Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Max Payne trilógia


smg

Recommended Posts

GTA007

Sziasztok!

Gondoltam nosztalgiázgatok és elõkapok pár régi klasszikust..

Érdeklõdni szeretnék, hogy esetleg sikerült-e valakinek mûködésre bírni a Max Payne elsõ részét (64 bites Windows 7-en)?

Akármit is csinálok, nem akar elõugrani még a konfigurációs ablak se.

Pedig feltettem rá a javítást, +valami hang javítást is, meg Win7 fixtõl a kompatibilitási módoktól kezdve mindent.

Meg a launch.bat-os cuccot is kipróbáltam

start /affinity 1 MaxPayne.exe

Írtottam a folyamatokból, próba újra...

De az égvilágon semmi.

Ha esetleg valakinek volt már hasonló problémája és tudja rá a megoldást az kérem jelezze.

Elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Passz. Nekem a Steames verzió tökéletesen megy :unsure: Pedig ha jól tudom az nem igazán különbözik a többi verziótól, összes patch rajta, stb.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Csabusa

A harmadik rész gyenge lett. :(

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

A harmadik rész gyenge lett. :(

Nálam messze az elmúlt évek legjobb játéka.

Link to comment
Share on other sites

Csabusa

Nálam messze az elmúlt évek legjobb játéka.

Ok, elismerem, nem játszottam végig. De csak azért, mert már az elején hiányzott belõle valami. Nem éreztem Max Payne-esnek. Így aztán gyorsan elment tõle a kedvem.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Ok, elismerem, nem játszottam végig. De csak azért, mert már az elején hiányzott belõle valami. Nem éreztem Max Payne-esnek. Így aztán gyorsan elment tõle a kedvem.

Mi hiányzott szerinted belõle?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Szeritnem is hulladék a harmadik rész (mondjuk visszatekintve az elsõ kettõ se volt nagy szám, max díszleteiben).

Link to comment
Share on other sites

getro2

Az elsõ kettõ nem volt nagy szám? Egyszerûen minden klappolt bennük, mindkét rész a generáció leggördülékenyebb TPS-ei közé tartozik - és mégis végig megvolt bennük a kellõ (de nem frusztráló) kihívás. Kíváncsi lennék manapság hányan képesek a "mész oszt lõsz" stílust minimális extrával (bullet-time), ilyen élvezetessé varázsolni. A legjobb példa talán a Vanquish, ami elsõre szintén borzasztó primitív, mégis a generáció legélvezetesebb shootere, mert végletekig ki van csiszolva, pályadizájn, fegyverek/ellenfelek erõssége, sebesség (stb) terén.

A sztori, hangulat meg már csak hab a tortán, de szerintem már az alapok is bõven elviszik hátán az egész játékot.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Az első kettő nem volt nagy szám? Egyszerűen minden klappolt bennük, mindkét rész a generáció leggördülékenyebb TPS-ei közé tartozik - és mégis végig megvolt bennük a kellő (de nem frusztráló) kihívás. Kíváncsi lennék manapság hányan képesek a "mész oszt lősz" stílust minimális extrával (bullet-time), ilyen élvezetessé varázsolni. A legjobb példa talán a Vanquish, ami elsőre szintén borzasztó primitív, mégis a generáció legélvezetesebb shootere, mert végletekig ki van csiszolva, pályadizájn, fegyverek/ellenfelek erőssége, sebesség (stb) terén.

A sztori, hangulat meg már csak hab a tortán, de szerintem már az alapok is bőven elviszik hátán az egész játékot.

Visszatekintve, ezen van a hangsúly. Persze, hogy nagy szám volt. De újrajátszva? Eeeeh.

Kevés ilyen játék van, ami ekkora disszonanciát okoz nálam. Soldier of Fortune meg Return to Castle Wolfenstein ilyesmik. Sok régi játékot egyszerűen csak belökök, és megy, beleömlök, az meg keresztülfolyik rajtam, de a Max Payne olyan, amihez újra és újra hozzá kell szoknom, és minden egyes alkalommal egyre elhidegültebb a kapcsolatunk.

Tervezem amúgy mostanában az újrát, de majd kiderül.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Telefonon próbálta valaki az első részt? Mennyire gány az irányítás? :D

A harmadik rész meg tényleg más, de közel azonos dolgokat váltott ki bennem, mint az elődjeinél. Nem a legerősebb része a trilógiának, de azért stabil lábakon áll. Minden a helyén volt, a noir stílust is valamilyen szinten megpróbálták visszahozni, persze azért elég hülyén nézne ki ha Max testőrként csak éjszakai műszakban dolgozna, stbstb... Ilyen szempontból a Rockstar megtalálta az aranyközéputat, legalábbis én ezen a véleményen vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Telefonon próbálta valaki az első részt? Mennyire gány az irányítás? :D

szerintem nagyon jó a telefonos verzió,én kitoltam.Az irányítás nagyon könnyű és egyáltalán nem idegesítő,de le is van egyszerűsítve (autócélzás,de kikapcsolható asszem)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Visszatekintve, ezen van a hangsúly. Persze, hogy nagy szám volt. De újrajátszva? Eeeeh.

Kevés ilyen játék van, ami ekkora disszonanciát okoz nálam. Soldier of Fortune meg Return to Castle Wolfenstein ilyesmik. Sok régi játékot egyszerûen csak belökök, és megy, beleömlök, az meg keresztülfolyik rajtam, de a Max Payne olyan, amihez újra és újra hozzá kell szoknom, és minden egyes alkalommal egyre elhidegültebb a kapcsolatunk.

Tervezem amúgy mostanában az újrát, de majd kiderül.

Én 2-3 évente újrajátszom az elsõ két részt, szerintem máig nem készült jobb TPS. Se hangulatban, se játékmenetben. -_- Hangulatban, atmoszférában eleve nehezen utolérhetõ.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
killermonkey

Valakinek van kedve a 3. résszel multizni? Ha igen vegyetek fel

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

3-4edjére is iszonyatosan üt a játék, most toltam bele 4 órát 1 új kampányba.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Van két új nehézség is btw. Leguccsó néhol nagyon beteg tudott lenni, rohadt nehéz és nincs az a final stand ha van extra painkillered.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Már a régi "legnehezebb" fokozaton sem volt final stand. Azt amúgy is elég lama dolognak tartom, inkább bezabálom a pilleket mielõtt megtörténhetne :-P

Link to comment
Share on other sites

killermonkey
tök jó :D
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Gravedigger666

Most vettem a gamet.

De nem hajlandó mûködni, fekete képernyõ és lefagyás.

Találtam megoldást rá, a hiba le is szált. No de most meg a chachking activotnnal meg áll. Zene meg a gfl utánzat le jön.

Kiléptem, majd vissza lépéskor megint a fekete képernyõs hiba.

Mi a fenét kell csinálni, hogy játszani tudjak vele?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Kevés az info, ha van hibaüzenet, mit ír?

Így csak a szokásost tudom írni, driver frissítés, esetleg game update, de gondolom steam-en keresztül van meg a játék

Ugye a 3. részrõl van szó?

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Igen a 3. rész és steames verzió.

A legújabb driver van fent. Valamint w7 64bit-es op rendszer.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Igen a 3. rész és steames verzió.

A legújabb driver van fent. Valamint w7 64bit-es op rendszer.

nem lehet hogy nincs fennt véletlenül az service pack1?nekem anno az isntennek sem akart elindulni nélküle

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...