Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Supernatural 10. évad


Zarathos

Ki lennél a sorozatból?  

99 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rizzo_Daddy

Első évad annyira nem fogott meg, de a másodikra rákattantam. Zene marad változatlanul kitűnő és szerintem profibb lett a sorozat. Az eddigi 5 rész amit láttam belőle mind meggyőzött.

Eddig mind a 11 rész hozza a színvonalat, úgyhogy nyugodtan nézd tovább... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Eddig mind a 11 rész hozza a színvonalat, úgyhogy nyugodtan nézd tovább... :D

Természetesen. Csak jönne gyorsabban a nyamvadt 40Kb/Sec.-nél :sad:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Természetesen. Csak jönne gyorsabban a nyamvadt 40Kb/Sec.-nél :sad:

No igen, az utólagos beszerzés bajos... :sad: Ezért szívom a fogam, ha olyan sorozatra bukkanok, amiből pótolnmi kell pár évadot...

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Igen... Bár a házibácsiból viszont bírtam volna többet, picit a Tomb Raider sorozat komornyikjára emlékeztetett... :D

Igen, én is azt hittem ő lesz valamihez a kulcs, de aztán egyszercsak eltűnt :D

Első évad annyira nem fogott meg, de a másodikra rákattantam. Zene marad változatlanul kitűnő és szerintem profibb lett a sorozat. Az eddigi 5 rész amit láttam belőle mind meggyőzött.

Nekem asszem még mindig az első évad vége felé lévő részek tetszettek a legjobban, de lehet, hogy csak hangulat kérdése :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Igen, én is azt hittem ő lesz valamihez a kulcs, de aztán egyszercsak eltűnt :D

Nekem asszem még mindig az első évad vége felé lévő részek tetszettek a legjobban, de lehet, hogy csak hangulat kérdése :smile:

Amint modntam nekem azért tetszik jobban a második, mert profibbnak tűnik. Kamerakezelés, szögek amikből fel vannak véve a jelenetek , vágás stb. Az első évadhoz képest én nagy javulásokat érzek ezekben. Vedd csak pl. amikor Dean széttveri a kocsiját vagy a Simon Said elején a fegvyerboltos jelenet és még sorolhatnám a technikailag kiváló munkákat.

A legjobb jelenet amikor újra bemutatják a Chevroletet Back In Black alatt, na az teljesen odab*sz.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Amint modntam nekem azért tetszik jobban a második, mert profibbnak tűnik. Kamerakezelés, szögek amikből fel vannak véve a jelenetek , vágás stb. Az első évadhoz képest én nagy javulásokat érzek ezekben. Vedd csak pl. amikor Dean széttveri a kocsiját vagy a Simon Said elején a fegvyerboltos jelenet és még sorolhatnám a technikailag kiváló munkákat.

A legjobb jelenet amikor újra bemutatják a Chevroletet Back In Black alatt, na az teljesen odab*sz.

No igen, az akármennyire is klisés és várható jelenet volt, akkor és ott naggggyon jó volt... Képileg és hangilag is olyan lett, amit megálmodtam. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

No igen, az akármennyire is klisés és várható jelenet volt, akkor és ott naggggyon jó volt... Képileg és hangilag is olyan lett, amit megálmodtam. :smile:

Az egész sorozat nagyon klisés. Majdnem minden szellemet lehetett már látni valamilyen filmben, szóval a megvalósításról szól és a karakterekről...nem az új ötletek miatt jó :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Az egész sorozat nagyon klisés. Majdnem minden szellemet lehetett már látni valamilyen filmben, szóval a megvalósításról szól és a karakterekről...nem az új ötletek miatt jó :smile: .

Nem is tudom... Nekem azért általában jobban tetszenek azok a részek, amikben valamilyen friss ötlet a fősztori, vagy ahol új szemszögből világítanak meg egy már ismert monsztát... Pl. az első évad végi cool vámpírok nagyon bejöttek. :smile: Természetesen azok a részek is tetszenek, amikben sima, máshol megismert túlvilági lényekkel akadnak össze a srácok, ott jobban ki is domborodik, hogy milyen a színészi játék vagy a fényképezés, mert annyira nem fog meg a sztori. Az ilyeneknél azért megnyugszom, mert kiderül, hogy mind a színészek, mind a stáb profi, és ezeket a sztorikat is élmény nézni miattuk. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nem is tudom... Nekem azért általában jobban tetszenek azok a részek, amikben valamilyen friss ötlet a fősztori, vagy ahol új szemszögből világítanak meg egy már ismert monsztát... Pl. az első évad végi cool vámpírok nagyon bejöttek. :smile: Természetesen azok a részek is tetszenek, amikben sima, máshol megismert túlvilági lényekkel akadnak össze a srácok, ott jobban ki is domborodik, hogy milyen a színészi játék vagy a fényképezés, mert annyira nem fog meg a sztori. Az ilyeneknél azért megnyugszom, mert kiderül, hogy mind a színészek, mind a stáb profi, és ezeket a sztorikat is élmény nézni miattuk. :smile:

Azt tényleg meg kell hagyni, hogy nem a 100x elsütött történetét használlják fel a démonoknak. A Hook-man is mennyi helyen volt itt mégis teljesen más volt a sztoryja.

