Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Medal of Honor sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Hellnight

Tényleg, nektek mi volt a kedvenc MoH:AA-s pályátok? Nekem a partraszállás és az a pálya (sajna nem vágom a nevét), ahol egy páncélozott járműt, egy Tigris szét kell lőni, be kell venni egy templomot és 4 tüzérségi ágyút felrobbantani. :smile:

Szerk.: Viszont azt a pályát, ahol a sok német sniper volt, azt egyszerűen gyűlöltem.

Húúúú az mekkora szemét egy pálya volt. Azt sem tudtam honnét lőnek <_< Aztán némelyiket tök véletlenül vettem észre, hogy hol bújkált :D

Lehet újra játszani kellene vele :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Húúúú az mekkora szemét egy pálya volt. Azt sem tudtam honnét lőnek <_< Aztán némelyiket tök véletlenül vettem észre, hogy hol bújkált :D

Lehet újra játszani kellene vele :unsure:

Húúúú eszembe jutottak a jó kis MoHozások. :rolleyes:

Egyébként a MoH:PA-t annyira vártam, de sajnos ez sem futott a gépemen :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Húúúú eszembe jutottak a jó kis MoHozások. :rolleyes:

Egyébként a MoH:PA-t annyira vártam, de sajnos ez sem futott a gépemen :sad:

Hát a PA-nak elég nagy vas kell :huh:

Egyszer lehetne nyomni egy kis MoH:AA partyt nem? :D

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Tényleg, nektek mi volt a kedvenc MoH:AA-s pályátok? Nekem a partraszállás és az a pálya (sajna nem vágom a nevét), ahol egy páncélozott járműt, egy Tigris szét kell lőni, be kell venni egy templomot és 4 tüzérségi ágyút felrobbantani. :smile:

Szerk.: Viszont azt a pályát, ahol a sok német sniper volt, azt egyszerűen gyűlöltem.

nekem multi player módban a stalingrad, valami isteni :smile: B)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Hát a PA-nak elég nagy vas kell :huh:

Egyszer lehetne nyomni egy kis MoH:AA partyt nem? :D

Hát felőlem mehet, de nekem ehemm verzió van és hát elég lámika is vok. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Hát felőlem mehet, de nekem ehemm verzió van és hát elég lámika is vok. :ph34r:

Mer nekem szted hogy van meg? :huh: Bár mondjuk azt a Warchest-et meg kellene venni, nagyon olcsó :ph34r:

Meg Hamachival nyomnánk úgyis. Meg ZHSZ-esek is szokták nyomni, Sovi, Kaszmanm, Vega tuti szoktak, meg asszem NRG is, szal lennénk páran :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Mer nekem szted hogy van meg? :huh: Bár mondjuk azt a Warchest-et meg kellene venni, nagyon olcsó :ph34r:

Meg Hamachival nyomnánk úgyis. Meg ZHSZ-esek is szokták nyomni, Sovi, Kaszmanm, Vega tuti szoktak, meg asszem NRG is, szal lennénk páran :smile:

Én is gondoltam rá, itt a Tescoban annyi van, hogy el lehetne reteszelni vele a bejáratot xD

Csak engem nagyon zavar az a gagyi borító. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Lendova

Mer nekem szted hogy van meg? :huh: Bár mondjuk azt a Warchest-et meg kellene venni, nagyon olcsó :ph34r:

Meg Hamachival nyomnánk úgyis. Meg ZHSZ-esek is szokták nyomni, Sovi, Kaszmanm, Vega tuti szoktak, meg asszem NRG is, szal lennénk páran :smile:

a hamachiba nem nagyon bízz, sajna FPS-ekbe újabban lagos naon :angry: , megpróbálhatod, de sajna nem vszínű, hogy jó lesz :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Én is gondoltam rá, itt a Tescoban annyi van, hogy el lehetne reteszelni vele a bejáratot xD

Csak engem nagyon zavar az a gagyi borító. :ph34r:

Nyomtass hozzá majd másikat :lol: :lol:

Mondjuk én így vagyok az X-Men 3-al. Sztem ultragagyi a borítója. Ha megveszem sztem majd nyomtatok neki saját készítésű borítót :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

ááá, én hamachival nem bírnám tólni, nem indul el ugyanis :D :lol: <_< de én ase-ban talált szerverben benne vagyok....

