Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nero


Frikker Dániel

Recommended Posts

jozsi252

Elõször amikor feltettem akkor rámentem arra hogy karantén majd mondom letörlök minden neroval kapcsolatos dolgot és felrakom mégegyszer de akkoris telepítéskor elöjött aztán már arra mentem rá hogy törlés nerot felrakta semmi gond vele, szóval hogy a törlésre mentem csak az askbart törölte neroba nem avakotozott bele egyátalán? valamint tempbe megnéztem ottvan még, nod karanténnál pedig így írja ki

 

objektumnév: C:\Users\core2\AppData\Local\Temp\NERO1005256\unit_app_75\Toolbar.exe

 

ok: WiN32/Toolbar.AskSbar kéretlen alkalmazás

 

töröljem ki tempbõl is vagy pedig nem vírus csak toolbar ottlehet hagyni?

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Nem vírus, csak toolbar, mint a neve is mutatja. Kéretlen alkalmazás, amennyiben nem kéred. :)

Ha nincs telepítve, nincs vele gond. Persze törölheted, hogy ne foglaljon helyet, mint a TEMP mappát amúgy is időnként.

Szerintem jobb kerülni a toolbarokat, ha egy mód van rá. A NOD32 alkotói is így gondolták, ezért kicsit besegítenek. 8)

Link to comment
Share on other sites

jozsi252

Köszönöm szépen segítséged, persze jó törölni pár hetente egész TEMP mappát sok fölös dolog miatt, csak attól tartottam hogy amikor jelzett a nod nero telepítésnél askbar miatt és törlöm nod-al hogy akkor a nerot is elcseszi de akkor szerencsére semmitsem avatkozik bele neroba.

Link to comment
Share on other sites

MERNOK

A NERO 8.3.6.0 mûködik-e WIN7 alatt, vagy mindenképpen a 9-es verziót kell telepíteni?

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Talán Spányik Balázs említette, hogy Neroból még a 9-es sem jó teljesen. Ronthat lemezt, vagy hasonló.

Telepíteni próbából már telepítettem valamelyik kilencest, azzal nincs gond. De szégyen vagy gyalázat, Win7 alatt eddig még nem írtam optikai lemezt. :lol:

Így passz.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Kb. ez a minimum:

Nero 9.2.6.0 (Teljes joggal kell rendelkeznünk a Windows\Temp mappában.) 32/64 bit

Link to comment
Share on other sites

MERNOK

Ha a NERO honlapjáról töltöm le a NERO 9.4.26-programot, akkor az tartalmazza-e a magyar nyelvet? Vagy olyat kell keresnem az interneten, hogy NERO 9.4.26 (magyar).

A „SZOFTVERBÁZIS”-ról letöltöttem a NERO 9.4.26 (magyar)-verziót, letöltéskor így is jött le, de feltelepítés után 9.4.13 szerepel a névjegye mellett..

Ha jól tudom, akkor a 9.4.26-tól WIN7 kompatibilis a szoftver?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Igen, a most letölthető 9.4.26.0 Windows 7-kompatibilis, és szerintem benne van a magyar nyelv is.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Benne van a magyar nyelv is, sõt még több is. :igen:

Már a telepítéskor magyarul jelentkezik, ha magyar területi beállítást észlel.

Alapértelmezetten az angol és magyar nyelv lesz bepipálva, de lehetne mást is választani.

Telepítés után a Nero ControlCenterben lehet nyelvet váltani.

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Az lenne a kérdésem, hogy AudioCD írásakor, hogyan lehet beállítani, hogy ne név szerint rendezze a számokat, hanem úgy, abban a sorrendben ahogyan bedobálom, vagy fájl neve szerint? Mert most a szám címe szerint rendezi, de nekem ez nem jó és nem látok olyan oszlopot ami szerint nekem jó lenne.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Miután bedobáltad, tudod a sorrendet módósítani.

