Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PayPal


KGigi

Recommended Posts

Garono

Végül is már tárgytalan. Küldtem nekik egy kérvényt névváltoztatásról, amit el is fogadtak (még csak nem is akadékoskodtak). :)

 

Egyébként lehet, hogy így is mûködött volna, de azért a pénzügyeivel óvatosabban bánik az ember.

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Ha utalsz a paypal számládra akkor tökmindegy a név. Akár a barátod számlájáról is utalhatsz. A transfer ID a lényeg. Azzal azonosítják be hogy kinek a paypal számlájára kell a pénzt tenni.

 

Ha paypal számládról akarsz a saját számládra ott már lehetnek gondok a név cserével.

 

Link to comment
Share on other sites

Garono

Én is így gondolom, azonban:

The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account.

Mondom, pénzügyekben inkább nem bízok semmit a véletlenre.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Lalolib

Van egy kis gondom. Egy visszatérõ havi kifizetést szeretnék megszüntetni, de egyszerûen nem találom hol is kell törölni. Egyszer már sikerült egy ilyen megszüntetnem, de akkor voltam olyan buta, hogy nem írtam fel magamnak. ;)

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Csak sikerült megtalálnom. Addig nyomkodtam a gombokat, míg sikerült törölni. Az persze más kérdés, hogy miért nem DELETE gombbal kell törölni a CANCEL helyett. A jelentésük ugyanaz, de a számítógépes világban mégis mást jelentenek.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Szerintem éppen ezért. A CANCEL egy folyamat megszakítását jelenti. Ezt akartad, nem? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Garono

Kis történet: akartam rendelni egy terméket, megközelítõleg 3 000 Ft-ért (hogy konkrétan mit, az most mindegy). Angliából érkezett volna a csomag, és a termék oldalán lehetett többféle színben is rendelni a dolgot. Amíg nem volt kiválasztva semelyik szín, addig egy nagyjából 4 500 Ft-os árat mutatott a rendszer, ez magába foglalta a termék árát, és a postadíjat is. Miután kiválasztottam a színt, a postadíj levonódott a teljes árból, és konkrétan kiírta, hogy "Ár + Szállítás 3 000,00 Ft". Ekkor nem sejtettem semmit, már nyomtam is neki a megrendelés gombot, majd a következõ ablaknál, ahol véglegesíteni kell a rendelést, még mindig ez a 3 000 Ft állt. Nosza, rányomtam a rendelés véglegesítésére, és a következõ képernyõn már az szerepelt, hogy megrendeltem 4 500 Ft-ért a cuccot, fizessem ki! :mérges: Hát annyiért nem akartam megvenni, szóval úgy gondoltam, ha nem fizetem ki, majd csak mégsézõdik a rendelés. Hát a nagy kutya fáját! Ma kaptam egy emailt az eBay-tól, hogy ha 4 napon belül nem fizetem a tartozásomat, akkor szuszpendelik a számlámat.

 

IPB kép

 

Felvettem a kapcsolatot az eladóval, kíváncsi vagyok, mi lesz ebbõl...

Link to comment
Share on other sites

Garono

Eltelt 2 (azaz kettõ) nap, semmi válasz/reakció. Kérdés, hogy ezzel csak ez eBay accountom kerül felfüggesztésre, vagy a PayPal is?

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Szerintem egyiket se, a paypalt biztosan nem. Én voltam 2 éve kb így az ebay-en, megtévesztõ volt a hirdetés, ráharaptam, de nem fizettem ki, idõben rájöttem. Nem lett semmi azóta sem.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ilyen nálam is volt. Nem néztem, hogy nincs PayPal fizetés az adatlapon. Amikor megnyertem az aukciót, csak akkor láttam, hogy ilyen gond van. Én bejelöltem az egyéb fizetési módot, de azóta se jött rá válasz. Ez október elején/közepén volt. Még szerencse, hogy ezek a levelezések az eBay belső rendszerén keresztül mennek, így vissza lehet ellenőrizni, ha gond van. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
mazda6diesel

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném tudni, hogy megoldható e:

American Express hitelkártyám van és jó lenne a számlához tartozó összeget a folyószámlámra átvezetni valahogy. Utalni nem lehet a készpénzfelvét pedig nagyon drága. Azt találtam ki, hogy az American Express kártyámról feltöltöm a PayPal számlámat majd onnan kiutalom a folyószámlámra, szerintetek megoldható ez?

Köszönettel:

Balu

Link to comment
Share on other sites

payskin

Azt nem tudom, hogy megoldható-e, de miért jó? Hónap végén ott kell lenni a pénznek a kártyán, nem? Különben jön a büntetőkamat. Vagy ez nem ilyen hitelkártya?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

De, ilyen hitelkártya az American Express.

 

Ha a készpénz felvétel nagyon drága, akkor mit fogsz szólni, hogyha elolvasod a PayPal befizetéses költségét. Nagyságrendekkel nagyobb ez az összeg, mintha simán felvennéd.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Így van, itt nem túlzás a nagyságrend: simán vagy két nagyságrenddel többe kerül a PayPalon keresztüli utalás, mint a készpénzfelvétel. Elég barátságtalan díjszabása van a PayPalnak; ha nem muszáj, én biztos nem használnám.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...