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Húha, úgy tűnik kinőttük a "kis" zártkörű multipartyt :blink:

Nem baj, legyen fórumos multiparty :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Sziasztok!

Valaki megmondja, hogy mikor fog jönni az AIRBORNE? És egy gépigényt is mondjatok ha lehet...kösz.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Sziasztok!

Valaki megmondja, hogy mikor fog jönni az AIRBORNE? És egy gépigényt is mondjatok ha lehet...kösz.

Mivel UE3.0 az engine, ezért kb. 3-4 hét múlva megtudod a körülbelüleges gépigényt, mivel akkor jön ki a Rainbow Six: Vegas (az is UE3.0-ás).

A megjelenés ha jól tudom 2007 első negyedéve.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Mivel UE3.0 az engine, ezért kb. 3-4 hét múlva megtudod a körülbelüleges gépigényt, mivel akkor jön ki a Rainbow Six: Vegas (az is UE3.0-ás).

A megjelenés ha jól tudom 2007 első negyedéve.

Hát a videóban 2007-et mond a csávó, tehát mindenképpen jövőre fog kijönni

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Mivel UE3.0 az engine, ezért kb. 3-4 hét múlva megtudod a körülbelüleges gépigényt, mivel akkor jön ki a Rainbow Six: Vegas (az is UE3.0-ás).

A megjelenés ha jól tudom 2007 első negyedéve.

És mi az az UE3.0 engine? :o

Csak nem DX10? :sad:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

És mi az az UE3.0 engine? :o

Csak nem DX10? :sad:

Unreal Engine 3.0

Tudod? Unreal Tournament 2007, Gears of War, Brothers in Arms: Hell's Highway, Rainbow Six: Vegas és ugyebár a Medal of Honor: Airborne :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

És mi az az UE3.0 engine? :o

Csak nem DX10? :sad:

Nem DX10-es az engine

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Unreal Engine 3.0

Tudod? Unreal Tournament 2007, Gears of War, Brothers in Arms: Hell's Highway, Rainbow Six: Vegas és ugyebár a Medal of Honor: Airborne :smile:

DE nem DX10-es lesz ugye?!

Nem DX10-es az engine

KÖSZI!

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

DE nem DX10-es lesz ugye?!

KÖSZI!

az unreal motort azt dx9-re optimizálták. jövőre fogják beleépíteni a dx10-es efecteket amikor is nem az lesz hogy újabb effecteket kapunk hanem sebesség növekedést :smile:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

az unreal motort azt dx9-re optimizálták. jövőre fogják beleépíteni a dx10-es efecteket amikor is nem az lesz hogy újabb effecteket kapunk hanem sebesség növekedést :smile:

Ez nem pontosan igaz. Már most támogatja a DX10-et, amint kijön a Vista és a DX10-es kártyák, már lehet is nyomni a szebb látvánnyal. :smile: Legalábbis erre emlékszek egy cikkből. Persze, tévedhetek is. :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

ez az új videó és amiket mond a csávókám :o :o

milyen game lesz már, nem hiába istencsászár a sorozat B) hozzák a szintet, mindig tudnak vmi újat mutatni...

erre az ejtőernyős cuccra nagyon kíváncsi leszek

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Ez nem pontosan igaz. Már most támogatja a DX10-et, amint kijön a Vista és a DX10-es kártyák, már lehet is nyomni a szebb látvánnyal. :smile: Legalábbis erre emlékszek egy cikkből. Persze, tévedhetek is. :D

én ezt pontosan a hardwired-en olvastam amit egy mark sheeny vagy kinek az interjújából álítottak össze.

Link to comment
Share on other sites

pbobby

Airborne az most PC-re jön? mert régebben volt a nagy beharangozása egy mohaa klán honlapon, de mint később kiderült konzolos...

Végre van szerverünk :smile: 195.228.155.154:12204 :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Airborne az most PC-re jön? mert régebben volt a nagy beharangozása egy mohaa klán honlapon, de mint később kiderült konzolos...

Végre van szerverünk :smile: 195.228.155.154:12204 :smile:

A videó végén elmondják, hogy PC-re is érkezik a szentem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

pbobby

A videó végén elmondják, hogy PC-re is érkezik a szentem :rolleyes:

Értem! Köszönöm :smile: Akkor várolistára felirom...MOH: ai-rbor-ne..na kész :smile: Remélem nem olyan hugy lesz mint a PA mert nem leszünk joba az EA-s fiukkal :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...