Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rap, Hip-hop


Swiss

Milyen nemzetiségű RAPet kedvelsz?  

363 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

_Jolly_Joker_

Szerintem meg szimplán a legszarabb hõsök szám, amit eddig hallottam. :D

Betűzd el: HŐ-SÖK. Szerintem ez szótagolás, de mindegy. :D

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

nem hallgatok ilyet de ez ku.rva jó

ha betüzés akkor már inkább

zselé nagy szám. KRIME FORCE ONE B)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Srácok, tud valaki jó latino hip-hop albumokat ajánlani?

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Valaki pm-ben meg tud dobni egy elérhetõséggel hõsök albumokhoz?.. elõre is köszi ^^

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Srácok, tud valaki jó latino hip-hop albumokat ajánlani?

szórakozol? :D Cypress Hill összes, kell annál több? : p

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

A Cypress Hill alap, rajtuk kívül kéne. D:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_Jolly_Joker_

Jujj, de csúnyán rákaptam Commonra. :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Én most a Bone Thugs-N-Harmony-ra kattantám rá de nagyon :D Fuck the Police remixük nagyon odaver :D

Szombaton meg Xzibit koncert ^^ Nagyon várós ^^ Jön valaki?

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Pár albumot én is meghallgattam tõlük a hétvégén, de Common... Gyerekeeeek. :D

The Food

Ez így is odaKisTehén!, de a live, ami az albumán is fent van, sokkal jobb.

CHI-CITY!

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Én most a Bone Thugs-N-Harmony-ra kattantám rá de nagyon :D Fuck the Police remixük nagyon odaver :D

Szombaton meg Xzibit koncert ^^ Nagyon várós ^^ Jön valaki?

lehet h le ugrók én is , de jobban birom az undergroundot

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

lehet h le ugrók én is , de jobban birom az undergroundot

Lesz RZA is július elején. Azon még gondolkodom, de menni kéne.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Köykök!!!!!

Sztem jól nyomják! Meg hát haverom is a 2 srác! :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Nah megvolt az Xzibit koncert. Nagyon nagy hangulatot csinált. Igaz, szerintem nagyon rövidre sikeredett (1 óra késés után, mindössze 45 percig zenélt X), de az hatalmas volt (azért még 1 órát simán ráhúzhatott volna..) :) A hangosítással voltak gondok, néha a szövegbõl semmit nem lehetett érteni + a bal fülemre még mindig nem hallok tisztán.. A koncert elõtti programokat annyira nem vágom (kb 6-ra értünk be a SYMA-ba, akkor valami roma csajszi énekelt [qrvára nem vágom, hogy hogy került a fellépõk közé..], a beharangozott amcsi autó kiállítás és tuning show kb 30 autót jelentett, ami finoman szólva is zselé kevés :) Ahogy olvasgattam a low rider show elmaradt, szal nem sokat veszítettem, hogy csak a koncert elõtt mentem be..) DJ Zefil nyomott nagyon jó mixeket X elõtt, de jött valami technikai geb.sz nála is és maradt a CD-rõl zenélés.. Volt még beatbox, ami annyira nem vonzott, de nem nyomták rosszul a srácok (Csak a nõi vokál nem kellett volna bele. Az sokat rontott a produkción). Aztán volt még freestyle show Gõzzel, Artoscsabával meg pár arccal, amire megint nagy ívben szartam, szal errõl nem tudok véleményt mondani. Jah meg volt még valami tánccsoport, amit megint nem értettem, hogy kerülnek ide. Minden féle zenére táncoltak csak hiphopra nem. Aztán volt még Kiss Ádám ugye, mint házigazda. Voltak jó poénjai, de mire odaértünk akkor már nagyrészt Zefil mondta a beharangozó szövegeket Ádám helyett. Összességében én azt mondom, hogy a 6 papír egy kicsit sok volt ezért, de nem panaszkodom, mert Xzibit kitett magáért és élvezettel zenélt. Csak túl lett hypeolva az egész és az ígértek töredékét kapta a közönség a pénzéért.

