Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Keresek egy programot!


ipifeci

Recommended Posts

ipifeci

Sziasztok!

 

Egy olyan programot keresek (ha van ilyen) amivel a youtube oldalán lévõ videókat tudnám lementeni a gépemre. Jó lenne ha megoldható lenne a dolog mert van egy-két videó amit szeretnék megmutatni másnak is, akine nincs internet elérése.

 

Köszi elõre is.

Link to comment
Share on other sites

Botond

Nem tudom ez illegális-e remélem nem. Nah szóval van egy Firefox bõvítmény -bizonyos VideoDownloader- amivel lehet videókat grabbelni. Ha jól emlékszem létezik egy-két video grabber program. Sok esetben ezeknek a videóknak speckó kiterjestése van, úgyhogy legyen valami progid amivel le lehet játszani ezeket a fájlokat (pl. QuickTime Player, Google Video Player a Google videókhoz, flv lejátszó... ezek iylen kis csetresz fájlok. általában a QuickTime lejátsza a legtöbb csetreszt).

Link to comment
Share on other sites

Netkaloz

@ipifeci

 

Létezik egy You Tube Video Downloader, 88 k a mérete, tökéletesen mûködik.

Ezt úgy hallottam...:)

 

Link to comment
Share on other sites

paprix
Tudnátok valami olyan programot ajánlani, ami a boot procedúra során enged választani az oprendszerek között? Van fenn valami, amit a Vista RC 1 rakott fel, de most kísérleti jelleggel szeretnék egy harmadik partícióra mac os-t telepíteni, és ehhez kellene egy független OS selector. Vagy mûködnie kell így is?

 

Én a boot-us boot-managert használom.

Egyszerû, könnyen kezelhetõ kis program, sok állítható lehetõséggel, ráadásul freeware változata is van, ami valószínûleg neked is elég lesz.

Azonban hogy Mac OS-t felismeri-e azt nem tudom, de ha bootolhatónak talállja a partíciót, akkor választható lesz.

Link to comment
Share on other sites

ipifeci

Köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

firewolf

Hello mindenki!

 

Olyan programot keresek, amivel a frissen föltelepített xp-t le tudom "fényképezni" és ha legközelebb behány a rendszer, akkor abból gyorsan föl tudom tenni a rendszert. Tudom, hogy van több ilyen progi, de egyiknek sem tudom a nevét :S

 

 

Mindenkinek B.U.É.K.

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Norton Ghost

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Egy olyan szoftvert keresek, amely képes 26 számjegyû hexadecimális számokat véletlenszerûen generálni. Wi-Fi hálózat WEP-titkosításához kellene.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Hy!

Egy kis programot keresek, ami a tálca értesítési területére kiírja a HDD,CPU és GPU (esetleg még több dolog) hõmérsékletét, úgy, mint pl. a HD Tuna vagy az Everest.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Ha nem is a tálcára, de jól konfigurálható a Sysmetrix. Rengeteg skin tölthetõ le hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Nos: letöltöttem, telepítettem, de egyetlen hõmérsékletet sem ír ki! :S Bármelyik skin-t is választom. Nekem egy olyen program kell, ami csak a hõmérsékleteket, esetleg még a ventilátorok fordulatszámát tudja. És ezt nekem jelezni.

Link to comment
Share on other sites

weltgumi

Szeretném megkérdezni, hogy a januári DVD-n lévõ Paragon Partition Manager 8.0-val lehet -e egy WIN2003SBS két particiója között átcsoportosítani lmezterületet úgy, hogy két lemez RAID1-ként müködik?

Mindkét lemezen továbbra is ugynazt az arányt szeretném a C:-D: között, csak az elõretelepitett oprencernek a HP gyárilag 8 gigát hagyott sajnos csak a C-n, és ez hamar feltelt a frissítésekkel, újratelepíteni meg bonyolult. Köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Paprix! Köszi a tippet, idõközben szükségképpen megoldottam egy trial szoftverrel, 30 nap elég lesz a próbához.

 

 

OFF

 

Mellesleg sikerült feltenni az OS X-et, és még használható is, valamelyest.

 

 

ON

 

 

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Davs

:upsz: Elõször is elnézést, figyelmetlenül olvastam el a kérdésedet :upsz:

Akkor viszont Speedfan.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Egyik sem! A SpeedFan csak a vinyó hõmérsékletét mutatja. Eddit úgy volt, hogy:

:nyíl: Futott a HD Tune - ez jelezte a vinyó hõmérsékletét,

:nyíl: Futott az MBM 5 - ez jelezte a proci hõmérsékletét,

:nyíl: Futott a SensorView Pro - ez jelezte a csipkészlet hõmérsékletét.

(és hiányzik még a grafikus kártya hõmérséklete!)

 

Ezek helyett a programok helyett keresek egyet, ami mind a négy hõmérsékletet ki tudja egyszerre írni a tálcára. IT8712F típusú érzékelõm (vagy mi ez) van. Az alaplap egy soc. 478-as Asus P4SGX-MX, a proci egy 2.6 GHz-s Celeron (nem D), SiS chip, Asus 6200 AGP grafikus kártya, WD Caviar 80GB merevlemez. Ezek lennének a fontos hardverelemek.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

IPB kép

Ha a 38-as számra ráhúzom az egeret, azt mind megmutatja.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Nem, mert nem ismeri fel az összes értéket egyetlen általam említett program sem!

Link to comment
Share on other sites

cölöp

De a Speedfan egymaga igen. Az a 38-as szám a speedfan ikonja a tálcán. Beállítod melyiket mutassa állandóan, és ha arra ráhuzod a kurzort, akkor kiírja az összes többi értéket, ami nálam két vinyó, chipset, proci.

Link to comment
Share on other sites

enjoys1ng1ng

Sziasztok!

 

Van egy 3 perces képi-zenei felvétel dvd-n - ebbõl szeretnék fotót készíteni (képkockáról). Milyen programmal lehet ezt megcsinálni? Jó lenne valami ingyen letölthetõ (vírusmentes) program.

 

Elõre is köszönöm ha tudtok valami jót ajánlani!

Link to comment
Share on other sites

Botond

Hát ha 1-2 kockáról szeretnél, akkor a Media Player Classic megfelel erre a célra. Média lejátszó, de lehet vele képkockákat is menteni. Media Player Classic

Link to comment
Share on other sites

enjoys1ng1ng

Köszönöm! :)

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Házirend programot keresek. Internet hozzáférés idejét naptásszerüen, weboldalakat tartalom szerint lehetett szabályozni. Tudtok ilyet? Újságban többször is volt szó róla, de nem találom.

 

@enjoys1ng1ng: Ha a PowerDVD fenn van a gépden azzal is lehet képet lopni.

 

IPB kép

 

Configuration (bekarikázva) -> Advanced -> Snapshot -> Capture to file-nál kiválszthatod hova mentse, az Original video source size-vel pedig mérethelyes lesz a kép.

 

Képlopás filmnézés közben a Fényképezőgép ikonnal (balszélén).

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Child control Ezzel lehet korlátozni a PC és a net használat idejét Link is és még sok minden mást is (nem használom, csak láttam valahol ;) ).

Ja, és elvileg ez is tudja! Ashampoo FireWall PRO

 

....később...

Na, bejött valamelyik? Kipróbáltad?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...