Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Legjobb Videóklippek


_DeX_

Recommended Posts

_DeX_

Hayho, nézegettem épp a youtube-t és gondolkoztam hogy jó lenne nyitni egy ilyen topicot, remélem még nincs ilyen. Igazából gondolkoztam hogy hova kéne a Filmek v. a Zene részhez, de mivel a klippek zenés rövidfilmek, így sztem ide kell.

Szóval, ide várom azokat, akiknek vannak kedvenc klippjeik, és leírnák (esetleg linket a klipphez) hogy miért az a kedvenc, mitől lett az, mióta stb.

Kezdeném én.: Mostanába nagyon rákattantam az Iced Earth-ra, és egy számuk különösen a kedvencem lett, még pedig a "When The Eagle Cries"

A klippet aki megnézi, sztem egyből meglátja miről szól. Szomorú szám, szomorú klippel... Ettől függetlenül maga a szám egy isten :smile:

ja és egy másik, ami viszont egy koncertfelvétel:

Vmi ilyesmit kérnék

Jó szórakozást és klippnézést :smile:

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Jááj, nekem még az ősrégi Cotton Eye Joe tetszett marhára... Ahogy ott ugrabugráltak, azt sose felejtem el. :D :D

Link to comment
Share on other sites

mikusmate

Nekem a Slipknot - Before I forget az egyi kedvencem :smile: De van sok más is :D

Link to comment
Share on other sites

serginho

Jááj, nekem még az ősrégi Cotton Eye Joe tetszett marhára... Ahogy ott ugrabugráltak, azt sose felejtem el. :D :D

uhh,én azt a számot kazettán hallgattam 4 évesen annyiszor,hogy tisztára elkopott a kazetta(kicsit szerettem :D )

klipek?hát,Mike Portnoy-ról van egy-két érdekes videó :unsure:

viszont youtube-on van 1 ami nagyon tetszik,Dream Theater az előadó,és egy szép 8 perces szóló a téma... :rolleyes:

,ilyet nem sokat látni :rolleyes::smile:
Link to comment
Share on other sites

_DeX_

uhh,én azt a számot kazettán hallgattam 4 évesen annyiszor,hogy tisztára elkopott a kazetta(kicsit szerettem :D )

klipek?hát,Mike Portnoy-ról van egy-két érdekes videó :unsure:

viszont youtube-on van 1 ami nagyon tetszik,Dream Theater az előadó,és egy szép 8 perces szóló a téma... :rolleyes:

,ilyet nem sokat látni :rolleyes::smile:

Nem kell feltétlenül a youtube-ről (bár sok van ott :smile: ) csak ha esetleg van hozzá link, akkor nyugodtan írjátok ide :smile:

Link to comment
Share on other sites

Brits

nekem sosincs kedvenc videóm, csak bizonyos időközönként egyre rákattanok :smile: Most épp a Röyksopp - Remind Me ilyen, és... nem tudom miért tetszik nagyon, talán az egyedisége miatt :smile: a zene meg nekem nagyon tetszik

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nekem a Slipknot - Before I forget az egyi kedvencem :smile: De van sok más is :D

Ez az, amelyiken már az új maszkok vannak, és nem mutatják senkinek az arcát, csak a hangszereket + mikrofont + Corey száját, és a végén kimennek a stúdióból miközben a mikrofon a földön? Nem tom ez az-e, de a legjobb Slipknot klipp.

Az én kednenceim azok amelyeknek egyediségük van, és általában elborultak. Az animációkat különösen kedvelem.

Pl a Gorillaz klippek, na azok nagyob bejönnek!

Meg van a Radiohead - Paranoid android, hát ez odab*sz mindent...

Továbbá kifejezetten gyűlölöm a feka klippeket, még ha a szám nem is annyira rossz, de ált ez a séma: lowrider kocsi, fux, félmeztelen férfi tetkós test, minél lengébb öltözetű csajok (tipikus példa: 50 Cent - Pimp :rolleyes: ), és még néha a füvezést is belekeverik, de ezt nem mindenki meri bevállalni.

De a fekások közül kivétel Kanye West, ő eszméletlen jó videókat gyárt. (pl a Jesus walks nagyon jó)

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

2 Prodigy klipp a kedvencem: Babys Got a Temper meg a Smack My Bitch Up klipp. Nagyon komolyak. :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Guns n roses- november rain , örök Isten klipp :D

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Guns n roses- november rain , örök Isten klipp :D

Eeeh, azt láttam (asszem :D ) nem nagy szám, de félkómásan elment. ^_^

Link to comment
Share on other sites

a880120

Eeeh, azt láttam (asszem :D ) nem nagy szám, de félkómásan elment. ^_^

az már látod a te bajod, ajánlom figyelmedbe meghalgatásra, és megetkintésre a Dont cry-t :D

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

az már látod a te bajod, ajánlom figyelmedbe meghalgatásra, és megetkintésre a Dont cry-t :D

na héló... azér annyira nem jó az xD Kómásan nagyon elnéző állapotba vagyok... :D :D

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Red Hot Chilli Peppers - Californication B) Mekkora isten B)

Link to comment
Share on other sites

a880120

na héló... azér annyira nem jó az xD Kómásan nagyon elnéző állapotba vagyok... :D :D

mit ittál? pedig azok szépítik a tudatot :D , és jó kedvre derítenek, ajánlom figyelmedbe az egyik slipknot klipet, azt majd megfájful a fejed, és szarnak tartod xD

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

mit ittál? pedig azok szépítik a tudatot :D , és jó kedvre derítenek, ajánlom figyelmedbe az egyik slipknot klipet, azt majd megfájful a fejed, és szarnak tartod xD

Slipknot... menj innen xD

Haver is próbál áttuszkolni MSNen vmi klippet (nem gunsnroses ^^), de nem jön, mer a hülye letölt közbe, azt' luxus neki kikapcsolni 5percre... áh...

