Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Warcraft


d0Nn1e

Recommended Posts

smil3y

aranyat vennék, ragna alli oldalon! ha van vmennyi eladó aranyad írj! az árban meg1ezünk.. esetleg lvl 40+ NightElf warrior is érdekelne szintén ragnán.. írj ha van vmid a cs.smil3y@gmail.com-ra!

Link to comment
Share on other sites

Eddie

Hello

Blodscalp alli oldalon vennék 50-60 lvl kőzőtti mágust vagy rugót olyan 8000-10000FT kőzőtti

az MSN címem:bullet01@freemail.hu,aki el akarja adni vagy ismer valakit aki eladná kérem szoljon.

Nagyon kőszőnőm

Link to comment
Share on other sites

lolnoob

Hello nincs valakinek eladó kisszintű(lvl 25-30) karaktere eladó? plííz valaki szóljon

21es nem jó??

Link to comment
Share on other sites

Wenya

Halle! B)

Lenne egy eladó accountom.... Nos... azzal kezdeném, hogy a legtöbb karakter a Dragonblighton van...

Van ott:

51- Human warri igen jó gearbe

41- Human rogue nem a legjobb de elfogadható gearbe

25- Human priest foggalmamsincs mien gearbe már

14- Nightelf rogue nemtom mien gearbe

Jah majdnem elfelejtettem :smile: ->

60- Human pala elfogadható gearbe van epic mountokkal.... http://ctprofiles.net/4798274

Van mellé Healer szett is..egész szépeket healer de Retri a csaj....egy rugót le lehet rendezni a stun alatt ha ügyesen csinálod:P

Asszem más kari már nincs itt...nemtom most:P

van még egy másik kari az Arathoron....Nos.. öööö...Ö a kedvencem..talán azért vittem át

60- Human( micsoda ujdonság) mage a szettje ennek már télleg jó:smile:http://ctprofiles.net/4721196

2 netherwind, 4 arcanist , 2 zandalar, chest aq epic, meg egyebek :tongue:

nah asszem ennyi lenne... Családi okok miatt lenne szükséges eladni :S

Az irányár kb olyan 25-30k Ft körül lenne mivel rengeteg időt fektettem ezekbe a karikba na meg pénzt...

lehet írni emailt vagy ha ide válaszolsz a forumra feljövök és megbeszéljük

na minden jót!

Link to comment
Share on other sites

Eddie

Hello

Szeretnék accot venni lehetőleg blodscalpon levő 60 as mage vagy rugo nem muszáj epicelve de jo gearrel

akinek van infoja keresshet bullet01@freemail.hu MSN cimen

Link to comment
Share on other sites

METALz

Hi

Eladó

lvl 60as Night elf hunter - jó gearben, saját buffal 800 melee és 1000 ranged attack power

+lvl 20as Human Paladin

+lvl 25ös Human rogue

+lvl 35ös human warrior

az account februárig van feltöltve /nemrég vásároltam GCt/

karaktereket tartalmazó account, az első 3 karakter Bloodscalpon található ÁR megegyezés szerint

ajánlatokat privi üzenetben várok /14ezer felett/

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Eladó egy kibontatlan world of warcraft játék 6000-ért.Budapesten belül.

Írj ide vagy küldj pm-et.

Link to comment
Share on other sites

Tinuviel

-Want to sell

-Want to buy

-Looking for party, azaz szeretnél játszani!

Remélem van pár TCG-s ezen a fórumon:P

Én speciel egy érintetlen Loot kártyát szeretnék eladni, kikiáltási ár 6000ft (eredeti érték) (aki nem vágja, annak mondom: Loot kártyákon található egy kód, mellyel a WoW-on belül tehetünk szert teljesen egyedi, sehol másutt nem kapható cuccokat... kedvencem a Teknős Hátas, de ez a tiétek:D)

Link to comment
Share on other sites

DamageDealer

Eladó egy kibontatlan world of warcraft játék 6000-ért.Budapesten belül.

Írj ide vagy küldj pm-et.

de miért vennék meg a te kezedből 6k-ért ha a bolt polcáról is leemelhetik annyiért? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Wenya

Csöcs!

