Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2007. januári számról


payskin

Recommended Posts

payskin

Kedves Hölgyek és Urak!

 

Mindenkit nagy szeretettel üdvözlünk 2007-ben, amelyben máris friss, ropogós PC Worldöt szolgálunk fel másnaposság ellen, ezentúl szerdai megjelenéssel!

 

cimlapok1.jpg

 

Ne tétovázzanak, haladjanak szaporán a TARTALOM felé!

 

Sikerekben gazdag boldog új évet kíván az egész szerkesztõség!

 

:ole:

Link to comment
Share on other sites

firewolf

De jó, újra idén vagyunk! :D

 

(Spányik Balázs @ 2007. január 2. 13:39) 165121[/snapback]

ezentúl szerdai megjelenéssel!

 

Ezek szerint holnap megjön az újság. Már nagyon várom! :)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

A tápos cikk igen tetszett, a Best of 2006 igen nem.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem tudok érdemben reagálni, nekem még nincs. :( Addig esetleg fejtsd ki, hogy miért, és rögtön megválthatod a jegyed a márciusi Postafiókba, hm? ;)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Nem hiszem, postafiók képes vagyok. :D

A tápegységes cikk szépen összefoglalta a lényeget, rávilágítva azon pontokra is, amik szerintem a korábban írtban nem volt így kihangsúlyozva, pedig lényeges a választásnál (belsõ felépítés, átcimkézés, súly, alkatrészek). A best of problémáimat igazából az okozta, hogy a Fu-Si notesznél elég sok jobb van a gyártó palettáján is, és HP nyomtatót sem díjaznék, bár ez inkább ellenszenv a korábbi tapasztalataim alapján, az új típusok akár megbízhatóak is lehetnek, csak nem én fogok megbízni bennük. ;)

Link to comment
Share on other sites

istfod

Sziasztok!

Megjött, ma megkaptam. El sem akarom hinni. Bele lapozva, jók vagytok

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Azt hittem, valami tévedés, hogy 2-án megkaptam az újságot. :D Gratula!

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hát én viszont arra várok, mikor lesz nálunk is másodika, hogy végre megkapjuk az újságunkat. :(

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Detto... Még az ügyfélszolgálatot is felhívtam, hátha nem ért be a pénz még tavaly.

 

De a hölgy azt mondta, minden OK nálatok.

 

Csak az újság nem ért még ide... :weep:

 

Már elvonási tüneteim vannak.

Link to comment
Share on other sites

Rex

Nálam is üres volt a postaláda, pedig 3-a van. Már megint a Magyar Posta...

Link to comment
Share on other sites

George

Most csak így átfutva rendkívül jóra sikerült a januári szám, tele friss, üde, ropogós cikkekkel :)

Gratulálok, a PC Studio kivételes hosszúságú száma is szórakoztató és hasznos lett. Jól kezdtétek az évet, hasonló vagy még sokkal jobb folytatást kívánok Nektek! ;)

Link to comment
Share on other sites

mrmatyi

Az hagyán!

De én sem kaptam meg,és holnap rendelném a tápegységet a gépembe!!!

Úgy tudom most lesz valami leírás a tápokról! Vagy tévedek?

Úgy hallotam,hogy nálunk már nem is a posta küldi ki,hanem valamiféle kft.

Hát nagyon remélem,tudnak róla,hogy dvd lemez van benne,mert a postásokkal elég nehéz volt megértetnem velük,hogy "ne gyûrd össze nem szemét az!!!"

...amúgy én dél borsodi vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Üdv 2007-ben is! Eddig csak átlapozni volt idõm, de egy apróságra - ami nem is olyan apróság - figyeltem fel. A Vista DVD író képességét bemutatva lettem figyelmes, hogy a kezelõfelület már "magyarul beszél"! Gondolom, ez még csak teszt vezió, de talán utal arra, hogy néhány hónapon belül már magyarul is meg fog jelenni. Tudtok errõl valami konkrét dolgot?

Link to comment
Share on other sites

Papp Gábor
(mrmatyi @ 2007. január 3. 16:52) 165469[/snapback]

Úgy hallotam,hogy nálunk már nem is a posta küldi ki,hanem valamiféle kft.

 

Jól tudod. Mármint tényleg most van szó a tápokról, és a Magyar Posta helyett a Medialog ZRt. kézbesíti a lapokat. Ha nem tudod kivárni a lap megérkezését, táp ügyben keress meg privát üzenetben. Most az egyszer kivételt teszek:) De csak ha utána is elolvasod a cikket:)

 

Üdv

PG.

Link to comment
Share on other sites

payskin

@Lalo: február közepén van a hivatalos bemutató, március elejétõl kapható.

Link to comment
Share on other sites

mrmatyi
(Papp Gábor @ 2007. január 3. 18:19) 165493[/snapback]

 

Jól tudod. Mármint tényleg most van szó a tápokról... Ha nem tudod kivárni a lap megérkezését, táp ügyben keress meg privát üzenetben.

