Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Resident Evil


DaVeman

Recommended Posts

DaVeman

1 milla egy thompsonért egy kicsit sok nem? Még akkoris ha végtelen :D

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Megnéztem pár Merceneries videót, egész jónak tűnik, jó ez az unlockolós dolog, színt visz a játékba, és növeli a hangulatot és a játékélményt.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Az Ubi oldalán megváltoztatták a májusi dátumot TBDre. Ez nem jó :sad:

SZERK: A Wikipédián viszont ezt találtam:

PC port

A PC port of Resident Evil 4 will be published by Ubisoft. This port is scheduled to be released on December 27, 2006 in the United States and December 22 in Europe. However, there is no planned release in Japan. The port will contain the bonus features from PlayStation 2 version, such as "Separate Ways", the new weapon P.R.L. 412 laser cannon, and unlockable costumes for Leon and Ashley. It is said that the port will have graphics potentially superior to those of the GameCube.

Pedig olyan jó lett volna ha a GS-el egy időbe jelenik meg :sad:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Sztetek? Kamu? A többi az mind igaz, akkor sztem ebben sem tévednek.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Sztetek? Kamu? A többi az mind igaz, akkor sztem ebben sem tévednek.

Szerintem a soha az életben nem fog megjelnni Pc-re, max majd ha már kijött PS3-ra az RE5...

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Na, kész ennyi, lemondok róla, Ubisoft csalódtam benned, akkorse veszek se PS-t, se GC-t, A Capcom is bekaphatja.

Megyek vissza San Andreasozni.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Lol, nem értem mért kell így felfújni a dolgot, bár ha Én várnék így most egy gamet, akkor lehet így reagálnék, de nem kell úgy parázni, meg fog ez jelenni, a DMC és az Onimusha is kijött. Az, hogy halasszák talán jó hír is, több munkát fektethetnek az átportolásba. Vmikor januárban/februárban sztem biztos kijön.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Lol, nem értem mért kell így felfújni a dolgot, bár ha Én várnék így most egy gamet, akkor lehet így reagálnék, de nem kell úgy parázni, meg fog ez jelenni, a DMC és az Onimusha is kijött. Az, hogy halasszák talán jó hír is, több munkát fektethetnek az átportolásba. Vmikor januárban/februárban sztem biztos kijön.

De elviekben már áprilisban meg kellett volna jelennie... Nembaj, én kiváncsian várom, milyen lesz a graf, az irányítás stb...

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Annyi ideje és olyan nagyon várom már ezt a játékot, hogy az már fáj.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

De elviekben már áprilisban meg kellett volna jelennie... Nembaj, én kiváncsian várom, milyen lesz a graf, az irányítás stb...

A DMC-nél is úgy volt, hogy vmikor júniusban jelenik meg, aztán átírták a dátumot szeptember 1.-jére, aztán kicsit később, de mégis megjelent júniusban, a GameSpot mégis csak pár hete tesztelte, szal' sztem kevés esetben lehetünk igazán biztosak a megjelenésben, különböző kontinenseken, országokban más-más időpontban jelenhetnek meg.

Link to comment
Share on other sites

Tuzi

A DMC-nél is úgy volt, hogy vmikor júniusban jelenik meg, aztán átírták a dátumot szeptember 1.-jére, aztán kicsit később, de mégis megjelent júniusban, a GameSpot mégis csak pár hete tesztelte, szal' sztem kevés esetben lehetünk igazán biztosak a megjelenésben, különböző kontinenseken, országokban más-más időpontban jelenhetnek meg.

Nekem van itthon egy PS2-esem és még 4-5 évvel ezelött pörgettem ki a Resident Evil 1-2-3-at. És a 4. részhez kölcsön kértem egy GameCube-ot. Óriási Resident Evil fan voltam :D De mostmár ha ilyen stílusban akarok nyomulni akkor SIlent HIll :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mr_Redfield

Nem tom, hogy ehhez mit szóljak hozzá.

Volt lejjeb egy kérdés, hogy milyen fegyvereket lehet ingyenesen találni a gammába: Shotgun, Broken Butelfly(Magnum ,45)Rocket Launcher( A végén is ad egy rocket launchert, ami specia, mert Ada dobja le és 30e PTAS ér lehet eladni)

Nekem Ps2-re van meg, és hatalmas Resi fan vagyok. Meg valami olyat csiripeltek a madarak, hogy lehet átírják a kameraálást a PC verzióban.

Mit tudtok erről?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
DaVeman

Közeledik a megjelenés, remélem nem tolják el megint :smile:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Már Én is kiváncsi vagyok rá. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Közeledik a megjelenés, remélem nem tolják el megint :smile:

Én is remélem, már nagyon szeretnék vele játszani. :sad:

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

hát sokat nem hallunk mostanában a PCs verzióról szal erős a gyanúm h igen

Link to comment
Share on other sites

Barniman

Kijött , úgyhogy nem lesz csúszás :tongue:

állítólag nincs benne egér támogatás , úgyhogy akkor nem tudom mit csináltak ennyi ideig. :unsure:

Persze akinek van 1 gamepadja annak oké.

(mellesleg a játék neve néhány helyen : Biohazard 4 :tongue: )

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Kijött , úgyhogy nem lesz csúszás :tongue:

állítólag nincs benne egér támogatás , úgyhogy akkor nem tudom mit csináltak ennyi ideig. :unsure:

Persze akinek van 1 gamepadja annak oké.

(mellesleg a játék neve néhány helyen : Biohazard 4 :tongue: )

kijött??? hol?

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

kijött??? hol?

Ezt én is szeretném tudni. Egyébként sajnos nincs gamepadom, úgyhogy inkább majd billentyűzettel szenvedek. :D

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

De ki ám.. Remélem hogy angol.. Olvastam olyat is hogy ez a relase japcsi..kiderül.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

CSak egyet mondok...torrent :smile: és nem fake

whisper: a postás szerint 10 nap múlva érne ide a csomag. lusta postás :smile:

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

CSak egyet mondok...torrent :smile: és nem fake

Ez előbb én is pont azt néztem és tényleg nem az. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Barniman

De ki ám.. Remélem hogy angol.. Olvastam olyat is hogy ez a relase japcsi..kiderül.

én úgy hallottam angol

CSak egyet mondok...torrent :smile: és nem fake

whisper: a postás szerint 10 nap múlva érne ide a csomag. lusta postás :smile:

én inkább megvárom amíg lesz gyorsabb postás(ami nem torrent)

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Akkor lehet hogy tesztelik is a Februári számban !! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...