Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Az álom


Feroxx

Recommended Posts

ZaTHaR

Kinek milyen halálos eseménye volt álmában?

Link to comment
Share on other sites

godside

hát nekem volt pl. amikor kivették mindkét mandulámat, és belázasodtam, na ott volt egy érdekes álom még mindig emlékszek rá pedig 20! éve volt. Ejtöernyős ugráshoz lészülődünk egy repülőgépben, és kiugrálunk sorban, és látom lent egy négyzetrácso zöld papírlapot, amin piros a rács. és észreveszem, hogy rajtam nincs ernyő, ezután pánikba esek, de rájövök hogy ilyen nincs a valóságban, és nyugodtan zuhanok tovább, amikor már közelebb érek a földhöz, látom, hogy az egész egy ilyen zöld kocsonya, zselészerü anyagból van. És beleesek, elekezd nyelni ez a zselé, és nem ütöttem meg magam, de most meg eszembe jut, hogy nem tudok úszni(akkor még nem tudtam) és megint pánikba esek, már csak a fejem látszik ki és felébredek, hánytam egyet a vödörbe ami oda volt készítve az ágy mellé. Levoldtam izzadva, de még mindig lázas voltam mert megmérték arra már nem emlékszem, hogy mennyi de sok, mind1. Sikerült visszaaludnom nagynehezen, és az álom ott folytatódott ahol abbamaradt. még mindig süllyedek a zselébe, és elmerülök benne teljesen, a zselé már egy kirakatban van a blaha lujza téri aluljáróban, tudjátok amilyenek voltak lent régen ott. és a járókelők nézegetnek én meg megfulladtam a zselében, de még lassan tudok benne mozogni. Amikor elnyelt végképp a zselé annak egy furcsa hangja volt olyan berregős, mintha rezgett volna minden egyszerre azthiszem az lehetett valami halálféle érzés. És aludtam tovább, tudtam ,hogy álmodok, és az álom többi részére már nem emlékszem.

Ez volt életem legmelegebb álma ami a halállal kapcsolatos.

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Ez jó szar lehetett...nemtom,nekem olyan hogy kifejezetten a halált magát érzem nemvolt,mindig a halál pillanatában felébredtem.

MEghaltam például annál a vecsési éjszakás álomnál amikor az valami nekem ugrott.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nekem rengeteg rémálmom van, pl amikor tök 1edül sétálok az utcán, senki sehol, aztán egyszercsak egy emeletes házban félrehúzódik a függöny, nem látom ki vagy mi az, és kinyílik az ajtó, énmeg rohanok ő meg üldöz, de nem merek hártanézni....

Link to comment
Share on other sites

OliWer
hát nekem volt pl. amikor kivették mindkét mandulámat, és belázasodtam, na ott volt egy érdekes álom még mindig emlékszek rá pedig 20! éve volt. Ejtöernyős ugráshoz lészülődünk egy repülőgépben, és kiugrálunk sorban, és látom lent egy négyzetrácso zöld papírlapot, amin piros a rács. és észreveszem, hogy rajtam nincs ernyő, ezután pánikba esek, de rájövök hogy ilyen nincs a valóságban, és nyugodtan zuhanok tovább, amikor már közelebb érek a földhöz, látom, hogy az egész egy ilyen zöld kocsonya, zselészerü anyagból van. És beleesek, elekezd nyelni ez a zselé, és nem ütöttem meg magam, de most meg eszembe jut, hogy nem tudok úszni(akkor még nem tudtam) és megint pánikba esek, már csak a fejem látszik ki és felébredek, hánytam egyet a vödörbe ami oda volt készítve az ágy mellé. Levoldtam izzadva, de még mindig lázas voltam mert megmérték arra már nem emlékszem, hogy mennyi de sok, mind1. Sikerült visszaaludnom nagynehezen, és az álom ott folytatódott ahol abbamaradt. még mindig süllyedek a zselébe, és elmerülök benne teljesen, a zselé már egy kirakatban van a blaha lujza téri aluljáróban, tudjátok amilyenek voltak lent régen ott. és a járókelők nézegetnek én meg megfulladtam a zselében, de még lassan tudok benne mozogni. Amikor elnyelt végképp a zselé annak egy furcsa hangja volt olyan berregős, mintha rezgett volna minden egyszerre azthiszem az lehetett valami halálféle érzés. És aludtam tovább, tudtam ,hogy álmodok, és az álom többi részére már nem emlékszem.

Ez volt életem legmelegebb álma ami a halállal kapcsolatos.

ÁÁÁ! de xar! Nekem olyan volt hogy úgy éreztem mitha beütnék az orrom álmomban

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nekem 3* volt eddig olyan H MEGÁLMODTAM VMIT ÉS MEGTÖRTÉNT!!!!!!

De télleg, álmodtam egy olyat h. ülök Nikivel egyik lépcsőn, és egyik mogrva csajszi jön fölfelé, és kb 2 hétre rá megtörtént pon ugyanaz.komolyan

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Én nagyon ritkán haltam meg eddig álmaimban, viszont egy csomó ölős/hentes-mészáros álmom volt.

Pl: Starcraftos protoss féle páncélban dübörögtem végig a Sulimban biggrin.gif

De voltak szarok is:

Az üllői úton voltam, a kálvin térnél.

Egy csomó szemét gengszter szerú ember jött, gondolom le a kartak húzni pénzzel, mobillal. Ekkor a kezemben termett egy katana(szamurájkard laugh.gif ), és elkezdtem harcolni.

