Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mp3 Lejátszók


_Maxtreme_

Recommended Posts

Jackassbomb

Sziasztok!

Maximum 8-8.5 ezer forintért szeretnék a lehetõ legjobb mp3/mp4 lejátszót vásárolni.

-legyen legalább 2gigás memóriája

-kijelzõs legyen

-legyen füles hozzá

Ha tudnátok ajánlani valamit nagyon hálás lennék, elõre is köszönöm! :)

Ha már van egy mûködõ mp3 lejátszód, és azt szeretnéd cserélni, akkor inkább egy jobb fülhallgatóba fektesd a pénzed. :)

Link to comment
Share on other sites

miki111222

Én ezt nemtaláltam sehol a magyar webshopok között 13e forint alatt. De ha te találsz linkeld már be légyszi :)

Ha már van egy mûködõ mp3 lejátszód, és azt szeretnéd cserélni, akkor inkább egy jobb fülhallgatóba fektesd a pénzed. :)

Szia, sajnos nincs semmilyen :)

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Én ezt nemtaláltam sehol a magyar webshopok között 13e forint alatt. De ha te találsz linkeld már be légyszi :)

Szia, sajnos nincs semmilyen :)

Az volt a kitétel, hogy a lehetõ legjobb legyen. Ott van a lehetõ legjobb ebayen, annyiért amennyiért kérted.

Link to comment
Share on other sites

miki111222

Az volt a kitétel, hogy a lehetõ legjobb legyen. Ott van a lehetõ legjobb ebayen, annyiért amennyiért kérted.

Értem de belföldi webshopra gondoltam, hiába van annyiért ha rákölthetek mégannyit postaköltségre :(

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Értem de belföldi webshopra gondoltam, hiába van annyiért ha rákölthetek mégannyit postaköltségre :(

Hát, 2 font az tényleg sok. :D

Link to comment
Share on other sites

miki111222

Hát, 2 font az tényleg sok. :D

És ezzel már házhoz szállítják meg minden? Megmondom õszitnén még soha nem rendeltem küldrõl semmit :D

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

És ezzel már házhoz szállítják meg minden? Megmondom õszitnén még soha nem rendeltem küldrõl semmit :D

A "Postage and payments" alatt látod mennyiért küldi hozzánk a hirdetõ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
miki111222

Na megjött a kütyü király meg minden, de ez alapból ilyen halk? Volt ezelõtt egy jóval régebbi mp3am is de azzal lehetett azért döngetni, ez meg azért szól rendesen de max hangerõn is eléggé halk az elõzõhez képest, kipróbáltam több fülessel is de tök ugyanolyan, ez alapból ilyen vagy esetleg valami hibája van?

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Na megjött a kütyü király meg minden, de ez alapból ilyen halk? Volt ezelõtt egy jóval régebbi mp3am is de azzal lehetett azért döngetni, ez meg azért szól rendesen de max hangerõn is eléggé halk az elõzõhez képest, kipróbáltam több fülessel is de tök ugyanolyan, ez alapból ilyen vagy esetleg valami hibája van?

Alapból ilyen. Az EU ugyanis maximalizálja a hangerõt. Régiót kell váltani. :)

Link to comment
Share on other sites

miki111222

Alapból ilyen. Az EU ugyanis maximalizálja a hangerõt. Régiót kell váltani. :)

Ezt a baromságot, ki találta ezt ki... :D

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Ezt a baromságot, ki találta ezt ki... :D

Ha belegondolsz, a sok felelõtlen embernek nem árt védeni a hallószervét. :D Egyébként most már jó?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
_Maxtreme_

BAsszus végre találtam normális leírást arról hogy a sony playerekből hogy lehet teljesen kilőni a hangerő korlátozást.

El sem hiszem.

Marha egyszerű, ha érdekel valakit: katt

Ha kell segítség szóljatok, mert a leírás alapján sem annyira egyértelmű (inkább a hozzászólásokat érdemes olvasgatni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...