 

Szia!

Köszi szépen, de annyira nem sürgős, csak kíváncsi lettem volna mit írnak az újságban a tápokról, azon belül is az Enermax Libertyről, mert valószínű, ilyet veszek.

Link to comment
Share on other sites

kezdő

Sziasztok

Végre nem kihajthatos az eleje mint a decemberinek! :) De csak belelapoztam még.

Buék mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

Papp Gábor

Nem konkrét típusokról írtam (és nem írtak :démonikacaj: ), hanem általános dolgokról. A moduláris tápokról is esett szó...

 

A Liberty egyébként jó tápocska, csak kár, hogy moduláris. A gépedhez bőven elég a legkisebb teljesítményű.

Link to comment
Share on other sites

mrmatyi

Miért baj, hogy moduláris? Nem szeretnék rendszert csinálni abból hogy ki-be húzogatom, én igen ritkán fejlesztem a gépem, és arra gondoltam, ha a jövőben mégis visszatérek a Far Cry féle vagy jobb játékokhoz, akkor már tápon ne gondolkodjak. Érted? :)

Link to comment
Share on other sites

mrmatyi

Papp Gábornak: Köszi a gyors választ, én is küldtem neked. Nem tudom megkaptad-e, ha nem akkor:

 

Hehehe elég érdekes módon hívod fel magadra a figyelmet, de nagyon rendes vagy, ritka az ilyen segítőkész ember mint te!!! :) Nagyon köszi az infót, én is remélem, hogy jó vétel lesz, és bocs, hogy túldramatizálom. Most egy Display 300W-os tápom van, lekopogom nem volt eddig semmi baja, csak már ideje váltani, nagyon sok áramszünetet vészelt már át. Mindenesetre kíváncsi vagyok a PC WORLD januári számára, alig várom! :D

 

A topiktól meg elnézést kérek, ha túl sokat offolnék! :hááát:

 

Az off-fal nincs bajom, a hiányzó szóközök viszont nagyon fájnak. Nem SMS, fórum! - Balázs

Edited by Godzillamessage
Link to comment
Share on other sites

PCmaniac

Hát errefelé a kézbesítők eltévedtek szerintem :reklamál: , lehet sejtik, hogy várom az újságot? :hááát::hmm: tudom nem kések le semmiről sem, de azért egy másik lapnál jártam úgy, hogy a "sarki zöldséges" már árulta amikor én megkaptam.

 

De biztos jó lesz, csak jönne már. :D

 

 

Szerk: 10 perc eételtével, az újság megjött :D (egy szipus biztos nagyon örülne neki, vihetem szellőzni picit) na jó nem jár a szám, lényeg, hogy itt van.

Link to comment
Share on other sites

AkyyrA
(Papp Gábor @ 2007. január 3. 18:19) 165493[/snapback]

és a Magyar Posta helyett a Medialog ZRt. kézbesíti a lapokat

 

Hát ez nem biztos hogy így van. Itt van a kezemben az újság a szokásos barna papír csomagolással, rajta fehér cimke:

 

Magyar Posta Zrt HÍRLAP Ig DÍJ KÖZPONTILAG

Budapest 1900 ELSZÁMOLVA

50000026030951

2006.12.29

 

81. Várpalota

SZÉKESFEHÉRVÁR TOV. /97/

 

 

063007/2007.01.1.

 

PCDVD 1. pld.

Link to comment
Share on other sites

Ricsikr

Hello!

 

Nagyon megörültem neki hogy már kedden megkaptam az ujságot!

Nagyon jól sikerült az ujság szerintem, és a tápokrol való írás nagyon tetszik, meg a Citromdíj is!

 

Meglepõdtem és örülök neki hogy végre nem kihajhatós az eleje, mint az elõbbi számoknak!

 

Csak így tovább! 8)

Link to comment
Share on other sites

Bata László
(AkyyrA @ 2007. január 4. 11:15) 165616[/snapback]
(Papp Gábor @ 2007. január 3. 18:19) 165493[/snapback]

és a Magyar Posta helyett a Medialog ZRt. kézbesíti a lapokat

Hát ez nem biztos hogy így van.

 

 

Pontosítsunk: A Medialog Zrt. jelenleg a napilapokat kézbesíti. A PC World folyóirat.

Link to comment
Share on other sites

PCmaniac

Nekem nagyon tetszik Lakatos Gergely egyik szösszenete a "mi vár ránk a jövőben" cikkben : "Nvidia Quadro: gigászi grafikus teljesítmény luxusautók áráért".

Nem kötekedésből írom meg nem is bántásból de három és fél millió forintért milyen luxusautó kapható? :) Persze ettől a cikk jó nagyon és érdekes is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...