Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Legjobb Videóklippek


_DeX_

Recommended Posts

kaszman1

Én is a Tenacious D-től a Tribute-ot akartam belinkelni, de ezt már más megtette helyettem pár hsz-el lejjebb :sad:

Semmi gond :D, itt egy msik nagy kedvencem:

SOAD: Sugar

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Nekem ez az egyik kedvencem : Prodigy - Smack my bitch up

nagy kedvensem nekem is, meg a Babys Got A Temper :D

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

The Connells - 74-75,

RHCP Dani Claifoniaja jó, de ezt az ötletet már előbb megvalósította a Nyers - Bármi a divat című klippjében...

Link to comment
Share on other sites

freezy

system of a down-tól a lonely day klippje nagyon durva szerintem..

jól meg lett csinálva..ha vki nem látta sürgősen pótolja be :wink:

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

system of a down-tól a lonely day klippje nagyon durva szerintem..

jól meg lett csinálva..ha vki nem látta sürgősen pótolja be :wink:

linkeld be

Link to comment
Share on other sites

mocika99

Sziasztok

Megtudnátok mondani annak a számnak a címét amit Seal énekel és a videóklipjében egy fal előtt énekel és gyerekek verik egymást.

nekem teccik az a száém csak nem tudom a címét. Előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

Sziasztok

Megtudnátok mondani annak a számnak a címét amit Seal énekel és a videóklipjében egy fal előtt énekel és gyerekek verik egymást.

nekem teccik az a száém csak nem tudom a címét. Előre is köszi

Menny fel a www.youtube.com-ra ott felül a keresősávba írd be hogy Seal. Nagy a valószínűsége hogy van feltöltve klipp tőle. A találatokat mutatja képbe, így felismerheted. Remélem kicsit tudtam segíteni :smile:

Link to comment
Share on other sites

zoleeb1990

Metallica: Nothing Else Matters, ebben a klippben látszik igazán, hogy telik a studióban a munka...

Link to comment
Share on other sites

_DeX_
Aki tudja nézze meg...Semmi rosszat nem akarok vele, csupán énis megnéztem, és még mindíg a hatása alatt vagyok...ezt megnézve gondoltam bele igazán milyen szörnyű dolog is történt azon a bizonyos napon...Ennek jelképére az aláírásomba is beraktam képpek együtt....Egyzerűen borzalmas (Nyugalom nem brutális beles mittoménmi, egyszerűen megrázó) :sad:
Link to comment
Share on other sites

Blowfly

Aki tudja nézze meg...Semmi rosszat nem akarok vele, csupán énis megnéztem, és még mindíg a hatása alatt vagyok...ezt megnézve gondoltam bele igazán milyen szörnyű dolog is történt azon a bizonyos napon...Ennek jelképére az aláírásomba is beraktam képpek együtt....Egyzerűen borzalmas (Nyugalom nem brutális beles mittoménmi, egyszerűen megrázó) :sad:

Sztem kicsit tulzo jellegü a video,az egy dolog h tragédia meg minden,de akkor is,vhogy nem jön be...

Link to comment
Share on other sites

Hellomoto

szerintem a Lordi - Hard Rock Allelujah klippje nagyon odavág, nekem nagyon teccik! B)

SOAD - Lonely Day klippje nem rossz, de én azt a számot utálom mert lassú xar!

inkább Hypnotize klippje b@sz oda, bár annak nagy rész szimpla koncert, a feeling miatt nagyon teccik a szám és a klipp is! :D

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Aki tudja nézze meg...Semmi rosszat nem akarok vele, csupán énis megnéztem, és még mindíg a hatása alatt vagyok...ezt megnézve gondoltam bele igazán milyen szörnyű dolog is történt azon a bizonyos napon...Ennek jelképére az aláírásomba is beraktam képpek együtt....Egyzerűen borzalmas (Nyugalom nem brutális beles mittoménmi, egyszerűen megrázó) :sad:

huhh ez nagyon durva :blink:

3x néztem meg és végig rázott folyamatosan a hideg :blink:

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

huhh ez nagyon durva :blink:

3x néztem meg és végig rázott folyamatosan a hideg :blink:

Ugyanez volt velem is :sad:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Aki tudja nézze meg...Semmi rosszat nem akarok vele, csupán énis megnéztem, és még mindíg a hatása alatt vagyok...ezt megnézve gondoltam bele igazán milyen szörnyű dolog is történt azon a bizonyos napon...Ennek jelképére az aláírásomba is beraktam képpek együtt....Egyzerűen borzalmas (Nyugalom nem brutális beles mittoménmi, egyszerűen megrázó) :sad:

biztos bennem van a hiba, de engem az ilyen dolgok sose érintettek meg :sad:

Link to comment
Share on other sites

-SamS-

huhh ez nagyon durva :blink:

3x néztem meg és végig rázott folyamatosan a hideg :blink:

én még csak 2x de engem is ráz a hideg :sad::blink:

Link to comment
Share on other sites

Hellomoto

engemet sem nagyon rázott meg, nem vok oylan fajta! :ph34r:

de van 1-2 klipp, aminek a nem megnézése ROHADT NAGY HIBA LENNE! B)

a címe: TOKIO MOTEL :lol: :lol: :lol:

senki se gondoljon rosszra, ez 1 tokio hotel paródia, fontosabban a fronténekesét, Bill-t parodizálják, kibaxott jó, majdnem összexartam magamat a röhögéstől! :lol:

összesen 13 részes, és a legörülő menüben tuggyátok összes részt megnézni! B)

Link to comment
Share on other sites

tigor

Nekem ami most nagyon tetszik az a Neo - Record Straight, az a baj, hogy csak egyetlen egyszer láttam a viván nem sűrűn játszák pedig egy marha yo kis szám!! :sad:

Link to comment
Share on other sites

bandeee

nekem ez az egyik kedvenc klippem: Kataklysm Shrek

:D

hehe... ilyenem nekem is van...

:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...