Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Warcraft


d0Nn1e

Recommended Posts

Mortanius

Még mindig eladó 57es ud priestem full kék 2 devouttal, meg Robes of Insight-tal (epic) Boulderfisten. Van még az accon egy 42es human mage Bloodscalpon.

Link to comment
Share on other sites

moody

Még mindig eladó 57es ud priestem full kék 2 devouttal, meg Robes of Insight-tal (epic) Boulderfisten. Van még az accon egy 42es human mage Bloodscalpon.

és ezt az accot mennyiért adnád el?

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

és ezt az accot mennyiért adnád el?

Szerintem 8000-et megér.

Link to comment
Share on other sites

moody

Szerintem 8000-et megér.

és 1 csere? enyimbe van 1 lvl 60as pala meg 1 24es unded rogu, nha?

áh, inkább mégse:)

Link to comment
Share on other sites

FaTaLTeRRoR

Eladó egy WoW account egy lvl 60-as Human Mage-el(4tier 1es epic, illetve néhány zg-s cucc, robe of archmage recipe), illetve kisebb altokkal. Irányár: 10000HUF.

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Csá!

Nincs valakinek lvl 50-57 közötti Ally-s warriorja vagy hunterje? Nem baj ha nincs rajta semmi csak a kari kéne . Nah ha valakinek van az szóljon!

Hali!

Link to comment
Share on other sites

pepex

Hali wow accot vennék bloodscalp ally oldalon level 50 kari feletti érdekel

esetleg van egy zsír új 0kilométeres wowom 7 pénzért beszámításra engem is csak dobozos érdekel

nem horror árban gondolkozom max 15 pénz erejéig

pepex@easymail.hu

Link to comment
Share on other sites

Mianoi

Vennénk egy 60nas rugo legyen olyan 10.000Ft ár megvennénk csak legyen bár 60nas warrior ist jó lenne(horda vagy allyis tök mind1)cuccok legyenek akki tud nekem szerezni vagy eladja akkor irjatok :-)

MSN:nightfall122003@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Icinho

World of Warcraft kártyajáték eredeti bontott sámán kezdőpaklimat rogue kezdőpaklira cserélném. győri vagyok (1000 ft-ot rá tudnék fizetni)

Link to comment
Share on other sites

moody

20ezerért eladom a lvl60as pallim, tarren millen van, akit érdekel az szojjon rám msnen

Link to comment
Share on other sites

Mianoi

Sziasztok...!60nas Kari keresek tök mind1 milyen legyen csak ne druida 20.000 adok akki tud nekem egy 60nas eladni!!!!!!!!!!!!!!!

MSN: nightfall122003@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Mianoi

Kersek egy 60 rugo vagy wariort talán még egy mage belfér irjátok nekem vagy vegyétek fel msnre és ott megbeszéljük mindent!!!

Link to comment
Share on other sites

Rekro

Account bloodscalp ally oldalon, 2 level 60as karival; 1 level 60 dwarf priest epic mounttal,300/300 skinning/trailoring t3,t2,bwl/zg epic armorokkal zg/bwl/aq40 epic kiegészitő cuccokal/710uptoheal/ony/mc/bwl/naxx kulccsal/.

level 60 rogue 300/300 herb/alch epic daggerrel és kék cuccokkal. Budapesten/pest megyében személyes átadás keretében eladó.

Részletekről(ctprofil,ár) komoly érdeklődés esetén mesterfa@hotmail.com mail címen.

Sry rossz helyre ment egy illetékes ha tudja tegye át wow topicba plz thx.

Link to comment
Share on other sites

Azael

A WOW Trading Card Gameben használható lap, de ezt a lapot használhatják extrák megszerzésére a WOW online játékosok. Van rajta egy lekaparható sáv ami alatt van egy kód és ezt beütöd a játékban akkor megkapod az extra cuccot. Ez a kártya egy Flaming Tabardot ad

ORIGINAL

Ára: 8000-

Én Budapesten lakom

Link to comment
Share on other sites

Azael

[attachmentid=1247]

[attachmentid=1248]

Az Elérheőségem: pittnerb@citromail.hu

Msn: pittnerz@hotmail.com

Akit érdekel az írjon.

Tudok szerezni 2 Ice Tabardot is.

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

8000 az a lap? Jo áruk van. :o

Mondjuk én már nem wowozok,szal olcsoban se lenne rá szükségem.

Link to comment
Share on other sites

peter1515

lvl 60 as warrioromat cserélném egy roguera, ami lehetőleg egész jó cuccokban legyen

a warrioromnak jópár epic cucca van,pl.: epic fegyver(The Untamed Blade),ancient hakkari manslayer stb...

xavius szerveren van, night elf pudingi, a klánom naon jó, AQ40 et kezdtük most, DKP-m is gyűlik...offtank vagy DPS wari a szerepem

egyelőre csak allys roguek érdekelnek, ha lesz 1 hónapos majd ez a szöveg akkor már jöhetnek hordás rugók is ^^ ja és azér szeretném elcserélni csak mer meguntam a warriort, ennyi

érdeklődni lehet MSN-en: killerpeti@freemail.hu vagy telefonszámom: 20/2648425 ha ez nem érhető el akkor 70/4560567

Link to comment
Share on other sites

Attila8

ELadó World of Warcraft Account, Bloodscalp, rajta lvl 60 Orc Shaman http://ctprofiles.net/4637783 Itt a profile róla. Full T2, Aq- s vállas, aq- s és bwl es pvp gear, 191 unbuffed nr, 128 unbuffed Fr. Lvl 60 Troll Hunter kék cuccokkal és 1 giantstalker bracerrel. 48as orc female rogue kék és zöld cuccokkal. A mainél kb 500- 600 gold. Epic mount megvan neki. Természetesen az összes kari transzferelhető!

