Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tool


Toolvid

Recommended Posts

Dan1EL

Jaja nekem is ez a gondom. :wink:

mindíg pénz szűkében van az ember... :D na de majd ballagás... :D remélem gyümölcsöző lesz anyagi téren, és akkor még egy pörfekt szirkölös pólót is veszek mert láttam azt is és rögtön beleszerettem. B)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

mindíg pénz szűkében van az ember... :D na de majd ballagás... :D remélem gyümölcsöző lesz anyagi téren, és akkor még egy pörfekt szirkölös pólót is veszek mert láttam azt is és rögtön beleszerettem. B)

ja bahe, azé vannak jó pólók, majnem olyan jók mint az enyém...ha annyi pénzem lenne, amennyi nincs... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Celern

ez a Wings 1-2 eléggé rákattanós :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

ez a Wings 1-2 eléggé rákattanós :smile:

szól napjában 34x izomerőből... B)

Link to comment
Share on other sites

hagren

Na holnaptol van, kivancsi leszek hogy elöben hogy fest :smile:

Mer hat mar a Laeralus is nagyon durvan volt designolva, mar az megerne hogy megvegyem :tongue:

Link to comment
Share on other sites

hagren

Most kezdtem el hallgatni a 10000 dayst, a Vicarioust mar ismertem elöbb, ez jött le egy masik Tool szam helyett.

Szal eddig nem rossz.

Link to comment
Share on other sites

hagren

No vegighallgattam elsöre.

Egyatalan nem rossz, es sztem nem mas mint eddig.

Sok gitarhang es dob emlekeztetett a Lateralusra es neha az APCre is, es magan az albumon is sokszor ismetelnek, ami nem baj, mert a jobol jöhet több is.

Kicsit olyan egyhangu mondjuk, egy par töresen kivül.

Föleg az elsö negy szam jött be (Vicarious, Jambi, Wings Pt 1 es 2), szepek voltak es nyugisak, de az egesz album olyan harmonias inkabb.

Nevettem egy jot a Poton, a Vigitini tresen meg egyszer megijedtem.

Sztem jo egy kis bekes esti hallgatasra, nem olyan nehez.

időköben rájöttem: ha a jobb oldalon nézel bele, akkor a jobb oldali képet látod, ha a bal oldalon, akkor a baloldalit, ha pedig egyszerre, akkor midnkettőt

Sztem belenezel mindkettöbe, s akkor összerak egy 3ds kepet.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

No vegighallgattam elsöre.

Egyatalan nem rossz, es sztem nem mas mint eddig.

Sok gitarhang es dob emlekeztetett a Lateralusra es neha az APCre is, es magan az albumon is sokszor ismetelnek, ami nem baj, mert a jobol jöhet több is.

Kicsit olyan egyhangu mondjuk, egy par töresen kivül.

Föleg az elsö negy szam jött be (Vicarious, Jambi, Wings Pt 1 es 2), szepek voltak es nyugisak, de az egesz album olyan harmonias inkabb.

Nevettem egy jot a Poton, a Vigitini tresen meg egyszer megijedtem.

Sztem jo egy kis bekes esti hallgatasra, nem olyan nehez.

Sztem belenezel mindkettöbe, s akkor összerak egy 3ds kepet.

Nem annyira zeneileg, hanem inkább hangulatában egész már ez az album sztem. Jambi, 10,000 days, meg a Right in Two a legnagyobb. (ide képzeljetek egy smiley-t, mert valmiért nem engedi berakni)

Link to comment
Share on other sites

hagren

Az lehetseges. Nekem Jambi, Wings 1 2 a kedvenceim :smile:

Egyebkent ma lattam a csomagolast, keremszepen.

Igenis 3ds kepekröl van szo, es nem csak egyröl, hanem mindjart 15röl, mindenfele indiai motivumokkal, okkult cuccokkal, es neha egyenkent Bandatagokkal.

Dalszövegek nuku.

Maga a tok rendkivül stabil karton, es nagyon is jol nez ki (olyan mint egy jo kötesü könyv).

Sajnos technikaliag akadtak nekem egy par gondjaim:

A kisebb az az, hogy igy fan felepitve a tok:

IPB Image

(Szoval nem vmi praktikus az a szemüveg pont ott).

a masodik baj, ami a nagyobb, hogy a cd ket fenyesen nyomtatott karton között sasol, mint az ilyen olcso ujsagmellekleteknel, amit en szemely szerint nem birok.

Szal summa summarum nagyon szep es ötletes egy csomagolas, de lehetett volna egy kicsit praktikusabb legalabb a cd-fogantyu tervezesenel, a Lateralus lehet visszafogottabb volt (megis nagyon cool), de legalabb funkcionalis volt.

Na de ne izeljünk, igazabol tökmindegy :smile:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Elég egyedi lesz az biztos, ma rendeltem meg személyesen, már alig várom :rolleyes:.

