Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Vista


Davydbu

Szerinted milyen lesz a Windows Vista?  

646 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Murdo

Uhh, visszaolvasva hülyeséget írtam. Nem op. rendszerfüggetlenek, hanem Windows függetlenek. Bocsika. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

CrW

Azt hiszed, hogy a régi vírusok nem fognak futni rajta? Eddig se op. rendszerfüggőek voltak a vírusok! Ami jó egy Windows-hoz, az jó a többihez is. Úgyhogy a Vistához is jó lesz. :smile:

elárúlom hogy a vistát nem tették a virusok számára visszafele kompatibilissá (ellenben a programokkal és játékokkal). Szal a régiek NEM fognak rajta futni...ha csak nem irják újra őket. Asszem a microsoftnál nem véletlenűl irtak egy teljesen új op rendszert és gondolták át a virus védelemet jóval alaposabban. Asszem az az alap hogy a régiek meg se tudjanak nyikkani egy vistás gépen.

Gondolj csak bele: mi van ha egy virus xpben a system32 mappába irja be magát xy rendszerfált modositva... de a vistánál még csak hasonló mappa vagy fálj sem létezik. Na akkor mit csinál virus? semmit... nem tudja megfertőzni a gépet...

Link to comment
Share on other sites

Murdo

Jó, igazad van/lesz. De nem biztos. :smile: Majd meglátjuk. :wink:

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing

Ez lesz "a Winows"

Beta 2 mar eleg jol megy, driverek is akadnak Bill bacsiek onlinejarol ha sikerul felmenni...nekem az NT drivereket kellett a halokarimra rakni mert no nativ support....de megy minden meg a wlan-on megosztott internet is vele.....

Ha ezek a flash kutyuk is besegitenek majd es gyorsitnak, a bitlocker security drivera is bejon, nem rossz dologgal allunk szemben

Jo dolog a VGA modu boot loader is, no meg a memtest utility, a gyengebbek kedveert....

Szerintem DX9-es VGA barhol akad es elfelejthetjuk a Win95-os idoszakot ahol a VGA16szin is ment, ha kellett....

A halozati resz is atdolgozottnak tunik, a biztonsag is emelt, nem lehet jobbra balra futtatgatni, jo ez en mondom...es kellemes a szemnek....ha ez bejon a Linuxot mint desktop OSt elfelejtem gondolatszinten is, max egyszer a x86os MAc OSt probalom ki mint Unix szarmazek, mert szeretem ahogy kinez....

Teny ha jatszani akarasz vagy dolgozni,netan zene, film, net akkor Win minden mas verpisalas.....

Link to comment
Share on other sites

HL2

most nem akarom visszanézni a kommenteket, de mennyi a minimális rendszerigénye a Windows Pistának?

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Nos Gondolom 3.3 Gigahertz proci, 3TB szabad hely; 2GB RAM; A Microsoft kémprogramjait kiírtó cuccok nélkülözése... Amúgy milyen lesz? Hááát. A Microsoft már nem az a világrengető cég ami jó programokat adott ki. A microsoftban már csak azér' biznak, mert régi hírneve még él. Az XP-ben csak azér' küldöm el a Hibajelentéseket, hogy idegeítsem őket... Bill bácsinak már fogy a sütnivalója!

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Hát lehet, hogy múltkor eltúloztam. Mostmár belátom a Microsoft újra fényárban akar úszni. Remélem így lesz. A Windows Defender Betaval nagyon elégedett vagyok, és hogy a tökélyre törökszenek nagyon jó dolog. Igaz, én jobban örülnék kicsit késöbb kiadni, hogy minden problémát ki tudjanak iktatni. A 27000 hibából 21000 már ki van javítva. De szerintem még biztos van benne 3000 hiba.

Link to comment
Share on other sites

adfa

Hát lehet, hogy múltkor eltúloztam. Mostmár belátom a Microsoft újra fényárban akar úszni. Remélem így lesz. A Windows Defender Betaval nagyon elégedett vagyok, és hogy a tökélyre törökszenek nagyon jó dolog. Igaz, én jobban örülnék kicsit késöbb kiadni, hogy minden problémát ki tudjanak iktatni. A 27000 hibából 21000 már ki van javítva. De szerintem még biztos van benne 3000 hiba.

Nembaj csak minél több hibát találjanak és javitsanak ki!

Hisz a hibákból tanul az ember!

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Nembaj csak minél több hibát találjanak és javitsanak ki!

Hisz a hibákból tanul az ember!

