Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars : Battlefront sorozat


BAKER_

Recommended Posts

budz

Remélem benen lezsenk grievous testör droidjai i rolleyes.gif Ja vlaki aki provbálta a bétát és jedi volt leirhatbná milyen....leht benen külön védekezni meg támadni ?? vannak benne kombok??

Link to comment
Share on other sites

Darkadam
Remélem benen lezsenk grievous testör droidjai i rolleyes.gif Ja vlaki aki provbálta a bétát és jedi volt leirhatbná milyen....leht benen külön védekezni meg támadni ?? vannak benne kombok??

Biztos lesznek benne testõrök smile.gif

De az aláírásod túl nagy. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

budz
Biztos lesznek benne testõrök smile.gif

De az aláírásod túl nagy. wink.gif

eltüntetem...

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nézzétek meg a lucasarts.com-ot!!! Jármûvek és karakterek is jöttek ám, bõven (persze nem mind)!!

Link to comment
Share on other sites

Darkadam

Na, leszedem a bétát. smile.gif

Nem olyan sok, csak 1 GB smile.gif

Link to comment
Share on other sites

budz
Na, leszedem a bétát. smile.gif

Nem olyan sok, csak 1 GB smile.gif

akkor majd leirhatnád milyen jedinek lenni plz....

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

halljátok a BETA-t nem szedem le, mer nem szeretem a hibáit, ( smile.gif ) de demo nincs fent vhol? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Darkadam
halljátok a BETA-t nem szedem le, mer nem szeretem a hibáit, ( smile.gif ) de demo nincs fent vhol? unsure.gif

Ilyesmi játékokból nem adnak ki demót. wink.gif

Az 1-bõl sem volt

Link to comment
Share on other sites

Darkadam
akkor majd leirhatnád milyen jedinek lenni plz....

oké cool.gif

Link to comment
Share on other sites

-Dan-
Ilyesmi játékokból nem adnak ki demót. wink.gif

Az 1-bõl sem volt

akkor nem szóltam. sorry! De azért már nincs sok idõ a teljesig! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Darkadam
akkor nem szóltam. sorry! De azért már nincs sok idõ a teljesig! smile.gif

Nov 1 sztm messze van tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
de toom

de mondjuk azé hogy most a 2-nek külön topikot

ennyi erõvel mennyi SW lehetne ?! dry.gifbiggrin.gif

A szabályzatban is benne van, hogy a kiegészítéseknek és a folytatásokank is lehet külön topikot nyitni tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
user posted image

R2 ügyesen vezeti az X-szárnyút.

Link to comment
Share on other sites

Guest
R2 ügyesen vezeti az X-szárnyút.

Ez csak egy bug. Már az 1-ben is látszottak a gépben ülõ pilóták.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nekem nem tetszik az 5let, hogy Jedikkel is lehet lenni. Olyan lesz majd, mint a WoW, hogy egy felsõbbrendû kari(ezesetben jedi) legyakja kisebb, gyengébbet (mezei katona). Az 1 részben a "meseterséges" jedik olyan buták voltak, simán el lehetett mellettük futni, az Erõt nem használták. Ha a lába alá dobtad a gránátot simán kirepült a mapról( laugh.gif ). Nagyon várom a gémet, de sajna nekem késõbb lesz beszerezve, mert a COD2-re kell a della. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
Ez csak egy bug. Már az 1-ben is látszottak a gépben ülõ pilóták.

Nem akarom ám elrontani a kedved, mert olvastam, hogy nagyon várod a játékot, csak "bojóckodtam". A COD2 és a NFS:Most Wanted után ezt várom a legjobban.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

A 1-ben milyenek a dzsugeles mapok??? Azokon nem játszottam még, mert úgy szaggatnak a vegetáció miatt, mint a disznaja!

Link to comment
Share on other sites

Guest
A 1-ben milyenek a dzsugeles mapok??? Azokon nem játszottam még, mert úgy szaggatnak a vegetáció miatt, mint a disznaja!

Nagyon jók wink.gif .

Miért mivel tudnád elrontani a kedvem?

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

Én sohasem játszottam az elsõ részével de ez a második tetszik. A grafot és a hangulatot sztem nagyon eltalálták. Csak az a baj hogy szegény Gef3-asom csak medium beállításokkal bírja. smile.gif A Jedi rendszer is nagyon jó lett. Igaz hogy idáig csak Grevious tábornokhoz volt szerencsém de vele nagy buli volt hentelni a sok földi halandót. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
Nagyon jók wink.gif .

Miért mivel tudnád elrontani a kedvem?

Háttt az ilyen bugokkal meg a hüle szövegemel... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
Én sohasem játszottam az elsõ részével de ez a második tetszik. A grafot és a hangulatot sztem nagyon eltalálták. Csak az a baj hogy szegény Gef3-asom csak medium beállításokkal bírja. smile.gif A Jedi rendszer is nagyon jó lett. Igaz hogy idáig csak Grevious tábornokhoz volt szerencsém de vele nagy buli volt hentelni a sok földi halandót. biggrin.gif

MESÉLJ MÉG!!!!!

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer
MESÉLJ MÉG!!!!!

Sztem nagyon feelinges. Idáig 3 pályához volt szerencsém (a nevüket nem tudom). Egy ûrcsata, egy normális jármûves pálya az egyik bolygón, és egy csata egy nagyobb ûrhajóban (CTF). Mindegyik nagyon jól megszerkesztett darab és pofásan néznek ki. A bétában "sajna" csak multi van viszont ahhoz elég sok a szerver. A legemlékezetesebb jelenet számomra az volt mikor egy gépágyuval lekaptam Darth Vader-t miközben õ valakit éppen gyakott. biggrin.gif Ami elsõre megfogott az egész játékban hogy a menüben a jóöreg eredeti SW dallamok szólnak. Ha kell csinálok 1-2 screent arról hogy milyen a cucc nálam futás közben.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Háttt az ilyen bugokkal meg a hüle szövegemel... tongue.gif

Vannak benne bugok, tudom, de nekem nem gond. Mondjuk ez a bug még sohasem fordult elõ velem az 1-ben.

A jedik pedig szerintem is furák, de biztos megoldják;megaztán az 1-ben is kinyírtam õket, itt gondolom kevesebb hp-jük lesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...