Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Medal of Honor sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

FallenSoul

Sziasztok!

Éppen most telepítettem fel a warfigtert. De amikor indítanám csak fekete a képernyõ és semmi egyébb. Másnak is volt ilyen baja? Eredeti a játék.

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Elsõ benyomás a játékról, nagyon pozitív :B scriptelt mint a fene, de le a kalappal elõttük, fejlõdött a játék az elsõ részhez képest, nem is kevesest, és itt most nem a grafikára célzok, valahogy komolyabb lett az egész, és ezt a játékot azok fogják igazán élvezni akik nem Rambó taktikával játszanak, hanem tényleg együtt próbálnak taktikusan mozogni a katonákkal, és a parancsokat követik. A fegyver hangok nagyon jól szólnak, igazi mozi hatása van, a robbanások szép nagyot szólnak, legalább is házimozin :D sõt imádom az olyan játékokat ahol nem angol akcentussal karattyolnak a terrorista vezetõk egymással, hanem pl arab, orosz stb itt az is megvan :)

Elég instabil viszont a játék, és a cél keresztet nem lehet kikapcsolni, amit nem szeretek mert rontja az összhatást.

Viszont elég jól fut magas beállításokkal is, szóval erre sem lehet panasz :)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Sziasztok!

Éppen most telepítettem fel a warfigtert. De amikor indítanám csak fekete a képernyõ és semmi egyébb. Másnak is volt ilyen baja? Eredeti a játék.

Ma kijött egy origin frissítés, ami elvileg javítja az ilyen és hasonló telepítési gondokat.

Tapasztalat:

"Na, ha az 5 BF3 DLC mellett döntök, akkor egyértelmûen rosszabbul jártam volna.

1 óra multi után csak annyit tudok mondani, hogy ez a játék zsír! Nekem nagyon bejön és a csapatmunkára éhezõk itt jól szórakozhatnak. Itt is próbáltak "real operátorosok" lenni. Igaz kezdetben azt sem tudtam mi, hogy, merre hánym éter, de már nagyjából tiszta. Igaz, nem tudnám még összefoglalni, hogy hogy is van akkor.

Legnagyobb problémám, hogy nem mindig jelzi a rendszer, hogy mennyi kell még az unlockhoz, bár a battlelogon ez pótolható. Közben rájöttem, mi is az a coveres dolog és mi is a "gond" az irányítással. Ami még kevésbé tetszik, az a fegyverek rendszere. Lehetne egyértelmûbb is. Meg persze még bogarak, de pár Censored! és no problem.

Fene se akar itt neki kezdeni a SP-nek. " - igaz, már 3 óra multi, más is van, de azokat nem írom most le:D

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Na vége az egyjátékos kampánynak :) konklúzió, nekem tetszett, szerintem jól megcsinálták :) egy végig játszást mindenképpen megér, még akinek eddig nem is jött be videók alapján! Akik meg szeretik a katonákat, katonás játékokat meg kötelezõ!

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Na vége az egyjátékos kampánynak :) konklúzió, nekem tetszett, szerintem jól megcsinálták :) egy végig játszást mindenképpen megér, még akinek eddig nem is jött be videók alapján! Akik meg szeretik a katonákat, katonás játékokat meg kötelező!

nekem is ez a véleményem, egész jó lett.

a kocsis részek a legjobbak szerintem, de a többi részben is fejlődött az elődhöz képest.

így tovább! :)

( kicsit bővebben a mit vittél végig? topicban)

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

nekem is ez a véleményem, egész jó lett.

a kocsis részek a legjobbak szerintem, de a többi részben is fejlõdött az elõdhöz képest.

így tovább! :)

( kicsit bõvebben a mit vittél végig? topicban)

Igen, kicsit NFS érzésem volt párszor :D mint ötlet újszerû volt szerintem, nem tudnék most egy játékot sem mondani ahol igy ilyen formában láttam már hasonlót.

A választható távcsõ/red dot is nagyon jó ötlet, BF-ben is jó lenne, pl egy Holosight+távcsõ kombó néha :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Az autós részek tényleg jók voltak, vége persze szkriptelt, de hamarabb is el lehet kapni a tagot. A bujkálás is rohadt jó megoldás volt, asszem a Driverben volt hasonló.

Link to comment
Share on other sites

kirpill

HD Gameplay

TlwCj8Cc1tw

Link to comment
Share on other sites

FallenSoul

Szevasztok!

Újhús vagyok még a multiban ezért azt szeretném megtudni hogy ez a Warfighter Nations score ez mit takar, és hogy hogyan lehet növelni?

köszi

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Szevasztok!

