Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Silkroad Online


Horakme

Recommended Posts

Blackheart

HÍREK:

A szervert lezárták, mert problémák akadtak a Gold droppal (a lények aranydobási aránya). Ma reggeltõl, holnap estig nincs sezrver. Elõreláthatólag, Kóreai idõ szerint(!), holnap este 6-kor nyíilik meg újra. Emellet nov 29-ig, ismételtem Kóreai idõ szerint, 200%-os lesz a drop rate (dobási esély). Az ediigi karakterek nem kerülnek törlésre.

Ezt írják a Silkroad honlapján

Link to comment
Share on other sites

Blackheart

HÍREK (frissítés):

A honlap is le lesz zárva, Kóreai idõ szerint nov. 25-én 15:00-tól 19:00-ig

Link to comment
Share on other sites

Blackheart

Ha valakit érdekel a pontos Kóreai idõ, a Silkroad honlapján van egy óra

Link to comment
Share on other sites

Cid

nem a lények aranydobási arányával volt probléma, hanem a Xian serveren egy csomó playernek eltünt a pénze, és ezt javítják!

meg ma lett vége, a 1st closed bétának, és lesz egy 4 napos 2nd closed béta, csak tudnám minek..

Link to comment
Share on other sites

Blackheart

Azért, hogy azok az emberek, akiknek elveszett a pénze, visszatudja szerezni. Ezért lesz a hétvégén olyan magas a gold drop rate

Link to comment
Share on other sites

Cid
Azért, hogy azok az emberek, akiknek elveszett a pénze, visszatudja szerezni. Ezért lesz a hétvégén olyan magas a gold drop rate

az hülyeség lenne, nemmindenkinek veszett el

meg attól hogy felnyomják a drop ratet, ugyse annyit fognak visszaszerezni, aki fentlóg egész nap az többmillát összeszed???

az nemlenne fer....

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Istenem miért? Van egy délután amikor csak játszhatnék erre lezárják a servereket. Miért? Mert pár ember elbukta a pénzét. Braahhh, mintha olyan nehéz lenne pénzt zerezni. Aki akar az egy nap alatt is tud 100K-kat összeszedni. Nem értem miért kell ijennel bajlódni. (szerintem olyan meg még úgysincs, hogy több milliót bukjon el.) Meg ez a 2. béta a 200% droppal. Ennek se látom értelmét. Egy nap alatt akár milliókat is összeszedhetnek a nagyobb szintüek. Szal az egész egy nagy kitolás.

Link to comment
Share on other sites

Cid

azért elégszar akinek több milllája lenullázódott!

simán lehet annyi pénze olyannak aki sokat tredelt!

ezt a 200% drop ratet te holalvastad? mert én ilyet seholnemlátok

a végén a sok variásnak meg azlesz a vége, hogy karireset lesz

Link to comment
Share on other sites

Horakme
azért elégszar akinek több milllája lenullázódott!

simán lehet annyi pénze olyannak aki sokat tredelt!

ezt a 200% drop ratet te holalvastad? mert én ilyet seholnemlátok

a végén a sok variásnak meg azlesz a vége, hogy karireset lesz

Biztos szar lehet ha több milla elúszik, bár én ezt még nem tom elhinni. A 200% meg olvastam (csak azt nem tom hol). A karikat meg nem kéne törölni. Legalábbis nekem nem esne jól.

Link to comment
Share on other sites

Cid
Biztos szar lehet ha több milla elúszik, bár én ezt még nem tom elhinni. A 200% meg olvastam (csak azt nem tom hol). A karikat meg nem kéne törölni. Legalábbis nekem nem esne jól.

ja látommár a silkroadtavern forumán írták, de a hivatalos oldalon nemlátom a hírekbe, na mind1 majd meglátjuk igaz-e!

de ha igaz az kib*szás azokal akik mondjuk hétévégén nemjátszanak

Link to comment
Share on other sites

thebigiron
s53.gifs53.gifs53.gifs53.gifs53.gifs53.gifs52.gifs52.gifs52.gifs52.gifs52.gifsir.gifsir.gifsir.gifszm.gifbawling.gifbawling.gifpissed.gifpff.gifstupid.gif
Link to comment
Share on other sites

Horakme
s53.gifs53.gifs53.gifs53.gifs53.gifs53.gifs52.gifs52.gifs52.gifs52.gifs52.gifsir.gifsir.gifsir.gifszm.gifbawling.gifbawling.gifpissed.gifpff.gifstupid.gif

Megértelek barátom, az én lelkemben is ijen érzések tolonganak.

