Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Digi


Richy

Recommended Posts

Richy

Most láttam plakátokon, hogy Digi kábel internet 2500-ért. Mondom magamnak, hogy megnézem mit is akarnának rámsozni, mikor észreveszem, hogy 1mbit/1mbit -et adnak 2500-ért.

Ez nem rossz ajánlat, viszont nem tudom mennyire mûködõképes. :(

Link to comment
Share on other sites

Greene

1/2/4 mega szimmetrikusan. Ezek a csomagok LAN csomagok, tehát a Digi kiépít bizonyos helyeken saját optikai hálózatot, és azon szolgáltat. Megbízható, mert kicsi a hibalehetõség. A sebességgel meg csak akkor lehet gond ha a szolgáltató sávszélessége elfogy.

Link to comment
Share on other sites

Richy

Én is ezt néztem, mivel itt a házunkba már kiépítették, szóval akár lehetne is. Mondjuk egy 2megás net nem gyenge. :D

Úgy gondolod, hogy menni fog az ígért sebesség? :D

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Hol elérhetõ a szolgáltatás?

Link to comment
Share on other sites

Greene

Szerintem 99%, hogy menni fog simán az ígért sebesség. :igen:

Link to comment
Share on other sites

Richy

Sajnos nem tudom hol elérhető. Ebben a lépcsőházban biztos. :D Amúgy egy próbát megér, mivel nincs hűségnyilatkozat. :)

Itt mindenkinek egy IP-je lehet, vagy normál szolgáltató és mindenkinek más? :)

 

u.i.: az oldalon dinamikus IP van feltüntetve :)

Link to comment
Share on other sites

Greene

A Fix IP általában külön pénz.

Link to comment
Share on other sites

Richy

Azt írja 2800ft. De az érdekelt volna, hogy ez olyan szolgáltató-e, ahol az összes elõfizetõnek egy IP-je van, vagy olyan, mint a "nagyok", ahol mindenki kap magának, de már kiderült. :)

Link to comment
Share on other sites

Greene

Látom most chellos vagy. A 13. kerületben laksz esetleg?

Link to comment
Share on other sites

Richy

Nem, Szfvár. :)

Link to comment
Share on other sites

Greene

És nálad a Digikábel bekábelezte a házat? :pislog::)

Link to comment
Share on other sites

Richy

Úgy tûnik. :)

Most is itt dolgoznak a jómunkásemberek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Paulus

Hello

Most én is egy másik internet szolgáltatónál vagyok,de váltani fogok digi kábelre 4096/4096-ra 4500.-FT-ért.

A jelenlegi internetem több mint 3000.-FT-al drágább,de alig gyorsabb a digitõl.Feltöltést pedig össze sem lehet hasonlítani.Minden a digi mellett szól.Júli közepétõl elérhetõ lesz nállunk is(Debrecen).

Jupijjjjjééééééé.

:D:lol:

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Errõl a szolgáltatásról van szó: Link? Én is fehérvári vagyok. Nagyon szurkolok, hogy sikeres legyen ez a szolgáltató. Hatalmas konkurenciát fog jelenteni az UPC-nek.

Link to comment
Share on other sites

bendi74

Én is szurkolok Pécsrõl ennek a szolgáltatónak. Már kiplakátoltak a lépcsõházban, de úgy nézem még nem nyílt meg az ügyfélszolgálatuk. És munkásokat sem láttam még tevékenykedni az alagsorban.

 

De kicsit furcsa, hogy ekkora az eltérés az egyes szolgáltatók árai közt! Jobbat ígérnek olcsóbban.

Esetleg van valakinek már tapasztalata a megbízhatóságról és a sebességrõl, azt kapjuk amit ígérnek?

Link to comment
Share on other sites

Paulus

Nincs valaki akinek már be van kötve és mûködik?

Várnám a tapasztalatokat.

:P:D

Link to comment
Share on other sites

Richy

@JOINT72: arról van szó, nagyon jó szolgáltató, de még nincs kész teljesen a fehérvári rész. :(

Link to comment
Share on other sites

Greene

Budapesten pár helyen már mûködik. Jó, gyors, kényelmes. :)

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Másik fórumkon kértem, hogy linkeljenek be felvételeket amit a Digi TV-s adásokból vettek fel. Én is belinkeltem amit tv-tunerrel vettem fel, analóg kábeltvrõl. Nagyon kitérõ válaszokat kaptam. Valami azt súgta, hogy nem akarják megmutatni.

Nekem nagyon fontos, hogy fel tudjak venni a tv-rõl és ne legyen rosszabb képminõségü mint a mostani.

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Most nem a kábelről beszélek hanem a parabola-antennás szolgáltatásukról, de a szolgáltató ugye ugyanaz...

Mi 1 havi Digi TV-zés után UPC Direct-re váltottunk vissza.

Az ok: rossz képminőség: pixeles képek, nincs vagy nagyon hiányos a műsor-információ, kevés csatorna érhető el. Gyengébb idegzetűeknek nem ajánlom. Igaz olcsó, de aki azt szó nélkül kifizeti, gondoljon arra is, hogy belenyugszik az igénytelen műsorszórásba, mi több, támogatja is. :S

Való igaz, a régebbi UPC-s MPEG2 dekódereknek is van egy nagy hibája, mert néha nagyon "szaggat" a kép, de nálam a Digi dekódere citromdíjas.

 

(Ami ebből a lényeg: a hibátlan szolgáltatásoktól mérföldekre, a HDTV-től még fényévekre vagyunk... :S )

Link to comment
Share on other sites

pechman

Én UPC-S üzletkötõ vagyok Pécsen. Mégis szurkolok a DIGI-nek mert a UPC-nél is letöri az árakat, versenyhelyzetet teremt. Ezért új és jobbnál jobb lehetõségek lesznek. Sajnos a Digi internetrõl semilyen tapasztalatról nem tudok. Hallomásra nem adok. A TV -röl van tapasztalatom, mert ugyebár járom a lépcsõházakat, és DIGIS helyre is tévedek, Sajnos azt kell mondjam sokat panaszkodnak, hogy elmegy az adás rossz idõben, a vihar elállítja a "lavort", vagy a Digis szerelõ nem jól állította be a fejegységet, hibák esetén nem jönnek orvosolni azt. Mindezek ellenére azt gondolom - ez csak halovány selytés - hogy megerõsödik a Digi és orvosolja ezeket a hiányosságokat és elérheti a UPC minõségét- remélem az árát nem!-. Ha nem eltûnik a levesben. Ez pedig, végülis, senkinek sem jó. Addig , szerintem az okos ember kivár, hogy lássa milesz!

Link to comment
Share on other sites

Greene

Maradjon ez a téma a Digikábelé. ;)

 

A Digikábel jelenlegi csomagjaival, és áraival mindenk alá megy a piacon, és legyünk őszinték: Ha választhatnék netet, nem választanék ADSL-t, sem pedig kábelnetet (Lancity, Docsis), hanem csakis az optikásat. Nagyon ritka a hiba és szimmetrikusak a csomagok.

4500 pénz 4 mega szimmetrikusért elég nevetséges. Más ennyiért 1M/256K-t ad.

Link to comment
Share on other sites

Richy

De ha tudja a fizikát, akkor mért gond, hogy ennyiért adja? Gondolom neki ennyiért is megéri. :)

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Megéri, de gyanús. Kétségtelen, hogy az jó, ha versenyhelyzetet teremt. Hûségszerzõdéssel szerintem nem érdemes belemenni, vagy ha valaki így szeretne, nézze meg, hogy megy a szomszédnál. ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

Nincsen hûségszerzõdés. :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...