Jump to content
GSForum - Segélyvonal

D-PCW


Jay

Recommended Posts

schorsch

Mi a kedvezmény abban ha digitális formában rendelem meg. Én úgy láttam, hogy DVD melléklettel a postás még olcsóbban is hozza.

Dimag: PC World + DVD 1495 ft, postán (papír+festék+lemez+csomagolás+szállítás) pedig csak 1380ft. No erre kössön valaki hozzáértõ csomót. 6 év után akartam váltani, de ugy látom, hogy 2 szék..........sikerült.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Athos

@schorsch

Nem tudom január 30-án mi volt az állapot, de most már csak DVD-s PCWorldöt lehet kapni a Dimagon. PCWorld magazinnál ezt lehet megvenni. A PCWorld + DVD magazinnál már meg sem jelent a februári. Egy szám 995 Ft-ba kerül, ami mindegyik papíralapúnál olcsóbb. Igaz, korábban volt melléklet nélküli változat ennél olcsóbban, de ez számomra elfogadható lépés volt. :)

 

@themoran

Elégé megkésve, de azért válaszolok. :) Androidos verziót 3 hete használom és teljesen rendben van. Volt egy hiba még benne, de jeleztem a Dimagnak és javították. Egy WayteQ xTAB-70-es táblagépen használom és nagyon rendben van.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Athos, szerintem nézd át újra a dimagos ajánlatokat. ;)

 

Ha már csak DVD-s PCWorld-öt lehet kapni a dimagon, akkor miért nem jelent meg a februári PCWorld+DVD? :fogatlan:

Link to comment
Share on other sites

Athos
:nem: Ezt most nem értem. Arra gondoltam, hogy két magazin van a Dimagon (bal oldalt): PCWorld és PCWorld + DVD. Utóbbi magazinnál már nincs februári és a sima PCWorld az DVD-s lett. Tehát nincs külön már melléklet nélküli. Ezzel egyidõben csökkent a DVD-s ára.
Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Nálam ezek jelennek meg a dimag.hu-n:

 

D-PCWorld 2012/2 Ára: 995Ft

D-PCWorld + DVD 2012/2 Ára: 1495Ft

 

Kissé elveszítettem a vonalat, hogy mire is gondolsz.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Igazad van. Megjelenés napján viszont a D-PCWorld alatt volt februári szám és a borítója azt mutatta, hogy DVD melléklettel. A D-PCWorld + DVD alatt meg sem jelent a februári szám, és ebbõl gondoltam azt, hogy innentõl kezdve már csak DVD melléklettel rendelkezõ változat lesz. De ezek szerint ez csak hiba volt. Most a márciusi számnál minden a régi. Kivéve, hogy a sima ára maradt 995 Ft a korábbi 695 helyett. :(

Link to comment
Share on other sites

hmolnarj

Fontos közlemény! A digitális PC World és PC World+DVD 2012/03 lapszám mellé járó Google AdWords kupon technikai okok miatt a digitális lapszámba nem került bele. Aki szeretne hozzájutni, kérjük, küldjön egy e-mailt a terjesztes@idg.hu címre arról az e-mail címrõl, amivel a DiMag rendszerében vásárlásakor regisztrált, az egyedi kódot erre továbbítjuk. Az e-maileket 2012. március 6-tól április 24-ig várjuk.

 

Azaz a D-PCW-sek sem maradnak Google kupon nélkül :) A kényelmetlenségért elnézést kérünk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Calyd

Sziasztok!

 

Rég jártam erre, meg a PC World honlapot se nagyon szoktam felkeresni. Utóbbin történtek változások... :hááát: Emlékeim szerint még egy évvel ezelõtt elérhetõk voltak a honlapon a magazin korábbi lapszámai digitális formában, ingyenesen. Ezt sehogy sem találom. Félek, hogy azért, mert már nem él ez a lehetõség.

Ez elég nagy baj lenne, mert még talán a nyáron szabadultunk meg nagyon sok régi laptól. Most viszont szívesen visszaolvasnék egy-két cikket.

 

Kérdésem, hogy valóban nincs-e már elérhetõ laparchívum on-line? Ha pedig ez a helyzet, akkor valamilyen tipp a problémámra? :)

 

Elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Athos

Szia Balázs!

 

Látom, hogy megjelent a Dimagon az októberi szám. Ilyenkor miért nincs már kint a weboldalon a teljes tartalom? Vagy csak rossz helyen keresem? :) Fent a tartalomra kattintva még mindig a szeptemberi szám jelenik meg. A Dimagon a belenézõ meg nem sokat ér. :nem:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez azért van, mert a Dimag valószínûleg megkapja a PDF-eket a nyomdába menéskor, és adott dátumkor kitolja belõle a saját verzióját a netre.

 

Ehhez képest a tartalommal és a címlappal a szerkesztõségnek van extra munkája. Lesz mindkettõ, valószínûleg épp most készül. Kis türelem.

Link to comment
Share on other sites

Athos
:) Türelmes vagyok, bár biztos megveszem. Csak azért kérdeztem rá, mert így a digitális változat megjelenése nincs összhangban a honlap frissítésével. Annak lehet fontos, aki tartalom alapján vásárol. Én mindig hûséges olvasó voltam/vagyok/leszek! :D
Link to comment
Share on other sites

Athos

Nem is kellett sokáig várni. Ma már elérhetõ. :oké:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Athos

Sziasztok!

 

Látom Digitalstandon megjelent már, de Dimagon még nem. Ez csak késés vagy Dimagon már ne is várjam?

Link to comment
Share on other sites

Athos

Jól van, Dimagon is megjelent. Úgy látszik egyre türelmetlenebbül várom a kedvenc magazinomat. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...