Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sci-Fi Irodalom


Sci-fi_Vampire

Recommended Posts

Sci-fi_Vampire

Régebben láttam egy ilyen topicot (asszem) de azóta eltûnt sad.gif Remélem ez nem jut hasonló sorsra...

Szal éljen az Encyclopedia Galactica, jobb mint az Útikalauz, mégha drágább is fullvigyor.gif

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
Régebben láttam egy ilyen topicot (asszem) de azóta eltûnt sad.gif Remélem ez nem jut hasonló sorsra...

Szal éljen az Encyclopedia Galactica, jobb mint az Útikalauz, mégha drágább is fullvigyor.gif

tényleg volt egy ilyen topik de sajnos a feledés homályába merült... sad.gif azt vettem észre hogy kevesen olvasnak sci-fi-t... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy
tényleg volt egy ilyen topik de sajnos a feledés homályába merült... sad.gif azt vettem észre hogy kevesen olvasnak sci-fi-t... sad.gif

És ez igen szomorú... Pedig lenne mit...

Link to comment
Share on other sites

Sci-fi_Vampire
És ez igen szomorú... Pedig lenne mit...

Igen én nemrég végeztem ki az ötödik kötetet. A negyedikkel kezdtem smile.gif Nem volt más a Libriben, úgyhogy megwettem azt. Most repesve várom hogy az elsõt megvehessem...

Link to comment
Share on other sites

Sci-fi_Vampire

Hát úgy látszik a fórumozók nem mutatnak nagy érdeklõdést a könyv iránt sad.gif

Lehet hogy töröltetem s14.gif

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte
Igen én nemrég végeztem ki az ötödik kötetet. A negyedikkel kezdtem smile.gif Nem volt más a Libriben, úgyhogy megwettem azt. Most repesve várom hogy az elsõt megvehessem...

nekem az elsõ kettõ van meg. csere? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kerub
tényleg volt egy ilyen topik de sajnos a feledés homályába merült... sad.gif azt vettem észre hogy kevesen olvasnak sci-fi-t... sad.gif

Én meg azt veszem észre, h kevesen olvasnak könyvet (fõleg a fórumozók dry.gif )

Peddig tényleg lenne mit. Pl Asimov a legjobbak közé tartozik, de tudnék még mit ajánlani smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sci-fi_Vampire
Én meg azt veszem észre, h kevesen olvasnak könyvet (fõleg a fórumozók dry.gif )

Peddig tényleg lenne mit. Pl Asimov a legjobbak közé tartozik, de tudnék még mit ajánlani smile.gif

Iggen egyetértek, elég elhanyagolt szegény könyv-részleg...beszereztem az elsõ kötetet, elkezdem olvasni mihelyt befejezem a Világok Harcát

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
Iggen egyetértek, elég elhanyagolt szegény könyv-részleg...beszereztem az elsõ kötetet, elkezdem olvasni mihelyt befejezem a Világok Harcát

én az elsõ kettõt olvasom, hamarosan nekikezdek a harmadiknak. az elsõben vannak a robotnovellák, azoknak köszönhetõen szerettem meg Asimov-ot

nehogy töröltesd ezt a topikot, ennyi rõvel én is töröltethetném a Philip K. Dick topikomat, oda is csak ritkán írnak.

Veszi közületek valaki a Galaktikát? (rengeteg jó sci-fi novella jelenik meg benne)

Link to comment
Share on other sites

Kerub

én az elsõ kettõt olvasom, hamarosan nekikezdek a harmadiknak. az elsõben vannak a robotnovellák, azoknak köszönhetõen szerettem meg Asimov-ot

nehogy töröltesd ezt a topikot, ennyi rõvel én is töröltethetném a Philip K. Dick topikomat, oda is csak ritkán írnak.

Veszi közületek valaki a Galaktikát? (rengeteg jó sci-fi novella jelenik meg benne)

A topic automatikusan törlõdik, ha 1 hónapig senki nem ír bele sad.gif

Néha kezembe kerül egy Galaktika és akkor el szoktam olvasni.

Nagyon jó képek vannak benne biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Sci-fi_Vampire

Hát tegnap egy nevezetes bevásrlóközpontba megnéztem egyet, kíváncsi voltam Gyu írására, de ezek szert az elözõben volt... Nem nagyon veszek más újságot, csak GS elõfizu meg WoW, a többit kiolvasom helyben cool.gif

Látom valaki szavazott galaxiára, én meg nemszavaztam...

