Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2007. januári számról


payskin

Recommended Posts

Telek Zoltán

stratocaster: csak egy apró félreértés van, a DVD-n három verzió szerepel a !Teljes Verzio\NOD32 mappában:

1: 2.5-ös magyar Win98 alá,

2: 2.5-ös magyar XP alá,

3: és a "WinXP Vista 2.7 (angol)"-ban a 2.7-es XP vagy Vista alá.

 

Nagy valószínûséggel exkluzívban megkapjuk a februári számra már a magyar 2.7-et. :ole:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Kedves főszerk-há úr! Üdvözöljük a fórumunkon! :D Mindjárt állítok Önnek egy moderátori címet. (Ja, nem állítok. Már állítva vagyon.)

 

:ole:

Link to comment
Share on other sites

Telek Zoltán

Yo T!

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Egy kicsit megkésve, de köszönöm a GOM Player programot! Igazán ritka kincs, eddig nem hallottam róla, pedig elég sok lejátszót kiprobáltam már, de valami kis apró hibája mindegyiknek volt. Nekem, a GOM Player hiba nélküli! Gyors, remekül vezérelhetõ (pl. nem szeretek egyszerre két gombot nyomkodni olyan alapvetõ funkciónál, mint a teljes képernyõ) és szinte mindenevõ! A legnagyobb pirospontot az FLV állományok mintaszerû lejátszásáért kapta. :) Talán érdemes lenne lefordítani aki ért hozzá. Mégegyszer köszönet érte!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gegejunior

Tényleg jól sikerült ez a szám IS és nekem időben megjött...

 

Egy talán off kérdés: a citromdíj díjazottjainak gyártói nem lesznek dühösek? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
(Raven @ 2007. január 9. 12:59) 166741[/snapback]

Hello!

 

Egy észrevételem lenne a Micro$oft - Google cikkről: legjobb tudomásom szerint (én is azt használom :) ) a Google-nek is van testreszabható kezdőoldala a www.google.com/ig címen. Ugyanúgy lehet rá gadgeteket meg mindenféle mókát húzgálni. Ja és kösz a választ a múltkori kérdésemre! :)

 

Üdv: Raven

 

Sziasztok!

 

Nekem is lenne észrevételem a cikkről kapcsolatban! Nevezetesen az hogy ismerek még egy ilyen lehetőséget (a sok 100 közül), amit nagyon jónak tartok. Igaz nem lehet képet fölpakolni rá mint a spacesre de lehet az oldalhoz adni mindenféle mütyűrt. Ez a NetVibes. Szép Web 2,0 felülettel! Integrált csevegőprogramokkal!

nem hirdetni akarom az oldalt (bármennyire is annak tűnik), csupán leírom jellemzőit, és ajánlom a Google és a Live Spaces mellé/helyett!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Mini Nyuszi Baba

Igaz, hogy már március van, de csak most néztem meg az ablakokat a Mesterfogások>Levélköltöztetésnél, és észrevettem, hogy ez klasszikus-windows stílus! ugye ez csak xp?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...