Vennék egy ALLY warriort...

nos annyi kikötésem van hogy PVE és ne PVP szerzeren legyen és ööö.... nem ártana olyan warrior aki inkább dps mint tank....legyenek epicek és legalább egy unstoppable force vagy valami hasonló dps fegyver.....baddigaggo@hotmail.com ra ijratok v msn...

kössz

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

de miért vennék meg a te kezedből 6k-ért ha a bolt polcáról is leemelhetik annyiért? :unsure:

EZ egy hosszú történet.Valahogy igy szólt a mese:'Volt wow,aztán eltünt mint kámfor

A víz megvette újból mint a szél a levelet

De még az előtt le lett zsírozva a kenyér

Igy a víz hiába vette meg újból mert az eltünt újra meglett'

Na mien? :smile: Ezért kell tölem megveni! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

EZ egy hosszú történet.Valahogy igy szólt a mese:'Volt wow,aztán eltünt mint kámfor

A víz megvette újból mint a szél a levelet

De még az előtt le lett zsírozva a kenyér

Igy a víz hiába vette meg újból mert az eltünt újra meglett'

Na mien? :smile: Ezért kell tölem megveni! :smile:

És most ugy, h én hülye paraszt fél 11kor is megértsem?

Link to comment
Share on other sites

_L_

És most ugy, h én hülye paraszt fél 11kor is megértsem?

Na szoval:eltünt a wowja,elmászott boltba,megvette újra,hazavitte,meglet az eltünt,és eért akarja eadni most ezt

Link to comment
Share on other sites

moody

Na szoval:eltünt a wowja,elmászott boltba,megvette újra,hazavitte,meglet az eltünt,és eért akarja eadni most ezt

nah szal az accot nemtuggya fejböl meg a jelszavat? hmmm

Hello nincs valakinek eladó kisszintű(lvl 25-30) karaktere eladó? plííz valaki szóljon

ha egesz nap jaccok 1 nap, najo, picit rahuzok a 2odik napom siman eltom erni a 25öt, szal sztem akkor ma vedd meg a gamet :smile:

Eladó egy full epices gnóm lock az EU-s bloodscalpon. Full felheart, full nemesis, doomcallerből 3, pvp-s lila set marsalig, ezeken kívül vagy 40 lila item. 10 helyen exalted. Winterspring cica, lila gépmadár, stb. Cirka 1000 gold az accon dec, 31-ig élő előfizetés.

Van mellette egy 60-as nightelf rugó, egy 60-as ember csajszi pap, egy 60-as törp pala, 45-ös gnóm warri. Csak komoly érdeklődőket várok játékban is kereshettek Tile a main kari neve. És nem lesz átverés ezt a karit sokan ismerik eddig csak én voltam a tulaja több mint 2 évig.

Meg van egy üres acc is volt rajta egy hordás 60-as hunti nem tudom milyen fajta de mivel elég régóta off biztos lelett törölve...

lol, most nemazer bocs, de hüle vagy hogy eladod, amugy 200ker siman eltudnad amerikaba passzolni ^^

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Elmondom értelmesen :smile:

Na,az úgy volt hogy egy ideig nem wow-oztam,egy idő útán megakartam nézni az acc-om hogy rendben van e,de azt írta nincs ien.Na most száz évig probálkoztam de semmi.Gondoltam újra kezdem a játékot.Nossza,az összegyüjtöt pénzemből megvettem újra de othon a gép előtt még az instalálásnál BUM!!Megláttam mi van a dobozra írva,www.wow-europe.com.Most nagyott bámultam!Mert amikor régen wowoztam akkor még az europai wow az worldofwarcraft.com/en volt.Amikor azt probáltam akkor a 404-es hiba volt.Igy csak a sima wow oldalon probálkoztam,gondoltam összevonták az eu-t meg az usát.Valahogy ennyi a sztori.Most hogy a lelkem ki teregedtem igy adok a wow-ra ezer forint kedvezményt.Szoval már csak 5000.

