Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Live Messenger 2009


KGigi

Recommended Posts

Leona.

Egy másik számítógépen kellene megnézni, amin a 2009-es van.

Vagy regisztrálsz új e-mail címmel egy új fiókot, és abba importálod a partnerlistát.

Link to comment
Share on other sites

Drakenet

Egy másik gépen, amin WLM 2009-es volt, minden mûködött. Megpróbálom az új fiókos megoldást is.

 

Addig is köszi szépen mindent!

Link to comment
Share on other sites

Leona.

Ezek szerint a hiba a te gépeden van.

 

Lehet, hogy nem fog segíteni, de ezeket találtam:

-Windows Portál: A további problémák mint például: "kontakt lista nem jelenik meg", "nem tudok beszélgetést kezdeményezni", mind szolgáltatásbeli hiba, melyekre így hibajavítást nem tudunk eszközölni.

-Egy MSN blog: Bejelentkeztem, de eltûnt az összes/valamennyi partnerem.

Nagy valószínûséggel valaki feltörte a fiókodat. Változtasd meg a jelszódat. Partnereidet úgy tudod a legkönnyebben visszahozni, ha épp nincs kéznél biztonsági mentés, ha rámész az Eszközök>Beállítások menüre és ott az Adatvédelem fülön, az "Engedélyezett ismerõsök"-nél vissza tudod venni jobb gombbal mindenkit, akinél email-cím szerepel.

Link to comment
Share on other sites

Drakenet

Ok, hát köszi szépen. Megoldottam...

Visszatértem a régi messengerre. :)

Link to comment
Share on other sites

Leona.

Az új fiókos megoldás sem mûködött?

(Az újabb, nem biztos, hogy mindig jobb. Az ehhez hasonló "furcsaságok" és problémák miatt, már én is egy másik csevegõ programot használok.)

Link to comment
Share on other sites

Drakenet

Nem az új fiók sem oldotta meg.

Értelek... Köszi mindent.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
KGigi

Ma reggel két tárgy nélküli emailt kaptam egy ismerősömtől, aki akkor írt nekem, mikor nem voltam bejelentkezve. Régen ezen megjelentek egy beszélgetési ablakban, nem értem, most miért így van. Más is tapasztalta?

 

Beleírtam az XML naplófájlba, nem probléma, csak érdekes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ArmaniJeans

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van vele hogy ha váltani szeretnék képet (megjelenítendő kép váltása/összes megjelenítése), akkor egy darab képet nem tartalmaz, mindig egyesével kell kikeresnem a gépen és beállítani, nincs olyan lista mint az előzőben, ahonnan könnyedén kiválaszthatom bármelyik képem.

 

Miért?

 

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Dehogynem tartalmaz. Nálad nem ok valami.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Mit tegyünk, ha a Windows Live Messenger 2009 vírusirtó hiányában nem engedi, hogy fájlokat küldjünk át a beszélgetőpartnereinknek?

 

Hozzunk létre egy .exe kiterjesztésű fájlt az alábbi tartalommal:

Én értem, hogy hangsúlyozni kell a vírusellenőrzés fontosságát, de elképesztőnek tartom, hogy 2009-ben ilyen trükkökhöz kelljen folyamodnom, hogy vírusirtó nélkül el tudjak küldeni egy fájlt a beszélgetőpartneremnek. A Microsoft tehet egy szívességet.

Ezután állítsuk be vírusirtóként az imént létrehozott fájlt (Eszközök/Beállítások/Fájlátvitel).

Link to comment
Share on other sites

payskin

:fetreng:

 

Pont ma jártam így! Nem hittem a szememnek! :lol: Skype-on küldtem át a cuccot.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az én "vírusirtóm" – stílusosan – az anyád.exe nevet kapta. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Írd meg 64 bitre is, és tudjon több szálon dolgozni! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
szmolkalaszlo

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Messenger 2009-ben szeretnék a megjelenítendő képem helyére rövid videót betenni. A gond az, hogy nem tudom hogyan kell.

http://cellikaloz.spaces.live.com/blog/cns...!9561.entry

Itt találtam egy rövid leírást a hogyanról, de rá kellett jönnöm, hogy valami más lehet a problémám forrása, mert nálam nem aktív a "Dinamikus kép..." gomb.

Ha valaki tud legyen szíves segítsen.

Köszi.

 

Ez mi a fenét keresett a Live Messenger 8-nál? :hááát: <KGigi>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
donathl

Sziasztok!

 

Én a gépemen is ezt használom és a laptopon is ezt szeretném. Gépen jól megy, de a laptopról nemtudok bejelentkezni! Hiba:80070005 Laptop Wifin kapcsolódik a netre. Router TP-Link TL-WR340GD. Gondolom portot kéne nyitni, csak azt nem tudom, hogy milyen porton kommunikál a WLM?

Válaszokat elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

donathl

Csaba köszönöm a linket, de akadt vele egy kis problémám. IP adresshez mit írjak?? Mert ha üresen hagyom, akkor jön a hiba üzi, hogy incomind ip-t adjak meg.

Elõre is köszönöm!:)

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Csak a MSN által használt portokat találtam meg, gondolom az utódja a Live messenger is ezeket használja.

Mivel fogalmad sincs hogy mit kell írni az IP helyére, ezért gondolom a számítógépeid DHCP-n kapnak IP címet. Ebben az esetben a Port Forward helyett, a Port Triggering-et kell használnod ugyan ezekkel a portokkal. (Pjotr leírásában ezt is megtalálod).

Link to comment
Share on other sites

donathl

Igen köszönöm!

 

Abban a leírásban sok új dolog volt a számomra a triggeringet még azelõtt kipróbáltam mielõtt írtam volna. Eredmény:0

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Esetleg próbáld ki a Live Messenger kapcsolódási hibaelhárítóját.

Eszközök menü :nyíl: Beállítások :nyíl: Kapcsolat (fül)

 

Valamint nézd meg kikapcsolt tűzfallal is.

Link to comment
Share on other sites

donathl

Köszönöm szépen a tippeket, sajna egyik sem jött be. Cserébe mondok egy más megoldást, ha netán valaki Win Vista Home Premiummal és WLM2009-el nem boldogul. PCworld oldaláról leszedtem a Triliant, feltelepítettem, és minde állítgatás nélkül elérem az MSN partnereket!

Segítségeteket mégegyszer nagyon köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
szilvasi4

Sziasztok!

 

A 2009-es MSN-t szeretném törölni a gépemről, de nem találom az uninstalt. Régebbi verziót szeretnék feltenni, mert azt felhasználó barátabbnak érzem és a párom is azt szokta meg. Mi módon tudnám eltávolítani? A programok tel/törlése helyen nem találom. Ha csak szárazon kitörlöm a C-ről az sem jó, mert marad a szemét és nem engedi telepíteni a régebbi verziót. Légyszi segítsetek! Előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Jay
Ezzel próbáld meg.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pjotr

Windows Live Messenger: offline

 

Hátha kell valakinek. Az oldal és a csomag is saját hegesztés, használjátok, ha úgy érzitek. (Persze egy-két elem lopott...)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Egy pontos verziószámot mondasz?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...