Link to comment
Share on other sites

Blackheart
Itt olvastam, és megosztottam veletek.
Link to comment
Share on other sites

Cid

nekem van egy olyan érzésem hogy ebbõl karitörlés lesz a béta végén!

aztán nelegyen igazam

Link to comment
Share on other sites

thebigiron
nekem van egy olyan érzésem hogy ebbõl karitörlés lesz a béta végén!

aztán nelegyen igazam

Ne is mondj ilyeneket. Gondolni se merek rá. bawling.gif

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Sztem Nem lesz törlés!

Az nem hozza vissza a pénzüket, csak megszivat rakat embert.

Bár lehet jó lenne...nem tom.

Link to comment
Share on other sites

Cid

miértlenne jó a törlés???

ha a 26os karimat törölnék én 2x meggondolnám, hogy ujra elkezdjem-e...

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Egyébként rájöttem valamire: miért csinálnának 200% drop ratet ha 4 nap múlva úgyis törlik a karaktereket? Ennek nincs értelem, ugyhogy szerintem nem lesz semmiféle törlés.

Link to comment
Share on other sites

Guthan

na letöltöttem a gamet én is. Feltelepitettem és nem akar csatlakozni . azt irja ,hogy a szerver nincs munkaidõben vagy mi.... mit tok ilyenkor csinálni?

Link to comment
Share on other sites

Cid
na letöltöttem a gamet én is. Feltelepitettem és nem akar csatlakozni . azt irja ,hogy a szerver nincs munkaidõben vagy mi.... mit tok ilyenkor csinálni?

tegnap egésznap errõl beszéltünk hogy, 24én szünetelt a server smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Cid
Egyébként rájöttem valamire: miért csinálnának 200% drop ratet ha 4 nap múlva úgyis törlik a karaktereket? Ennek nincs értelem, ugyhogy szerintem nem lesz semmiféle törlés.

hát reméljük hogy úgylesz!

Link to comment
Share on other sites

Tomikaa18

Sziasztok srácok!

Remélem ma már lehet játszani, mert én tegnap alig bírtam ki hogy nem játszhattam. Azthittem megõrülök, de túléltem... mert Horakme-vel elvoltunk msn-en és így nem unatkoztam annyira...

Na majd ma játszok és biztos leszek lvl 18 mert 1% kell hozzá tongue.gif

Tök jó ma az elsõ 2 órában Internetezõs óra van, ezért tudok írni bármikor...

Szegény én tongue.gif

Na pá

Ui.: remélem nemlesz karaktertörlés

Link to comment
Share on other sites

Blackheart

HÍREK:

Kóreai idõ szerint 18:11 van. Ez azt jelenti, hogy mostntól már megy a szerver, a 2nd Close Beta elindult. A honlap állítása szerint nem lesz karaktertörlés, reméljük így is van. ha minden igaz, akkor 200% lesz a gold drop, vigaszként azoknak, akiknek eltünt a pénzük. Ez többekben felháborodást keltett\kelthet, persze jogosan. De nem azt nézzünk, hogy a másiknak mi van, és irigykedjünk, hanem m is használjuk ki a lehetõséget, és legyünk mi is milliomosak!

Jó szórakozást kívánok:

Blackheart

ui.: délután engem is megtaláltok MoonCat, vagy Spot néven

Link to comment
Share on other sites

Cid

nagyszerû, 200% gold server túlvan terhelve, már 3 disconectet kaptam!

eltom képzelni a sok tré, most a hétvégén éjjel nappal fentlesz, a normális playerek meg az ilyen függõ idióták miatt nemtudnak játszani... kirá

Link to comment
Share on other sites

Guthan
tegnap egésznap errõl beszéltünk hogy, 24én szünetelt a server smile.gif

bocs nem néztem.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...