Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Internet Explorer


Pjotr

Recommended Posts

Giraffe1

Neked igen... Szerencsére nekik nem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
payskin

Meg némi adatszolgáltatásért cserébe egy bűn ronda oldalon keresztül (amiről elsőre el sem hittem, hogy a Microsoftnak bármi köze volna hozzá) "IE9 dizájnú bankkártyán". Aha. "Csekkoltam." Szánalom. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

applause

Az alábbi ablakot ki lehet-e kapcsolni?

IPB kép

 

Link to comment
Share on other sites

hadan

Ki. Eszközök -> Internetbeállítások -> Biztonság -> Egyéni szint -> Kevert tartalom engedélyezése -> Engedélyezés.

Link to comment
Share on other sites

applause

Köszi, mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Alfonz64

Nos ha jól emlékszem az újság levelesládájában olvastam hogy valaki benyomta hogy az angol oldalt mindig fordítsa le magyarra, és hogy lehet visszaállítani. Nos erre nem jöttem rá de van egy félig meddig megoldásom.

1) Google.hu beírjuk az angol oldal nevét megnyomjuk felül hogy fordítás így lefordítja az oldalt, ha nem írjuk be az oldal nevét és úgy kattintunk a fordításra akkor sima szöveget beillesztéssel vagy beírással fordíthatunk.

2) Felrakjuk a Google Chromot és az oldalon ahol nincs írás jobb egérgomb és "Forditás magyar nyelvre", hát csak a Google böngészője még jó hogy támogatja ezt a funkciót :)

3) vagy http://www.webforditas.hu és a Weblap fordító lapra kattintva bemásoljuk a linket.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Vagy IE9-ben jobb gomb az oldalon, és Fordítás BING szolgáltatással. Persze elötte telepíteni kell a böngészõbe ezt a funkciót a gyorssegédek közé.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
[OP]Destroy-man

Szép csendben kijött az IE9 RC.

Link to comment
Share on other sites

Temporary

Hol tudom beállítani, hogy teljes méretben nyíljon meg, például akkor, ha a Start menü > Windws Update-ra kattintok? A "Más programokból eredõ hivatkozások..." -ra gondoltam, de ott nem nincs ilyen.

 

Válaszaitok elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

A windows update a vezérlőpultban van, ugyhogy nem szabadna az explorernek megnyilnia. :pislog: Egyébként az utolsó indítási méretben fog indulni az explorer, ha azt az adott program, vagy weblap nem bírálja felül.

Link to comment
Share on other sites

Temporary

Rögzítettem a Start menün WU-t, de a Start menü>Minden programban is ott a WU, a Vezérlõpult>Automatikus frissítések lapon is, és ha az asztalon csinálok egy Új internet-parancsikont, az sem teljes méretben nyitja meg az IE-t. Annak ellenére, hogy elõtte a Program Files>iexplore.exe-vel teljes méretben nyílt meg és onnan zártam be.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

És ha a parancsikonnál "Normál" helyett teljes méretû ablakot állítasz be?

Link to comment
Share on other sites

Temporary

A WU ikonokat hibába állítom át teljes méretben indításra (le is OK-zom :) ), akkor is kis ablakban indul az IE. Az aztalon készített Új internet-parancsikonnak meg, ugye nincs ilyen lehetõsége. A probléma úgy vetõdött fel, hogy egy "szinte szûz" Vistás, Dell laptop asztalán csináltam Új Internet-parancsikont, ami ugyanígy viselkedett. Csak kis ablakban volt hajlandó megnyitni az IE-t.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

:hááát: Az az egyik dolog, hogy az IE ablakban indul vagy teljes képernyővel, de szerintem maga az IE el sem indul már a Vistánál sem WU esetén.

A Win7 az tuti ilyen, de a Vista valószínűleg már dettó ilyen volt.

Az IE csak az XP-s WU-hoz kell.

 

Win7 esetén külön alkalmazás oldja ezt meg függetlenül az IE-től. Feltéve, hogy csak Windows frissítésekre keresünk.

Ha azonban ez ki van terjesztve az összes MS termékre, akkor kell az IE motor is. De csak motor, akkor sem maga az IE böngésző indul el.

 

Vagy félreértettem valamit? ;) Esetleg az MS Letöltőközpontra gondoltál?

 

Nálam egyébként a Windows Update ikon (ami nem az IE!) nem a tálcára van tűzve, hanem a Start menü tetejére van rajzszögezve.

Hogy mekkora méretben nyíljon meg, azt meg beállítgatom, de tartja magát hozzá. Nálam nem is kell teljes képernyőn, elég ennél kisebb ablakban is, mert elég nagy a monitor felbontása.

Link to comment
Share on other sites

Temporary

Igen valamit félre érthettél :)

 

1. A Vistán csak egy Új Internet-parancsikont készítettem az asztalon. Ezzel volt az a problémám, hogy csak ablakban nyílotta meg az IE-t.

 

2 Az XP-s gépemen lévő Windows Update ikonra gondoltam, ami nekem is „a Start menü tetejére van rajzszegezve”. De hiába állítom be a tulajdonságainál a teljes méretet, akkor is ablakban nyílik meg. Úgy, mint az asztalon készített "Új Internet-parancsikon", melyben nem is lehet állítani az IE megnyitási méretét.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Így már rendben és értem. :) Akkor annyit csinálj az IE vagy a WU parancsikonjának futtatásakor, hogy ne teljes képernyőre rakd, hanem magad méretezd át kedvedre, kvázi teljes képernyősre.

Ezután a Shift gomb lenyomása mellett zárd be az alkalmazást a piros X-szel. Ha a sima bezárás után elfelejtené a beállításokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
TothTibor

Abban kellene egy kis segítség, hpgy lehetséges-e valamilyen módon a saját gépemem a letöltési sebességet korlátozni, pl. 5MB kapcsolatot vissza venni 128Kb-re

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
zorzy

Sziasztok! Hogyan kell a keresõablakot, pl google kitenni az ie9-ben?

Link to comment
Share on other sites

die nadel

Eszközök->Bõvítmények kezelése->Keresésszolgáltatók

Itt beállítod a Google-t alapértelmezettnek és utána elég a címsorba beírnod amit keresel és enter.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Végre egy normális böngészőt össze tudtak rakni erre nem hajlandó működni a 64 bites IE :S . Előjön egy fehér ablak majd úgy 5-10 másodperc múlva eltűnik(eseménynapló meg persze meg sem említi hogy mi baja...).

Link to comment
Share on other sites

die nadel

Nálam semmi gond vele.

Indítsd újra a gépet. Ha így sem megy, akkor szedd le és tedd fel újra.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Egy újabb program ami csak úgy hajlandó mûködni hogy ha beteszem a tûzfalban a kivételek közé :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...