Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Angol Labdarúgás


MrBaggins

Melyik klub lesz a 2010/2011-es szezon bajnoka?  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

MrBaggins
Hát igen..... eltrafálod a pontos eredményt, plusz még a kedvenc csapatod gyõzelmérõl volt szó. smile.gif

Hát nem is tudom elmondani mennyire örültem annak a gólnak. Ez így nagyon jól sikerült biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Hát nem is tudom elmondani mennyire örültem annak a gólnak. Ez így nagyon jól sikerült biggrin.gifbiggrin.gif

Végülis egy teljes örömöm nekem is volt, mégpedig a Wigan gyõzelme. smile.gif Szimpatikus kiscsapat, örülük, hogy nyertek, plusz még azzal is arattam egy 5-öst. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Végülis egy teljes örömöm nekem is volt, mégpedig a Wigan gyõzelme. smile.gif Szimpatikus kiscsapat, örülük, hogy nyertek, plusz még azzal is arattam egy 5-öst. biggrin.gif

Az nekem is bejött. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Az nekem is bejött. biggrin.gif

Akkor az egy szerencsés meccs volt, mindketten eltaláltuk. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Akkor az egy szerencsés meccs volt, mindketten eltaláltuk. biggrin.gif

Kár, hogy nem a Chelsea ellen lett nekik ennyi (pedig majdnem mad.gifdry.gif )

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Kár, hogy nem a Chelsea ellen lett nekik ennyi (pedig majdnem mad.gif  dry.gif )

Ne is juttasd eszembe azt a meccset, mert nagyon tomboltam a végén.......

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Ne is juttasd eszembe azt a meccset, mert nagyon tomboltam a végén.......

Hát én is. mad.gif Olyan ideges lettem, egybõl kinyomtam a tv-t, aztán meg járkáltam fel-alá ordítozva mad.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Hát én is. mad.gif Olyan ideges lettem, egybõl kinyomtam a tv-t, aztán meg járkáltam fel-alá ordítozva mad.gifbiggrin.gif

Én legszívesebben mindent szétvertem volna..... De aztán rájöttem, hogy nem ér meg annyit a szaros Chelsea, hogy nekem aztán romokban heverjen otthon minden. biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Mixi

Gyertek erre az oldalra:

SoccerMania.hu !!

Mindennap friss hírek, majd lesznek letöltések is!

Gyertek bátran!

Link to comment
Share on other sites

cusl
Gyertek erre az oldalra:

SoccerMania.hu !!

Mindennap friss hírek, majd lesznek letöltések is!

Gyertek bátran!

A tiéd????

Link to comment
Share on other sites

Mixi
A tiéd????

Aha.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Gyertek erre az oldalra:

SoccerMania.hu !!

Mindennap friss hírek, majd lesznek letöltések is!

Gyertek bátran!

-SamS- már mutatta nekem ezt az oldalt. Mondta, hogy szálljak be hozzátok segíteni. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mixi
-SamS- már mutatta nekem ezt az oldalt. Mondta, hogy szálljak be hozzátok segíteni. smile.gif

Jaja mondta, csak õ azt mondta nekem, hogy te csak este/éjszaka vagy fent neten. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Jaja mondta, csak õ azt mondta nekem, hogy te csak este/éjszaka vagy fent neten. unsure.gif

Nappal is szoktam azért lenni, de nem forumon, mert írogatni csak este szeretek. smile.gif

Bár néha azért nappal is vagyok, de nem jellemzõ.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Ezt az NB1.hu-n találtam, nagyon-nagyon-nagyon durva........... blink.gifblink.gifblink.gifblink.gif

"FA-kupa: 40 büntetõ

Turnbridge, szeptember 3., 15.55 "Orosz rulettet" játszottak a csapatok.

Miután a rendes játékidõ - és a hosszabbítás is - döntetlennel zárult, negyven(!) büntetõt kellett lõni a mérkõzés befejezéséhez a Tunbridge Wells-Littlehampton Town FA Kupa-selejtezõn.

A hazai gárda végül 16-15-re nyerte az "orosz rulett" jellegû párbajt, de ez a szám még jócskán elmarad a világcsúcstól.