Ebben teljes mértékben igazad van. Úgy gondolom, hogy azért adják ki késöbb hogy azt a sok hibát kitudjk javítni. És ha neadj' Isten kiadáskor is lesz benne hiba(elég valószínü :D) kitudják javítani

Link to comment
Share on other sites

Xris

Nos Gondolom 3.3 Gigahertz proci, 3TB szabad hely; 2GB RAM; A Microsoft kémprogramjait kiírtó cuccok nélkülözése... Amúgy milyen lesz? Hááát. A Microsoft már nem az a világrengető cég ami jó programokat adott ki. A microsoftban már csak azér' biznak, mert régi hírneve még él. Az XP-ben csak azér' küldöm el a Hibajelentéseket, hogy idegeítsem őket... Bill bácsinak már fogy a sütnivalója!

azért annira nem. helyből elég neki 15 giga,memoból 1 giga nem árt,egy 2 ghz-es proci,.dx9-et támogató vidkari,meg még ez-az

Link to comment
Share on other sites

XSB

persze, winxp-re is aszonták elöször h 256 mega ram

most a hivatalos duma az, h 64 mega, ennél kevesebbre nem is enged telepiteni, de ha telepités után kiveszel 32 megát, akkor is müx

Link to comment
Share on other sites

XSB

Gamestarban volt, h le lehet tölteni a beta2-t... de nem találom a letöltési linket sehol... valaki segítsen!

Link to comment
Share on other sites

CrW

Gamestarban volt, h le lehet tölteni a beta2-t... de nem találom a letöltési linket sehol... valaki segítsen!

most már elkéstél...a letöltéseket lezárták :sad: legalábbis a hivatalosat

Link to comment
Share on other sites

Xris

Nah ha minden így megy tovább januárban se lesz még vista..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_Tony_

na, kipróbáltam a Vista Beta2 build5472-et, és azt kell mondjam, hogy JÓ. kb 1 éve volt, hogy próbáltam utoljára egy változatát, és azóta jobb lett. bár a memóriám miatt jól lehúzza a gépet (mert csak 1gb van pfff <_< ) ezért 3.3-at ad a gépemre, na mind1. gyors is, van már meglehetősen jó támogatás driver téren, ugyhogy jó lesz ez.

képet ha kér valaki majd adok

Link to comment
Share on other sites

CrW

na, kipróbáltam a Vista Beta2 build5472-et, és azt kell mondjam, hogy JÓ. kb 1 éve volt, hogy próbáltam utoljára egy változatát, és azóta jobb lett. bár a memóriám miatt jól lehúzza a gépet (mert csak 1gb van pfff <_< ) ezért 3.3-at ad a gépemre, na mind1. gyors is, van már meglehetősen jó támogatás driver téren, ugyhogy jó lesz ez.

képet ha kér valaki majd adok

én szivesen látnék 1-2 képet :smile::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Tony_

én szivesen látnék 1-2 képet :smile::rolleyes:

1 perc és dobok pár képet

az asztal

IPB Image

MediaPlayer11

IPB Image

Tulajdonságok

IPB Image

ablak váltás

IPB Image

Windows Experience Index

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

hagren

Naggyon pudinga :smile:

Uj gepeddel probaltad (Milyen is volt pontosan?)?

Videolejatszas, jatszas meg ilyenek hogy mennek?

Mik az uj funkciok?

Gyors?

Jol megy?

Nalad minden jol müködik?

Letöltötted?

Ha igen, mekkora a fajl?

Ha vkinek odaadod, müködik nala?

Mar igy ahogy van korlatlanul lehet hasznalni?

Akadnak problemak?

Link to comment
Share on other sites

_Tony_

Naggyon pudinga :smile:

Uj gepeddel probaltad (Milyen is volt pontosan?)?

Videolejatszas, jatszas meg ilyenek hogy mennek?

Mik az uj funkciok?

Gyors?

Jol megy?

Nalad minden jol müködik?

Letöltötted?

Ha igen, mekkora a fajl?

Ha vkinek odaadod, müködik nala?

Mar igy ahogy van korlatlanul lehet hasznalni?

Akadnak problemak?

na jó, ezekre majd akkor válaszolok, ha hazaértem délután a munkából :lol:

Link to comment
Share on other sites

CrW

köszi a képeket :smile:

nekem is lenne 1-2 kérdésem: minden progi fut rajta? játékok stb...

szerinted érdemes xp helyett használni most?

ha a winxp-vel használt 2 vinyómat nem törlöm csak az xpset, akkor azt észlelni és kezelni is tudni fogja majd?

Link to comment
Share on other sites

hagren

na jó, ezekre majd akkor válaszolok, ha hazaértem délután a munkából :lol:

Milyen nyari munkad van?

Vagy mar allando?

Link to comment
Share on other sites

_Tony_

na mennyünk csak sorjában.

Nyári munka :smile:

tegnap raktam fel, eddig minden futott. (MSN, Avast, tehát semmi játék eddig)

Van benne WinXP SP2 emulálás, de azárt nem árt megtartani az XP-t mellette

Új gépemmel próbáltam (X2 3800+, 1gb ram, 200gb winyó)

Videólejátszás megy, játékot még nem próbáltam

Gyors mint a nyavaja :smile:

Nállam eddig minden jól működött, nem volt semmi probléma

Neem töltöttem le, mindössze olcsón szereztem meg, merthogy mi nem warezolunk (2,6gb)

Mivel ez egy rendes Boot DVD így bárkinél működik

Aktiválás nélkül nem lehet korlátlanul használni, nekem még 13 napom van hátra :sad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...