Egyébként te hol láttad, amikor csak jövő héten jelenik meg ?

Link to comment
Share on other sites

hagren

Elég egyedi lesz az biztos, ma rendeltem meg személyesen, már alig várom :rolleyes:.

Egyébként te hol láttad, amikor csak jövő héten jelenik meg ?

Libro, Becs.

Itt mar matol adjak 13,99 euroert :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

En a Laterarust birom, föleg a Parabol, Parabola, Eon blue apocalypse, es Schism-et.

Vagy masrol az Intermission :tongue:

A többi nekem olyan...ize, meg.

A Perfect Circle se rossz.

Szerintem a THe GRudge is nagyon jó szám. Amúgy nekem talán a Stinkfist a kedvenc számom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Szerintem a THe GRudge is nagyon jó szám. Amúgy nekem talán a Stinkfist a kedvenc számom. :rolleyes:

A Lateralus az úgy ahogy van tökéletes, mestermű. :rolleyes: . Az Aenima-ról különben nekem is a Stinkfist a kedvencem . :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

A Lateralus az úgy ahogy van tökéletes, mestermű. :rolleyes: . Az Aenima-ról különben nekem is a Stinkfist a kedvencem . :wink:

régen nekem is az volt de mostanában nagyon megszerettem az Eulogy-t és az Enema-t :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tiborov

10,000 Days über alles... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

hagren

IPB Image

:lol:

Egyebkent nekem messze a Parabol/Parabola a kedvenc videom- lehet azert mert a kedvenc szamom tölük :lol:

De mondjuk mellette azert is, mert kicsit valtoztatosabb mint a többi- Mindegyik nagyon erdekes, furcsa es müveszi, de ott kevesebb figura van, s kevesebb a törtenes is.

Na jo, lehet csak a kedvenc szam-dolog :lol:

Egyszerüen tökjo nezni egy videot amiközben megy az az isteni szam...

Ja es a sok 10000 days hallgatas mellett most mar mindegyik szam ugyanolyan szinten jön be, max a "Rosetta stoned"et nem birom annyira.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

IPB Image

:lol:

Egyebkent nekem messze a Parabol/Parabola a kedvenc videom- lehet azert mert a kedvenc szamom tölük :lol:

De mondjuk mellette azert is, mert kicsit valtoztatosabb mint a többi- Mindegyik nagyon erdekes, furcsa es müveszi, de ott kevesebb figura van, s kevesebb a törtenes is.

Na jo, lehet csak a kedvenc szam-dolog :lol:

Egyszerüen tökjo nezni egy videot amiközben megy az az isteni szam...

Ja es a sok 10000 days hallgatas mellett most mar mindegyik szam ugyanolyan szinten jön be, max a "Rosetta stoned"et nem birom annyira.

Pfú pedig abban a számban van talán az egész album legkatartikusabb pillanata, úgy 8:30-nál :rolleyes: . Amúgy legkedvencebb Tool számom az a Lateralus címadó dala :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

sztem teljesen korrekt az album, nem uncsi (dehogyis!!!!), az igazi Tool rajongóknak sztem telejesen fekszik, a fanyalgások elszállnak majd, ugyanúgy mint anno a többi albumnál...a Rosettában valóban katartikus a végrész...imádom...mondjuk a leglateralusosabb szám sztem, de akkor is más és kira...a hadarás az elején óriási... :rolleyes: a eredetit meg már várom, lassan meg is jön...

Link to comment
Share on other sites

tiborov

lehet nem vok egyedül ezzel de sztem a Lost Keys számnak olyan NIN-es beütése van

(kb 3. kedvenc számom egyébként az albumról :smile:)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

lehet nem vok egyedül ezzel de sztem a Lost Keys számnak olyan NIN-es beütése van

(kb 3. kedvenc számom egyébként az albumról :smile:)

ez még nekem nem jutott eszembe...sztem simán Tool-szállás... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

adesz444

nos hallgattam én is egy kis toolt... :smile: elég elborult elméjű zene, de még bőven-bőven a hallgatható, ill. az a.l.a.p.z.e.n.e. kategóriába tartozik! :smile: majd ha megint hallgatom, a következő percekben, megpróbálok jobban odafigyelni! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

nos hallgattam én is egy kis toolt... :smile: elég elborult elméjű zene, de még bőven-bőven a hallgatható, ill. az a.l.a.p.z.e.n.e. kategóriába tartozik! :smile: majd ha megint hallgatom, a következő percekben, megpróbálok jobban odafigyelni! :smile:

fülhallgató, fullkoksz, szemlecsuk, light, Tool-életérzés... :wink: B)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

annyira menő az új profilom, hogy már félek önnönmagamtól... :lol:

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

annyira menő az új profilom, hogy már félek önnönmagamtól... :lol:

Nah ez azért már Toolsokk. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

annyira menő az új profilom, hogy már félek önnönmagamtól... :lol:

Mellékhatások tekintetében kérjük keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...