Link to comment
Share on other sites

zapo

Nah megvolt az Xzibit koncert. Nagyon nagy hangulatot csinált. Igaz, szerintem nagyon rövidre sikeredett (1 óra késés után, mindössze 45 percig zenélt X), de az hatalmas volt (azért még 1 órát simán ráhúzhatott volna..) :) A hangosítással voltak gondok, néha a szövegbõl semmit nem lehetett érteni + a bal fülemre még mindig nem hallok tisztán.. A koncert elõtti programokat annyira nem vágom (kb 6-ra értünk be a SYMA-ba, akkor valami roma csajszi énekelt [qrvára nem vágom, hogy hogy került a fellépõk közé..], a beharangozott amcsi autó kiállítás és tuning show kb 30 autót jelentett, ami finoman szólva is zselé kevés :) Ahogy olvasgattam a low rider show elmaradt, szal nem sokat veszítettem, hogy csak a koncert elõtt mentem be..) DJ Zefil nyomott nagyon jó mixeket X elõtt, de jött valami technikai geb.sz nála is és maradt a CD-rõl zenélés.. Volt még beatbox, ami annyira nem vonzott, de nem nyomták rosszul a srácok (Csak a nõi vokál nem kellett volna bele. Az sokat rontott a produkción). Aztán volt még freestyle show Gõzzel, Artoscsabával meg pár arccal, amire megint nagy ívben szartam, szal errõl nem tudok véleményt mondani. Jah meg volt még valami tánccsoport, amit megint nem értettem, hogy kerülnek ide. Minden féle zenére táncoltak csak hiphopra nem. Aztán volt még Kiss Ádám ugye, mint házigazda. Voltak jó poénjai, de mire odaértünk akkor már nagyrészt Zefil mondta a beharangozó szövegeket Ádám helyett. Összességében én azt mondom, hogy a 6 papír egy kicsit sok volt ezért, de nem panaszkodom, mert Xzibit kitett magáért és élvezettel zenélt. Csak túl lett hypeolva az egész és az ígértek töredékét kapta a közönség a pénzéért.

Hja, a minõséget lehetne fokozni, nemsok jó koncertet tudnak idehaza összehozni...

Tavalyelõtt Method Man&Redman 3 órán át nyomták a PeCsa-ban.

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Hja, a minõséget lehetne fokozni, nemsok jó koncertet tudnak idehaza összehozni...

Tavalyelõtt Method Man&Redman 3 órán át nyomták a PeCsa-ban.

Arról sajna lemaradtam :( Bánom is :(

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Én azt mondom Nas után már ennek is örülni kell.

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Én azt mondom Nas után már ennek is örülni kell.

Hát jah :) De egy Meth&Redmanhez képest mondhatni nulla :)

Link to comment
Share on other sites

Antaras

hello pár MAI elõadót tudnátok mondani ? :D kösz

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Crack a Bottle

Csak én találom a csöveses részeket elképesztően szarnak?

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Raekwon-on studioban volt valaki Így utólag? :D állitolag zselé jó volt ,sajna nem voltam pesten aznap >_<

Link to comment
Share on other sites

zapo

Jöhetnének egyszerre a Wu Tang Clan tagok, plusz nyomnának a szóló albumokból is. :)

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Raekwon-on studioban volt valaki Így utólag? :D állitolag zselé jó volt ,sajna nem voltam pesten aznap >_<

Menni akartam, de nem úgy jött össze pénzügyileg a dolog :(

Jöhetnének egyszerre a Wu Tang Clan tagok, plusz nyomnának a szóló albumokból is. :)

Azzal csak az lenne a baj, hogy nem lehet itt Ol' Dirty :(

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

uuu elõvettem "régi" Sean Price albumot. Church -no.1 szám most nálam :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

zapo

Menni akartam, de nem úgy jött össze pénzügyileg a dolog :(

Azzal csak az lenne a baj, hogy nem lehet itt Ol' Dirty :(

Sajnos...R.I.P.

De a többiek még élnek.

Most is éppen az "elsõ" számukat, a

-t hallgatom.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...