Újhús vagyok még a multiban ezért azt szeretném megtudni hogy ez a Warfighter Nations score ez mit takar, és hogy hogyan lehet növelni?

köszi

Milyen néven?

GustyXXX - vegyél fel, aztán tolhatnánk :)

Semmi extra, országok közötti játék. Játssz minél többet, szerezze tokenek majd váltsd be azokat (battlelogon keresztül), hogy a te országod legyen az elsõ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
FallenSoul

Milyen néven?

GustyXXX - vegyél fel, aztán tolhatnánk :)

Semmi extra, országok közötti játék. Játssz minél többet, szerezze tokenek majd váltsd be azokat (battlelogon keresztül), hogy a te országod legyen az elsõ.

csináltam egy platoon-t. Be akarsz szálni? Egy idõre hanyagoltam a játékot de most belehomorítottam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jim78

Céges karácsony részeként megkaptam a játékot, nem is bontottam fel.... mert csak rosszat halottam rólla. Aztán tegnap nekikezdtem (kb midnent kijátszottam ami tavaly érdekelt.... ) és csalódtam a játékban pozitívan. A singli sem rossz (sõt valamiért én jobban elszórakoztam vele mind mondjuk 1 cod-al ) a multi is tetszik, az elõbb nyomtam 4 meccset ebbõl 2-t sikerült is megnyerni, összedolgoztunk a csapattársakkal és tényleg buli volt :D

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Céges karácsony részeként megkaptam a játékot, nem is bontottam fel.... mert csak rosszat halottam rólla. Aztán tegnap nekikezdtem (kb midnent kijátszottam ami tavaly érdekelt.... ) és csalódtam a játékban pozitívan. A singli sem rossz (sõt valamiért én jobban elszórakoztam vele mind mondjuk 1 cod-al ) a multi is tetszik, az elõbb nyomtam 4 meccset ebbõl 2-t sikerült is megnyerni, összedolgoztunk a csapattársakkal és tényleg buli volt :D

Én azért megmondtam hogy jó játék ez! :)

Link to comment
Share on other sites

jim78

Mondjuk az nem jön be,hogy nem tudom lenémítani az oroszokat (ezek valamiért üldöznek :D ) Ma is toltam 1 kicsit és jó volt látni,hogy mintha mindeki taktikázott volna... nagyon régen éreztem 1 játéknál azt,hogy jó vele multiban játszani és nem kis idióta trollokar meg camperekkel van tele a játék....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Csabusa

Elsõ rész örök kedvenc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
torokzoly

Battlefield 3 valaki irja már le lécci értelmesen h mit kell csinálni h hd-val indujon???? már mindenhogy probáltam!

Just put "45410950" folder to "hdd1\Content\0000000000000000\"

igy is csináltam! és ugyanez a bajom a medal of honor warfighterrel, inditáskor megkérdik h akarom-e telepiteni, ha A-t nyomok akk se elõre se hátra, h B-t akk elindul hd nélkül ! segitsen már vkki lécci!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
52utas

Üdv mindenkinek

Megvan az eredeti Medal of Honor: Airborne de nem tudom feltelepíteni a gép hardverileg megfelel vaki nem tudna segíteni?:?????

:angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Üdv mindenkinek

Megvan az eredeti Medal of Honor: Airborne de nem tudom feltelepíteni a gép hardverileg megfelel vaki nem tudna segíteni?:?????

:angry: :angry:

talán ha leírnád pontosan mi a hiba, milyen error üzenetet kapsz akkor könnyebben tudnánk segíteni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
52utas

talán ha leírnád pontosan mi a hiba, milyen error üzenetet kapsz akkor könnyebben tudnánk segíteni :rolleyes:

a PhysX a problém mert van a gép és ne tud hogy kaparjam le

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

a PhysX a problém mert van a gép és ne tud hogy kaparjam le

Tudod külön is uninstallálni a PhysX-et (vezérlõpult), de ha letörölsz minden nvidia-hoz kapcsolódó (win vezérlõpult) cuccot és újrarakod ami kell, driverek, stb. akkor valószínûleg menni fog.

Amúgy meg eléggé értelmetlen a mondatod b+

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

E játék esetében ez annyira szánalmas, én is játszani akartam pár hónapja azzal a résszel, leszedem steamen, erre kiírta ugye h másik physx kell (régebbi) :omg:

Fas.zom szedi le a friss physx drivert, ami egy másik játékhoz is kell.. Fixálni meg nem fogják, mert már ezer éves játék

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...