Az abszolút rekordot tudniillik egy namíbiai kupamérkõzés tartja, amikor is 48-szor álltak a futballisták a 11-es pont mögé, míg az "ezüstérmes" idegölõ csatát egy 1988-as argentínai összecsapáson jegyezték fel, ahol az Argentinos Juniors-Racing Club mérkõzésen 44-szer kellett büntetõt rúgni."

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Na, semmi komment ehhez a hírhez???? unsure.gif Bár igaz, ehhez nem is nagyon lehet. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Na, semmi komment ehhez a hírhez???? unsure.gif Bár igaz, ehhez nem is nagyon lehet. biggrin.gif

Most láttam csak smile.gif Egyébként hát mit mondjak? Elég idegõrlõ lehetett. biggrin.gif

Ja, és ma végre forduló! cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Most láttam csak smile.gif  Egyébként hát mit mondjak? Elég idegõrlõ lehetett. biggrin.gif

Ja, és ma végre forduló! cool.gif

Mikor én a PES-ben egy tétmeccsen büntetõzök, már annál az 5-nél meghalok az idegtõl, hogy vajon mi történik. biggrin.gif Ugyanez van akkor, ha TV-be nézem.

Igen, már tippeltem én is, remélem, aratok egy pár 5-öst. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Mikor én a PES-ben egy tétmeccsen büntetõzök, már annál az 5-nél meghalok az idegtõl, hogy vajon mi történik. biggrin.gif Ugyanez van akkor, ha TV-be nézem.

Igen, már tippeltem én is, remélem, aratok egy pár 5-öst. biggrin.gif

Én is ebben reménykedem. biggrin.gif

Amúgy én tizenyegyeseknél mindig halálra izgulom magam. (már ha van szurkolok vkinek. smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Én is ebben reménykedem. biggrin.gif

Amúgy én tizenyegyeseknél mindig halálra izgulom magam. (már ha van szurkolok vkinek. smile.gif )

Velem néha az is megesik, hogy olyan meccsen izgulok a 11-eseknél, ahol mindkét fél egy számomra semleges csapat. smile.gif De ez nagyon ritka.....

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Velem néha az is megesik, hogy olyan meccsen izgulok a 11-eseknél, ahol mindkét fél egy számomra semleges csapat. smile.gif De ez nagyon ritka.....

Velem is megesik néha. smile.gif Ez amiatt a tizenegyesfíling miatt van. smile.gif Valahogy olyan ez, mint a Forma-1-ben a rajt. Ott is mindig izgulok. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Velem is megesik néha. smile.gif  Ez amiatt a tizenegyesfíling miatt van. smile.gif  Valahogy olyan ez, mint a Forma-1-ben a rajt. Ott is mindig izgulok. smile.gif

A rajtnál én is. De még akkor is, ha tudom, hogy a kedvenc pilótámnak/pilótáimnak nem sok esélye van még mondjuk a pontszerzésre sem.

Érdekes dolog. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Ez milyen forduló! ohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gif

Szinte minden papírforma borult ma. ohmy.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Ez milyen forduló! ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif

Szinte minden papírforma borult ma. ohmy.gif  mad.gif

Hát elég szar forduló volt ez. dry.gif Több olyan csapat nem nyert, akitõl gyõzelmet vártam volna, vagy szerettem volna, hogy gyõzzön. sad.gif /bezzeg a ku.rva Chelsea nyert, hogy fene a belüket mad.gif /

És ráadásul a tippverseny is elég szar lett így: eddig van mindössze 3 kõkemény pontom!!!!!!! blink.gifdry.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Hát elég szar forduló volt ez. dry.gif Több olyan csapat nem nyert, akitõl gyõzelmet vártam volna, vagy szerettem volna, hogy gyõzzön. sad.gif /bezzeg a ku.rva Chelsea nyert, hogy fene a belüket mad.gif /

És ráadásul a tippverseny is elég szar lett így: eddig van mindössze 3 kõkemény pontom!!!!!!! blink.gifdry.gifsad.gif

A tippeversenyt meg se említem biggrin.gifdry.gif Van 5 pontom, örülhetek ha hozzájön majd még 1-2. dry.gifsmile.gif

Nagyobb baj, hogy tippmix-en is buktam mint az állat. biggrin.gifdry.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...