyeneket néznek. Fejlődik a szókincsük ezáltal és általában akik ilyeneket néznek, azok sokat is olvasnak. (én legalábbis így vagyok ezzel) Ha meg neked a micimackó kell kedves Spyker, akkor nézzed csak azt. x) Amúgy én nem úgy ismertelek meg, hogy ilyeneket nézzél, szóval nem is csodálkozom x)

Így ismertél meg? :huh: De azt nemmondtam el,ugye ,h a Zsebimókus a kedvencem!!

Na akkor pl. az a yuyuhakuso az manga,vagy anime vagy mi? Mert pl az olyanok nekem nem jönnek be.A

Dragonball az gondolom egyikse ,mondjuk japok csinálták nem? de az egy dolog..na azt anno megnéztem(ameddig ment),és bejött...

Amúgy én nem úgy ismertelek meg, hogy ilyeneket nézzél, szóval nem is csodálkozom x) -> na de erre a mondatra térjünk vissza.

Iam_The_Ghost:

Nem mondtam,h ciki ,mert énis tudom ,h elég ,,érettek,, ,és idösek is szeretik az ilyesmit...De ha nekem ez a műfaj nemfekszik,akkor nelegyen az baj...mondjuk ez Jacknak szól inkább.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Így ismertél meg? :huh: De azt nemmondtam el,ugye ,h a Zsebimókus a kedvencem!!

Na akkor pl. az a yuyuhakuso az manga,vagy anime vagy mi? Mert pl az olyanok nekem nem jönnek be.A

Dragonball az gondolom egyikse ,mondjuk japok csinálták nem? de az egy dolog..na azt anno megnéztem(ameddig ment),és bejött...

Amúgy én nem úgy ismertelek meg, hogy ilyeneket nézzél, szóval nem is csodálkozom x) -> na de erre a mondatra térjünk vissza.

Iam_The_Ghost:

Nem mondtam,h ciki ,mert énis tudom ,h elég ,,érettek,, ,és idösek is szeretik az ilyesmit...De ha nekem ez a műfaj nemfekszik,akkor nelegyen az baj...mondjuk ez Jacknak szól inkább.

Én nem mondtam, hogy baj, csak arra utaltam, hogy tudtommal nem igazán szereted az ilyesmit.

Az anime-en belül is vannak különböző kategóriák, bár általában nem szoktunk besorolni. De az ilyen galactic football inkább mese.. x) A dragonball meg simán anime szerintem. Habár a story nem túl meggyőző, de a harcok kárpótolnak. ^^

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Jóh, akkor a magyar szöveg se lehet olyan rossz. x) Nem mintha különösebben vonzana, hogy valaha magyar felirattal nézzek újból anime-t x)

Hát igen, én is néztem a német szavakon, de szerintem ad neki egy kis különös hangulatot. Mintha tényleg hatalma lenne azoknak a szavaknak. Főképp akkor ilyen, mikor megnyitják a kaput soul society-ba.

Én is csak kiváncsiságból néztem meg 1-2 részt magyar felirattal, de az angol jobban bejön.

Visszatérve a német szavakra, azt nem értettem h miért pont német? :huh: - ennyi erővel lehetett volna holland is. :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Én is csak kiváncsiságból néztem meg 1-2 részt magyar felirattal, de az angol jobban bejön.

Visszatérve a német szavakra, azt nem értettem h miért pont német? :huh: - ennyi erővel lehetett volna holland is. :D

Mert az olyan gótikusnak hat és a Bountoknak ilyen gótikus fílinget szerettek volna kölcsönözni érzésem szerint. Végülis az egész a múltjukról szól, a középkorról meg a nem olyan nagyon távoli múltról. x) Ha meg latin lett volna az túl közhelyes lenne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...