Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dropbox és társai


Garono

Recommended Posts

Garono

Bármit fel lehet tölteni.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ez azért nem igaz. Nekem exét még zipben sem enged elküldeni. Le kell vennem a fájlkiterjesztést.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Hát a GPU-Z.0.7.0.exe simán felment minden ügyeskedés nélkül, de van fent még számos más EXE kiterjesztésű fájlom is. Meg van egy csomó ZIP-em is, amikben található EXE.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Érdekes. Nekem ezek lefordítva összecsomagolt beadandókkal történtek. Lehet, hogy hitelesítést hiányolt?

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nem valószínű.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
File types: Users can upload any type of file, including executables (for example, .exe or .vbs) and compressed files.

 

Forrás.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Akkor nekem miért nem engedi? Clean után megy.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Mi az a clean? :D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Törli a projektből az ideiglenes és generált fájlokat, így az exéket is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Garono

Végtelen tárhelyet kínál a Bitcasa http://techcorner.hu...-a-bitcasa.html

 

Persze ingyen csak 10 GB-ot, de nem is ez a lényeg, hanem ha jól látom, ez a Windows-ban úgy néz ki, mint egy virtuális pendrive, saját betűjellel. :oké: Lehetséges, hogy nincs is "hagyományos" szinkronizálós mappa, hanem real time tölti le azt a fájlt, amit éppen használnál? Ki kéne próbálni... :hmm:

 

Egyébként nemrég jelentette be a Google, hogy a Drive-nál is bevezetnék a titkosítást. Mondjuk csak szerintem lenne elvárható, hogy egy ilyen szolgáltatás már eleve titkosítottan induljon?

 

Ja, meg közben a Megánál is lett egy hivatalos Android kliens, ami úgy fél évet késett, és tulajdonképpen nem is saját, hanem felvásárolták egy fejlesztő megoldást, aki időközben csinált egy third-party alkalmazást a szolgáltatáshoz. Kicsit csalódtam Dotcomékban...

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Na ez jópofa, a titkosításra meg ott a True Crypt meg a Data Locker ;) . Ami meg a Mega-t illeti szerintem érthető a lépésük. Ha már egyszer van egy jól működő kliens akkor minek szenvedjenek? :hááát:

 

/SZERK

Megnéztem. Pendrive-nak ismeri fel a win. Szinkronizációs mappa nincs ellenben van gyorsítótára. A méretét és a helyét is lehet állítani.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...
Temporary

Duplájára nő a OneDrive tárolókapacitása

http://pcworld.hu/sz...kapacitasa.html

No és ezt hogyan csináljam? Állítólag PC-ről is megoldható. Muszáj valamit feltölteni hozzá? Csak win8-ról működik?

Válaszaitok előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Én most léptem be PC-ről és 30 GB-om van, illetve lett. :oké: A bibi, hogy nem néztem meg, hogy előtte mennyi volt. :hmm::lol:

Nem kell feltölteni semmit, bár nekem már volt 2 kép korábbról, és ez a Filmtekercs is aktív volt közepes beállítással. Ezt átváltottam a legjobbra.

Gondolkodtam, hogy mobilról lépjek be vagy PC-ről, de így adott volt a próba. ;) Nemrég olvastam én is ezt a lehetőséget és most éltem vele.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

A durva inkább az, hogy 9,99 $-ért (havonta) adnak 5*1TB tárhelyet pluszba (fiókonként), plusz minden fiókhoz Office 365 Home változat is jár. Vagyis ~2450 Ft-ért a család minden tagja kap legális Officet és bődületes méretű tárhelyet. Mondjuk idehaza nem minden család engedheti meg magának ezt a "luxust", de nyugaton ez az "ingyért van" kategória.

 

Apropó, ha már ajándék Office. Azt tudtátok, hogy a OneDrive is rendelkezik egy online Offical? Ez mindenki számára ingyen elérhető.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Temporary

Ez most frankó? :pislog:

http://sharewareonsa...d-f-secure-sale

--------

szerk

Sokára érkezett meg az aktiváló email, de sikerült regisztrálni és működik! Akár csak desktop Windows-t használva is.

Chrome vagy talán IE11 ajánlott hozzá, mert a FFox-nak van némi megjelenítési problémája a kezelőfelülettel.

 

Reggel 9-ig él a lehetőség

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Kipróbáltam. Nekem elég hamar megjött az e-mail. 1 év 200 GB, majd utána marad 5 GB.

Nem eddig tűnt fel semmi probléma Firefox alatt. Ja és automatikusan magyar nyelvű.

Link to comment
Share on other sites

Temporary

blush.gif Jééé, visszavettem a text/fulll zoom-ból és már fájlméreteket is látok! laughing.gif

 

Mennyi a feltöltési sebességed? Nekem eddig a maximum 3,5Mbit/s volt.

 

2GB-nál nagyobb fájlt hogyan lehet feltölteni? Ez valami böngésző beállítás függő dolog?blink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Fujitsu

Nekünk van Office 365-előfizetésünk, de ahhoz csak 50 GB jár. Hol az 1 TB-om? :D Évente 70 dollárért ajánlott nekem ilyet a Dropbox, de nem kértem belőle. De ha ingyé' lenne egy ilyen volumenű táram valahol, alighanem lassan felköltöztetném az összes backupom a felhőbe. (100-200 GB ehhez viszont nem elég.)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Eh, hülye vagyok. Nem OneDrive-unk van, hanem OneDrive vállalati verzió. Aztán csodálkoztam, hogy miért nem enged belépni a linkeden. :D Viszont megvan az 1024 GB, szóval akkor valami frissítetlen leírásból szedtem ezt az 50 GB-os dumát. :)

 

Hű, ha ide bármit felszinkronizálhatok, jó világ jön. :) A Dropbox úgyis napokon belül elveszi a 25 GB-unkat (nemrég tudtam meg, hogy csak két évre adták ezek a szarrágók); legalább lesz valami a Cubby mellé.

 

Felhőszolgáltatásban eddig amúgy a Dropbox tűnik a legprofibbnak, viszont kliensben a Cubby utcahosszal veri a teljes mezőnyt. (Ők pl. megoldották azt a borzasztó bonyolult feladatot, hogy ne csak egy nagy közös Dropbox vagy OneDrive mappát lehessen szinkronizálni a gépen, hanem bármit bárhonnan, átmozgatás nélkül. Meg hogy az egyes eszközökön a kliensből tudom állítani, az adott gépre mit akarok szinkronizálni a felhőből és mit ne. Meg hogy helyi hálózatban az internet használata nélkül tudjak szinkronizálni két gép között. Kliensben egyértelműen ők a nyerők, csak hát náluk meg például a feltöltés lassabb.)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
Beállítások nincsenek, s biztonsági kód is kimaradt.

 

Ez hülye. Bár nem tudom, mit ért biztonsági kód alatt.

 

Igazából már az első sor után abba akartam hagyni, látva ezt az elválasztást. Egyébként a Dropboxban a kétlépcsős azonosítás a múltkor nekem már nem működött: nem kapok SMS-t, bármit csinálok (ha újrakonfigurálom a kétlépcsős azonosítást, akkor se). Na nem mintha gyakran be akarnék lépni online, de pár hónapja ez még működött.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...