Link to comment
Share on other sites

MonopolY

Hello

Elado account:

lvl60 Tauren Druid - nem tul jo gear,de ha erdekel msnen megbeszeljuk

lvl37 Orc Warlock - szinthez kepest jo gearben

MSN : monopoly@chello.hu

Link to comment
Share on other sites

peter1515

60 as warrioromat(night elf) cserélném roguera vagy paladinra! a warriorom jó cuccokban van(untamed blade,drillborer disk,ancient hakkari manslayer,eshkandar...). csak olyan palára vagy rugóra cserélem el ami kb ilyen cuccokban van és !!allys!! és !!!PVP!!! szerveren van. MSN: killerpeti@freemail.hu ,20/2648425

Link to comment
Share on other sites

moody

Hello

Elado account:

lvl60 Tauren Druid - nem tul jo gear,de ha erdekel msnen megbeszeljuk

lvl37 Orc Warlock - szinthez kepest jo gearben

MSN : monopoly@chello.hu

meik szeron? es kb mennyiert?

Link to comment
Share on other sites

WTSacc

Röviden és tömören WTS wow account! :D

lvl 60 NE druid male 7db T1-es cucc (Chest hiányzik) / 3db T2-es (bracer,pants,helm) / Ironbark staff (AB exalted) Balance talent, Balance/Resto gear, főként epik 2-3 kék

lvl 60 NE rouge male 7db T1-es cucc (Helm hiányzik) / 3db T2-es (boots,gloves,helm) / Brutality Balde, Archimtiros' Ring of Reckoning és egyéb finomságok / Kardos talent, crit+agi gear, főként epik, 1-2 kék

lvl 60 Human Paladin male Epic BoE pajzs, kék cuccok tömkelege, mindenből legalább 2-3 váltás. Főként defences cuccok (400 fölötti def skillről van szó). Jelenleg nincsenek elosztott talentek.

lvl 57 NE warrior female 3db Valor, és sok jó kék. Fury talent, Tooth of Eranikus + Venomspitter fegyverek a kézben

lvl 42 NE Hunter female - átlagos cuccok, nincs elosztott talent

lvl 33 Gnome warlock male - jó cuccok, Affli talent

lvl 29 Hunam mage male - Brutális +fire spell damage (70 fölötti) kiválló twink karakter, de még nem fölenchantolt / Fire talent

lvl 22 Human priest male - Holy talent

lvl 7 tőőőőőpe hántel :rolleyes: !

Mind a Bloodscalp szerveren

Ezeken felül: A karaktereknél elszórva kb 1200-1500 gold / Egy rahedli Zul'Gurubos repunövelő item (BoE), egy rahedli Argent Downos repunövelő item (BoE) / Vagy 200+ Runecloth / mindegyik bank tele fincsi dolgokkal :smile: . Minden nem 60as karakteren hatalmas Rested bonus.

Érgeklődők leveleit a magyargyerek2@freemail.hu címen várom!

Irányár: 25.000,- csere nem érdekel

Link to comment
Share on other sites

MonopolY

meik szeron? es kb mennyiert?

EU-Zenedar(hordas)

A druidnak epic mountja van.Penze 100g.

Sajnos nem tudom mennyit er egy ilyen account , de talan: 8ezer FT(ha nem tetszik,ird h mennyit gondolsz)

MSN: monopoly@chello.hu

Link to comment
Share on other sites

kriskukac

25lvl karit vennék paladint 10k szánnék a dologra

MSN :

kriskukac@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

25lvl karit vennék paladint 10k szánnék a dologra

MSN :

kriskukac@hotmail.com

Sztem gondold át még1x...

Link to comment
Share on other sites

moody

25lvl karit vennék paladint 10k szánnék a dologra

MSN :

kriskukac@hotmail.com

nagyon gondold át :smile:

Link to comment
Share on other sites

METALz

Mostanában MediaMarktnak monopoliuma van a GCk eladása terén ami 10,5k (nem vicc) (2hónap)

bankkarival pedig 3,5k/hó amúgy

Link to comment
Share on other sites

moody

Mostanában MediaMarktnak monopoliuma van a GCk eladása terén ami 10,5k (nem vicc) (2hónap)

bankkarival pedig 3,5k/hó amúgy

én most vettem gct 9kért (1000ft postakölcség)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...