Egyetlen egy szörny volt amit nagyon rühelltem. A Fate elején az a nyomorultság, amivel együtt Dean szétföstölte magát.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Azt tényleg meg kell hagyni, hogy nem a 100x elsütött történetét használlják fel a démonoknak. A Hook-man is mennyi helyen volt itt mégis teljesen más volt a sztoryja.

Egyetlen egy szörny volt amit nagyon rühelltem. A Fate elején az a nyomorultság, amivel együtt Dean szétföstölte magát.

Nálam a szörny bénaságát simán ellensúlyozta annak a résznek a sztorija, ami viszont zseniális volt megintcsak... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nálam a szörny bénaságát simán ellensúlyozta annak a résznek a sztorija, ami viszont zseniális volt megintcsak... :smile:

Igen, és a Reaper is jó volt.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Igen, és a Reaper is jó volt.

De még mennyire! De szvsz nem is a vizualitáson volt a hangsúly abban a részben (vagy nem csak azon), hanem jóval inkább a sztorin. (Az ilyenekkel azért odamondogatnak picikét a sátras egyházaknak... :smile:) Fordulatos volt és váratlan dolgokat hozott fel... Szóval nagyon össze volt rakva. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Sátras egyházak.... :D . Hát igen, van benne némi kritika. A Hook-ban pl. ot volt a pap, aki a lányát nem akarta engedni "bűnös társaságba" ,aztán pedig kiderült, hogy egy házas asszonnyal találkozgat :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Sátras egyházak.... :D . Hát igen, van benne némi kritika. A Hook-ban pl. ot volt a pap, aki a lányát nem akarta engedni "bűnös társaságba" ,aztán pedig kiderült, hogy egy házas asszonnyal találkozgat :wink: :lol:

Persze, vannak ilyen "kiszólások" a sorozatban, de ezek sohasem az egyház jó oldalát sértik (mert van neki ilyen is :D gondoljunk csak a közösségépítő erőre és a szegények megsegítésére), hanem azokat a dolgokat, melyeket az egyházak is elítélnek...

Link to comment
Share on other sites

Guest

Egyháznak kétségtelenül vannak nagyon jó tulajdonságai és a hit is gyakran sokat segít az embereknek de vannak óriási szélsőségek benne (amit leginkább a történelem mutat be), bár ez egy másik téma, más időkre, más topikokban :smile: .

Beértem a sorozatot, megnéztem már a Playthinget is...eddig minden rész tényleg szinten volt, mostmár várhatom és Smallvillel péntekenként töltögethetem a Supernaturalt is :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Egyháznak kétségtelenül vannak nagyon jó tulajdonságai és a hit is gyakran sokat segít az embereknek de vannak óriási szélsőségek benne (amit leginkább a történelem mutat be), bár ez egy másik téma, más időkre, más topikokban :smile: .

Beértem a sorozatot, megnéztem már a Playthinget is...eddig minden rész tényleg szinten volt, mostmár várhatom és Smallvillel péntekenként töltögethetem a Supernaturalt is :smile: .

És, hogy tetszik eddig a 2. évad? :smile: Mi a véleményed Sammy esetleges rosszra fordulásáról?

Link to comment
Share on other sites

Guest

És, hogy tetszik eddig a 2. évad? :smile: Mi a véleményed Sammy esetleges rosszra fordulásáról?

Amint mondtam az elsőnél profibbnak tűnik. Jóval feszültebb is, pont Sam miatt, aki lassan már magának sem hisz...kíváncsi vagyok mit akarnak a démonok a háborúval, mivel nem nagyon látok okot rá, max. ha a Földet uralmuk alá akarnák vonni de ez nem túl jellemző a démonokra, mivel megvan a saját, paralell világuk.

Magával aze gész sorozattal úgy vagyok, hogy jó 5let és a megvalósítása is az csak addig csinállják, amíg tényleg van sztory és ötlet. A sárgaszemű démonos haver ügy biztos nem oldódik meg még egy jó ideig, szóval meglátjuk.

ja igen. Említettem már, hogy milyen rohadt jók a zenék ? B) ... bár az utóbbi részekben a feszült, komor hangulat miatt nem volt túl sok.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

És, hogy tetszik eddig a 2. évad? :smile: Mi a véleményed Sammy esetleges rosszra fordulásáról?