Email címem: Attila8@freemail.hu

Tel: 0630-8566059

Link to comment
Share on other sites

Rekro

WoW account eladó bloodscalp ally oldalon, 2 level 60- as karakterrel. Priest: 1/9 t3, 3/8 t2 + jó néhány random bwl/aq/zg/naxx epic, epic mount, kulcs mindenhova 300/300 skinning/tailoring. Rogue: epic dagger többi cucc kék nagyrészt shadowcraft/stormshroud 300/300 herbalism/alchemy. Mind2 karakter transzferelhető. December 8. - ig van befizetve az acc. Érdeklődni fakos82@gmail.com email címen. Budapesten/pest megyében lehetőleg személyes átadással. Ár: 30000

Link to comment
Share on other sites

Vilendor

Üdv.

BS alli oldalon vennék egy lvl50+ -os maget. Ár megegyezés alapján szint, cuccok, egyébb karakterek fügvényében.

De inkább csak egy single maget keresek akár zöld cuccokban is.

Titkos kérdésre a választ kérem és tesztelem vételkor, szóval acc tolvajok kíméljenek.

Lebonyolítás csak személyesen. Az se gond ha nem BP-i vagy.

elérhetőségek:

email: gerstn@freemail.hu

ingame levelező rendszerben BS alli oldal: Seyn-nek jöhet levél.

MSN-re nem megyek, komoly érdeklődés esetén telefonos egyeztetés.

Link to comment
Share on other sites

Megahunter

Hali! :wink:

Az egyik accomat szeretném eladni: Dragonbligh server. Van rajta egy 60as gnome rogue(a mainem) full pvp szett megvan, epic mountok, 2 nightslayer, AB,AV exalted, Lobotomizer(enchant) az összes cuccon enchant..Zandalar csuklópánt és vállvédö(már csak repu kell) skinnig 300(310 a daggerrel) egyéb nyakláncok gyürük trinkletek...

Van egy 60 as drawf hunterom...párszor törölve lett igy a gearje nagyrész zöld de ha valaki akarja fölöltöztetheti...ezen kinvül még van:

egy 33 pala, 24 warlock...20 gnome mage

az Arathoron van egy 35 ös Gnome mage... elfogadható gearbe..

Ha valakit érdekelne az account az irjon MSN en : baddigaggo@hotmail.com illetve hivhat/irhat a számomra: 06306375338

Link to comment
Share on other sites

Tile

Eladó egy full epices gnóm lock az EU-s bloodscalpon. Full felheart, full nemesis, doomcallerből 3, pvp-s lila set marsalig, ezeken kívül vagy 40 lila item. 10 helyen exalted. Winterspring cica, lila gépmadár, stb. Cirka 1000 gold az accon dec, 31-ig élő előfizetés.

Van mellette egy 60-as nightelf rugó, egy 60-as ember csajszi pap, egy 60-as törp pala, 45-ös gnóm warri. Csak komoly érdeklődőket várok játékban is kereshettek Tile a main kari neve. És nem lesz átverés ezt a karit sokan ismerik eddig csak én voltam a tulaja több mint 2 évig.

Meg van egy üres acc is volt rajta egy hordás 60-as hunti nem tudom milyen fajta de mivel elég régóta off biztos lelett törölve...

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Eladó egy full epices gnóm lock az EU-s bloodscalpon. Full felheart, full nemesis, doomcallerből 3, pvp-s lila set marsalig, ezeken kívül vagy 40 lila item. 10 helyen exalted. Winterspring cica, lila gépmadár, stb. Cirka 1000 gold az accon dec, 31-ig élő előfizetés.

Van mellette egy 60-as nightelf rugó, egy 60-as ember csajszi pap, egy 60-as törp pala, 45-ös gnóm warri. Csak komoly érdeklődőket várok játékban is kereshettek Tile a main kari neve. És nem lesz átverés ezt a karit sokan ismerik eddig csak én voltam a tulaja több mint 2 évig.

Meg van egy üres acc is volt rajta egy hordás 60-as hunti nem tudom milyen fajta de mivel elég régóta off biztos lelett törölve...

LOL, ha beírod : /played mit ad ki? ??? XDXDXD

Kb. 300 days+...

Te nem vagy normális... Nem találkoznék veled a valóságban...

Link to comment
Share on other sites

Gabor696v

Hi all,

lvl60 Human Mage érdekelne account to account transfer el amenyiben ez lehetséges lehetőleg EU venture co.-n

(de 50+os is érdekel :tongue:)

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Hello nincs valakinek eladó kisszintű(lvl 25-30) karaktere eladó? plííz valaki szóljon

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...