Link to comment
Share on other sites

a880120

Slipknot... menj innen xD

Haver is próbál áttuszkolni MSNen vmi klippet (nem gunsnroses ^^), de nem jön, mer a hülye letölt közbe, azt' luxus neki kikapcsolni 5percre... áh...

akkor küddök én majd, very ...betiltott guns klipp powa :D

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

akkor küddök én majd, very ...betiltott guns klipp powa :D

najó, nem kell nekem ilyen tocsogóvéres izé... =)

Link to comment
Share on other sites

a880120

najó, nem kell nekem ilyen tocsogóvéres izé... =)

guns, tocsogó , véres? xD elvagy te tévedve xD

de ajánlom becses figyelmedbe még a metallica -one című klipjét, ami nekem anyira nem tetszett, viszont a gitár benne nagyon jó

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

guns, tocsogó , véres? xD elvagy te tévedve xD

de ajánlom becses figyelmedbe még a metallica -one című klipjét, ami nekem anyira nem tetszett, viszont a gitár benne nagyon jó

Ha a gitár jó, akkor okés :wink: Utánanézek limeon... =)

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

2 Prodigy klipp a kedvencem: Babys Got a Temper meg a Smack My Bitch Up klipp. Nagyon komolyak. :D

Jahh ha nem ismernétek őket:

Babys Got A Temper: 3 csávó (prodigy) egy roskatag színpadon egy tehéncsorda előtt zenélnek. van egy kis bódé a ház mellett. itt árulnak még tőgymeleg tejet. Nyanya bezavarja a naggyából félmeztelen csajokat, hogy mennyenek tehenet fejni. :D Aztán kiadogatja a bódéba, addigra már egy halom ember vár a tejre. Elkapkodják. Legnagyobb rész amikor a csaj a tőgyből azonnal a szájába spricceli a tejet. :D meg is dorgálja érte a nyanya. :D

Smack My Bitch Up (MTV által betiltott klip): az egész klip első személyben játszódik. Nagy készülődés az elején: fürcsi, klotyó. Egy kis anyagot szív az emberke, felhörpint egy kis piát aztán irány az éjszaka. Egyik bár, másik bár, meztelen táncoscsajok, buli, pia, út szélére hányás :D, ku.rva hívás, azt jól meg b.szás, aztán a végén a slusszpoén amikor a tükörbe néz. :D

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Smack My Bitch Up (MTV által betiltott klip): az egész klip első személyben játszódik. Nagy készülődés az elején: fürcsi, klotyó. Egy kis anyagot szív az emberke, felhörpint egy kis piát aztán irány az éjszaka. Egyik bár, másik bár, meztelen táncoscsajok, buli, pia, út szélére hányás :D, ku.rva hívás, azt jól meg b.szás, aztán a végén a slusszpoén amikor a tükörbe néz. :D

El bírom képzelni erre a zenét.. woohoo, ez kell xD

Link to comment
Share on other sites

Thalion

Most így hirtelen az utóbbi időben a Children of Bodom - Are You Dead Yet klipje jött be, de nagyon. Egy haverom küldte át msn-en, ajánlom megnézését mindenkinek. Nekem nagyon a Texasi Láncfűrészes jutott róla eszembe :smile:

Link to comment
Share on other sites

Barniman

Mudvayne - Forget to Remember

Kedven filmemhez (Saw2) kapcsolódik nagyon király ^_^

Link to comment
Share on other sites

Madness

Kedvenc klipp? Hát a Linkin Park klippeket bírom. A faint sztem tök jó feelinges, nem csak egy "nesztek koncertklipp", a Breaking the habit az nagyon meg van csinálva, depis anime rulzz, a Somwhere i belongból talán a klipp a legjobb, tetszik az elvontsága a dolognak. A From the inside klippjét, meg az In the end klippjét imádom (In the end sztem tökéletesen passzol a számhoz, from the inside meg egyszerűen leköt, bár a kalóz verzió aminek a képminősége szemcsézetteb, és rosszabb volt jobban visszaadta. Ászok. Aztán SoaD B.Y.O.B. frankó kis klipp, nagyon ott vannak a rohamosztagosok, a kis monitorral a fejükön, meg a végén a slusszpoén. Offspringtől, az Original Prankster (mennyi disznóság van benne :D), a Pretty Fly (az a srác, amikor félrehajtaja a break-eseket, meg ahogy eleve kinéz, az állat) tetszik leginkább. Akkor még nagyon jó klippnek tartom még az Evanescence - My Immortal (szép az egész klipp, mint a csaj), Everybody's fool. George Michaeltől a Freak! ez utóbbi kettőben a reklámok elleni kritika tetszik, meg a jó bigék. Aztán Christina Aguilera - Dirty (egyszerűen pudinga. A harcos dolgok, az izzadtság szag, és mégis szívesen lennék ott). Backstreet Boys is tetszik, van benne ötlet. Most legjobbat úgyse fogok választani. És még fele sem jutott eszembe, szóval valszeg még később is bekommentelek.

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Tool-Pot (érdemes megnézni, elég fura :smile: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...