Nekem pl nem annyira jön be ez a feszült hangulat. Ugye az évad elején elkezdődött dad ( :D ) halála miatt, és vmennyire azóta is tart, Sam esetleges rosszra fordulása meg most megint fokozta. És eddig szinte az összes részben összetűzésbe kerültek egymással, nem úgy mint az első évadban, hanem itt komoly viták is voltak (néhányszor ott is). Nem szeretem mikor veszekednek, na :D

Meg ez a háború ötlet sem tetszik...pont az az egyik legjobb elem az egészben, hogy akár a épp ma is történhetnének az epizódok, elég relisztikusan, a hétköznapi életben tálalják ezeket a legendákat. Na most, ha démonok lepnék el a földet, finoman szólva elveszne ez az érzés :wink::smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nekem pl nem annyira jön be ez a feszült hangulat. Ugye az évad elején elkezdődött dad ( :D ) halála miatt, és vmennyire azóta is tart, Sam esetleges rosszra fordulása meg most megint fokozta. És eddig szinte az összes részben összetűzésbe kerültek egymással, nem úgy mint az első évadban, hanem itt komoly viták is voltak (néhányszor ott is). Nem szeretem mikor veszekednek, na :D

Meg ez a háború ötlet sem tetszik...pont az az egyik legjobb elem az egészben, hogy akár a épp ma is történhetnének az epizódok, elég relisztikusan, a hétköznapi életben tálalják ezeket a legendákat. Na most, ha démonok lepnék el a földet, finoman szólva elveszne ez az érzés :wink::smile:

A Démonoknak valószínűleg valami más lesz a céljuk. Annyira nem ugrottak még el a fejlesztők, hogy túl irreális íze leygen a sorozatnak. A kisváros teljes elnéptelenedése volt max. nagyobb esemény, amúgy maradnak továbbra is a kis vadászatok (legendák, hiedelmek alapján) , 1-1 szellemmel. Nyílt démon vs. vadász, ilyesmi háborúra meg szerintem nem fog sor kerülni. Sammel kapcsolatban van egy olyan érzésem, hogy ezeket a gyerekeket a Sárgaszem akaratuk ellenére átt tudja billenteni a "Sötét Oldalra" .

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

tegnap megnéztem a 11. részt, nem bírtam várni a magyar/angol feliratra és eléggé tetszett :rolleyes: mindíg is érdekeltek az ilyen régi házak és a történeteik, engem kicsit a Ragyogás hoteljére emlékeztetett. :smile: mindenki Sam karakterfejlődéséről áradozik ami igaz is, de szerintem Dean-nél is van némi változás mert mintha komolyabb lenne egy kicsit meg az arcából is visszavett, elég érzékenyen érintették az apja utolsó szavai...

engem az első évad is eltalált rendesen, kb. a közepétől lettem rajongója és nagyon jól esett hallani benne azokat a régi jó zenéket :rolleyes: (Blue Öyster Cult, Journey, Kansas, Creedence Clearwater Revival, stb...)

a honlapján asszem a kövi rész bemutatóját láttam és az nagyon dúrvajó lesz B)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Én spec. Deant jobban bírom, mint Samet. Kár, hogy téynleg elvitte az apja halála és, hogy nemtudni mi lesz az öccsével, az ő karaktere is feszültebb és agresszívebb lett ezzel. Meglátjuk hogyan folytatódik de a 2 tesó, feszült vagy nem feszült hangulat, nagyon jó párost alkotnak.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nem olvatsam csak az első mondatot.

Dean az abszolút kedvencem.Remekül játszik,jó karakter

Nos,padlóra vágott az első évad befejező része.

Az első rész ha lehet így mondani...belepasszírozott.

Sztem elég egyedi kis rész volt ez,a halállal való beszélgetés szép volt

A paktum rohadt váratlan és meglepő...

Itt tényleg játszottak a színészek,elég érzelmes rész volt,szal kellett is.

A démont alakító színész is zseniális volt,és a szeme fantasztikusan volt megcsinálva.

Remek rész volt ez.

Azt hittem Samet kéri a démon :tongue:

Jah és tök jó volt az a mese a gonosz szellemek születéséről.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Na emberek, az új Night Shifter részről mit gondoltok? Szerintem egyre jobb ez a szezon. Én szememben egyre nől a sorozat. :wink:

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Na emberek, az új Night Shifter részről mit gondoltok? Szerintem egyre jobb ez a szezon. Én szememben egyre nől a sorozat. :wink:

Nekem csak ma volt időm megnézni, de csodálkoztam is, hogy senki nem írt róla :huh:

Nagyon jó rész volt, mondjuk a végén ahogy Sammy elintézett két SWAT-ost, az kicsit khm...meglepő volt :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Ráfoghatjuk, hogy kapott némi kiképzést....

Szegény SWATosoknak mostoha sorsuk van a sorozatokban. A Smallvilleben is anno Lois leterített ököllel egy elit kommandóst :D .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...