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Aha, rájöttem! Ha a bedobált fájlok sorrendjét változtatgatom (egérrel húzom), akkor eltünik a név szerinti rendezés és rendezetlen lesz és így is marad ha legközelebb fájlokat dobálok be.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mazda6diesel

Sziasztok!

 

Nero 8.2.8.0-m van és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám tudnám lightscribe írásra birni, mert nekem sehogy sem jön elõ a kezelõfelülte a Cover Designerben. Mit kell letölteni, hozzá vagy beállítani?

Link to comment
Share on other sites

MERNOK

Sziasztok!

WIN7-re szerettem volna feltelepíteni a NERO 9.0-ás verziót (gyári lemez), de kb. 27%-nál hibát írt ki, hogy probléma merült fel, s visszavonom-e az addigi dolgokat.Az igen-re kattintottam, a csík 27%-ról visszament 0%-ra, s kiírta, hogy indítsam újra a gépet, majd próbálkozzak a telepítéssel.Elfelejtettem, hogy már a VISTA-esetében is (fél évvel ezelõtt) a NERO honlapjáról letöltöttem a legújabb verziót, s az akkor probléma nélkül települt.Este kipróbálom így is a telepítést.

1.Találkoztatok-e ezzel a hibával?

Korábban is a KIS2010 mellett telepítettem a NERO-t, s akkor is nagyon lassú volt a telepítés, kb 45 percig elszöszmötölt vele.

2.A KIS miatt lehet-e a lassúság?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pjotr
  1. Nem, néróhoz nem nyúlok.
  2. Lehet.
Egyébként nem értem, miért nem frissebb verziót próbáltál. :hááát:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mizsi

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy Windows XP SP3 alatt a Wave Editor (de csak az) csak úgy hajlandó elindulni, ha a "Futtatás más hitelesítõ adatokkal" be van pipálva a tulajdonságoknál. Már újra is telepítettem, hiába.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

@MERNOK

A Nero 9.0 hivatalosan nem támogatja a Windows 7-at. Ha jó tudom valamikor a 9.4.x.x környékén lett kompatibilis.

Link to comment
Share on other sites

solties

Ezt én is hallottam! De nekem 64 bites win 7 alatt, hibátlanul mûködik egy nero 8.3 lite verzió.

Kifogástalan. Mindig felteszem ezt, ha újratelepítek. Sõt, a sokak által dícsért ashampoo leszerepelt nálam..

Link to comment
Share on other sites

die nadel
@MERNOK

A Nero 9.0 hivatalosan nem támogatja a Windows 7-at. Ha jó tudom valamikor a 9.4.x.x környékén lett kompatibilis.

Ehhez képest nálam hibátlanul fut a 7.9.6.0. ;)

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

A hangsúly a "hivatalosan" volt. ;)

Link to comment
Share on other sites

die nadel

Én ezt értettem is, de nem hinném, hogy az számítana, hogy hivatalosan támogatja-e vagy sem ha egyszer mûködik rendesen. És ez mindenre igaz. ;)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az, hogy nálad mûködik, egyáltalán nem azt jelenti, hogy másnál is fog. (A többségnek egyébként nem mûködik.) A Nero a 6-os verzió után amúgy is egy akkora rakás szarrá változott, hogy bottal sem piszkálnám meg.

Link to comment
Share on other sites

die nadel

A Nero 6-ost én is sajnáltam, már csak azért is, mert már Vista alatt sem ment sajnos. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
payskin

A 10-es Nerótól mindenkit óva intenék. Kénytelen voltam feltenni, most Windowst fogok telepíteni. Ekkora trágyadombot ritkán lát az ember.

 

Kár ezért a programért. Egykoron isten-császár CD-író volt. Bottal nem piszkálom meg többet. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
robeee

Sziasztok! Letöltöttem a nero10 próbaverzióját, de ha telepíteni akarom, akkor az xp behal, újraindul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...