Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tom Clancy's Rainbow Six


Necros_21

Recommended Posts

Chaser

mondjuk lehet csak azért mert nincs maxon a shadow quality, de nekem nem tűnnek az árnyékok olyan dinamikusaknak mint pl a fear vagy a doomba, amúgy ez már alapból soft shadowt használ?

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Igaza van pheaton-nak. :smile:

Az még a 9800-akat is képes volt kifektetni, csakúgy mint a tíf 3 :smile: (ugyanaz a motor)

na jó én 7600GTn nyomtam a T3mat

a DE2t meg 6600GTn SLIben :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Most olvastam a hivatalos fórumon:

A karakter személyre szabásához be kell jelentkezni a multiplayer arénába, ott lehet megtenni. Ezután lehet az SP Terrorist Huntban is használni, mint custom karaktert. Az arc felhasználásáról nem volt szó, et nézzétek meg magatoknak. :D

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

azt esetleg valaki megtudná mondani, hogy van esély arra hogy az x800-amon eldöcög a drága?

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

NEm döcög. Már párszor elmondtuk hogy minimum SM3-as vga kell neki. Tehát gef6/7 Radeon x1xxx

Link to comment
Share on other sites

Chaser

azt esetleg valaki megtudná mondani, hogy van esély arra hogy az x800-amon eldöcög a drága?

eldöcögne ha SM3.0-ás kari lenne xD

Link to comment
Share on other sites

Charger18

azt esetleg valaki megtudná mondani, hogy van esély arra hogy az x800-amon eldöcög a drága?

És azt nem tudja valaki, hogy a csapattársaknak hogyan lehett fegyvert választani??? Már ha lehett egyáltalán!

Már Vegas óta úgyan azzal a "csuzlival" nyomják az ipart :lol: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Chaser

És azt nem tudja valaki, hogy a csapattársaknak hogyan lehett fegyvert választani??? Már ha lehett egyáltalán!

Már Vegas óta úgyan azzal a "csuzlival" nyomják az ipart :lol: :blink:

hát nemtom, asszem ugyanazzal mennek mint te, legalábbis nem vettem észre hogy lehetne külön, de bakker, ez szinte nem is FPS, FPS nézetből nem is lövök egyáltalán kb, max amikor távcsőbe nézek, simán megcsálhatták volna TPS-nek xD

Link to comment
Share on other sites

Charger18

hát nemtom, asszem ugyanazzal mennek mint te, legalábbis nem vettem észre hogy lehetne külön, de bakker, ez szinte nem is FPS, FPS nézetből nem is lövök egyáltalán kb, max amikor távcsőbe nézek, simán megcsálhatták volna TPS-nek xD

Nem egészen, mert pl: úgy volt írva a csapat ismertetés, hogy Jung lenne a mesterlövész és a "hekker" is, de akkor hol van a sniperje??? A másik tag meg elméletileg támogatna minket hátúlról mert van neki egy "nagypapija" egy LMG(Light Machine Gun)-ja+ ő a robbantás/hatástalanítás szakértője! Vagy nem?

Nekem nagyon bejött ez a fedezékbe húzodás, és amikor csak úgy vaktába lövőldőzők hát az tényleg ku*** jó!

A köteles akciók is faják, de ezt szerintem csak Tps nézzetből lehett igazán élvezni! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Szerintetek az én radeon 9600pro-mmal elindul majd?

Nekem bőven elég a minimum graf,csak szerintetek elfog-e indulni?

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Szerintetek az én radeon 9600pro-mmal elindul majd?

Nekem bőven elég a minimum graf,csak szerintetek elfog-e indulni?

Nem, Sm3-as kártya kell hozzá.

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

nah nekem is meglett,szerintem szép meg jó játék csak a gépem kevés hozzá :angry:

vga 6660,ram 768,cpu cerka 2,6

Link to comment
Share on other sites

Alex75

nah nekem is meglett,szerintem szép meg jó játék csak a gépem kevés hozzá :angry:

vga 6660,ram 768,cpu cerka 2,6

Igen , ez sajna nagyon kevés. Nem is igenérdemes vele kínlódni , mert nagyobb harcban meg fog álni a kép.

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

Igen , ez sajna nagyon kevés. Nem is igenérdemes vele kínlódni , mert nagyobb harcban meg fog álni a kép.

igen?

akkor letörölöm,mert még igy az első pályán nem észleltem

Link to comment
Share on other sites

Charger18

igen?

akkor letörölöm,mert még igy az első pályán nem észleltem

Na kész, végig vittem a gémet! :smile:

Nem volt könyű de azért csak sikerült

A finálé szerintem tők Fun lett! Bár egy kicsit filmes, de azért jó!!! B)

És 100% hogy lesz folytatása! :smile:

Hogy ezt miből gondolom azt majd a végén ti is vágni fogjátok! :wink:

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

Na kész, végig vittem a gémet! :smile:

Nem volt könyű de azért csak sikerült

A finálé szerintem tők Fun lett! Bár egy kicsit filmes, de azért jó!!! B)

És 100% hogy lesz folytatása! :smile:

Hogy ezt miből gondolom azt majd a végén ti is vágni fogjátok! :wink:

gyors voltál

a gépeid milyen?

milyen graffon volt?

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Igen , ez sajna nagyon kevés. Nem is igenérdemes vele kínlódni , mert nagyobb harcban meg fog álni a kép.

Hát jah. Ha a VGA még valahogy bírná is, a cpu nagyon nagyon kevés hozzá..

Link to comment
Share on other sites

Cok3

KisTehén!us nagyon zsírkirály a játék :smile:

Tetszik, pörgős, látványos és k..va nehéz!

Nekem sebességre nincs panasz, 1024 medium/hdr kilőve/noshadows és simán fut átlag 30-35 FPS-t, szóval teljesen játszható. Persze még csak a a vonatos pályán vagyok, túszt mentek, itt azért nincsenek csillivilli effektek, bár tényleg nagyon szép.

Remélem ilyen marad a játék a végéig, mert marha izgalmas :smile:

Ez amúgy most milyen Unreal Engine?

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

ue3

Link to comment
Share on other sites

Cok3

ue3

Hmm...mondjuk sejtettem, de nem gondoltam volna, hogy valóban az...mindenesetre ez jó hír, hogy egy UE3 motor által hajtott játék ilyen szép részletességgel, élvezhetően fut a gépemen, ennek örülök.

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Most vagyok a "Locate Your Teammates"-es résznél, mikor a csaj elviszi őket és elszeparálódsz tőlük, nagyon drámai :smile:

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

Hát jah. Ha a VGA még valahogy bírná is, a cpu nagyon nagyon kevés hozzá..

szerinted mi a fontosabb,hogy mit vegyek a gépbe?

procit vagy ramot?

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Mostmár bátran elmondhatom, ez számomra az év FPS-e.Sztem előnyére váltak az újítások. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Endothemos_: Mindkettöt , de ramot mindenképp, hisz a win. és egyebek kiszolgálása után , szinte alig marad szabad memod.

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Nektek mennyi FPS-etek van max beállításon, és 1280x960 as felbontáson?

Nekem átlagban 25! Én gépemet is megfogja ez a gamma, De most lesz majd ramom karácsonyra :D

Szerintem nagyon ottvan ez a játék...most vagyok azon a kínais pályán. A 3-adikon. Szerintem jó játék...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...