Ennyi militarista ember wan ezen a fórumon? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kerub

Gyu írása??? Csak nem novellát írt? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Sci-fi_Vampire
Gyu írása??? Csak nem novellát írt? blink.gif

Írt egyet, ami be is került a Galaktikába, és ha jól tudom még egy szavazást is megnyert (logikusan "melyik a legjobb" szavazást) de ebben nemvagyok fullbiztos...

Link to comment
Share on other sites

Sci-fi_Vampire

Csak én kedveltem a második alapítványt? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Kerub
Csak én kedveltem a második alapítványt? rolleyes.gif

Én az összes alapítványt kedvelem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
A topic automatikusan törlõdik, ha 1 hónapig senki nem ír bele sad.gif

Néha kezembe kerül egy Galaktika és akkor el szoktam olvasni.

Nagyon jó képek vannak benne biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

jaj ne! mindenki a képekkel jön hogy milyen szépek... biggrin.gif a novellák is nagyon jók (persze van kevésbé jó is köztük) de vannak olyanok is amiken rengeteget lehet filózni

jó cikkek (tudományos jellegûek) - én már november óta veszem.

a júniúsi Galaktikában jelent meg Gyu írása, "a világ eleje címmel"...

Link to comment
Share on other sites

Sci-fi_Vampire
jaj ne! mindenki a képekkel jön hogy milyen szépek... biggrin.gif a novellák is nagyon jók (persze van kevésbé jó is köztük) de vannak olyanok is amiken rengeteget lehet filózni

jó cikkek (tudományos jellegûek) - én már november óta veszem.

a júniúsi Galaktikában jelent meg Gyu írása, "a világ eleje címmel"...

Milyen volt, mirõl szólt? Akár be is szkennelhetnéd, hogy biztosítsuk a topic jövõjét... Kinek melyik válság jött be a legjobban? Én Slavor Hardin korit, meg az Öszvéreset bírtam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

Milyen volt, mirõl szólt? Akár be is szkennelhetnéd, hogy biztosítsuk a topic jövõjét... Kinek melyik válság jött be a legjobban? Én Slavor Hardin korit, meg az Öszvéreset bírtam smile.gif

szkennelném de sajnos nem mûködik a scanner-em... viszont ajánlom ezt az oldalat:

www,metagalaktika.hu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kerub
szkennelném de sajnos nem mûködik a scanner-em... viszont ajánlom ezt az oldalat:

www,metagalaktika.hu wink.gif

Ezt ismerem, de sokra nem megyünk vele sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kerub

A topic jövõjére tekintettel amondó vagyok, h ez egy sci-fi topic legyen. Eddig is jól eldumáltunk a témról és a tivábbiakban is maradhatna így.

Így ha töretlenül idejárunk akkor nemhogy fent fog maradni, de még népszerû is lesz wink.gif

A fõ irányelv: Asimov és a sci-fi irodalom! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sci-fi_Vampire
A topic jövõjére tekintettel amondó vagyok, h ez egy sci-fi topic legyen. Eddig is jól eldumáltunk a témról és a tivábbiakban is maradhatna így.

Így ha töretlenül idejárunk akkor nemhogy fent fog maradni, de még népszerû is lesz wink.gif

A fõ irányelv: Asimov és a sci-fi irodalom! smile.gif

Jah majd holnap reggel szólok egy modinak hogy nevezze át.

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
A topic jövõjére tekintettel amondó vagyok, h ez egy sci-fi topic legyen. Eddig is jól eldumáltunk a témról és a tivábbiakban is maradhatna így.

Így ha töretlenül idejárunk akkor nemhogy fent fog maradni, de még népszerû is lesz wink.gif

A fõ irányelv: Asimov és a sci-fi irodalom! smile.gif

na ez jó ötlet volt! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy
Jah majd holnap reggel szólok egy modinak hogy nevezze át.

Még csak szólni sem kell... Parancsoljatok! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Sci-fi_Vampire
Még csak szólni sem kell... Parancsoljatok! biggrin.gif

Igazán kössszzzi smile.gif Na gyerekek akkor ált. sci-fi, olvasott már valaki Stanislav Lem valamelyik könyvét? Mertha igen akkor milyen, mert most azzal szemezek biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
Igazán kössszzzi smile.gif Na gyerekek akkor ált. sci-fi, olvasott már valaki Stanislav Lem valamelyik könyvét? Mertha igen akkor milyen, mert most azzal szemezek biggrin.gif

A Solaris-t! olvastam és nagyon jó volt!, csak ajánlani tudom! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...