Csak akkor éreztem magam szarul, amikor kiderült,hogy a katana műanyagból van, és minden ütésemnél meghajlik. sad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

BadReligion

Nekem meg volt már olyan is hogy álmomba történt valami a kezemmel és amikor felébredtem akkor pontosan ugyanott fájt a kezem.De nagyon. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Nekem egyszer valami vérfarkas harapta le a számat álmomban,(drasztikus volt ph34r.gifph34r.gifph34r.gif ), és amikor fölébredtem, akkor rá kellett jönnöm, hogy szétharaptam a saját számat, mert minden csupa vér volt.

Link to comment
Share on other sites

godside

szal akkor mindenki közületek eliusmeri, hogy az álom, és a valóság szorosan összefügg minthogy a körynyezeti változók befolyásolják nagyrészt álmainkat is?

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR
Nekem meg volt már olyan is hogy álmomba történt valami a kezemmel és amikor felébredtem akkor pontosan ugyanott fájt a kezem.De nagyon. dry.gif

Elfeküdted.Ez érdekes,az agy valamennyire beleépiti az álomba a külsö behatásokat is.Osztálytársam ha jol emléxem azt mondta hogy az álmában üldözték és ablakhoz/szakadékhoz vagy hova ért,és le akart ugrani.Ekkor felébredt,arra,hogy áll az ágya mellett laugh.gif

Én már ébredtem fel ugy egyszer hogy kint a konyhában markolom a káréémat és a kukába akarok h*gyozni!Komoly!

Link to comment
Share on other sites

BadReligion

Én meg úgy ébredtem egyszer hogy fejjel lefelé fekszek az ágyon.Unokatesómmal ez a fájdalom dolog úgy volt, hogy valami manók kergették és amikor el kapták hátba szúrták és amikor felébredt akkor érezte a szúrást a háta közepén. tongue.gifhuh.gif

Link to comment
Share on other sites

OliWer

osztálykiránduláson az egyik gyerek éjfélkor felébredt, kiszaladt a folyosóra aludni (öntudatlanul), és reggel minket b@sztatott, hogy miért vittük ki laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR
osztálykiránduláson az egyik gyerek éjfélkor felébredt, kiszaladt a folyosóra aludni (öntudatlanul), és reggel minket b@sztatott, hogy miért vittük ki laugh.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.gif LOL,Thefendernek volt osztálykiránduláson (balatonlellén) ien LOL álma,de ha akarja majd ö elmeséli..

Link to comment
Share on other sites

godside
laugh.giflaugh.giflaugh.gif LOL,Thefendernek volt osztálykiránduláson (balatonlellén) ien LOL álma,de ha akarja majd ö elmeséli..

Ti egy osztály vagytok itt?

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Nem nagyon...5-en igen,de az 5-böl csak Yaldabaoth meg én vagyunjk itt aktivan.

Link to comment
Share on other sites

OliWer

Uncsitesóm nálunk aludt, és éjszaka közepén álmában (kinyitotta a szemét) elkezd nekem magyarázni a szobában, hogy a "ládát" ne oda tegyem hanem vigyem arrébb. Mondom ez meghülyült. aztán kiderült hogy álmában beszél szegény laugh.giflaugh.gif (persze másnap nem emléxik semmire)

Link to comment
Share on other sites

Feroxx

Hey mag azé én is igyexem smile.gif (mármint az osztálytársad)

Nekem kigyomarás,farkasharapás + lezuhanás volt a jelentősebb "halálélményem" .

A másik meg nemrég volt álmom: Elvolt törve az álmomban a jobb csuklom és nemtudtam mozgatni-->amikor fölébredtem hirtelen akkor sem tudtam mozgatni (full beparáztam) de aztán rájöttem h csak rohadtul elfeküdtem! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Nemtudom én ha zuhantam és leestem általában nem haltam meg.Most igy konkrét esetre nem emléxem de emléxem hogy volt ilyen meg hogy nem haltam meg.

Link to comment
Share on other sites

godside

hát igen az ember a legjobban a haláltól fél. És ezt mindenki tudja.

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát igen,ez ösztön.Pedig én amugy nem paráznék a haláltol hogyha fájdalommentes lenne.De ha meg fájdalommentes lenne nem lenne élet,nem ösztönözne semmi az életbenmaradásra.

Link to comment
Share on other sites

Lizard_01

Hi!

Én ma olyat álmodtam, hogy a gépem oldalán plexi üveg van és ott van 1 voodoo 1-es de csak úgy benne van a gépben. Nem volt beletéve az alaplapba. Az alaplapot pedig eltakarta valami bazi nagy vas szerű izé és tök olyan volt, mintha teljesen üres lett volna a gép. Hát elég fura volt.

Link to comment
Share on other sites

godside
Hi!

Én ma olyat álmodtam, hogy a gépem oldalán plexi üveg van és ott van 1 voodoo 1-es de csak úgy benne van a gépben. Nem volt beletéve az alaplapba. Az alaplapot pedig eltakarta valami bazi nagy vas szerű izé és tök olyan volt, mintha teljesen üres lett volna a gép. Hát elég fura volt.

Az első valóban furcsa álom smile.gif Hmm nem töröd mostanába a buksidat moddingoláson?

Link to comment
Share on other sites

Lizard_01

Nem nagyon tuk moddingolni, bár nagyon sokat ülök a gép előtt. Teganap kb. 10-12 órát smile.gif. Lehet, hogy új gép házam lesz? Vagy gép felújítás? Bírnám fater berontana a szobámba, hogy most azonnal vigyem le a gépet, rakjak bele egy All-in-wonderes X800 Xt-t meg 2 Gb ramot és egy 3.8 Ghz procit, mert ha nem... Ja és ő fizetné smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

godside

Szerintem te még most is álmodsz smile.gif Faterod ha ilyen jó fazon, akkor jöhet hozzám is "fejleszteni a masinámat. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...